Skocz do zawartości

Otyłość - wzywam Was, opamiętajcie się!


Barry

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,

 

nie mieszkam w PL na stałe. Przyjeżdżam tutaj raz na miesiąc, dwa. Ostatnio wybrałem się nad polskie morze i nie mogłem uwierzyć w to co zobaczyłem. Nie przesadzę jeżeli powiem ze 70% mężczyzn wyglada bez koszulki odrażająco! 
Nie chodzi o to ze ludzie nie mają włosów bądź mają je na plecach. Chodzi o wielkie, obleśne opadające na slipki w formacie Cotton Word brzuchy! Jak można myśleć o sobie jako ciekawym i interesującym samcu skoro mnie jako niekwestionowanego heteroseksualnego faceta ten widok doprowadzał do żalu. Jak ktoś może w ogóle myśleć o sexie bądź połączenia się w komórkę społeczną skoro sami nie widzą swojego ptaka przy sikaniu. Jak można wywołać jakiekolwiek emocje w związku skoro sex z taką osoba musi być czymś czego nie zyczylbym nikomu. Obraz Polaka nad polskim morzem jest tragiczny. Alkohol leje się wszędzie - nie kupuje tłumaczeń, że to przecież urlop i każdy może wypić piwko dwa, trzy bo przecież zapracował. 

Nie pisze o paniach bo co do nich mam swoje zdanie i tutaj mnie nic nie zaskoczyło ale tez moje wymagania są bardzo niskie. 
 

Wiem, ze nie każdy dużo zarabia, nie każdy może sobie pozwolić na wizytę u dietetyka ale na Boga! To jest dramat. Dlaczego nie potrafimy zadbać  o siebie na tyle, żeby moment zdjęcia koszulki nie był czymś traumatycznym o czym myślimy kilka tygodni przed urlopem? Jak można wpłynąć na miliony osób i uświadomić im ze jesteśmy tym czym jemy ? Dlaczego słyszę ciagle ze ludzie są na diecie a nie ze odżywiają się zdrowo i nie potrzebują przechodzić na żadna dietę bo po prostu to jest naturalny stan żeby jeść zdrowo ? Idąc do knajpy jestem jedyny który zamawia wodę, wszyscy dookoła piwo. Zamiast warzyw wszyscy biorą frytki a na deser najlepiej jeszcze jedno piwko bo przecież jest w promocji. 
 

Pisze na szybko z telefonu i właściwie tylko muskam temat ale mam do Was prośbę. Bądźcie lepsi i dbajcie o siebie. W każdym aspekcie życie będzie to Wam procentowało latami a Wasze panny będą mokre jak będą mogły dotknąć twardego brzucha robiąc felatio ogolonego zadbanego przyjaciela 

  • Like 21
  • Dzięki 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież myszka karmi, żeby miś skupił się na pracy, więcej zarabiał, przepracowywał się, nie zdradzał, nie odszedł.

A żeby spotęgować efekt po pracy awantura, znęcanie się psychiczne, żeby mąż sięgnał po 2-3 piwka i dodatkowo doprowadził do nadmiaru kalorii.

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, paulaner napisał:

Też mnie to przeraża, czy to na basenie czy to na plaży. A najbardziej przerażające jest to, że dla ludzi to nie jest moment traumatyczny tylko dumnie prezentują to, co udało im się ostatnio wyhodować.

Mnie to serdecznie pierdoli czy ktoś ma brzuch piwny czy kaloryfer- patrzę na siebie i to nie ze strony  estetycznej, na to mam wywalone, chodzi mi o zdrowie, trzymam wagę, bo dość już mam kłopotów ze zdrowiem i nie potrzebuję jeszcze do tego otyłości.

Edytowane przez Normik'78
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym jaka część danego społeczeństwa jest otyła decyduje

- przeciętna jakość powszechnie dostępnego jedzenia

- wiedza jak odróżnić te dobre od złego

W Polsce kiepsko z jednym i z drugim i efekty widać wszędzie, wczoraj o tym samym myślałem idąc centrum Warszawy, jacy oni wszyscy grubi XD 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdrowe odżywianie i prowadzenie się z jednorazowymi ekscesami chujowego jedzenia, alko i czegoś jeszcze- taką zasadę wyznaje.😁

 

Natomiast w społeczeństwie myślę że jest odwrotnie.

 

A słowo zdrowe budzi strach bo ludzie myślą że to znaczy jedzenie sałaty i popijanie wodą.

 

*Kurde często zdarza się widzieć względnie dobrą lale z osobnikiem z nadprogramowym bagażem.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, Pyrkosz said:

Pod wielkim kamieniem wielki jaszczur syczy 😂

 

2 minutes ago, Massamba_ said:

Każdy ptaszek ma swój daszek.

