Skocz do zawartości

Spermiarze, wszędzie spermiarze!


Wolverine1993

Rekomendowane odpowiedzi

Rozbawiła mnie dzisiejsza sytuacja. Dodałem się do grupy detykowanej marce i modelowi samochodu który posiadam w celu zapytania się w kwestii pewnego probnemu związanego z autem, ale to szczegół. 

Na początku było trzeba się przywitać i wrzucić zdjęcie swojego auta i tak uczyniłem. Moje zdjęcie, które wyszło mi bardzo ładnie dostało 10 lajków i z dwa komentarze odnoszące sie do pytań o rocznik i silnik samochodu.

Jakąś godzinę później zobaczyłem na tej samej grupie przywitalny post pewnej jak się okazało gdy wszedłem z ciekawości na jej profil kobiety, średnio atrakcyjnej koło 35-40 lat z dwójką dzieci na profilowym. 

 

I wiecie ile ona dostała lajków w krótszym czasie ode mnie i z obiektywnie brzydszym zdjęciem auta ? Koło 40! W tym połowa to serduszka i komentarze spermiarzy gdzie co drugi wstawiał jakieś oczka i zadawał jakieś głupie i dwuznaczne pytania w ogóle nie dotyczące samochodu, a jak już to zaraz jakieś propozycje przejścia na priv itp 🤦 

 

Po prostu brakuje mi słów na to...

  • Like 4
  • Haha 11
  • Zdziwiony 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, slavex napisał:

Wiecie co by się działo gdyby cały internet padł?

To jest mój taki mokry sen. Gigantyczna awaria telekomunikacyjna, zderzenie jakiś satelitów np, pożar masztu... nie wiem... w każdym razie brak neta na tydzień. Prąd niech będzie, ale net nie. Usiadłbym na ławce koło bloku i obserwował :D

Edytowane przez Dassler89
  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasyka. Na grupach moto, jak jakaś laska coś napisze, to się zabijają żeby skomentować. Podobnie niedojeby co wstawiają zdjęcie moto z jakąś dziunią "dla uwagi". I od razu komentarze "biorę bez względu na przebieg ❤️❤️❤️😘😘😘". 

 

Kurwa. Ludzie za grosz szacunku do siebie nie mają. 90% to pewnie niedoruchane mężusie i im się wydaje, że śmiesznie będzie. A wychodzi dramatyczna żenada. 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sądzisz, że na innych grupach jest inaczej np na wędkarskich ? Laska wrzuci zdjęcie z byle plotką i dziesiątki polubien gratulacji, a jak o coś zapyta to elaboraty i propozycje wytłumaczenia opowiedzenia na PW. Ochy i achy jakby to chcieli kobietę co na ryby lubi jeździć.🤷

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie potwierdzam obserwacje autora postu. Też jestem na różnych tematycznych grupach i jest dokładnie tak samo. To pokolenie jest stracone.

Zero szacunku dla siebie. 

Cukoldòw mnóstwo. Na przemian z Januszami, spermiarzami, pantoflarzami, przegrywami i nieukami.

Jest też grupa jak ja to nazywam "kabany". To tacy "mężczyźni"co piszą tylko wtedy jak ich 100 kilowy kaban nie widzi.

Aż mi szkoda tych kobiet że muszą patrzeć na tą kloakę.

Edytowane przez trop
  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zepsutym już rynku matrymonialnym jest deficyt kobiet w wieku rozrodczym gdzie na 100 mężczyzn przypada 97 kobiet. Dlatego mężczyźni walczą o resztki z pańskiego stołu co rusz upadlając się przed kobietami, dając darmową atencje, pomoc by tylko dostać się do ciasteczka. Kukoldzwo, spermiarstwo było od zawsze popatrz na pokolenia naszych ojców, dziadków. Tylko, że w dawnych czasach były normy, zasady ostracyzm społeczny, kościoła więc kobiety dobrze się prowadziły i zjawisko simpow było znikome. Dzisiaj mamy najsłabsze w historii tego kraju zarówno pokolenie"mezczyzn", którzy nie mają nic wspólnego z męskością i "kobiet", które nie są już kobiece i przypominają pół chłopów. Wychowanie przez samotne matki bez czynnika męskiego w postaci Ojca do tego również doprowadziło. Dodatkowo propaganda medialna robi swoje gdzie gloryfikuje się kobiety a mężczyzn przedstawia jako oprawców i nakazuje służyć wiernie bo przecież podły patriarchat uciska kobiety. Efekt namiastki "mężczyzn" dających swój czas, energię, siłę, zdrowie, pieniądze za frajer. Totalny upadek społeczeństwa tylko czekać kiedy to wszystko jebnie tak pożądnie. 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Baca1980 said:

 

Niestety internet z założenia ma przetrwać wojnę atomową.

 

To kiedyś. Teraz większość ISP ma jeden peer (węzeł), bo koszty, ringów się nie robi, tylko gwiazdy, bo koszty, serwerownie nie dublują zasilania, bo koszty. 

