Skocz do zawartości

Płatne przytulanie


Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Krugerrand napisał:

Przeczytałem ten tekst i muszę przyznać, że Wyborcza jest w wysokiej formie. Tu nie ma co się zastanawiać gdzie ten świat zmierza tylko szykować się na jego rychły upadek.

 

Czyli mowisz, ze stekanie jakiejs niedoruchanej stazystki to juz jest zwiastun NWO? Ciekawe wnioski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Dassler89 napisał:

I ok, jak Twój film ma się do tego o czym ja wspomniałem? 

 

Japonia została "częścią świata zachodniego" po tym, jak przegrała II WŚ - Amerykanie zgnoili i upodlili ten kraj do cna, jednak należy im przyznać, że uratowali również jego istnienie. Po tym co wyprawiali Japończycy w Chinach (Masakra w Nankinie - od 50 000 do 400 000 zabitych cywili) i Korei (Bestie w ludzkiej skórze) w trakcie wojny, szczególnie ten pierwszy kraj, chętnie zetrze ich z powierzchni ziemi. Japończycy traktują innych Azjatów jak coś gorszego, zresztą podobnie jak Angole kontynentalną Europę z tą różnica, iż w Japonii działają legalnie partie nacjonalistyczne odwołujące się do czasów cesarstwa.

 

Amerykanie zastali społeczeństwo silnie zhierarchizowane i raczej niechętne zachodniemu stylowi życia - rozwalili je wprowadzając bardzo agresywny kapitalizm, prawa kobiet etc. rozbijając to społeczeństwo na atomy czyli zamiast rodziny (stanowiącej ogólnie dużo mocniejszą formację niż w Europie) powstała jednostka w rozumieniu "zachodu".  Melanż kapitalizmu z azjatyckim kultem pracy i wydajności doprowadził do tych dewiacji o jakich mówisz - czyli uwiądu relacji damsko-męskich na rzecz konsumpcjonizmu oraz pracocholizmu - przyrost naturalny w Japonii jest ujemy. 

 

Stawiam więc tezę, iż Japonia była forpocztą całkiem udanego eksperymentu społecznego, który potem zawitał również do USA, a przez Stany do UE i całej cywilizacji Białego Człowieka.

 

Odnosząc się do filmu - jako, że "witaminki z Polski" zrobiły to co najlepiej potrafią jak zobaczą obcokrajowca - w kraju gdzie relacje D-M są raczej trudne, uchodzą za łatwe dziewczyny (zresztą jak chyba wszędzie na świecie) - stad film jaki wstawiłem.

 

Polecam w ogóle:

 

 

 

Jeśli więc ktoś chce spojrzeć w naszą przyszłość (w Polsce) niech patrzy nie tylko na USA ale i Japonię oraz Koreę Południową (najniższa dzietność na świecie). Ta sama historia - USA przejmuje Azjatycki kraj i kulturowo go pacyfikuje.

 

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minutes ago, Dellinger said:

Na roksie ponad połowa ogłoszeń to masaże za 200 zl. 

Ruchanie jest za 300 i trudno się umówić. 

A teraz przytulanie 200. Dramat. Za chwilę ruchanie będzie za 1000

 

Też mnie to drażni. Się samice wycwaniły, ale nie dziwie się. Skoro za 200 zł znajdują chętnych na masaż plus obciagnięcie ręką to po co mają dupę wypinać. 

 

Natasze z Ukrainy nie zrobiły konkurencji. Może trzeba granice z Białorusią otworzyć. 

 

 

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Krugerrand napisał:

Przeczytałem ten tekst i muszę przyznać, że Wyborcza jest w wysokiej formie. Tu nie ma co się zastanawiać gdzie ten świat zmierza tylko szykować się na jego rychły upadek.

She chter kurwo jebana, przestań mi kurwo mężczyzn i Polaków prześladować!

32 minuty temu, Krugerrand napisał:

Zauważyliście, że tego typu usługi są kierowane tylko i wyłącznie do nas mężczyzn? Nie zauważyłem, aby cały ten biznes był skierowany również do kobiet jako klientów. One mogą mieć na skinienie bandę wygłodniałych rycerzy gotowych zrobić absolutnie wszystko za darmo.

Tak, gdyż system, wychowywanie przez samotne madki p0lki a nawet żywność finalnie sprawiły, iż mężczyźni stali się beta cuckami.

