Skocz do zawartości

Przymus szczepień, jak sobie radzić?


Yolo

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Yolo napisał:

Moja pierwsza myśl, to się "zaszczepić" i tym samym załatwić sobie certyfikat. 

Podejrzewam, że z upływem czasu dla takich spryciarzy co kupują papierek będą bardzo surowe kary, zarówno dla tych co będą skłonni je wydawać za pieniążki.

 

Sam się nie szczepie nie widzę potrzeby.

Natomiast system coraz bardziej wygląda tak, że albo tańczysz jak ci grają, albo odcinają cie od od wszystkiego.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, mac napisał:

W najlepszym przypadku tyrka na czarno, życie w samochodzie i przygoda po świecie

Brzmi nieźle, ale chodzi też o dzieci.

Znam kogoś, kto tak robi i takie życie ma swoje wady, choć wydaje się ciekawe kiedy ktoś lubi podróżować. 

43 minuty temu, mac napisał:

Każdy przymus to psychologia odwrócona

 

No zobaczymy, pierwszych za dupy biorą ludzi z sektoru zdrowia. Będzie papierek lakmusowy zachowań społecznych w obliczu przymusu. 

 

Mnie takie zapędy mocno zniechęcają do jakiegokolwiek wysiłku. 

Miałem podkręcić sobie śrubę i wykazać w bilansie rocznym większe dochody, co dałoby mi możliwość realizowania pewnego projektu.

Wtedy zacząłbym placić cholernie duże podatki, taki efekt uboczny tego państwa. 

I jak sobie pomyślę że z tego tuczyłyby się te świnie przy korycie, odniechciewa się jakichkwiek oficjalnych dróg rozwoju. 

 

58 minut temu, Anonim84 napisał:

już 3 miliony Francuzów się zapisało na szczepienie po występie Macrona. A o protestach nic prawie nie ma w mediach.

Niecały milion. Słuchanie bezrefleksyjnie tv to jedno, a plotki to drugie.

Np. jedna z nich głosi że już niedługo szczepienie i tak będzie obowiązkowe, tyle że cena wyniesie 100 euro. 

 

48 minut temu, mati248 napisał:

Te tępe bydło, p0laczki szczepią się i dalej się będą szczepić

Chyba nie do końca masz pojęcie jak to wygląda gdzie indziej. A wygląda gorzej. 

Obrażasz ludzi. 

 

29 minut temu, Maliniak napisał:

Szczepienia obowiązkowe raczej nie wchodzą w rachubę

No właśnie piszę, że wchodzą. Już się zaczynają w sektorze służby zdrowia.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam chorobę, która jest w ulotce jako wykluczająca ze szczepienia. Także póki co się nie martwię. Francuzi są cieniem dawnych siebie. Zaszczute istoty. 
 

28 minut temu, sunhasntdie napisał:

i dla wlasnej wygody wzialem 2x biontech. Sladow chipa na razie brak 🤔

Dla wygody Panów z deep state. Chipa raczej nie, ale toksyczne białko o nieznanych efektach już krąży. Skrzep w mózgu może Cię zabić nawet po 10 latach od jego powstania. Nigdy tego nie powiążą, umarł bo umarł.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Husquarna napisał:

czym z normika dostał łatkę szura - nawet wśród bliskich.

Apstrachując foliażżży.

Owin telefon folią aluminiową, zejdź do piwnicy I NIECHAJ SIĘ DO CIEBIE KTOŚ DODZWONI.

 

EKRAN panie.

43 minuty temu, smerf napisał:

zarówno dla tych co będą skłonni je wydawać za pieniążki.

Zgodnie z mechaniką kwantową MOMENT PĘDU samochodu przekazany pielęgniarce(odmawiającej interesu) MA MOC.

TAK SAMO jej rodzina w 3 kierunkach.

 

Polecam obejżeć odcinek serialu GW o Aszenach.....I jak to rząd WIEDZIAŁ A nie powiedział. 

