Skocz do zawartości

Polka mieszająca w niemczech jest zdziwiona, że uchodźcy nie pomagają im uporać się ze skutkami powodzi


Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie myślą życzeniowo w stylu jak ja kiedyś pomogłem to teraz mi trzeba pomóc. Niestety nie w tym świecie gdzie nie istnieje zasada wzajemności, gdzie silny wykorzystuje słabego. 

Druga sprawa nachodzcy już pokazali, że są bezużyteczni dodatkowo poprawność polityczna i lewactwo to popiera kosztem reszty Europejskiego społeczeństwa. Gdyby uchdzcom zalało dom od razu by mieli udzielaną pomoc. Są równi i równiejsi w dzisiejszym świecie gdzie biały człowiek jest traktowany jak osoba czwartej kategorii. Co do Niemców szczerze wcale mi ich nie żal, za to co nam uczynili przez wiele setek lat i do tej pory nie zadość uczynili. Współczuję Polakom co ucierpieli podczas powodzi. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kamil9612 napisał:

To są ludzie, którzy wywołali 3 wojny (71,1914 i 1939 r.). W sumie teraz wywołali wojnę kulturową z ciapaczkami :D

A co jeśli to jest szwabska gra, aby potem przejąć Europę ?

Nie żebym był fanem teorii spiskowych czy coś, ale stojąc z boku wygląda to tak, jakby po kilku próbach zbrojnych ktoś wpadł na pomysł, że skoro nie da się Europy podbić to trzeba ją kupić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

To nie jest praca dla ludzi z ich wykształceniem.

Sami chcieli, to tak mają, niestety w Polsce, też zaczyna robić się podobnie, coraz więcej ich, a powinni zadbać o repatriantów, Polaków tutaj mieszkających, pracujących, płacących podatki, nierówne prawo rozwodowe, promowanie dzietności etc.... takze brawo PiS za spełnienie obietnic wyborczych z 2015 roku o niewpuszczanie imigrantów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.