34 minuty temu, Krugerrand napisał:

Jeżeli mężczyznom tak bardzo brakuje bliskości, to zamiast za to płacić, proponuję udać się do jakiegoś schroniska czy punktu adopcyjnego i przygarnąć sobie psa lub kota

Dokładnie. Z tym że jeśli ktoś ma tylko miejsce i czas na spacery, z reguły pies będzie lepszym wyborem. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, niemlodyjoda napisał:

Jeśli piszesz o Japonii to polecam to nagranie - od 17:00 - Polka, która mieszka w Japonii, mówi o tym jak nasze rodaczki się tam ku*wią (chodzi głównie o Erasmuski) i prosi żeby się z tym tak nie obnosiły, bo potem powstał stereotyp Polki-darmowej prostytutki. Polecam:

 

Nawet tam? Jestem zaskoczony, szczerze.

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, niemlodyjoda napisał:

Amerykanie zastali społeczeństwo silnie zhierarchizowane i raczej niechętne zachodniemu stylowi życia - rozwalili je wprowadzając bardzo agresywny kapitalizm, prawa kobiet etc. rozbijając to społeczeństwo na atomy czyli zamiast rodziny (stanowiącej ogólnie dużo mocniejszą formację niż w Europie) powstała jednostka w rozumieniu "zachodu".  Melanż kapitalizmu z azjatyckim kultem pracy i wydajności doprowadził do tych dewiacji o jakich mówisz - czyli uwiądu relacji damsko-męskich na rzecz konsumpcjonizmu oraz pracocholizmu - przyrost naturalny w Japonii jest ujemy. 

 

Stawiam więc tezę, iż Japonia była forpocztą całkiem udanego eksperymentu społecznego, który potem zawitał również do USA, a przez Stany do UE i całej cywilizacji Białego Człowieka.

Również postrzegam, że to co określa się popularnie rewolucją w relacjach DM i to co ogólnie obserwujemy w świecie zachodnim ma na celu obniżenie dzietności to raz, zepchnąć nas do pracoholizmu dwa. I też uważam, że Japonia była pierwszym takim krajem gdzie pewne wzorce testowano. Ja z kolei stawiam tezę, że jeśli ktoś chce zobaczyć jak będzie wyglądało życie w Europie zachodniej za 20/30 lat to niech spojrzy na współczesną Japonię. Jest tylko jedna zmienna na zachodzie której nie ma w Japonii. Na zachodzie dodatkowo szaleje wirus tolerancji dla emigrantów i wszelkich mniejszości. W Japonii jest to chyba w mniejszym stopniu (jesli jest w ogóle).

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, Dellinger said:

To idzie w tym kierunku. Divom nie chce się ruchać. Na roksie ponad połowa ogłoszeń to masaże za 200 zl. 

Ruchanie jest za 300 i trudno się umówić. 

A teraz przytulanie 200. Dramat. Za chwilę ruchanie będzie za 1000

 

Duży popyt, małą podaż. Ceny rosną ;) 

1 hour ago, Dassler89 said:

Ja z kolei stawiam tezę, że jeśli ktoś chce zobaczyć jak będzie wyglądało życie w Europie zachodniej za 20/30 lat to niech spojrzy na współczesną Japonię. Jest tylko jedna zmienna na zachodzie której nie ma w Japonii. 

 

Dlatego nie warto mieć teraz dzieci. Skazać je na takie życie? Nigdy. Oglądałem filmy dokumentalne o tym co się dzieje w Japonii. Ci ludzie opowiadali o swoich przemyśleniach i dążeniach. Po prostu dramat. Zatracone zdrowe wzorce i życzeniowe myślenie były tam na porządku dziennym. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 hours ago, Krugerrand said:

Zauważyliście, że tego typu usługi są kierowane tylko i wyłącznie do nas mężczyzn?

Brednie.

 

To całe bzdurne "przytulanie" nie jest skierowane wyłącznie do "mężczyzn". W książce autorka opisuje np. przypadek studentki, która na tę "usługę" przepuszczała swoje stypendium, żeby mieć kogoś, kto ją przytuli w czasie sesji, żeby się odstresować po egzaminach. Najwyraźniej wszyscy ci "normalni, fajni" chłopacy z Tinderka, którzy mają tyle do zaoferowania młodym łaniom, nie mieli w ofercie platonicznego przytulania, wysłuchania ani wsparcia emocjonalnego. Najwyraźniej friendzone ma w życiu kobiet na tyle ważną rolę, że są w stanie za taką usługę słono zapłacić. @Libertyn chyba ma niezły pomysł, żeby się w tym kierunku sprofilować ;)

 

W książce większość opisanych usług jest skierowana do obu płci, np. swatki koszą kasę na samotnych kobietach jak zboże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, niemlodyjoda napisał:

 

Jeśli piszesz o Japonii to polecam to nagranie - od 17:00 - Polka, która mieszka w Japonii, mówi o tym jak nasze rodaczki się tam ku*wią (chodzi głównie o Erasmuski) i prosi żeby się z tym tak nie obnosiły, bo potem powstał stereotyp Polki-darmowej prostytutki. Polecam:

