Skocz do zawartości

Od przegrywa do chada czyli moja historia


Rekomendowane odpowiedzi

Im lepiej wygladasz fizycznie tym bardziej musisz uwazac na pulapki zastawiane przez matrixa.Latwo popasc w samouwielbienie i wtedy ladujesz szybko na doopie nizej niz byles wczesniej.Dlatego tak wazne sa pozostale dwa aspekty : umysl/ logika i doswiadczanie logosu / wyzsze stany swiadomosci.Jesli nie beda rozwijane wraz z cialem daleko na tym nie zajedziesz .To smutne ze jestesmy tak zaprojektowani przez system aby dawac "sprcjalne" fory przystojnym facetom, pieknym kobietom .Ten ludzki swiat to jedna przeogromna hipokryzja  , pieklo z ktorego trzeba sie szybko wydostac 🙃.Powodzenia.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, PrzemAss napisał:

@BlacKnight

 

Jeśli chodzi o obecne doświadczenie to nie za wiele mogę napisać, zwykłe dziewczyny, jedne gorsze drugie lepsze. Schematy jak u wszystkich, kilka może znałem co się trochę wyłamywały ze schematów ale większość nudna i niczym się nie wyróżniająca. 

 

Dzisiaj albo jutro założę Tindera i mam zamiar wyeksponować tam fizyczne walory jak i pisać wprost ile mam wzrostu i zobaczę co z tego wyjdzie. Planuję poeksperymentować i zobaczyć jaki będzie odzew. Jak zdobędę trochę informacji to napiszę coś o tym. 

Tinder jest jednak średnio mierzalnym źródłem.

13 minut temu, thyr napisał:

Im lepiej wygladasz fizycznie tym bardziej musisz uwazac na pulapki zastawiane przez matrixa.Latwo popasc w samouwielbienie i wtedy ladujesz szybko na doopie nizej niz byles wczesniej.Dlatego tak wazne sa pozostale dwa aspekty : umysl/ logika i doswiadczanie logosu / wyzsze stany swiadomosci.Jesli nie beda rozwijane wraz z cialem daleko na tym nie zajedziesz .To smutne ze jestesmy tak zaprojektowani przez system aby dawac "sprcjalne" fory przystojnym facetom, pieknym kobietom .Ten ludzki swiat to jedna przeogromna hipokryzja  , pieklo z ktorego trzeba sie szybko wydostac 🙃.Powodzenia.

Polecam książkę: 

"Przetrwają najpiękniejsi". Nancy E. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, takie posty (z takim nastawieniem, niezależnie od obszaru zmiany) bym gdzieś przypinał na forum dla potomności. By nie zaginęły w powodzi żalu o utraconych kwadratowych szczękach : )

 

By pokazać, że się da. Dzięki intensywnej pracy, wytrwałości i cierpliwości.

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mosze Red podpiął/eła i promował(a) ten temat
43 minuty temu, bernevek napisał:

Tinder jest jednak średnio mierzalnym źródłem.

 

Wiem, ale na nic więcej nie mam czasu. Stoję obecnie przez rozpoczęciem życia zawodowego. W moim przypadku zabierze mi to bardzo dużo czasu, tak więc relacje DM muszą poczekać :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Analconda to ja 180 ( ale na wszystkich urządzeniach pomiarowych wychodzi mi 179, ale i tak mówię wszystkim że mam 180 😂)  i moja koleżanka , która na mnie leci która ma 175cm i lalka ma tylko 20 lat, więc wzrost to i tylko wymówka 😀

 

W dodatku jak widać mam trochę brzuszka, twarzy oczywiście nie pokaże, ale też nie jest jakaś wyjątkowo urodziwa, mimo że słyszę do wielu osób ( nie nie są to babcie i ciocie) ze jestem przystojny, ale jakby to powiedzieć nie jestem w typie każdej kobiety tak mi się przynajmniej wydaje🙂

 

https://ibb.co/tB7VbBh

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję stary. Jeśli chodzi o sylwetkę to wiem ile to pracy. Ja leciałem od drugiej strony, 3 lata temu z 87kg zlecialem do 65kg przy 178cm. Teraz skończyłem redukcję  72kg i lecę powoli z masą do stycznia 😁 o ile pandemiczni foliarze znów siłowni nie pozamykają 😡

 

@Analconda stary, wiesz z jakiego ja poziomu startowałem? Te 87kg to był sam tłuszcz wynikający z obżarstwa, siedzenia przed komputerem (nadal siedzę i dużo gram bo to lubię) i zerowego wysiłku fizycznego. Zaczynając nie potrafiłem się podciągnąć ANI KURWA RAZU, na ławie ledwo 50kg wyciskalem. Dziś podwieszam 15kg i podciagam się kilka razy z zajebista techniką i wyciskam 20kg więcej niż ważę w serii. 

