Skocz do zawartości

Specyficzna kobieta z portalu randkowego


Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Iceman84PL napisał:

w jej wieku nie ma miejsca na wybrzydzanie bo kto się zainteresuje na poważnie milfem z potomstwem?

Byś się zdziwił ile jest cukoldòw, Januszy, spermiarzy, nieogaròw życiowych i zwykłych nieuków dla których taka "panna" to szczyt marzeń a za kawałek cipy sprzedaliby własną matkę.

  • Like 4
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas leci, pani już po drugim "spotkaniu, nauce", ze mną, jestem w stanie uwierzyć, przynajmniej po pierwszym, że była zielona jak nasze polskie prowincje, o tej porze roku, serio, wręcz mówiłem, co i gdzie ma dotknąć. Był również sex, uczucie trochę ch...e, bo nawet na dotyk dziwnie reagowała, ale postanowiłem, że się nie będę pierdzielił się w tańcu.

Drugie spotkanie, nie ta osoba, majtki z tyłka, lodzenie, lód z połykiem!, nawet czasu na sex nie było, te baby są serio po....ne!

"trop" ma racje, pokazywała mi jakieś konwersacje ze spermiarzami, pomimo wieku, ma propozycje tysiąca zł, za samo pokazanie tyłka, rozstrzelał bym tych frajerów, komu to ma służyć, sami sobie zgotowaliśmy ten los. Na obecną chwilę, chyba najlepszą opcją jest przyjęcie chłodnej kalkulacji i wyłączenie emocji, co jest kure...o ciężkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, andrev2222 napisał:

Czas leci, pani już po drugim "spotkaniu, nauce", ze mną, jestem w stanie uwierzyć, przynajmniej po pierwszym, że była zielona jak nasze polskie prowincje, o tej porze roku, serio, wręcz mówiłem, co i gdzie ma dotknąć. Był również sex, uczucie trochę ch...e, bo nawet na dotyk dziwnie reagowała, ale postanowiłem, że się nie będę pierdzielił się w tańcu.

Drugie spotkanie, nie ta osoba, majtki z tyłka, lodzenie, lód z połykiem!, nawet czasu na sex nie było, te baby są serio po....ne!

Gra sobie na emocjach, one tak lubią.

Najpierw grzeczna, potem niegrzeczna.

 

6 godzin temu, andrev2222 napisał:

Na obecną chwilę, chyba najlepszą opcją jest przyjęcie chłodnej kalkulacji i wyłączenie emocji, co jest kure...o ciężkie

Bardzo ciężka sztuka, to jest gra na poziomie Ligii Mistrzów, zapeklować a się nie zakisić emocjonalnie :D

Spędzaj miłe chwile, tylko ostrożnie, zakładaj nowe micheliny :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie daj Pan spokój tylko sobie krwi napsujesz. 

Lampek tyle, że cały dom czerwony. 

Kobieta za parę lat będzie totalnie nie wyjściowa. 

Demonizowanie byłego - standardowa zagrywka. 

Te wszystkie opowieści o tym, że chce się uczyć to tylko rzucanie zanęty, potem się okaże żeś Pan kalosza złowił. 

Angielski odwrót najlepszym rozwiązaniem. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, andrev2222 napisał:

pokazywała mi jakieś konwersacje ze spermiarzami, pomimo wieku, ma propozycje tysiąca zł, za samo pokazanie tyłka

Co kurwa??? Co poszło nie tak w ewolucji rodzaju męskiego, że aż tak się upodlił? 🤔 

Edytowane przez Redbad
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Redbad napisał:

Co kurwa??? Co poszło nie tak w ewolucji rodzaju męskiego, że aż tak się upodlił? 🤔 

Koleżanka zmieniła status na fb i nagle w ciągu dnia napisało do niej z ośmiu spermiarzy w tym paru nie miała nawet w znajomych. 

Największ beka była z dwóch typów gdzie jeden napisał "Hej co robisz?" i w następnej wiadomości wysłał swoje zdjęcie jak siedzi w domu w samych majtkach, a drugi co do niej pisał to w co drugiej wiadomości nazywał ją księżniczką.

Spermiarstwo przechodzi samo siebie 

 

FB_IMG_1626685393734.jpg

  • Like 4
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.