Skocz do zawartości

Dlaczego kobiety mają całkowicie nierealistyczne standardy dotyczące mężczyzn, randek i małżeństw


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, SzatanKrieger napisał:

Ciekawe, że przy tym maskują swoją mimiką i zachowaniem, jakby seks to była ostatnią sprawą o jakiej myślą.

Bo tak są wychowane i taka jest norma społeczno kulturowa że seks jest tematem tabu o którym się nie rozmawia by nie zostać uznanym za zboka/dziwkę. 

 

Większość obelg jest związanych ze sferą seksualną. Jeżeli wiesz że x ma poglądy takie a nie inne to ukrywasz sferę seksualną, bo wiesz że X wywlecze ją przy zerwaniu w ramach zemsty. Albo zwieje bo nie pasujesz już do wizji. Pytanie brzmi po co jest się z X. 

 

Jestem ciekaw ilu tu facetów by zwiało od ich 10/10 gdyby była koprofilką. Jestem ciekaw ilu by to wywlokło podczas zerwania. 

 

To tworzy masę blokad. 

 

No i nie każda osoba sprawia że się myśli o seksie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Analconda napisał:

nie okazała mi litości - i odpłacę się tym samym.

Ale w jaki sposób ? Nie będziesz z nią rozmawiał jak ona z Tobą? Phi, zaraz sobie znajdzie czada i tyle się Twoim brakiem litości będzie przejmować.

3 minuty temu, Analconda napisał:

Takie są kobiety - bez szacunku, bez zasad.

Mają zasady, najważniejsze żeby miała wygodne życie + aby frajer często rogacz na nią zapierniczał. Strzelam, że w Polsce to marzenie circa 90% kobiet. 

Szacunek u kobiety ma czad albo bad boy. Wprost marzy żeby znów wskoczyć na kutangę czada który ją zerżnął i potem olał.

8 minut temu, Analconda napisał:

Reszta mężczyzn to dla kobiet śmieci.

Więc mam takie same standardy, na twoje miejsce kochana są 3 Ukrainki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, spacemarine napisał:

Polecam kanał Kevina Samuelsa który zajmuje się tym problemem w USA, przeciętne kobiety mają tak zawyżone wymagania że nawet i po 40-stce chcą księcia z bajki i pytają gdzie są ci wszyscy dobrzy faceci. Niezła beka jak się tego słucha i rozkłada te ich bzdety na łopatki:

 

 

Fantastów masz wszędzie. 40stki marzą o księciach, 50 latkowie marzą o big love z 20 letnimi modelkami. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Analconda napisał:
12 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Poza tym  @Analconda "szukanie kobiety" to emitowanie energią kobiecą i energia braku. To kobieta ma do Ciebie przyjść i Ciebie chcieć i wejść do Twojego świata.

Co do tej energii to się nie zgadzam bo nie ma czegoś takiego a druga część to prawda - tyle, że widzisz… No przypadkowo się złożyło ze pasożyty (kobiety) chcą albo żerować na mężczyźnie albo ma być Chad. Reszta mężczyzn to dla kobiet śmieci.

Jak pisałem na tym etapie, mówimy innym językiem nie zrozumiesz co chciałem Ci przekazać i tak ma być. Kobieta nie jest pasożytem, tylko organizmem symbiotycznym, musi się do Ciebie podczepić i część energii, zasobów, uwagi, energii podebrać, ponieważ tak jest skonstruowane życie na tej planecie, ona Ci daje przyjemność cielesną, której szukasz, dotyk, miękkość itd ona dostaje twardość, ochronę, bezpieczeństwo, ukierowanie, twoje nasienie i wiele innych rzeczy. 

 

Dostałeś ode mnie perły wiedzy, mądrości której mi zajęło zrozumienie i odnalezienie ich lata - chcesz się chadami wysługiwać to, to rób. Najlepsze jest w tym wszystkim to, że już Ci pisałem sam masz dużo sobie w chada a raczej aparycję bad boya. 

 

Uważaj na siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Martius777 napisał:

@Libertyn Jedynie uświadamiam, że znalazłaby chętnych :) Bogaci, z Porsche i jeszcze dają nutelki, żyć nie umierać!