Nie wiem po co to pisze bo do ciebie i tak nic nie trafia, ale sylwetkę może zmienić KAŻDY, tylko to wymaga samodyscypliny, pracy i NAJWAŻNIEJSZE - czasu! 

Kup ebooka Projekt Gladiator, albo Program Genetycy (oba polecam) i zapierdalaj na siłownię. 

 

@RENGERS ma rację. Możecie sie okłamywać że robicie coś dla siebie. Świat kręci się wokół cipy czy tego chcecie czy nie 🙂

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Reedson napisał:

 

 Świat kręci się wokół cipy czy tego chcecie czy nie 

Także tego...

🙃

 

Prawda jest taka ,że każdy z nas podąża w tym samym kierunku.

Tylko ścieżki do celu są rozbieżne.

 

Rodzimy się, żyjemy i odchodzimy.

Po drodze mierząc się z trudnościami.

Właśnie owa wewnętrzna walka stanowi klucz do naszego wzrastania.

Czy to na płaszczyźnie fizycznej,psychicznej czy duchowej.

 

Samodoskonalenie.

Powinno charakteryzować każde stworzenie.

Nie można .

Absolutnie nie można. 

Porównywać tej drogi.

 

Każdy z nas to osobny rozdział na kartach historii.

 

Życzę Wam wszystkim.

Byście czerpali mnóstwo radości i satysfakcji .

Z wszystkich sukcesów.

WASZYCH sukcesów.

 

Non omnis moriar.

💪

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Wolverine1993 napisał:

to ja 180 (…) i moja koleżanka , która na mnie leci która ma 175cm i lalka ma tylko 20 lat, więc wzrost to i tylko wymówka 😀

Na Ciebie leci czy na pieniądze…

Jak to ta z roboty to pewnie liczy, że będziesz za nią tyrał…
 

30 minut temu, Reedson napisał:

stary, wiesz z jakiego ja poziomu startowałem?

Założyciel tematu startował z poziomu prawie 2 metrów. Wzrost to nie wszystko ale jednak podstawa. To, że macie lepsze wyniki w „sporcie” niż kiedyś ma małe znaczenie ponieważ mięśnie mają niewielkie znaczenie w relacjach DM. Bardziej liczy się sylwetka która też nie jest najważniejsza.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Analconda napisał:

Na Ciebie leci czy na pieniądze…

Jak to ta z roboty to pewnie liczy, że będziesz za nią tyrał…
 

Założyciel tematu startował z poziomu prawie 2 metrów. Wzrost to nie wszystko ale jednak podstawa. To, że macie lepsze wyniki w „sporcie” niż kiedyś ma małe znaczenie ponieważ mięśnie mają niewielkie znaczenie w relacjach DM. Bardziej liczy się sylwetka która też nie jest najważniejsza.

Hahaha no łącznie ze mną w firmie pracuje łącznie ze 100 osób w tym bardzo dużo ludzi w podobnym wieku co ja, więc na pewno leci na moje pieniądze 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Analconda napisał:

mięśnie mają niewielkie znaczenie w relacjach DM. Bardziej liczy się sylwetka która też nie jest najważniejsza.

Po pierwsze to na sylwetkę mają wpływ szkielet, mięśnie i przyczepy mięśniowe więc nie możemy do końca rozgraniczyć mięśni od sylwetki.

Po drugie zdaje się, że twierdzisz, że najważniejsze są geny. Kształt sylwetki wynika z tego jakie masz geny więc można wysunąć wniosek, że ładna sylwetka = dobre geny. Ale też zauważmy, że nawet mając te dobre geny można się zapuścić i mieć fatalną sylwetkę, a można mieć takie sobie geny, ale się ogarnąć, poćwiczyć i wyglądać co najmniej przyzwoicie i lepiej niż jakieś 80% społeczeństwa więc mamy tutaj pole do małego "genetycznego oszustwa" :). Geny sylwetki są o tyle niewdzięczne(a może to jest właśnie ich zaleta 🤔), że nie determinują w pełni jak wyglądasz, ale jak możesz wyglądać.

