Skocz do zawartości

Jak poinformować o rozwodzie i jaka taktyka?


Rekomendowane odpowiedzi

2 minutes ago, Mugen2 said:

Dlaczego twierdzisz, że to nic nie daje wy relacjach z kobietami.

To że mam mokra cipke na myśl o nim to nie dlatego że on jej prezenty kupuje. W twojej sytuacji to nic nie pomoże. Wręcz odwrotnie. 

 

4 minutes ago, Mugen2 said:

Nie chce kurew za pieniadze, tylko kurwy nie za pieniadze. Zeby mnie pożądały, tak jak ona jego

Tak. Wszyscy chcemy żeby nas kobiety pożądały. Kurwy tego nie dają. Ale jak się naruchasz to będziesz miał dystans do cipki i doświadczenie. A tego właśnie pożądają kobiety. One chcą czuć że są z facetem który już widział dużo cipek. Bo to potwierdza jego atrakcyjność. Dlatego zacznij od div. Pomaga w stałych związkach. Paradoksalnie. 

 

9 minutes ago, Mugen2 said:

Chce wiedziec jak ten koles to robi.

Jest magiczny. Nowy. Tajemniczy. Silny. Cokolwiek. Ważne że nie jest tobą. Bo ciebie ona już zna. I to od miekej strony. On daje jej emocje których ty nie dajesz. Nie zmienisz tego prezentami. Musisz zacząć od siebie. Poczytaj co to jest rama i weź sobie do serca. Przyda Ci się w kolejnym związku. Bo w tym to już raczej nic nie pomoże. 

 

15 minutes ago, Mugen2 said:

No wlasnie ja widze ze on jest dobry dla kobiet. Tylko je mega klamie no i rucha wiele. Jaką to zataja przed innymi kobietami? A może się chwali, że tak dużo rucha i laski to podnieca. 

Właśnie odwrotnie. Nie jest dobry. Kłamie i rucha. Nie zataja ale o tym nie mówi. Jakby się chwalił to by nie ruchał bo kobiety to biorą za słabość. Po facecie musi to być widać. Nie możesz tego komunikować. To jest pewność siebie wynikająca z doświadczenia życiowego. Mało ruchales to go nie masz. One to czują. Idź na divy. I nikomu o tym nie mów. 

Serio zbyt bardzo skupiasz się nad tym co kto mówi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rama - Margaryna… jakies nakierowanie? 
 

A jak traktowac zone? Dobrze? Czy przestac po rozwodzie z nia rozmawiac w ogole - zlac totalnie. Tylko odbierac dziecko, a do niej ani slowa? I rozmowy tylko o dziecku, o nas zero tematów… ? 
 

Ja chce wiedziec dlaczego w naszym zwiazku sie zjebalo. Co robilem źle. 
 

I jak pracowac nad soba? Jak poprawic swoja atrakcyjnosc? Siłka? Ta babka 70 letnia od zwiazkow? Ja nie wiem co robic… jak pracowac?
 

Nie wiem co jest dobre w zwiazkach a co nie. Nie wiem co ja robie źle !!!!!!!

Niektorzy mowili mi, jak bylo zle, zebym kupowal kwiatka ! 🤦🏻‍♂️
 

Jak pojde do psycholog babki, to boje sie ze powie mi zebym byl cucoldem i robil wszystko dobrze dla kobiety. Albo zeby mowil o swoich emocjach, byl szczery. 
 

Wiem jedno, nie moge pokazac nigdy łzy przy kobiecie. 
Nie moge miec słowotoku. 
 

Więcej, nie wiem…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mugen2 napisał:

Wole Cipki + dzieciaka. 

Kto by nie wolał :D 

Godzinę temu, Mugen2 napisał:

 

 

 

 


To czemu bracia pisali zeby walczyc o dziecko i palic kase jakby jutra mialo nie byc? 

Walka nie jest równa walce.

Palić  kasę czyli ją schować mądrze, zdywersyfikować, przelać na konta zagraniczne.

