Skocz do zawartości

ULTRAFACET.PL - czy ktoś coś może powiedzieć ?


Gixer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

   Ostatnio wyskoczył mi w YT gość mówiący o relacjach z kobietami itp.
Od razu można było przejść do darmowego treningu.
Przesłuchałem i nawet ciekawie prawi. Oczywiście jak to bywa w tego typu "biznesie" ciągłe sugestie że to tylko łyżeczka wiedzy że musisz się jeszcze sporo dowiedzieć itp.
Tutaj moje pytanie czy ktoś kupił szklenie i przerobił ?
Koszt w okolicy 500zł więc nie biedronka ale z drugiej strony sukcesów na horyzoncie brak a szkolenia kosztują...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę nie ma magicznej formuły, liczy się wygląd, kasa, pozycja, charyzma (zwana charakterem). Większość tych autorów 80 procent wiedzy zawiera w promujących filmikach, można kupić jedną książkę (najczęściej pierwszą książkę autora), więcej nie ma sensu, potem to kręcenie się autora jak gówno w przeręblu, kurs pisania smsów za 100, kurs pisania na portalach za 200. A całość sprowadza się do poprawy 4 punktów wskazanych powyżej... Ubierz się lepiej, zadbaj o siebie, idź na silownie, nie bądź uległy i znaj swoją wartość, zacznij więcej zarabiać, stan się silnym facetem, szanuj sie, nie pokazuj, że Ci zależy oraz swoich słabości, eksponuj mocne strony... Reszta to naciąganie na kasę. Cała potrzebna wiedza jest na forum, tylko rozrzucona. Chociaż kiedyś chyba widziałem tu poradnik.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadne pua, żadne kursy, żadne podchodzenie do kobiet, zwykłe krętactwo i cwaniactwo. Mnóstwo było "mistrzów pua", jakieś tylery RSD teraz każdy to porzucił i poszedł ogólnie w kołczing, na zachodzie już się ludzie budzą powoli i widzą, że pua to bujda, w polsce od 2010 powoli szał na pua opada, ale trenerzy dalej mają stałe grono fanów. Jeszcze z 10 lat w naszym kraju potrzeba, żeby ludzie przestali wierzyć w bajki za 5000zł.



 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Imiennik napisał:

PUA SRUA. Na YT masz tego pełno, samiec alfa coś tam w miarę gada że da się posłuchać, zbież wiedzę do kupy i leć trenować podejścia na mieście, albo w galeriach póki otwarte! Wyjdzie Cię na to samo tylko że taniej.

Problem w tym, że ten samiec alfa jest raczej w górnej półce facetów, przy tym ma blizny, wygląda trochę jak bad boy, a kobiety, które podrywa to w żadnym razie materiał na żonę, czy dłuższą relacje, zresztą cześć z pozostałych PUA ma to samo. Jak masz 170 cm wzrostu, piskliwy głos, ważysz 60 kg i masz przeciętna twarz, to jego metody nie zadziałają.... niestety ale niewiele metod wtedy zadziała... Pozostaje bycie najlepszym facetem jakim możesz się stać, jak opisałem wyżej i próbowanie, to lepsze, niż nic nie robienie... Jeśli zależy Ci na kobietach, to zapieprzaj by poprawić te kwestię, których one pragną, a które możesz poprawić (do tego i tego co napisałem wyżej sprowadza się całe PUA, nie ma tam nic więcej wartego Twoich pieniędzy). Nie ma sekretnych tekstów otwierających każda muszelkę

Edytowane przez Mmario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Imiennik napisał:

PUA SRUA. Na YT masz tego pełno,

No nie do końca.

Tak samo jak w aptece pigułek, pełno.

I co kożystasz?

 

Problem materiałów z internetu(darmowych) polega na niedopowiedzeniach ISTOTNYCH SZCZEGÓŁÓW.

 

2 godziny temu, Gixer napisał:

drugiej strony sukcesów na horyzoncie brak

Pierwej się zastanów POCZEMU.

POTEM  wyeliminuj przyczynę.

Na 'sterydy' przyjdzie czas... po nich już NIE ZA BARDZO się ma chęć na obcowanie z kobietami(W relacjach).

 

Przykład.

Jedziesz sobie na balety, autobusem, na drugim przystanku od zaczęcia rozmowy trzymasz (już) za cycka dziewczynę.

TYLKO CO  z tego wynika?

.....może rata kredytu potanieje?

...A nie dostaniesz malowanie poręczy balkonu gratis!

Tak na pewno to....super nie?

 

Kobiety w perspektywie czasu męczą.

Wysysają życie, uzależniają jak he ro ina.

 

Nim się obejżys, będziesz wrakieeem.

 

....brak sukcesów jest spowodowany brakiem LIVE STYLE.

 

  

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Imiennik napisał:

samiec alfa coś tam w miarę gada że da się posłuchać

Ten typ to głównie pompuje swoje ego. Widziałem kiedyś jego podejście do małolaty w centrum handlowym, podchodziło pod napastowanie. Szkoda że jej ojca nie było w pobliżu, to by puas wyłapał w ryj.

Ogólnie to całe to środowisko jest śmiechu warte. Zazwyczaj kartoflane mordy, zamiast dobrej sportowej sylwetki - coś pomiędzy ulańcem a osiedlowym pakerem (albo chuderlawe normiki). No i zamiast porządnego zawodu - internetowe cwaniactwo i łapanie frajerów. I to są ci wartościowi samcy? Bez żartów.

Edytowane przez zychu
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, SamiecGamma napisał:

Nic z tego nie ma, żadnej wartości dla choćby lekko ponadprzeciętnie ogarniętego intelektualnie faceta...

Oczywiście, że jest, bo trenowanie towarzyskich skilli może Ci pomóc zdobyć lepszą pracę, znajomych i co tam jeszcze można wymyśleć, gdzie otwartość na ludzi i dobry humor ma wzięcie. A aktualnie mamy społeczeństwo bojące się bezpośrednio porozmawiać z inną osobą i wolą np pisać sms :D 

 

Kanał "relacje z kobietami" polecam.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Zbychu napisał:

żeby ludzie przestali wierzyć w bajki za 5000zł.

Tutaj też gra czynnik taki jak habituacja, czyli przyzwyczajanie się do pewnych bodźców. T co kiedyś było super np. podchodzenie w dzień na ulicy, dziewczyny  były zaskoczone, teraz ku#wa znowu jakiś natręt, który przeciętnie wygląda i mnie podrywa.

20 godzin temu, Gixer napisał:

Ostatnio wyskoczył mi w YT gość mówiący o relacjach z kobietami itp.

Kiedyś tez dałem zapytanie odnośnie tego trenera, chyba mówimy o tej samej osobie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.