Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Imiennik napisał:

Jeśli gościu stanął rzeczywiście w obronie dziewczyny i został przez to zaatakowany, to powinien ich tam poćwiartować i dostać medal za odwagę. W normalnym kraju agresorzy dostaliby po kulce i papa.

Jeżeli bawił się w białego rycerza, to oczywiście powinien za to odpowiedzieć, niemniej nie widać co tam wydarzyło się wcześniej - jak to zwykle w mediach.

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 7/19/2021 at 1:55 PM, Kamil9612 said:

Jakby ktoś miał guna, to by go uspokoiło z zapędami :D

 

 

W USA mają guny i mało kogo to uspokaja. Zwyczajnie się strzelają. Gdyby miał pistolet to rannych było wielokrotnie więcej jakby trzej goście zaczęli się strzelać. 

On 7/19/2021 at 2:32 PM, Analconda said:

Bez conajmniej jednego noża nie ruszam się z domu

 

On 7/19/2021 at 2:32 PM, Analconda said:

Sam potrzebuje automat.

 

Mówię wam. Zdarzy się tragedia a później zamkną nam forum. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Imiennik napisał:

@Gościu

Odpowiedzieć za staniecie w czyjejś obronie? Wiesz że to nie zawsze białorycerzenie? Nie wiem czy tę kobietę coś z nimi łączyło, mogła być osobą postronną.

 

Karać za spacyfikowanie napastników, no zajebiste wartości.

Rozumiem emocje, ale na nagraniu widać, że to głównie szary wielokrotnie atakuje obu.

Nie wiadomo jednak co było wcześniej, ani kto informuje na YT (jak zauważył @spacemarine), itd.

 

W temacie kobiet, było już na forum o rozróbach które wywołują, dlatego należy zachować rozwagę za każdym razem, a szczególnie przy nieznanych nam osobach.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gościu Zgadza się, nie wiemy co było od początku, więc według jednej z relacji zakładam że bronił tej laski, bo innych poszlak nie mamy.

 

Powiem Ci tak, zauważyłem kiedyś starszą kobietę okradana na ulicy przez mlodego frajerka, zaczął uciekać z jej torebką. Koleś dostał ode mnie nauczkę i odzyskałem "zgubę" dla tej kobiety bo na coś takiego patrzeć nie mogę.

 

Rozgraniczmy bialorycerstwo od zwykłego człowieczeństwa. 

 

Na najebaną Karynkę szarpiącą się z Sebą i lecącą na glebę nawet nie splunę, szkoda śliny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.07.2021 o 01:49, Voqlsky napisał:

 

"W sobotę wieczorem pomiędzy trzema mężczyznami w centrum handlowym Arkadia w Warszawie wywiązała się kłótnia, doszło do rękoczynów. W czasie szarpaniny jeden z mężczyzn wyciągnął nóż i ranił pozostałych dwóch uczestników bójki. Ranni trafili do szpitala, a nożownik uciekł z miejsca zdarzenia. Trwają jego poszukiwania.

 

 

Jeszcze więcej nasprowadzajmy gości z Kaukazu, jeszcze więcej...

150% średniej testosteronu, 33% średniej myślenia analityczno-przewidujacego.

 

Koleżanka, właściwie bardziej znajoma.

Pracowała w ośrodku w Górze Kalwarii.

Skończyła z głęboką niechęcią do Czeczenów, Gruzinów i generalnie przybyszów z Kaukazu.

Zacytuję - "impulsywne dzikusy"

 

Edytowane przez Margrabia.von.Ansbach
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.