40 minut temu, Mugen2 napisał:

Ja wiem że tego związku już nie ma, ale dlaczego Radca prawny, oraz detektyw jakby sugerowali żeby jeszcze walczyć o związek? Bo ja uważam, że już nie ma żadnej szansy, żeby się po prostu się stać Cud

Naiwniacy, albo jakaś taktyka rozwodowa.

You decide.

2 godziny temu, Mugen2 napisał:

czyli wychodzi na to, że żona majac dziecko moze bezkarnie kurwic sie, dostanie dzieciaka + alimenty na dzieciaka. Czyli co bym nie zrobil, będę przegrany. A żona wygrana i bedzie sie kurwic. Nie ogarniam tej rzeczywistosci. 

No niestety, nie mówię tego z satysfakcją. Mówię jak jest, lepiej dostać teraz prawdą w pysk, a nie potem na sali sądowej.

Laski w tym systemie mogą wszystko, dlatego ostrzegałem Cię- jeżeli odwalisz jakiś cyrk, jakieś wrzaski, bicia, krzywe akcje a ona Cie nagra i będzie miała świadków  to masz sprawę przegraną w 100 %.
Dlatego, trzeba trzymać ramę spokojnego, ojca a nie nerwusa.

Co sąd pomyśli jak zobaczy nerwy, piski, wrzaski, wypominki z Twojej strony- zobaczy wariata, niegodnego opieki nad dzieckie,, wtedy dojebią alimenty i nawet ograniczenia wł. rodz. ( tak jest to możliwe, jak to spierdolisz).

A jak będziesz bez emocji, rozegrasz na zimno dowody, nie porwiesz dzieciaka (musiałbyś mieć dowód, ze bije dzieciaka, wtedy uzasadnione porwanie), to wtedy Twoje szanse rosną i masz 30 % szans na dzieciaka, brak alimentów na nią i na dzieciaka (no bo będzie przy Tobie).

Taki mamy właśnie patriarchat :D 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Brat Jan napisał:

@Mugen2  trolujesz czy aż tak tępy jesteś?

To był żart 😂 bo od razu mi się skojarzyło z margaryną albo ramą od samochodu.

2 minuty temu, Kamil9612 napisał:

Kto by nie wolał :D 

Walka nie jest równa walce.

Palić  kasę czyli ją schować mądrze, zdywersyfikować, przelać na konta zagraniczne.

Naiwniacy, albo jakaś taktyka rozwodowa.

You decide.

No niestety, nie mówię tego z satysfakcją. Mówię jak jest, lepiej dostać teraz prawdą w pysk, a nie potem na sali sądowej.

Laski w tym systemie mogą wszystko, dlatego ostrzegałem Cię- jeżeli odwalisz jakiś cyrk, jakieś wrzaski, bicia, krzywe akcje a ona Cie nagra i będzie miała świadków  to masz sprawę przegraną w 100 %.
Dlatego, trzeba trzymać ramę spokojnego, ojca a nie nerwusa.

Co sąd pomyśli jak zobaczy nerwy, piski, wrzaski, wypominki z Twojej strony- zobaczy wariata, niegodnego opieki nad dzieckie,, wtedy dojebią alimenty i nawet ograniczenia wł. rodz. ( tak jest to możliwe, jak to spierdolisz).

A jak będziesz bez emocji, rozegrasz na zimno dowody, nie porwiesz dzieciaka (musiałbyś mieć dowód, ze bije dzieciaka, wtedy uzasadnione porwanie), to wtedy Twoje szanse rosną i masz 30 % szans na dzieciaka, brak alimentów na nią i na dzieciaka (no bo będzie przy Tobie).

Taki mamy właśnie patriarchat :D 

 

Musze chyba polegac na nagraniach jej zachowania ktore mam. Bo co do zdrady jej, to to co mam nie przejdzie w sadzie. Ale sprobuje jeszcze detektywa w DE ! Ale juz musi byc konkret - czyli kamery u sasiadow. A nie Ci oszuści z Polski. Na kradzieże nie wiem jak udowodnic/sprawdzic…  pojde do adwokata w DE i poprosze o info. co moge zrobic. 
 

Kochaś ją jebał przez 6dni po kilka razy dziennie. I teraz do mnie pisze i dzwonic i jest milutka 🤦🏻‍♂️ Bo ją ktoś inny rżnie, a ja mieszkania szukam (niby dla nas). 

