Skocz do zawartości

Dlaczego facet musi mieć 180 cm wzrostu?


Rekomendowane odpowiedzi

Miałem kiedyś komiczną sytuację, bo poznałem panienkę 192 cm, a sam mam 191 xD Ona w buteksach, jak gdzieś wychodziliśmy była jeszcze wyższa ode mnie i bardzo mnie to bawiło przyznam szczerze. Jak się poznaliśmy to stwierdziła, że żaden koleś od pół roku do niej nie podszedł xD Gorzej, że była pierdolnięta na punkcie dzieci, bo szybko zaczęła planować wspólną przyszłość. Pocieszne jest to, że niskie chcą wysokich, ale ja wysoki też chciałem wysoką panienkę i to nawet bardzo. Najlepiej mojego wzrostu xD ale rzadko takie bydlaki się zdarzają.

 

Chciałbym wyższą kobietę od siebie, bo bym ciągle ją pytał, a czy ci przeszkadza, że jestem niższy od ciebie i bym miał nieustanną bekę z tego xD Przecież to jest idealny scenariusz na trollowanie panienki w każdej sytuacji. Ojej, nie kochasz mnie, bo jestem niski xD Hehe, nie ma się czym przejmować panowie. Trzeba robić jaja ze wszystkiego. Albo słuchaj, nałożysz obcasy, bo chciałbym, żebyś była jeszcze wyższa xD Odjebałbym tak, że zaczęłaby się wstydzić swojego wzrostu, a mój niższy to lepszy xD Dlaczego kolesie w takim stylu nie działają, to mnie zastanawia najbardziej.

Edytowane przez mac
  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 188, w butach 190 :D

 

Dlaczego wszystkie kobiety są karlicami przy mnie, rzadko która sięgnie chociaż brody. Ostatnia laska sięgała klatki piersiowej. Z ciekawości zaznaczyłem swój wzrost i jej wzrost i przykucnąłem aby zobaczyć jak mnie widzi. Chyba widziała tylko moją brodę i nos :D

 

Dorośnijcie panienki :D

 

Istnieją buty z ukrytymi wkładkami od 5 do 10 cm, gdybym je założył to miałbym 2 metry a laski byłyby na wysokości pasa :D Praktyczne.

 

A tak na poważnie, baby są powalone wymagając odpowiedniego wzrostu. Na to nie mamy żadnego wpływu, prędzej mamy wpływ na wagę.

 

Szukam waćpannę ważącą do 60 kg, cięższe są proszone o udanie się na siłownię i ćwiczenie tak długo dopóki nie spełnią warunku :D

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam circa 185 i unikam kobiet powyżej powyżej 175. Najlepiej lubię kobiety z przedziału 165-172.  Z doświadczenia wiem, że wysokie potrafią z wiekiem zamienić się w babę herod i mają tendencję do przejmowania męskich zachowań. Inna rzecz, że niższe panny są bardziej zwinne w łóżku. Męczy mnie przewalanie wysokiej kobiety w łóżku 🤷‍♂️🙃 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.