No i po trzecie, tak na zachętę Kondziu, ektomorfizm to wcale nie jest zła sytuacja. Oczywiście taki ektomorfik nie będzie raczej jakimś wielkim dzikiem, ale taki typ ma inne zalety np. niski poziom tkanki tłuszczowej, nie musisz się za bardzo starać żeby być chociaż na poziomie 12-13% tkanki tłuszczowej w organizmie(co w świecie nadmiaru jedzenia jest plusem) i zazwyczaj naturalnie wąska talia przez co dosyć łatwo jest uzyskać sylwetkę w kształcie V takim osobom.

 

21 minut temu, Wolverine1993 napisał:

w firmie pracuje łącznie ze 100 osób w tym bardzo dużo ludzi w podobnym wieku co ja, więc na pewno leci na moje pieniądze 😆

No to wszystko jasne, będzie się chciała ona Tobą wysługiwać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Wolverine1993 napisał:

@Analconda to ja 180 ( ale na wszystkich urządzeniach pomiarowych wychodzi mi 179, ale i tak mówię wszystkim że mam 180 😂)  i moja koleżanka , która na mnie leci która ma 175cm i lalka ma tylko 20 lat, więc wzrost to i tylko wymówka 😀

 

W dodatku jak widać mam trochę brzuszka, twarzy oczywiście nie pokaże, ale też nie jest jakaś wyjątkowo urodziwa, mimo że słyszę do wielu osób ( nie nie są to babcie i ciocie) ze jestem przystojny, ale jakby to powiedzieć nie jestem w typie każdej kobiety tak mi się przynajmniej wydaje🙂

 

https://ibb.co/tB7VbBh

 

Nie wiem, jak to robisz, czy to kwestia rysów twarzy (wątpię), energii i sposobu bycia (najbardziej prawdopodobne), czy poczucia humoru, ale fajnie mieć obok siebie takie młode, powabne, uśmiechnięte dziewczę. Zazdro.

 

Pisałeś o ONS z laską z pracy, o niedawno zakończonym, krótkim związku i teraz ta młódka. Jak Ty to robisz? Masz jakieś podejrzenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Mapogo napisał:

 

Nie wiem, jak to robisz, czy to kwestia rysów twarzy (wątpię), energii i sposobu bycia (najbardziej prawdopodobne), czy poczucia humoru, ale fajnie mieć obok siebie takie młode, powabne, uśmiechnięte dziewczę. Zazdro.

 

Pisałeś o ONS z laską z pracy, o niedawno zakończonym, krótkim związku i teraz ta młódka. Jak Ty to robisz? Masz jakieś podejrzenia?

Ons z laską z pracy? Chyba nie ja, akurat ta ze zdjęcia jest z pracy i to moja pierwsza taka historia 😆 Krótki związek to tak się zgadza, jakoś dwa miesiące temu zakończony i trwał 2.5 miesiąca. 

Nie jestem jakimś super podrywaczem, w tym roku mam dobrą passe bo wcześniejsze dwa lata to była straszna posucha 🤦

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Wolverine1993 napisał:

Ons z laską z pracy? Chyba nie ja, akurat ta ze zdjęcia jest z pracy i to moja pierwsza taka historia 😆 Krótki związek to tak się zgadza, jakoś dwa miesiące temu zakończony i trwał 2.5 miesiąca. 

Nie jestem jakimś super podrywaczem, w tym roku mam dobrą passe bo wcześniejsze dwa lata to była straszna posucha 🤦

 

Nie odpowiedziałeś mi na pytanie - jak to robisz? Jakie są Twoje podejrzenia?

Bajerka?

Sport dający energię?

Dobrze wyglądasz w koszuli i garniaku? Świecisz sikorem i samochodem?

Zmiana w sposobie myślenia?

Każde kolejne pozytywne sygnały i reakcje powodują podniesienie pewności siebie, a to z kolei wpływa na lepszy kontakt z pannami?

 

Nie ONS, macanko i buziaczki z aucie. Pomyłka z mojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Mapogo napisał:

 

Nie odpowiedziałeś mi na pytanie - jak to robisz? Jakie są Twoje podejrzenia?

Bajerka?