 

A w ogóle to odbierdolta się od brzucha, grubasów i brzucha.

 

👍


Wiem panowie, ze chcecie być zabawni ale to niestety zabawne nie jest. Takie pierdu pierdu powoduje, ze niektórzy w to wierzą i nie widza w tym nic złego żeby zrobić coś ze swoim życiem. Efektem, nie oczywiście jako główny czynnik ale jednak, jest zapaść w systemie zdrowia w PL. Miażdżyca, cukrzyca i wszystkie choroby związane z otyłością korkują dostęp dla tych, którzy na to nie zasłużyli. 

 

6 minutes ago, Jon Doe said:

Dziś rano popylam do lokalnego spożywczego po bułeczki, staję przy kasie, a tam jegomość ładuje 7 browarków na śniadanie. Także nie bez przyczyny takich przystojniaków można spotkać 😉


Temat alkoholizmu zasługuje na osobny wątek o ile już go nie było.

 

22 minutes ago, Obliteraror said:

W sumie to masz rację, ale chyba nie obserwowałeś angielskich lub niemieckich turystów : )

 

Równajmy do Szwajcarów i Norwegów a nie do kogoś kto jest niżej od nas w tym aspekcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, mati248 said:

Co ty,  patrz jakie baby są grube. 

To jest dopiero drama.   

 

Grube są dla mnie niewidoczne tak jak dla interesujących pań grubi faceci. Jak można uprawiać seks z kimś otyłym ? Przecież po minucie już są spoceni a kondycja nie pozwala na ciekawsze ruchy. 
Nie chodzi tylko o sex ale samopoczucie. Dla mnie tydzień bez siłowni powoduje zjazd zadowolenia z życia, nie czuje wypiętej klaty a w lustrze barki są jakoś mniejsze a z tym idzie moje samopoczucie którzy wszyscy odczuwają. @Messer i @RENGERS mogą o tym pewnie o wiele więcej napisać. 
 

zeby nie bylo, jestem średniej jakości szczypiorem który nie wzbudza zainteresowania większości kobiet ale dbam o siebie i zdjęcie koszulki jest dla mnie czymś naturalnym i nie analizuje tego przez tydzień 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Barry napisał:

Równajmy do Szwajcarów i Norwegów a nie do kogoś kto jest niżej od nas w tym aspekcie

Wiesz, ludzie dorośli mają swój rozum, niezależnie od szerokości geograficznej. A jak ktoś ma wyjebane na wielkość swojego "kałduna taktycznego" to jestem ostatnim, który będzie go umoralniał i wychowywał. Nie moja rzecz. 

 

I śmierdzi mi to też lekko pedagogiką wstydu w rodzaju - polski mężczyzna biedny, brzydki, głupi i do tego jeszcze brzuchaty, gdy na tym "wzorcowym" Zachodzie gość idący w jakiejś szmacie z koców albo szlafroku po ulicy, czy w sklepie (z brzuchem na wierzchu lub nie) nikogo kompletnie nie interesuje.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Zbychu napisał:

Przecież myszka karmi, żeby miś skupił się na pracy, więcej zarabiał, przepracowywał się, nie zdradzał, nie odszedł.

Taka strategia, żeby miś nie zadbał o swoje zdrowie, ciało, kondycję. Bo jak zadba, to inna flądra może go uwieść szybciutko. Dlatego miś musi mieć kilkadziesiąt kilo nadwagi, kiepsko się ubierać, być wiecznie przemęczony i przepracowany i ,, zaradny", co oznacza oczywiście więcej hajsu w domu, na zachcianki myszki. Największym dramatem jest to, że taki gościu myśli potem, że jest obiektem pożądania pań, a tak na prawdę jest obiektem pogardy.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, Obliteraror said:

Wiesz, ludzie dorośli mają swój rozum, niezależnie od szerokości geograficznej. A jak ktoś ma wyjebane na wielkość swojego "kałduna taktycznego" to jestem ostatnim, który będzie go umoralniał i wychowywał. Nie moja rzecz. 

 

I śmierdzi mi to też lekko pedagogiką wstydu w rodzaju - polski mężczyzna biedny, brzydki, głupi i do tego jeszcze brzuchaty, gdy na tym "wzorcowym" Zachodzie gość idący w jakiejś szmacie z koców albo szlafroku po ulicy, czy w sklepie (z brzuchem na wierzchu lub nie) nikogo kompletnie nie interesuje.

Przecież sam nawiązałeś do innej nacji, sam o tym się nie zająknęłem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Obliteraror napisał:

Wiesz, ludzie dorośli mają swój rozum, niezależnie od szerokości geograficznej. A jak ktoś ma wyjebane na wielkość swojego "kałduna taktycznego" to jestem ostatnim, który będzie go umoralniał i wychowywał. Nie moja rzecz. 