 

PS: nie słyszałeś o modelkach w Dubaju?

Każdy słyszał. Ale to tylko przykład. O niczym nie świadczy. Równie dobrze na zdradę kobiety można zareagować że w sumie jest ok bo są cuckoldzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Pyrkosz napisał:

Więc mam takie same standardy, na twoje miejsce kochana są 3 Ukrainki. 

Ukrainki są takie same jak inne kobiety - nawet gorsze z nich pasożyty. Dostanie obywatelstwo i kopnie Cię w dupe. Na kasę bardziej pazerne niż p0lki.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Libertyn napisał:

ich 10/10 gdyby była koprofilką.

A co mi to przeszkadza, mogę na nią walnąć kloca jak poprosi :) 

8 minut temu, Analconda napisał:

Ukrainki są takie same jak inne kobiety - nawet gorsze z nich pasożyty. Dostanie obywatelstwo i kopnie Cię w dupe. Na kasę bardziej pazerne niż p0lki.

Nie o to chodzi, p0lki uważają Ukrainki za najgorszych podludzi (bo są ładniejsze, bardziej zadbane i częściej idzie spotkać normalną) więc zasugerowanie, że może być gorsza od takiej „paskudnej” Ukrainki to straszliwa obelga dla pańci.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Iceman84PL napisał:

A później nie dziw, że taki wysyp Julek z absurdalnymi wymaganiami😁

 

 

Niestety głupota kobiety przechodzi z jednej na drugą, ta "głupota" roznosi się bardzo szybko przez internet.  Być może dlatego mamy dzisiaj tyle zepsutych pań.

 

Mężczyzna stracił swój autorytet i szacunek od kobiet XXI wieku, stąd mamy tego "raka" i coraz większe szaleństwo umysłów pań.

Na przykład w Biblii jest wyraźnie napisane kto jest głową i kto nosi spodnie, kto jest stroną decyzyjną, jakie są role mężczyzny i kobiety w związku. Pewne fundamentalne zasady stały się "staroświeckie", niemodne wręcz jest to widziane jako ofensywa i dyskryminacja obecnego spierdolenia. Moim zdaniem wszystko defacto ma podłoże duchowe. 

Edytowane przez smerf
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, smerf napisał:

Mężczyzna stracił swój autorytet i szacunek od kobiet XXI wieku, stąd mamy tego "raka" i coraz większe szaleństwo umysłów pań.

Pytanie czy kiedykolwiek miał autorytet. To trochę jak z Policją. Dziś jak dają mandat to się kłócisz. W 1947 mogliby Ci wejść do domu, kazać sobie zrobić żarcie i jeszcze wziąć na zapas kiełbasy i wódki. I jeszcze byś się cieszył że nie wyszli z Tobą. 

 

W 1900 mógłbyś chlać i bić. Ona by miała do wyboru albo bicie, albo życie na ulicy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mac napisał:

To znaczy, że kobieta pracuje w podrzędnym, osiedlowym sklepie, robi regularnie tatuaże na ramionach, farbuje włosy na gówno kolor, ma nieustannie wykrzywioną mordę, bo chciałaby lepiej wszystko, a to świat ją krzywdzi i oczywiście zaraz szejk podjedzie limuzyną i ją wyrucha złotym kutasem. I ona głęboko wierzy w odmianę losu, bo ona jest tego warta. Nie, nie jest. Panienka z zarobkami 2000 zł do chłopa startuje 10 koła i jeszcze pierdoli i rozkazuje. 

 

Przypomniała mi się taka sytuacja, jakiś rok, może ciut mniej, temu.

Tinderek.

M lvl 37 K lvl 23.

- Gadka szmatka i czy wpadniesz na wino / kawę / spacer? Wygodne bo jak laska strachliwa albo musi sama przed sobą udawać cnotkę to ma wytłumaczenie - idę na spacer, a kwadrat "bo się nam dobrze rozmawiało".

- Pani tak, owszem, wpadnę ale musisz po mnie przyjechać. 

- Pani mieszka bardzo blisko, komunikacja miejska to maksymalnie 15 minut - słuchaj to wskocz w tramwaj, zaraz będziesz :) 

- Ja tramwajami nie jeżdżę.