@Dellinger A żona ciągle mi powtarza, że ja mówię to co mi ślina na język przyniesie, że nie pomyślę. A ty mi mówisz, że za bardzo analizuje co powiem. 
 

Maze tak jest. Ja tego nie widze, ale inni tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mugen2 napisał:

Musze chyba polegac na nagraniach jej zachowania ktore mam. Bo co do zdrady jej, to to co mam nie przejdzie w sadzie. Ale sprobuje jeszcze detektywa w DE ! Ale juz musi byc konkret - czyli kamery u sasiadow. A nie Ci oszuści z Polski. Na kradzieże nie wiem jak udowodnic/sprawdzic…  pojde do adwokata w DE i poprosze o info. co moge zrobic. 

Archiwizować ile się da.

Niemcy bywają mądrzejsi i praktyczniejsi, więc dobry krok :)

Polacy to niestety oszuści, przykro mówić, ale rzadko się na Polakach nie przejechałem w życiu.

Nawet azjaci, azjatki, jak jesteś dla nich normalny (uczciwy, szczery, pomocny, good guy) to odwzajemnią to do Ciebie, a jak będziesz taki do Polaka, to nawet nie podziękuje, a najczęściej obgada i podpierdoli do szefa, wyśmieje i nie odwzajemni oczywiście- bo jak to on potomek husarza będzie pomagał -.-

Wstyd mi czasem za rodaków za granicą.

Rozwód w Niemczech - Adwokat Niemcy -niemiecki Prawnik Andreas Martin - Berlin- Szczecin (adwokat-niemcy.pl) 

Rozwód w Niemczech: 10 pytań i odpowiedzi (punkt.media)

Pytanie;

a/ Gdzie chcesz "zrobić" rozwód ?

b/ Gdzie jest taniej i normalniej ?- ja nie wiem, musisz popytać, zapoznać się z tematem.

Rozwód po niemiecku. „Nie taki diabeł straszny jak go malują” | Polska-Niemcy – wymagające sąsiedztwo. Serwis DW po polsku | DW | 12.01.2014

 

Trzeba mocno zainteresować się tematem.

Łatwo o skuchę.

 

" W Polsce korzystniej

- Jeśli partner w Niemczech ma zbyt niskie dochody, czyli około tysiąca euro netto miesięcznie, zachodzi ryzyko, że sąd, by nie pozbawić ojca środków do życia, nie przyzna matce żadnych alimentów - mówi Edmund Ropel. W myśl niemieckich przepisów 1000 euro netto jest dolną granicą zarobków. Wtedy lepiej zwrócić się do sądu polskiego, który uwzględniając potrzeby dziecka, i tak zasądzi alimenty. - Sąd polski przekazuje wyrok do wykonania do odpowiedniego urzędu w Niemczech, a ten ściąga płatności z ojca i matka prędzej czy później pieniądze dostanie - zapewnia prawnik z Hesji." :D -> Graj biedaka, żarcik oczywiście. 

A i hamuj z gadaniem, nagrywa Cię na bank, może ty już masz kamery i detektywa na karku ? - NIGDY NIE WIESZ, JAKI JEST PLAN NA CIEBIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że raz mnie kurwa nagrywała, bo nie chciałem jej wypuścić z mieszkania, chciałem żeby wyszła, w momencie jak się uspokoi. Dlatego powiedziałem wtedy że boję się o to że jest pod wpływem emocji i może przypadkiem zrobić krzywdę dziecku, np. rzucić dzieckiem o ziemię. No i się kurwa zdziwiła, powiedziała że takiego nagrania nie pokaże w sądzie 😂😂😂

 

A ja powiedziałem twardo, że za 20 min ok ale niech uspokoi emocje. chciała dzwonić na policję, powiedziałem twardo, ok dzwoń. już wyciągała telefon i wygrała numer I zaczęła dzwonić, ale chyba liczyła na moją reakcję, że ją powstrzymam. Liczyła na mój strach. Tą akcję z policją, trochę się przestraszyłem, ale wytrzymałem i nie pokazałem emocji. Po 20 min, nie chciała wyjść z mieszkania. Mówiłem żeby wyszła, a ona w ogóle nie chciała. Zamiast tego szukala biletów do Polski. W końcu poszła na miasto, żeby impulsywnie kupić coś, zakupoholiczka. Wróciła z ubraniami, już miała poprawiony nastrój. 
 