 

 

To jest warte oddzielnego tematu by zbierać jaka opinia jest za granicą o niestety obywatelkach... bo zgubi się w komentarzach.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sundance Kid oj tak. Na Tinderku masz wieś Potiomkina. Miraże, wyścig w jak najleszej projekcji siebie. Koniec końców kończy się to promiskuityzmem zazwyczaj. Bo piękny pan z tindera może i dobrze się rucha, ale w innych sprawach jest do niczego. Zresztą beta czy nawet tutejsze " przegrywy" podobnie. Od tej samej laski do której w cichaczu trzepią, zwieją gdzie pieprz rośnie jak tylko usłyszą SM, Huntington, HFA. 

 

Bo tak naprawdę oni mają ją w nosie, liczy się projekcja. Projekcja w łóżku, projekcja na spotkaniu z kumplami, projekcja gotowania. Nie ma w tym miejscu na problemy. Na projekcje w stylu gdzie się z nią przejdę jak straci czucie w nogach. Choroby to duże tabu. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Dellinger napisał:

To idzie w tym kierunku. Divom nie chce się ruchać. Na roksie ponad połowa ogłoszeń to masaże za 200 zl. 

Ruchanie jest za 300 i trudno się umówić. 

A teraz przytulanie 200. Dramat. Za chwilę ruchanie będzie za 1000

 

Inflacja panie i w ogóle dewaluacja behawioralna. Deflacja oczekiwań ze strony męskiej, to pociąga za sobą zapaść rynkową i mniejszą liczbę zawartych transakcji. Taka roksanka preferuje 4 klientów po 500 niż 10 po 200. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Sundance Kid napisał:

To całe bzdurne "przytulanie" nie jest skierowane wyłącznie do "mężczyzn".

 

Nie miałem na myśli tylko i wyłącznie przytulania. Wystarczyło przeczytać nieco niżej o czym pisałem.

 

1 godzinę temu, Sundance Kid napisał:

Najwyraźniej friendzone ma w życiu kobiet na tyle ważną rolę, że są w stanie za taką usługę słono zapłacić.

 

Nie wyobrażam sobie aby w Polsce, kraju stojącym kukoldami oraz beciakami, zwykła, przeciętna nawet kobieta nie była w stanie znależć sobie przynajmniej jednego gościa do wrzucenia na orbitę i korzystania do woli ze wszystkich związanych z tym fruktów zupełnie za darmo. Jeśli jednak jest gotowa na płacenie, to albo coś robi nie tak, albo otaczający ją kolesie są tak beznadziejni, że nawet na orbitowanie się nie nadają.

 

1 godzinę temu, Sundance Kid napisał:

@Libertyn chyba ma niezły pomysł, żeby się w tym kierunku sprofilować

Kto jak kto, ale na tym forum jest to istota najlepiej nadająca się do świadczenia tego typu usług. Tylko żeby się przy okazji nie zalofciał;)

Jeśli poważnie by chcial to robić, to życzę wszystkiego najlepszego, aby to wypaliło. Wreszcie pozna prawdziwe życie, wyprowadzi się być może od rodziców i stanie się samodzielny. Tylko jeszcze żeby swoją socjalistyczą duszę pogodził z "krwiopijcą kapitalistą" żerującym na biednych i niewinnych.

Nie wiem czy to czyta, ale powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płatne przytulania pojawiło się już dobrych kilka lat temu w USA, podobnie jak 'mąż na godziny' czyli taka trochę złota rączka/ktoś do wysłuchania.

Alienacja płci postępuje już od dawna, ale czy jest to proces celowy, czy może skutek uboczny zmian gospodarczych/politycznych ciężko na 100 procent powiedzieć. 

Natomiast postępuje cyfryzacja i przeniesie dużej części naszego życia, łącznie z emocjami do Internetu i mediów społecznościowych. 

Co z tego wyniknie to się okaże . Jesteśmy istotami stadnymi i potrzebujemy towarzystwa innych czy tego chcemy czy nie.

Zresztą czasem warto dać sobiebszanse nawzajem i zdać sobie sprawę, że Facebook, Instagram,et to w większości pozory i błazenada.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Dellinger napisał:

To idzie w tym kierunku. Divom nie chce się ruchać. Na roksie ponad połowa ogłoszeń to masaże za 200 zl. 

Ruchanie jest za 300 i trudno się umówić. 