- Dlaczego?

- Bo się brzydzę!

- No to przyjdź piechotą.

- Nie, masz po mnie przyjechać!

- Nie przyjadę, nie jestem taksówkarzem żeby kogokolwiek wozić.

- To zamów taksówkę dla mnie.

W tym momencie zaświtał mi do głowy pewien pomysł - możesz mi podać swój numer, bo zgarnę Cię jak coś?

Pani podaje numer, dzwonię (mam taki specjalny numer do komunikacji z takimi panienkami).

- Siemka!

- Siemka!

- Słuchaj w związku z tym, że mam CI zamówić taxi chciałbym o coś zapytać najpierw.

- No spoko, co tam?

- Słuchaj ile bierzesz za godzinę bo jedyne kobiety jakie kojarzę z zamawiania im taksówek to prostytutki i wolę od razu uregulować tę sprawę między nami.

- Ty ch*ju, &#^*(@) itp itp.

 

Kurtyna :D

 

To tak a'propos wymagań i podobnych spraw ;) 

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 3
  • Dzięki 4
  • Haha 17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje @Martius777

 

9 godzin temu, Libertyn napisał:
9 godzin temu, smerf napisał:

Mężczyzna stracił swój autorytet i szacunek od kobiet XXI wieku, stąd mamy tego "raka" i coraz większe szaleństwo umysłów pań.

Pytanie czy kiedykolwiek miał autorytet.

Można odzyskać autorytet a nawet trzeba. Jeśli nie miał to go stworzyć.

 

Kobiety uwielbiają mężczyzn z autorytetem, wtedy czują się bardziej bezpieczne, mogą zaufać i się bardziej otworzyć, pozwolić sobie na bycie miękką, co znaczy to samo co pozwolenie na bycie kobiecą. Przynajmniej z mojej aktualnej wiedzy tak wynika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Dziękuje @Martius777

 

Można odzyskać autorytet a nawet trzeba. Jeśli nie miał to go stworzyć.

 

Kobiety uwielbiają mężczyzn z autorytetem, wtedy czują się bardziej bezpieczne, mogą zaufać i się bardziej otworzyć, pozwolić sobie na bycie miękką, co znaczy to samo co pozwolenie na bycie kobiecą. Przynajmniej z mojej aktualnej wiedzy tak wynika.

Tylko autorytet jest zdobywany na wiele sposobów.. Niestety penis nigdy nie sprawiał że ktoś miał autorytet. Autorytet nie oznacza zaufania. Kobieta może się otworzyć przy kimś kto autorytetem nie jest. Ale nie koniecznie przy kimś kto autorytetem jest. Nikt nie chodzi się żalić do doradcy inwestycyjnego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Polkom od najmłodszych lat wmawia się, że są najpiękniejsze na świecie (spośród +200 krajów) i do tego później taka witaminka całymi wieczorami ogląda Netflix, gdzie milioner z penthouse w NYC zaprasza sobie na randki jakieś randomowe dziewczyny z imprezy no to jakie wymagania mają mieć kobiety? Polaka zakolaka co jeździ rowerem do pracy? Ludzie kochani...

 

Gdybym żył w społeczeństwie, gdzie każda kobieta otwierałaby mi drzwi i kupowała prezenty błagając o atencję to celowałbym tylko i wyłącznie w modelki.

Tak działa rynek.

Edytowane przez Tomek9494
  • Like 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Libertyn napisał:

Tylko autorytet jest zdobywany na wiele sposobów..

Zgoda.

48 minut temu, Libertyn napisał:

Niestety penis nigdy nie sprawiał że ktoś miał autorytet.

I dobrze, bo to nie penis finalnie decyduje - moim zdaniem ok dla posiadaczek ich braku.

48 minut temu, Libertyn napisał:

Autorytet nie oznacza zaufania.

Moim zdaniem jednak oznacza. Idziesz do dentysty i ufasz, że Ci tą łyżką oka nie wydłupie robiąc kanałówkę, zawsze jakieś zaufanie masz siadając na fotel, to samo kobieta. Musi do Ciebie czuć respekt i zaufanie by usiadła na fotel -, że tak to ujmę. 

