Skocz do zawartości

Spermiarze, wszędzie spermiarze!


Wolverine1993

Rekomendowane odpowiedzi

@manygguh jest masa takich programów jak deepfake, reface, można też uruchomić FaceApp, jest tego masa, wpisz zmiana twarzy i zobaczysz setki programów graficznych bądź do tworzenia filmów. Jest jedna co robi zmianę twarzy w czasie rzeczywistym i można używać do czatów ale nie pamiętam nazwy, widziałem jedynie artykuł o nim.

 

Bonus coś z Chin.

https://konkret24.tvn24.pl/tech,116/chinska-aplikacja-do-podmieniania-twarzy-podbija-rynek-i-budzi-obawy,966484.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, manygguh napisał:

Zamierzam taki eksperyment zrobić w wolnym czasie i go opisać na forum. Tylko ciekawe czy mi PayPal nie zablokują. Temat pewnie wyląduję na ścianie hańby, ale trudno. Czego się nie robi w imię 'nauki'. :D

Miałem kolegę na cieciowni , co tak sobie doładowywał telefon , w sumie nie chciało by mi się , ale już parę lat temu chłop wpadł na taki biznes i zawsze na koncie w tel miał po 200 Ziko . Nawet kurwa cycka nie musial wysyłać , za samo zainteresowanie się druga osobą spermiarze byli gotowi oddawać swoją wypłatę .

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Martius777 napisał:

panna z wielkimi przednimi kozimi zębami

 

(...)

 

Kiedyś był taki kawał. Dlaczego plemniki mają ogonki?

Aby je lepiej chwytać za ogonek gdy są między zębami...

 

(...)

 

Ale kozie zęby... mniami... mogłaby tak intymnie w uszku podszczypywać chłopaka.

Albo wiem! W pępuszku by bawełnę Kozimi Zębami dziergała... Sama przyjemność...

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facet, w celu kręcenia dokumentu, założył sex lalce konto na tinderze. link


 

Cytat

 

New York movie director Jimmy Mehiel has embarked on a documentary about sex robots and so opted for a curious experiment by making a profile for a well-known sex robot, Harmony, on Tinder.

I swiped right (liked) every guy that came up. In the two hours I ran the experiment, Harmony racked up 92 matches.”

(...)

“The real experiment though was when I replied to everyone Harmony matched with one simple message: ‘1 question: Would you have sex with a robot? Yes, no or maybe,” Jimmy remarked.

He received a range of responses to the question, with one guy saying most resolutely: "You’re disgusting.”

And another person noted: "F*** yes. You're the coolest individual I've ever matched here." 

 

Można być lalką i to wystarczy. 🙄

 

Nie musiałbyś się nawet przerabiać programem, żeby sprzedawać swoje foty. Założę się o dowolną kwotę, że wystarczyłoby żebyś ogolił nogi - albo i nie, bo przecież pełno panienek tłucze kasę na włochatych częściach ciała-, założył samonośne pończochy, jakieś damskie majty i zrobił sobie zdjęcie od tyłu. Nikomu tam nie wpadnie do głowy, że ślini się na widok męskiego tyłka. 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pany.

Jestem sobie w jednej grupie na fb dla rozwodników. Dużo samotnych mam. Nie udzielam się bo pełno bluepilliwych wpisów i ogólnie mi się nie chce.

 

I dzisiaj sytuacja. Jedna pani napisała post powitalny, nawet zdjęcia tam nie było. Trzy godziny później tworzy drugi temat w którym informuje, żeby faceci już nie pisali bo dostała 300 (słownie: trzysta!) wiadomości na messengerze do folderu spam. W trzy godziny.

 

Wszedłem na jej profil, samotna matka, zwykła kobieta, ani specjalnie ładna ani brzydka.

 

To się kurwa w głowie nie mieści.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, nihilus napisał:

To się kurwa w głowie nie mieści.

No tak jest dokładnie jak piszesz...tylko...

30% to spermiarze, 30% Cuckoldzi, 10% Janusze, 10% nieuki, 10% nieudacznicy i 10% wykolejeńcy.

Będąc kobietą "brał" byś takie męskie "towary"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, trop napisał:

No tak jest dokładnie jak piszesz...tylko...

30% to spermiarze, 30% Cuckoldzi, 10% Janusze, 10% nieuki, 10% nieudacznicy i 10% wykolejeńcy.

Będąc kobietą "brał" byś takie męskie "towary"?

To teraz w drugą stronę : 50% księżniczki którym się wszystko należy, 30% na pozór spoko ogarnięte babki z którymi można pogadać, ale po paru miesiącach czar pryska i robią się jak księżniczki, a 20% to serio ogarnięte babki, tyle że najczęściej mało urodziwe 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Kamil9612 napisał:

I jak one mają nas szanować, jak byle lejdi pokazuje, że jest wolna- a tu tabun kukolwehry atakuje

 

Prawda. Najbardziej zabawne (albo tragiczne) jest to, że nawet na grupach bardziej męskich, tematycznych, gdzie przewaga (z racji np. hobby) Panów jest przytłaczająca, ktoś gdy czasem wrzuci jakiś D-M żart, jakiegoś mema, na moje standardy całkowicie "grzecznego", zawsze się, kurwa, trafi jakiś kukold, który Cię zaczepi, żeś albo bumer, albo seksista. Nie było tego kiedyś. Z reguły młokos max 20+ lat.

 

Co się naprawdę złego porobiło z naszą płcią, co ze smutkiem konstatuję.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Obliteraror napisał:

 

Prawda. Najbardziej zabawne (albo tragiczne) jest to, że nawet na grupach bardziej męskich, tematycznych, gdzie przewaga (z racji np. hobby) Panów jest przytłaczająca, ktoś gdy czasem wrzuci jakiś D-M żart, jakiegoś mema, na moje standardy całkowicie "grzecznego", zawsze się, kurwa, trafi jakiś kukold, który Cię zaczepi, żeś albo bumer, albo seksista. Nie było tego kiedyś. Z reguły młokos max 20+ lat.

 

Co się naprawdę złego porobiło z naszą płcią, co ze smutkiem konstatuję.

Naoglądały się chłopaki TV, słuchają i biorą za pewnik pierdy bab i  jest kogel-mogiel.

Brak ojców z jajami. Pokolenie mężczyzn 68 i wzwyż to już ruchome piaski, jeżeli chodzi o jakiś męski system wartości. Boją się baby, słuchają jej, płaszczą się jak plazma-żart nie chłopy.

I tak z: flejowatego chłopa robi się jeszcze bardziej flejowaty syn, i jest tragedia w społeczeństwie. Bo kiedyś chłop to wrzasnął, zabrał portfel a jak trzeba było to zbluzgał i uderzy (jak nie słucha się i nim rządzi, to co ma zrobić?)-> Zresztą to kobiety biją mężczyzn i prowokują do agresji. Każdy z nas odczuł, że laska podżega go do ciosu. A później płacz, sama chciała, to ma. Nie umie być związku, to się z kozą pierdol :D 

Faceci wystawiają pusie na piedestał a potem te pusie je strącają w odmęty alkoholizmu, narkomanii i życiowej klęski.

Ale spokojnie, wydaje mi się, że za kilka lat nastąpi punkt zwrotny, szajba zacznie się cofać, ale to nie pomoże już, gówno zalało ogródek- pomidorków, ogóreczków już nie będzie :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.