Skocz do zawartości

Dziewczyna wychowana bez ojca o co chodzi


Medyk

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Byłbym wdzięczny gdyby ktoś mógł mi wytłumaczyć jakie psychologiczne podłoże determinuje wybór partnera przez kobiety które wychowały się bez ojca ( rozwód).

 

Przeglądając forum już dawno, co się zresztą później powielało jasno bracia dawali do zrozumienia że lepiej takich kobiet unikać, o co w tym chodzi ? pytam bo mam koleżankę i za chuja nie potrafię jej rozgryźć, natomiast wiem że jej postępowanie musi być uwarunkowane jakimś zaburzeniem które jest wynikiem tego że jej rodzice są po rozwodzie , poniżej opiszę po krotce sytuację: 

 

Ona ładna wiek 24lata jak miała lat 18 uganiała się za facetem który wtedy był jakoś przed 40 stką , są razem 6 lat.

On pracuje fizycznie po pracy jak to często bywa lubi wypić , jego  weekendy to typowe alkoholowe eskapady, nie wchodząc w szczegóły traktuje ją oschle żeby nie pisać źle. 

Ona chce ślubu i dziecka, on nie. Z jej punktu widzenia wszystko przemawia za tym żeby go rzucić co zresztą z tego co mi mówiła wiele razy chciała zrobić, ale bracia oprócz gadki ona NIC nie robi. Zdarzało się nawet że mówiąc ze mną o nim wyzywała go od chuji 🤣 ja mam wrażenie że ona go wręcz nie lubi. 

 

Patrząc na całą tą sytuację WIEM że w jej postępowaniu musi być tak kurwesko silny  psychologiczny mechanizm który ją trzyma przy nim że przechodzi to ludzkie pojęcie

 

Dodam jeszcze jako smaczek że z niego taki mityczny "Chad" jak ze mnie płetwonurek, mierzy około 170 cm, zakola, no żaden przystojniak 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W największym skrócie to nie otrzymała męskiego pierwiastka wychowawczego czyli ojcowskiej miłości - podobnie przy odtrąceniu i innych złych wzorcach.

Braki chce się nadrobić, kobieta kieruje się emocjami, a najwięcej daje bad boy co wychla, zwyzywa i za mordę chwyci porządnie - tutaj wskazówka jak postępować z kobietami, no po prostu ktoś w końcu mocniej chwyci ster, a panie potrafią chwycić że hej! Także trzym mocno dryfując z paniami. 

 

 

Co tam dalej, aaa od chujów go wyzywa i go nienawidzi, Ty to się biedaku nasluchasz, żeby chociaż jakoś za to płacili. Laska sra Ci do uszu, pozbywa się negatywnych emocji a potem wraca do swego lovelaska pod kocyk. Kolejna rada - nie słuchaj kobiet, patrz co robią.

 

Ten silny mechanizm to gadzi mózg zubożony o prawidłowe wzorce, działa trochę jak komputer z wirusami, ale tutaj formata nie zrobisz, a i administrator na antywirusy przeważnie się nie zgadza i robi po swojemu.

Edytowane przez Imiennik
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.