Skocz do zawartości

Fatalne wychowanie polskich kobiet upokarza polskich mężczyzn i niszczy polskie rodziny


Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Legionista napisał:

Dopiero po 30 r. życiu dostałem tą radę od Mamy ale lepiej późno niż wcale. 

 

Moja mi takie bzdury pociskała i dzisiaj też próbuje, ale widzi, że już jestem świadomy i wiem jak gra wygląda.

Jej mina jest bezcenna gdy wszystkie jej brednie, manipulacje odbijam jak piłeczkę😁

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak ma być inaczej? Proces wychowania baby to proces przyzwolenia na wszystko, bez żadnych zahamowań okraszony totalnymi prawami wszędzie.

Dodatkowo wiele bab jest wychowywanych przez samotne matki, albo przez oboje rodziców, przy czym ojciec jest cuckiem.

 

Z czym do ludzi?

18 godzin temu, Iceman84PL napisał:

 

Moja mi takie bzdury pociskała i dzisiaj też próbuje, ale widzi, że już jestem świadomy i wiem jak gra wygląda.

Jej mina jest bezcenna gdy wszystkie jej brednie, manipulacje odbijam jak piłeczkę😁

 

Moja do tej pory ładuje we mnie bluepilla plus babka i wszystkie ciocie. Rzygać się chce.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, jankowalski1727 napisał:

A jak ma być inaczej? Proces wychowania baby to proces przyzwolenia na wszystko, bez żadnych zahamowań okraszony totalnymi prawami wszędzie.

 

No tak, tak. W tym przyzwolenie na kopanie po jądrach i puszczanie gazów w twarz. Ty coś o tym chyba wiesz... 😅

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włączyłem sobie właśnie serial Marco Polo - ojciec tytułowego bohatera popylał naście lat po jedwabnym szlaku, z dala od domu. Po morzach, górach, pustyniach - byle z dala od kobiety, która zrodziła mu syna. Jeszcze nie doszedłem do tego z dialogów, ale być może miał za żonę polkę. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Brat Jan napisał:

Wyruchaj je wszystkie to przestaną.

Zabłysnales prostactwem. Możesz sobie pogratulowac 

19 godzin temu, SamiecGamma napisał:

 

No tak, tak. W tym przyzwolenie na kopanie po jądrach i puszczanie gazów w twarz. Ty coś o tym chyba wiesz... 😅

Ales się chłopcze nabral😅 i Ty jak i podobni Tobie pretendujesz do radzenia sobie z kobietami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.