(Zaznaczam mogę się mylić, nadal się uczę)

48 minut temu, Libertyn napisał:

Kobieta może się otworzyć przy kimś kto autorytetem nie jest.

Oczywiście.

48 minut temu, Libertyn napisał:

Ale nie koniecznie przy kimś kto autorytetem jest

Pełna zgoda.

48 minut temu, Libertyn napisał:

Nikt nie chodzi się żalić do doradcy inwestycyjnego. 

Jakby mi źle poradził i bym posłuchał to bym poszedł a tak na serio to bym nie poszedł pewnie :D 

25 minut temu, Tomek9494 napisał:

Jeżeli Polkom od najmłodszych lat wmawia się, że są najpiękniejsze na świecie

Jest to najgorsze co mogliśmy zrobić jako Polacy. Jest to wręcz katastrofalne że takie powiedzonko istnieje wśród naszego narodu, bo podkręca już wystarczająco narcystyczne zapędy naszych pań.

Dosłownie dzisiaj myślałem o tym powiedzonku i jest to absolutnie niszczące i uważam, że ciężko ocenić co taki jeden bajer lizusów sprzedawanych Polkom czyni w ich mózgach.

Naprawdę to jedno powiedzonko wyrządza ogromną szkodę, nie do wyliczenia.

"Jestem z kraju, gdzie kobiety są najpiękniejsze (najlepsze) a więc mogę sobie mieć końskie wymogi, niech o mnie walczą, jestem naj. Niech już jakiś Iglesias przyleci, jestem tego warta", "mam w sobie witaminy, bo jestem jak najpiękniejsze Polskie dziewczyny". 

To jest paskudztwo i wirus w głowach polek.

Te powiedzonko działało kiedyś by podnieść morale i samopoczucie pań ale dzisiaj, niestety dolewa oliwy do ognia, teraz już nie służy i jedyne co podsyca to ego. 

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 hours ago, SamiecGamma said:

, w tym przynajmniej jedną relację z prawdziwym pożądaniem. 

Lepiej nie, bo wtedy możesz sie zamyśleć na śmierć zastanawiając się, jak to możliwe, że po 12 latach pani nadal się robi mokro na samą myśl o tobie, a mimo to wyszła za innego i urodziła mu dzieci. 

 

Kobieta, to jest taki konstrukt, gdzie nic, ale to totalnie nic się logiki nie trzyma. 

 

Ja coraz bardziej dochodzę do wniosku, że ciągłość i trwałość danej relacji, to żadna tam praca, rama, wygląd, czy cokolwiek innego, tylko zwykły ordynarny fart i łut szczęścia. W danym momencie pociagnęliśmy za rączkę i wyskoczyły trzy jabłuszka. Kto inny może całe życie ciągnąć i nic mu nie wyskoczy. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Libertyn napisał:

To w Japonii mają świątynie penisa i jego święto. Nie mniej kult falliczny nie oznacza kultu mężczyzny. Zresztą jak sobie go wyobrażasz? Rytualne gangbangi? 

 

Panowie nie popadajmy w skrajności...

 

Odnośnie autorytetu mężczyzny uwarunkowany jest on kolejnością stworzenia, ta hierarchia pochodzi od Najwyższego według wiary judaistycznej oraz chrześcijańskiej. Kobieta miała być pomocą dla mężczyzny, miała zajmować się domem i dziećmi oraz sypiać z mężem gdy on ma ochotę. Na mężczyźnie spoczywał obowiązek pracy zazwyczaj ciężkiej w tamtych czasach. Kobiety również pracowały, często w polu. 

 

Kiedyś panowały sztywne zasady i wszystko się jakoś trzymało, dzisiaj mamy różne pseudonauki jak np. humanizm, w imie wolności łamana jest moralność, a ludzie tworzą własne "zasady".

 

Dlatego Julka na tiktoku ogłasza nowe zasady "Nie ważne jak masz na imie, ma się zgadzać kasa" 

Jej się wydaje, że coś wie, a tak naprawdę jest bardzo niedojrzałą osobą i z czasem znajdzie się w ciemnym miejscu w swoim życiu. 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.