Więcej nie nagrywała, bo prowokowała mnie, żebym pisał jej wiadomości, no i to jej się udawało, bo ja jej pisałem litanię obelg, wraz z opisami sytuacji jej zachowania. A Ona wtedy nic nie odpisywałam. Miała mnie na widelcu. Jak zdałem sobie z tego sprawę, no to już dużo jej napisałem, i to po kilka razy było takich akcji. Jak zdałem sobie sprawę, no to przestałem pisac w ogole. 

No i hamuje. Bardzo szybko napisała mi dzisiaj te wiadomości, ,, co ty taki dzisiaj powściągliwy w pisaniu?” 😉😂

 

Nie odpisałem, to po chwili zadzwoniła z wideo 😂😂😂 no i jej powiedziałem, że bardzo szybko jadę, i dlatego. 
 

A prawda jest taka, że zmieniam się :) 

 

A wiecie co ona sobie myśli?Że odpisuje jedno dwu, trzy Wyrazowo, bo pewnie pierdolę się z jakąś Dupą ! Już wiele razy tak mialem, jak nie odpisałem jej. Raz jak byłem na myjni, to myślała że się pierdolę z kimś. 
 

A najlepsze jest to, że ona to wszystko ma w głowie, dlatego, bo sama pierdoli się i ukrywa to, więc wie jak faceci to robią, i ona myśli że ja właśnie tak samo robię !!!! 

 

no i tu jest problem, bo gdybym się tak pierdolił jak ona sobie myśli, to nie w głowie byłby mi rozwód ! No i tu jest problem, w komunikacji, szczerości, zaufaniu. Te trzy aspekty w naszym związku po prostu leżą, to dno. 
 

Jak mi zarzuci, że ja ją zdradzał em, to jej powiem żeby mi to udowodniła. Nie zajęło dwa lata udowodnienie jej tego. 

Ten Kochanek zrobił sobie tatuaż ze swoją narzeczoną, Myszka Miki, obydwoje. Powiedziałam jej to, że to mega dziecinne a nie męskie, i ona mu kurwa o tym powiedziała, bo chyba następnego dnia on wstawił na Facebooka, zapytanie jak wam się podoba moj nowy tatuaż 😂😂

 

powiedziałem do żony, że mu powiedziała, oczywiście się wyparła tego 😂

Ale jak pierwszy raz powiedziałem do żony, żona też miała zniesmaczona minę, widocznie też uważała że ten tatuaż taki Dziecinny jest. no i uwaga, ten Kochanek zrobił ten tatuaż, żeby mieć inną więź ze swoją ofiarą. No i moja żona powiedziała mi, tak: na początku związku, gdybym namówiła cię na tatuaż to też byś sobie zrobił ze mną. ja ją wyśmiałem i powiedziałem, że na pewno nie, nie jestem taki głupi przecież Żeby sobie robić razem z kobietą tatuaż, jak związek może się rozwalić a tatuaż zostanie. 
 

ona powiedziała to dlatego, że byłam tak pewna swoich umiejętności manipulacji, i tego jak ja byłem zauroczony jej dupą. Tylko ona nie wzięła pod uwagę tego, że ja mam bardzo, bardzo silne zasady I nie namówiłaby mnie na to.

 

kochanek, moja żona to gołodupcy, i chcą się wżenić bogato. 

Majątek kochanka, to Audi na kredyt, który twierdzi że pracując  jako kierowca, dostanie kredyt z banku i będzie deweloperem, zwlaszcza w DE. A ten makaron na uszy, moja żona łyka jak pelikan. 
 

nie wiedziałem że tak łatwo można urobić kobiety, ale do tego, potrzeba naprawdę dużej pewności siebie w gadce. 