Sport dający energię?

Dobrze wyglądasz w koszuli i garniaku? Świecisz sikorem i samochodem?

Zmiana w sposobie myślenia?

Każde kolejne pozytywne sygnały i reakcje powodują podniesienie pewności siebie, a to z kolei wpływa na lepszy kontakt z pannami?

 

Nie ONS, macanko i buziaczki z aucie. Pomyłka z mojej strony.

Nie wiem na prawdę nie wiem ! Na pewno wygląd trochę na to wpływa, ale jak mówię miałem dwa lata posuchy w tym temacie od zakończenia ostatniego poważnego dwuletniego związku.

W tamtym okresie nawet nie trzymałem się z żadną panna za rączkę nie mówiąc już o czymś więcej.

W tym roku aż do lipca nie piłem alko i nie paliłem papierosów, więc może to trochę wpłynęło na mój wygląd i psychikę. Serio nie mam pojęcia, ale nie chcę mi się są bardzo nad tym analizować i wolę działać 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol gratulacje, natomiast pamiętaj że dziś wzrost to podstawa dla kobiet, więc na wstępie korzystasz na tym, natomiast kudos dla Ciebie i ciśnij ile się da. Dziś nawet facet 180 cm to już za mało, więc jak ktoś ma 190 czy więcej automatycznie ma wielki plus w oczach kobiet, taki jest ten świat teraz.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

20 godzin temu, Obliteraror napisał:

@PrzemAss Los nagradza przygotowanych.

Gratuluję autorowi przemiany.

 

@Obliteraror To samo powiedział Krzysztof Ibisz w wywiadzie. Cytowales czy sam tak myślisz?

 

A w życiu jak to w życiu. Trzeba mieć trochę szczęścia i jemu trzeba dopomóc. Przede wszystkim pojawiać się tam, gdzie coś się dzieje, zawiązywać nowe znajomości i mieć swoją "misję". Jeśli żyjesz aby przeżyć tylko nie wieszczę żadnego sukcesu. 😏

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, PrzemAss napisał:

Zmian w głowie niestety nie mogę pokazać a myślę że są o wiele ważniejsze od zmian w wyglądzie.

Psychika leczy ciało, więc wszystko ma znaczenie. Fajnie, że się zmieniasz, dostosowujesz, chcesz się rozwijać.

Uważaj z tą biegunką, zbadaj się :D

Miło widzieć jak forum pomaga w ludzkich przemianach :D

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, gnukij1 napisał:

To samo powiedział Krzysztof Ibisz w wywiadzie. Cytowales czy sam tak myślisz?

Tego nie wiedziałem :) Tak myślę, ale sam tego nie wymyśliłem. Pierwszy raz ten cytat słyszałem w Liberatorze 2 (z Seagalem) i wyjątkowo mi przypadł do gustu : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, RENGERS napisał:

Fajna zmiana, osoby które piszą teksty typu " rób to dla siebie" są śmieszne.

 

Głównym motywatorem pakowania, jest przyciągnięcie większej ilości samic.

 

Jest to normalne i naturalne.

 

 

Pakować " dla siebie" to można rano śniadanie.

Bzdura i bardzo szkodliwe przekonanie. Pakowanie "dla cipek" kończy się 6 miesięcy po starcie nowego roku, gdy nowe postanowienie można sobie odpućić.

Moja przygoda z siłownią zaczęła się właśnie w ten sposób, że zaciągnął mnie na nią kumpel, który ćwiczył żeby się podobać dupom. Ja wtedy byłem typa nerda, zamkniętego w sobie introwertyka i pierwszy miesiąc na siłowni to był stres jakbym zdawał prawo jazdy. Po kilku miesiącach ów kumpel znalazł dupę... i już nigdy na nią nie wrócił. Mało tego, zerwał kontakt chyba z każdym i tyle co o nim wiem to ze zdjęć na facebooku, na siłownie więcej nie wrócił, a zamiast tego wychodował sobie przez kilka lat olbrzymi brzuch.