 

 

Też nie czepiam się niczyjej budowy ciała i niepytany nie komentuje takich rzeczy, jednak czuję ciary żenady na plecach, gdy osoby otyłe [zazwyczaj kobiety] triggerują się, gdy dowiadują się, że chłop preferuje szczupłą budowę ciała. Czasem dochodzi do takiej groteski, jak teraz na jakiejś grupie na fejsie typ napisał, że szuka towarzyszki na wesele, a w wymaganiach była "normalna budowa ciała" - na co jakaś typiara wysmarowała elaborat jakim płytkim i złym człowiekiem jest pisząc w ten sposób i jak krzywdzące jest to określenie, reakcja niczym z mema "coś pedzioł? spermacht! rozstrzelać dla jego!". 

 

Może to skutek uboczny ruchów "body positive". 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Jon Doe napisał:

ładuje 7 browarków na śniadanie.

Browary to niezła zupa, 7 browców to ok. 1500 kcal. Zresztą jak można tyle wychlać, ja max wypije 3 i koniec, więcej nie zmieszczę. Dlatego jak mam smaka to kupuje jednego a jak mam ochotę poczuć szum to nalewam whisky do szklanki.

4 minuty temu, Barry napisał:

po minucie już są spoceni a kondycja nie pozwala na ciekawsze ruchy. 

Nie chcę mi się szukać ale podobno według naukowców grubasy mogą dłużej bo mają dużo żenskich hormonów i kuśka znieczulona lekko 🤔

12 minut temu, Barry napisał:

choroby związane z otyłością

Sama otyłość to choroba i to bardzo groźna.


Sam przyznam, że średnio 2x w roku muszę przechodzić na wodę i suchary. Mam genetyczne problemy z całym układem trawiennym. Rekord to w pół roku od 90 do 140 i z 140 do 90. Taki prezent od jednego dziadka dostałem niestety. Historię choroby gdzieś tam pisałem to nie chce mi się znowu pisać, w każdym razie zdiagnozowałem się sam. Potrafiłem nawet zrobić księgę składników. Np orzechy laskowe mogę jeść tylko prażone po surowych rzyganie przez cały dzień. 
W każdym razie, teraz wyglądam super przy prawie 110 kilo, więc jak ktoś ma zdrowe kiszki to poza lenistwem nie ma innego wytłumaczenia. 
Także dieta, siłownia i wygląda się jak człowiek a nie warchlak.

 

16 minut temu, Obliteraror napisał:

Zachodzie gość idący w jakiejś szmacie z koców albo szlafroku po ulicy, czy w sklepie (z brzuchem na wierzchu lub nie) nikogo kompletnie nie interesuje.

100% racji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, UncleSam said:

Z wiekiem każdy ma coraz bardziej wyjebane.
Dobrze żeś ty autorze idealny :D:D Wszystkie świnie twoje w takim razie. 

Ale na co wyjebane? Na swoje zdrowie ? Jedyna rzecz na jaką nie powinno się mieć wyjebane to własne zdrowie. Jeżeli tego nie rozumiesz to nie jestem w stanie przekonać Cię do swoich wartości bo nie nadajemy na tych samych falach co oczywiście tez jest Ok bo każdy ma swoje życie.

 

nie jestem idealny, napisałem o sobie wyżej. Nie wiem po co te personalne wycieczki, co chcesz uzyskać ? 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Barry napisał:

Wiem panowie, ze chcecie być zabawni ale to niestety zabawne nie jest. Takie pierdu pierdu powoduje, ze niektórzy w to wierzą i nie widza w tym nic złego żeby zrobić coś ze swoim życiem.

Ok koniec podśmiechujek.

 

Byłem dziś nad wodą i szczerze mówiąc pomyślałem o tym samym ale odnośnie kobiet, mężczyzn w mniejszym stopniu.

 

Staram się dbać o siebie, ćwiczyć, dobrze odżywiać, spać odpowiednią ilość godzin i czuję się świetnie.

 

A Ci ludzie nad wodą? Cóż, nie moja sprawa, każdy żyje jak chce i później są tego efekty nad wodą.

 

Facet czy kobieta....a co tam, mąż/żona już jest to mogę już być zapasionym knurem czy grubą świnią.

 

Nie zdają sobie sprawy co przez taką otyłość czy ogólnie zaniedbanie czeka ich w przyszłości... Od lekarza do lekarza.

 

Ale jak pisałem, ja żyję swoim życiem a nie życiem innych, każdy robi w życiu co chce i za jakiś czas zbierze plony swoich wyborów.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.