 

Coś ze 3 lata temu cała Afryka została od netu odcięta, bo przerwał się jeden kabel podmorski. 

 

Także jakby coś jebutneło, to przetrwa może z 10% sieci i na pewno nie ta, z której maluczcy korzystają. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Iceman84PL napisał:

Na zepsutym już rynku matrymonialnym jest deficyt kobiet w wieku rozrodczym gdzie na 100 mężczyzn przypada 97 kobiet.

Taka dysproporcja nie ma znaczenia. Liczy się co innego…

…to, że większość mężczyzn w ogóle nie jest brana pod uwagę przez kobiety. 

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pfff.

 

Ile to razy widziałem takie sceny i za każdym razem facepalm.

 

Ileś tam lat temu koleżanka założyła profil na fotka.pl i w ciągu dwóch dni miała nie pamiętam dokładnie, coś koło 8 czy 9 tys spermiarzy i tysiące wiadomości, ze konto ledwo otwierało się. WIDZIAŁEM NA WŁASNE OCZY. Fotka .pl żabkowała i paliła pamięć RAM! Nauczyciel był zszokowany, że pamięć RAM wręcz skwierczała.

 

Co najlepsze, panna z wielkimi przednimi kozimi zębami...

 

Zadaj gdzieś pytanie, czekasz długo aż ktoś napisze.

 

Panna? Już w sekundę tysiące rad!

 

W sklepie masz ochotę o coś zapytać, pustki.

 

Panna zapiszczy i już 4 fachowców w Castoramie pędzi ku niej na wózkach sklepowych.

 

Facet poprosi o pomoc - zostaje wyśmiany.

 

Panna - tysiące form pomocy za darmo w kilka minut.

 

Facet pyta się gdzie jest tusz - zero odpowiedzi.

 

Babsko - trzech stażystów zabija się przy szafie aby podać jej drogocenny tusz.

 

Jak jeszcze raz usłyszę, że baby maja tak ciężko to zabijam śmiechem bez ostrzeżenia!

 

 

  • Like 10
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minutes ago, Martius777 said:

.

 

Jak jeszcze raz usłyszę, że baby maja tak ciężko to zabijam śmiechem bez ostrzeżenia!

 

 

Ciężko, to mają w Afryce jak muszą z tykwą na głowie zasuwać z buta 10km.

 

W zachodniej cywilizacji panie już od lat 50-tych ubiegłego wieku mają życie JAK W BAJCE. 

 

I jeszcze mało. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogodziłem się  z cywilizacją spermiarstwa, w której przyszło mi żyć. Ale widzę też plusy. Będąc "chamem i prostakiem" dość łatwo się wyróżnić z tej szarej, kukoldowej, spermiarskiej masy białych rycerzy.

 

Ba, jak wyżej napisał Baca, można na takich forach dać zdjęcię niuni i z miejsca za free otrzymać najlepsze porady. 

 

Ba, powiem jeszcze więcej. Można na portalach randkowych założyć sobie profil dziewczyny i sprzedawać gołe fotki lub video, które się znajdzie w internecie. Spermiarze będą się brandzlować, że oto znaleźli taką laskę, która im wysyła zdjęcia i "może coś z tego będzie" itp, a kaska wpada. 

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, manygguh napisał:

Ba, powiem jeszcze więcej. Można na portalach randkowych założyć sobie profil dziewczyny i sprzedawać gołe fotki lub video, które się znajdzie w internecie. Spermiarze będą się brandzlować, że oto znaleźli taką laskę, która im wysyła zdjęcia i "może coś z tego będzie" itp, a kaska wpada. 

Będę bogaty dzięki fap-folderowi :D

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@manygguh

 

Użyj programu zmieniającego własną twarz na twarz kobiety  w czasie rzeczywistym i głos, pogadaj ze spermiarzami :D podyskutuj o grach, technice, piłce nożnej czy Władcy Pierścieni, jak ci rzeknie, że cię polubił - wyłączasz filtr, cykasz mu fotę jak mu opada kopara :D i wysyłasz mu na pamiątkę.

 

Jeśli natrafisz na króla cuckoldów to nie zwracam za onkologa :D

Edytowane przez Martius777
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, Martius777 said:

Użyj programu zmieniającego własną twarz na twarz kobiety  w czasie rzeczywistym i głos, pogadaj ze spermiarzami

Pierwsze słyszę o czymś takim. Mój model biznesowy polegał na zebraniu fap folderu z ogólno dostępnych materiałów i dystrybucja za pieniążki do spermiarzy. A tu widzę wyższy level. Jakie to programy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Martius777 napisał:

Użyj programu zmieniającego własną twarz na twarz kobiety  w czasie rzeczywistym i głos, pogadaj ze spermiarzami :D podyskutuj o grach, technice, piłce nożnej czy Władcy Pierścieni,

Pomysł zacny, boje się jednak iż po takiej sesji więcej bym wydał na psychiatrę niż bym zarobił. 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.