Ja ćwiczę już wiele lat, nawet nie wiem ile i powiem tylko tyle, że spotykam bardzo często gości, którzy ćwiczą "dla dup". Nigdy nie przekraczają 100 w martwym czy przysiadzie, nie mówiąc o klacie, zanim dojdą do tego momentu rezygnują. Da się i jak najbardziej trzeba dążyć do tego, żeby ćwiczyć dla SAMEGO siebie. Jestem tego żywym przykładem. Sylwetka już dawno zeszła u mnie na dalszy plan, główny bodziec jaki daje mi siłownia to dobre samopoczucie, każde kolejne podniesione 5kg na gryfie sprawia frajdę. Nie ćwiczę, żeby mieć kolejne 0,5cm w bicepsie bo to jest próżne łechtanie ego, dla mnie liczy się kolejny pobity KG i większa objętość, proste cele, proste nagrody.

Według wielu badań przypakowani goście NIE PODOBAJĄ się kobietom, kobietom najbardziej podoba się typ Ronaldo-koszykarza, czyli wysoki z bardzo niską ilością tkanki tłuszczowej, lekkim zarysem mięśni, szerokie barki. Żaden typowy ulaniec, koks, sterydziarz czy zawodnik z sopotu kobietom się nie podoba i nie robi wrażenia. To co ci goście mają to są tysiące followersów na Instagramie, sponsorów, fejm, zasięgi w necie, to przyciąga dupy, bo mogą się na nich wybić. Pobujać z gościem z rok, dwa, zostac sławną z tego powodu, że jest dupą tego i tego, zdobędzie 10k na insta i da mu kosza. Goście z wieloma followersami to nowy odpowiednik beta-bankomata, z tym że kobieta od takiego gościa może dostać więcej niż od bogatego gościa bez fejmu. Dlatego kobiety wiążą się z tymi gośćmi, bo można szybko się podłapać pod czyjś fejm i łatwo zarabiać.

Znam z widzenia niejednego gościa, który wygląda zajebiście jak goście co startują na scenie, ale nie ma on followersów, funu, ćwiczy dla siebie, a nie dla poklasku i co? Mimo zajebistej sylwetki i muskulatury widzę z nimi totalnie przeciętne dupy 5-6/10, a te wszystkie fitnesiary albo latają za zawodnikami/trenerami z 20k followów na insta, albo są z kościami postury koszykarz - 190cm + szerokie bary + mała ilość tłuszczu i lekki zarys mięśni, czyli taką sylwetką jaką każdy może mieć po niecałym roku.

Gdybym ćwiczył tylko dla dup to już dawno bym sobie musiał strzelić w łeb, mając dobrą sylwetkę i kilka lat stażu za sobą na tinderze mam ledwo 20-50 par i to bardzo, bardzo średnich dup. Kobiet sylwetka w ogóle nie obchodzi o ile ktoś jest chudy i ma minimalną ilość wystającego mięsa. Każdy dodatkowy kilogram mięśni nie zwiększa szans u dup, ani powodzenia. Jak już chcecie tam bardzo zaplusować u wielu dup - róbcie konta na instagramach, zbierajcie followersów, budujcie zasięgi, dbajcie o rozpoznwalaność - masa insta-girl będzie chciała się pod wasz fejm podłapać. Wyjdzie wam szybciej i taniej zdobyć fejm na insta, niż ćwiczyć 4-5 lat na siłce i zdać sobie sprawę, że ta kupa mięśni na uwodzenie się praktycznie nie przełożyła. Zawiedziecie się i to srogo.





 

  • Like 2
  • Dzięki 2
  • Haha 1
  • Zdziwiony 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zbychu Pijany jesteś ?

Trenuje nieustannie różne rzeczy od 13 roku życia, jestem całkowicie szczery, jednym z głównych motywatorów są cipki, dzięki fajniejszemu ciału i dużo większej pewności siebie, dzięki ćwiczeniom.

 

Motywacja to jest gówno dla plebsu.

 

W życiu liczy się energia.

Wczoraj zrobiłem 1,5 godzinny trening + przebiegłem 10 km, myślisz, że mi się chciało ?!

 

Dziś posprzątałem kwadrat 120 m2, na tip top, włącznie z kiblami, myślisz, że mi się chciało ?!

 

Idę sobie strzelić w łeb, bo zapomniałem popełnić dziś samobójstwa xD 

  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, RENGERS napisał:

Głównym motywatorem pakowania, jest przyciągnięcie większej ilości samic.

EEE a ktoś myśli że nie? To naprawdę musi być jakiś idiota XD

@PrzemAss ŁADNIE BYKU! Super! Mnie tam to motywuje! :3

Edytowane przez Ramaja Awantura
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.