Skocz do zawartości

Dr Szaprankee wyjaśnia opluwacza forum oraz Braci - Dominika B.


Rekomendowane odpowiedzi

Strzała.

 

Nie mogłem się powstrzymać by założyć oddzielny temat z linkiem do najnowszych Szarpanek, w którym to bierze na ruszt niechlubnie osławionego Dominika Bo$a. Właściwy fragment od 06:58.

 

https://stuba.xyz/watch/cnota-czy-erazmus_p61WXEUpz4RhrWW.html

 

Jak zawsze - całkowita racja i świetne wysmarzenie.

 

Kompilacja Juleczek na końcu filmu - mistrz. Porsche Carrera od 16 roku życia dawała pupy, cóż za życiowe osiągnięcie. :D

Edytowane przez Feniks8x
  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Trevor napisał:

Nie wiem dlaczego ale mi to nie działa. Wideo sie nie uruchamia.

Kurde nie wiadomo. Najbardziej prawdopodobna wina przeglądarki. Próbuj na Firefox lub Opera albo sprawdź czy nie masz jakiejs bardzo starej wersji dawno nieaktualnienej. U mnie tak bywa często gdy zasiędze się na jakiejś statej wersji dość niszowej swojej przeglądarki Maxthon, niektóre usługi przestają działać, np. czat na livestremach lub oferty olx, pokazuje wtedy tekst w stylu 'ups wygląda na to, że masz nieaktualną przeglądarkę'.

 

Albo klasyczna porada - wyjdź i wejdź jeszcze raz. (do systemu) ;)

Edytowane przez Feniks8x
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Feniks8x napisał:

Jak zawsze - całkowita racja i świetne wysmarzenie.

Powinno się jego filmiki archiwizować dla przyszłych pokoleń, masę wartościowej wiedzy. Powinien stworzyć kanał, gdzie będą zapisane i do oglądania, pobrania wszystkie jego filmy.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kamil9612 napisał:

jak go Juleczka puści z torbami albo swoi wystawią.

Dominik, za cwany jest, ale jak to się mówi prędzej czy później trafi kosa na kamień, albo, kto sieje wiatr, ten zbiera burzę, choć źle mu nie życzę. Tylko, żeby przestał być hipokrytą.

Edytowane przez Boromir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Boromir napisał:

Dominik, za cwany jest, ale jak to się mówi prędzej czy później trafi kosa na kamień, albo, kto sieje wiatr, ten zbiera burzę, choć źle mu nie życzę. Tylko, żeby przestał być hipokrytą.

Każdy facet jest maczo, alfa, a potem przyjdzie Malwinka (miseczka D ) i nagle nie ma samca alfa. Omota dupką, potem ślub, bombelek a poteeemmm ....

Kandydat nr. 1 - Wysokie alimenty

Kandydat nr. 2 - Posądzenie o gwałt (na niej i /lub na dzieciach)

Kandydat nr. 3 - Stracenie majątku

albo Kandydat nr. 4 - Połączenie wszystkich kandydatów- Polak XXL na długach i w pierdlu :D 

Zawsze przypomina mi się audycja M.K. o Marku Piotrowskim ("punisher"); jak taki chłop przegrał życie, majątek, dobre imię, honor- to wszystko na tym świecie są w stanie kobiety zrobić ;/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.07.2021 o 11:32, Kamil9612 napisał:

to wszystko na tym świecie są w stanie kobiety zrobić ;/

Z kobieta, jak z agresywną rasą psa, jak wiesz postępować, będzie bardzo fajnym, potulnym zwierzątkiem, jak nie wiesz, ugryzie, odgryzie nogę, albo nawet zabije.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczyłem tę ciotowatą manierę mowy to aż kawy mi się odechciało, serio.

 

Chętnie bym go poznał, przydałby mi się nowy mop do salonu :D

 

Eksperyment Callohuna ma się w najlepsze.

 

 

Aleeee bym sobie obywatelsko zatrzymał tych cyganów, aż ręce swędzą :D

Edytowane przez Imiennik
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Awięc Jeszcze przyjdzie do nas z podkulonym ogonem i będzie skamlał o pomoc jak będzie miał problem z Pamelą😆

Już go wyjaśniło kilku Youtuberów, dodatkowo typowy kukold nie mający nic wspólnego z męskością.

 

 

 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.