A teraz przytulanie 200. Dramat. Za chwilę ruchanie będzie za 1000

Z ciekawości sprawdziłem obecną ofertę. To jest jakaś paranoja. Połowa tych panien to jakieś maciory które musiałyby mi zapłacić żebym je dotknął. Dużo lasek przed 40 lub po 40. Bardzo mało 18-30 które nie koniecznie biorą najwięcej.  Jak mają takie stawki to ja sobie polecę do Belgii i będę przebierał jak w ulęgałkach we wszystkich rasach…

  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do przytulania mam psa prawie za darmo. Jak to przytulać bez finału? Mam poczuć bliskość przytulenia z kimś obcym i jeszcze za to zapłacić krocie?

Widocznie jest na to popyt. Ludzie potrzebują wsparcia ciepła choćby udawanego za kasę masarka :D.

Płatne przytulanie świadczy o wielkim upadku relacji miedzy ludzkich. Już nie długo płatny przyjaciel, ojciec, mama :D

Skoro ludzie to chcą trzeba im to dać i jeszcze zarobić.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, buka1977 napisał:

Do przytulania mam psa prawie za darmo. Jak to przytulać bez finału? Mam poczuć bliskość przytulenia z kimś obcym i jeszcze za to zapłacić krocie?

Widocznie jest na to popyt. Ludzie potrzebują wsparcia ciepła choćby udawanego za kasę masarka :D.

Boyfriend pillow - only 30 USD ;)

New-Arm-Funny-font-b-Boyfriend-b-font-fo

 

A tutaj od chińczyka z alliexpress

H8a0d95b490c948a7b4d323a914beed2a2.jpg

 

W sumie to stare ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne fetysze ludzie mają

https://allegro.pl/oferta/posladki-pochwa-anus-z-nogami-skala-1-1-waga-20kg-9505577476

Jak patrzę co jakiś czas to technologia stoi w miejscu słabo to wygląda jakbym lalkę posuwał obrzydliwe nie podniecające.

Za darmo bym tego nie chciał. Sztuczne sex lalki też bardzo słabe, a kosztują krocie. Jak kobiety boją się, że takie byle sztuczne ścierwo może je zastąpić to świadczy o poziomie tych kobiety :D

 

Zastanawiałem się kiedyś nad tym ustrojstwem. Puki co rączka w oleju nieźle imituje cipkę wiec nie szukam nowych wrażeń, ale może kiedyś :D

https://allegro.pl/oferta/leten-alice-3-0-masturbator-meski-pochwa-z-anusem-8878621059

Szkoda, że nie można przetestować i zwrócić jak jednak efekt nie zadawalający po 14 dniach :D

Bym stertował wszystkie, a może by tak zostać recenzentem sztucznych cipek. Praca marzenie :D

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, buka1977 napisał:

Dlaczego to dziwne?

Ma dostępne 2 dziurki na każde żądanie, jęczy.Można połączyć z głosowym czatem z kobietą z sexkamerką. Ruchasz lalką, ale masz jednocześnie kontakt wzrokowy z prawdziwą kobietą.

Dla tych co chcą sobie odpocząć od związków opcja tańsza i wygodniejsza niż latanie na divy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, ManOfGod napisał:

Mogę tylko zacytować naszego wieszcza - Quo vadis?

Następna stacja-społeczeństw dewastacja. Ale się Chińczycy i Arabusy będą cieszyć. Europejskie kaleki będą się bronić, tak nieudolnie, że nakręcą o tym filmy w 4 K :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, BumTrarara napisał:

O tych mówisz?

Ee tam drogo taniej niż kobieta czy divy jakby tak podliczyć okres eksploatowania :D

Słabe ja bym chciał takie cylonki jak w Battlestar Galactica z wyłączoną wolną wolą:D 

Nie podobają mi się plastiki i sztuczne kobiety może też dlatego od tych lalek mnie odrzuca. Poproszę wersję natural  and hairy :D

38 minut temu, Brat Jan napisał:

Dlaczego to dziwne?

 

Kompletnie mnie to nie podnieca

Edytowane przez buka1977
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 hours ago, cst9191 said:

 

Nawet tam? Jestem zaskoczony, szczerze.

 

 

To wiedz jeszcze, że japończycy ruchajo bez gumy i zawsze, ale to zawsze kończą w środku, bez względu na konsekwencje - taki kulturowy obyczaj. Jedna moja eks miała wcześniej faceta Japończyka. Bardzo ją ich podejście do tematu jarało. I teraz taka witaminka wraca z Erasmusa.... 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, buka1977 napisał:

Kompletnie mnie to nie podnieca

A miałeś styczność z taką lalą?

Dla mnie byłaby miłym urozmaiceniem.:)

 

 

Jak czytam co niektórzy wyprawiają aby "zdobyć" kobietę i ile kasy ich to kosztuje to lala za 3,5k do 5k jest śmiesznie niskim wydatkiem.

 

Edytowane przez Brat Jan
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.