Kiedy żona powiedziała żebym się cieszył, pogniewałbym dziecko raz na dwa tygodnie. Ja pierdolę, gdy bym to nagrał, jaki to byłby piękny dowód w sprawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mugen2 napisał:

Wiem że raz mnie kurwa nagrywała, bo nie chciałem jej wypuścić z mieszkania, chciałem żeby wyszła, w momencie jak się uspokoi. Dlatego powiedziałem wtedy że boję się o to że jest pod wpływem emocji i może przypadkiem zrobić krzywdę dziecku, np. rzucić dzieckiem o ziemię. No i się kurwa zdziwiła, powiedziała że takiego nagrania nie pokaże w sądzie 😂😂😂

To się kurwa chyba zdziwi :D 

2 godziny temu, Mugen2 napisał:

A ja powiedziałem twardo, że za 20 min ok ale niech uspokoi emocje. chciała dzwonić na policję, powiedziałem twardo, ok dzwoń. już wyciągała telefon i wygrała numer I zaczęła dzwonić, ale chyba liczyła na moją reakcję, że ją powstrzymam. Liczyła na mój strach. Tą akcję z policją, trochę się przestraszyłem, ale wytrzymałem i nie pokazałem emocji. Po 20 min, nie chciała wyjść z mieszkania. Mówiłem żeby wyszła, a ona w ogóle nie chciała. Zamiast tego szukala biletów do Polski. W końcu poszła na miasto, żeby impulsywnie kupić coś, zakupoholiczka. Wróciła z ubraniami, już miała poprawiony nastrój. 

Dobrze zrobiłeś, żadnych przekleństw, emocje na bok, hold the line. Wygrałeś bitwę z panią, cieszę się. 

Szantażystka emocjonalna, ale się wacha, nie jest źle pod kątem batalii sądowej- ale uważaj, wróg ma prawo po swojej stronie.

Zaburzona psychicznie- seksoholiczka, zakupoholiczka, tylko trzeba to wykazać przed sądem, że:

1/ trwoni majątek, dziecko okrada... ten tok myślenia, wiesz o co chodzi. Wyciągi z kart, bibeloty damskie pokazać drogie, a dziecko jest ubrudzone, facet tyra a w domu trwonienie pieniędzy... wiesz, manipulacyjka :D 

2/ puszcza się na lewo i prawo.

2 godziny temu, Mugen2 napisał:

Więcej nie nagrywała, bo prowokowała mnie, żebym pisał jej wiadomości, no i to jej się udawało, bo ja jej pisałem litanię obelg, wraz z opisami sytuacji jej zachowania.

 O kurwa, jesteś w dupie, jeżeli poszedłeś ostro w balet z przeklinaniem, epitetami w jej stronę, to masz pozamiatane :( 

Ona już wie, ona już rozpoczęła partię, ona już ma nabite armaty na Ciebie :( 

Teraz albo już knuje z prawnikami albo czeka na sprowokowanie Cię i wtedy zaatakuje.

2 godziny temu, Mugen2 napisał:

naszym związku po prostu leżą, to dno. 

Jaki związku ?

Radzieckim ?

Nie ma związku już.

2 godziny temu, Mugen2 napisał:

Jak mi zarzuci, że ja ją zdradzał em, to jej powiem żeby mi to udowodniła. Nie zajęło dwa lata udowodnienie jej tego. 

Ten Kochanek zrobił sobie tatuaż ze swoją narzeczoną, Myszka Miki, obydwoje. Powiedziałam jej to, że to mega dziecinne a nie męskie, i ona mu kurwa o tym powiedziała, bo chyba następnego dnia on wstawił na Facebooka, zapytanie jak wam się podoba moj nowy tatuaż 😂😂

Co za szambo mentalne, Jezusku.

2 godziny temu, Mugen2 napisał:

nie wiedziałem że tak łatwo można urobić kobiety, ale do tego, potrzeba naprawdę dużej pewności siebie w gadce. 

Można można można. To są dzieci z cipą i cyckami, niestety... 

Po kilku latach w małżeństwie i dzieciaku, każde majty są lepsze niż mąż.