...D......cja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Yolo napisał:

I jak sobie pomyślę że z tego tuczyłyby się te świnie przy korycie, odniechciewa się jakichkwiek oficjalnych dróg rozwoju.

Dokładnie tak. Ten świat się spierdolił na maksa w ostatnim czasie. Zero motywacji do czegokolwiek.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Yolo Czy w kraju, w którym obecnie mieszkasz jest wprowadzony stan wyjątkowy?

Bo jak nie to władza sobie nie może zakazywać niczego.

Wtedy łatwa droga do dociekania swoich racji i wygranie sprawy przed sądem.

Poczekaj na rozwój wydarzeń, przekonaj się czy po wprowadzeniu restrykcji faktycznie będzie tak źle.

Wiesz propaganda medialna z władzą na czele dąży do tego by trzymać społeczeństwo w strachu by łatwo nim rządzić.

Oni boją się świadomych ludzi a przede wszystkim aktywnego działania społeczeństwa, które pokazuje, że się ich nie boi.

W Polsce był przypadek z siecią kin, które chciały kozaczyć i nie wpuszczać niezaszczepionych a po interwencjach ludzi odeszli od tego pomysłu.

Gdzieś słyszałem, że na termach w PL są osobne kolejki czyli segregacja, ale jeszcze nie ma wykluczeń.

Ja osobiście też nie zamierzam się szczepić i nikt mnie do tego nie zmusi a gdy przyjdzie moment opowiedzieć się

po czyjejś stronie no cóż wybiorę walkę z systemem lub ucieknę tam gdzie jest jeszcze w miarę normalnie.

 

 

 

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgromadzenie Parlamentarne Rady Europy w rezolucji 2361 (2021) wzywa państwa członkowskie i Unię Europejską m.in., by:  „7.3.1. upewnić się, że obywatele zostali poinformowani, że szczepienie NIE jest nakazane i że nikt nie jest politycznie, społecznie lub w inny sposób naciskany, aby się zaszczepić, jeśli nie chce zrobić tego sam; 7.3.2. zapewnić, że nikt nie jest dyskryminowany z powodu braku szczepienia ze względu na możliwe zagrożenie dla zdrowia lub niechęć do szczepień”. 
 

@cst9191 niby tak, duma kolonizatora jeszcze działa, a my jesteśmy kolonią Niemiecką.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sobie radzić? Nie szczepić się. Jest nas dużo, nie ma potrzeby uczestniczenia w jarmarcznych imprezkach czy chodzić do kina na wysrywy Hollywoodu - segregacja szybko zniknie w ten sposób. Jeśli ktoś ma czas i chęci to może przypadki dyskryminacji zgłaszać chociażby do prokuratury, jest się czym bronić.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałbym, że macie foliarze teraz swój ból dupy ale to byłoby krotkowrzoczne. Jak im się pozwoli na jedno ograniczenie to zaraz wprowadza kolejne i mnie samego może złapać. Tym bardziej że w przyszłym roku też się raczej zaszczpie ale już kolejne lata to nie widzę takiej potrzeby. 

 

Sytuacja absurdalna. Świat zwiariowal. Głównie bogate państwa bo te biedniejsze to mają to w dupie. 

 

Jedyne co mi przychodzi do głowy to zanotować takie przypadki gdzie cię nie wpuścili i pismo do Rzecznika Praw Obywatelskich w twoim kraju, z prośbą o ustosunkowanie się czy to zgodne z przepisami prawa. Wykłócać się z kelnerką nie ma sensu. 

 

A co do Polski - jak PIS wprowadzi prawnie segregację to głosować na Konfederację z kolejnych wyborach. 

 

Jest to ważny moment w dziejach. Taka próba sił pomiędzy swobodami obywateli a naciskiem Państwa. Na razie Państwo górą. 