2 godziny temu, Mugen2 napisał:

Ja pierdolę, gdy bym to nagrał, jaki to byłby piękny dowód w sprawie

no właśnie.

2 godziny temu, Mugen2 napisał:

A najlepsze jest to, że ona to wszystko ma w głowie, dlatego, bo sama pierdoli się i ukrywa to, więc wie jak faceci to robią, i ona myśli że ja właśnie tak samo robię !!!! 

Zaburzony typ, spierdalaj jak najdalej. Dlatego trzeba jej robić koło dupy tak, żeby dzieciaka nie zobaczyła. Przecież ona jest pojebana, może bić to dziecko, znęcać się. Niektóre laski nie są stworzone do latorośli. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle napisałem, bo ja to dyktuje, miało być, : ,, POMYSLALA sobie pewnie, że takiego nagrania nie pokaze w sądzie” 

No właśnie ci powiem, że od paru miesięcy zaczęła dbać, gotować regularnie, dziecku ubrania kupowac. 
pieprzyc sie z kochankiem przy dziecku 😂

Tak, zjechałem ją w wiadomościach i to kilkanaście razy, i tą litanię pisałem. Ale były tam opisy jej zachowania, więc wiesz…. Poza tym ja mogę to wyjaśnić, że dużo wcześniej ona się za chłopa wobec mnie źle, i mnie prowokowała

17 minut temu, Kamil9612 napisał:

To się kurwa chyba zdziwi :D 

Dobrze zrobiłeś, żadnych przekleństw, emocje na bok, hold the line. Wygrałeś bitwę z panią, cieszę się. 

Szantażystka emocjonalna, ale się wacha, nie jest źle pod kątem batalii sądowej- ale uważaj, wróg ma prawo po swojej stronie.

Zaburzona psychicznie- seksoholiczka, zakupoholiczka, tylko trzeba to wykazać przed sądem, że:

1/ trwoni majątek, dziecko okrada... ten tok myślenia, wiesz o co chodzi. Wyciągi z kart, bibeloty damskie pokazać drogie, a dziecko jest ubrudzone, facet tyra a w domu trwonienie pieniędzy... wiesz, manipulacyjka :D 

2/ puszcza się na lewo i prawo.

 O kurwa, jesteś w dupie, jeżeli poszedłeś ostro w balet z przeklinaniem, epitetami w jej stronę, to masz pozamiatane :( 

Ona już wie, ona już rozpoczęła partię, ona już ma nabite armaty na Ciebie :( 

Teraz albo już knuje z prawnikami albo czeka na sprowokowanie Cię i wtedy zaatakuje.

Jaki związku ?

Radzieckim ?

Nie ma związku już.

Co za szambo mentalne, Jezusku.

Można można można. To są dzieci z cipą i cyckami, niestety... 

Po kilku latach w małżeństwie i dzieciaku, każde majty są lepsze niż mąż.

no właśnie.

Zaburzony typ, spierdalaj jak najdalej. Dlatego trzeba jej robić koło dupy tak, żeby dzieciaka nie zobaczyła. Przecież ona jest pojebana, może bić to dziecko, znęcać się. Niektóre laski nie są stworzone do latorośli. 

No ona nie jest stworzona, ale jak nie wygram, a wszyscy piszą że na 99% nie wygram no to co zrobię?

 

czytałem na temat ramy. Dokładnie to samo sobie założyłem że tak będę trzymał ramę, po ostatnim związku, ale trafiła mi się mega dupa, co dobrze daje, i chuj z Ramom. Następnym razem wiem co mnie czeka, lepiej kończyć związek, a stawiając ramę, bede sie stawal twardzielem. I tak czy ten symbol tego tej ramie, jeden temat na Forum, Doszedłem do wniosku, że chyba wyślę dzień list z pozwem, o wszystkich faktach dowie się na sali sądowej !!! :) 

 

Teraz wracam z PL do Niemiec. A żona, bardzo się mną interesuje, dzwoni, wypisuje do mnie 😂😂 jaka zmiana. Detektyw sie nie odzysa, nie wiem czy wie obrazil, czy moze ma dowod jakis i nie chce zebym popsul i zareagowal emocjonalnie… :) moze zonka sie kurwi dzisiaj :) 💪🏻👌🏻👍🏻

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mugen2 napisał:

No właśnie ci powiem, że od paru miesięcy zaczęła dbać, gotować regularnie, dziecku ubrania kupowac. 
pieprzyc sie z kochankiem przy dziecku 😂

Obrzydlistwo.