 

Można również zrobić fake certyfikat. Zwykły screenshot powinien wystarczyć. Wątpię aby restauracje miału narzędzie do weryfikacji tego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mati248 Trochę drastycznie określiłeś ludzi, którzy chcą się szczepić. Oni są po prostu przerażeni, przestraszeni całą sytuacją i dla świętego spokoju to robią. Oczywiście jest to nienormalne bo jak dotąd przekaz i informacje są z mediów głównego ścieku i władzy na temat wirusa dodatkowo szczepionki nie chronią przed zarażeniem tylko pomagają łatwiej przejść chorobę. A skoro tak szybko wyprodukowali preparat gdzie coraz więcej info o powikłaniach i zgonach to szczepienie trucizna nie mająca nic wspólnego ze zdrowiem nie ma sensu. Szczepionki opracowuje się i testuje latami gdzie skuteczność jest w granicach max 60% a tu raptem wychodzą preparaty wyprodukowane w kilka tygodni z 90% skutecznością😆 

Współczuje ludziom, którzy się zaszczepili. Nie ma co ich osądzać w razie czego niech sami do siebie mają pretensje jeżeli dojdzie do pogorszenia stanu zdrowia. 

 

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Iceman84PL napisał:

Poczekaj na rozwój wydarzeń, przekonaj się czy po wprowadzeniu restrykcji faktycznie będzie tak źle.

Tak robię, ale w złą stronę to zmierza i trzeba się przygotować. To nawet nie chodzi o mnie a o dzieciaki. 

9 godzin temu, Iceman84PL napisał:

Oni boją się świadomych ludzi a przede wszystkim aktywnego działania społeczeństwa, które pokazuje, że się ich nie boi.

 

2 godziny temu, cst9191 napisał:
11 godzin temu, Pyrkosz napisał:

Francuzi są cieniem dawnych siebie. Zaszczute istoty. 

Ale przynajmniej potrafią zrobić zadymę, rozwalić kilka milicyjnych łbów gdy trzeba

Różnie z tym tutaj bywa.

W czasie protestów żółtych kamizelek, a to byli w większości normalni ludzie a nie podburzone, agresywne mniejszości, pałowali ich bez litości.

Takich bez oka, które wybijały gumowe kule było kilkadziesiąt osób. 

W Polsce, gdyby PiS wprowadził takie metody ludzie roznieśliby sejm w drobny mak. 

 

Niedawno zaczęli się zbierać na protest w sprawie ograniczeń wolności, policja informowała że może być ich maks. 15 tys i tylko zaszczepieni. 

Tak się to skończyło. No i chuj, no i cześć. 

 

 

Godzinę temu, RealLife napisał:

Napisałbym, że macie foliarze teraz swój ból dupy

Nie jestem przeciwnikiem szczepień, choć uważam że za dużo smrodu wokół tego. Wolę poczekać. Niech sobie każdy robi jak chce.

 

Jestem przeciwnikiem przymusu. 

 

 

Edytowane przez Yolo
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Yolo napisał:

większości normalni ludzie a nie podburzone, agresywne mniejszości, pałowali ich bez litości.

Takich bez oka, które wybijały gumowe kule było kilkadziesiąt osób. 

W Polsce, gdyby PiS wprowadził takie metody ludzie roznieśliby sejm w drobny mak. 

Też jestem tego zdania. Jeżeli Macronowy przymus szczepień stanie się faktem, francuska policja brutalnie spacyfikuje każdy protest, również przy ew. ofiarach śmiertelnych. Niestety. Mają w tym praktykę. Ale i tak uważam, że to wyjście przed szereg. I jeżeli nie zrobili tego Niemcy w pierwszej kolejności, pomysł naturalnie upadnie. Jeżeli by to zrobiła Makrela, patrzyłbym na to zupełnie inaczej. W UE rządzi i decyduje jedno państwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 hours ago, Kamil9612 said:

Nie można naściemniać i zrobić, żeby lekarz zalecił nieszczepienie ?

Nie, bo to jest pierwsza w historii szczepka co do której nie istnieją żadne przeciwwskazania zdrowotne. Należy szczepić nawet martwych. 

  • Like 3
  • Dzięki 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Obliteraror napisał:

francuska policja brutalnie spacyfikuje każdy protest,

Paradoksem jest to, że ich przymus ma nie obowiązywać. Metody identyczne jak na Białorusi. Kto wie czy ta cała szopka z opozycją to nie był test jak zareaguje społeczeństwo ma zamordyzm. Białorusini nie dali rady więc jadą z tematem.


Europa jest rozbrojona, czym mamy walczyć? Od lat wpierana jest propaganda przeciwko broni palnej. Dla władzy to wygodne, rozbrojony obywatel to obywatel niegroźny dla władzy i kolesiów.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj już jest mało istotne kto jest tak zwanym foliarzem a kto nie. Czy dziabany czy też nie. Doszliśmy do momentu, gdzie jedni są napuszczani na drugich i o to chodziło. Dojdzie do tego dodatkowe tresowanie i w ciągu paru lat będą mieli rozpuszczone społeczeństwa zachodnie pod kontrolą. Nie jest ważne czy wierzysz w elity nwo czy złego który tym steruje.

 

Trwają wydarzenia dziejowe i myślę, że nie ma co chować głowy w piasek tylko starać się uświadamiać ludzi. Może nie jakoś nachalnie tylko mimochodem wspominać. 

 

Warto mieć też plan. Co jeśli nieszczypani będą faktycznie wykluczeni? Może jakaś Szwecja, której społeczeństwo po wcześniejszej grypie nie weźmie tego preparatu? Jak myślicie, gdzie się uda w miarę normalnie żyć? Znam trochę angielski i cyrylicę.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kapitan Horyzont napisał:

W dodatku można dowolnie mieszać szczepionki i regulować okres pomiędzy dawkami. Eliksir życia.

A ponadto chroni Cię to przed ciężkim przebiegiem choroby, ale trzeba jeszcze zaszczepić foliarzy, bo stanowią dla Ciebie śmiertelne zagrożenie. Cudowna mikstura, 2 w 1. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cześć, 

 

Czy macie bracia możliwość załatwienia certyfikatu szczepienia / paszportu szczepionkowego?

 

Z oczywistych powodów nie będę się szczepił, odbyłem zresztą chorobę ale nie mam na to dowodu w postaci testu PCR. Potrzebuję paszport szczepionkowy. 

 

Jeśli macie możliwość załatwienia czegoś to proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.07.2021 o 11:50, Rnext napisał:
W dniu 15.07.2021 o 22:01, Kamil9612 napisał:

Nie można naściemniać i zrobić, żeby lekarz zalecił nieszczepienie ?

Nie, bo to jest pierwsza w historii szczepka co do której nie istnieją żadne przeciwwskazania zdrowotne.

Coś mi się obiło o uszy, że osoby mające żylaki po przyjęciu "szczepki" są w znacznym stopniu narażone na zakrzepicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Covidianin napisał:

Oczywiście, że jest taka możliwość, aczkolwiek posługiwanie się takim dokumentem jest przestępstwem z art. 270 kk. Udzielanie zaś pomocy w zdobyciu takowego może zostać zakwalifikowane jako pomocnictwo do 270 kk.

Sam covid i przepisy z nim związane są jednym wielkim przestępstwem. Ale rozumiem, że nie umoralniasz tylko ostrzegasz tak więc dziękuję. Nie zamierzam nic fałszować (270kk) tylko zdobyć wpis i posiadać oficjalny dokument.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pacman napisał:

Sam covid i przepisy z nim związane są jednym wielkim przestępstwem. Ale rozumiem, że nie umoralniasz tylko ostrzegasz tak więc dziękuję. Nie zamierzam nic fałszować (270kk) tylko zdobyć wpis i posiadać oficjalny dokument.

 

Podzielam Twój pogląd,  dlatego też wszelkie regulacje związane ze zwidem-19 interpretuję na tyle prowolnościowo, na ile się da. W sytuacji gdy taki certyfikat wystawi podmiot uprawniony to istnieje możliwość, to też możesz ponieść za to odpowiedzialność, tyle że z art. 273 kk.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.