Żona na pokaz :D 

1 godzinę temu, Mugen2 napisał:

Tak, zjechałem ją w wiadomościach i to kilkanaście razy, i tą litanię pisałem. Ale były tam opisy jej zachowania, więc wiesz…. Poza tym ja mogę to wyjaśnić, że dużo wcześniej ona się za chłopa wobec mnie źle, i mnie prowokowała

Nadal słabo z perspektywy jebniętej sędziny sądu rodzinnego :D 

Może to sąd przekona, jako reakcja na agresję ledji :D 

 

1 godzinę temu, Mugen2 napisał:

No ona nie jest stworzona, ale jak nie wygram, a wszyscy piszą że na 99% nie wygram no to co zrobię?

Ja bym się szykował na najgorsze, zwłaszcza, że ma Twoje bluzgi.

Z drugiej jednak strony masz nagrania jak się kurwi, jakbyś jeszcze inne twarde dowody (monitoring) zdobył, to szansa rośnie realnie.

1 godzinę temu, Mugen2 napisał:

ale trafiła mi się mega dupa, co dobrze daje, i chuj z Ramom.

Cholerna cipa, potrafi sponiewierać, wiem po sobie. Dlatego ja się nie pcham w LTR, jak dobrze się dyma to robię zimne prysznice i czytam Forum.

Walczyć z cipą to jak walczyć z Kliczko :D i tak ci wpierdoli xD 

2 godziny temu, Mugen2 napisał:

Teraz wracam z PL do Niemiec. A żona, bardzo się mną interesuje, dzwoni, wypisuje do mnie 😂😂 jaka zmiana. Detektyw sie nie odzysa, nie wiem czy wie obrazil, czy moze ma dowod jakis i nie chce zebym popsul i zareagowal emocjonalnie… :) moze zonka sie kurwi dzisiaj :) 💪🏻👌🏻👍🏻

Dasz radę to wytrzymać, jesteś wielki ziom, hold the line.

Kto zdradza temu chuj w dupu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Dellinger napisał:

Człowieku! Wyluzuj! Piszesz tu po kilka postów dziennie. Ciągle o niej myślisz. Zadręczasz się.

Idź do terapeuty. 

I zajmij się czymś swoim. 

Terapeuta kosztuje. Forum nie. Ale rozumiem Cie. Nikogo to nie obchodzi ;) 

10 godzin temu, Dellinger napisał:

To że mam mokra cipke na myśl o nim to nie dlatego że on jej prezenty kupuje. W twojej sytuacji to nic nie pomoże. Wręcz odwrotnie. 

 

Tak. Wszyscy chcemy żeby nas kobiety pożądały. Kurwy tego nie dają. Ale jak się naruchasz to będziesz miał dystans do cipki i doświadczenie. A tego właśnie pożądają kobiety. One chcą czuć że są z facetem który już widział dużo cipek. Bo to potwierdza jego atrakcyjność. Dlatego zacznij od div. Pomaga w stałych związkach. Paradoksalnie. 

 

Jest magiczny. Nowy. Tajemniczy. Silny. Cokolwiek. Ważne że nie jest tobą. Bo ciebie ona już zna. I to od miekej strony. On daje jej emocje których ty nie dajesz. Nie zmienisz tego prezentami. Musisz zacząć od siebie. Poczytaj co to jest rama i weź sobie do serca. Przyda Ci się w kolejnym związku. Bo w tym to już raczej nic nie pomoże. 

 

Właśnie odwrotnie. Nie jest dobry. Kłamie i rucha. Nie zataja ale o tym nie mówi. Jakby się chwalił to by nie ruchał bo kobiety to biorą za słabość. Po facecie musi to być widać. Nie możesz tego komunikować. To jest pewność siebie wynikająca z doświadczenia życiowego. Mało ruchales to go nie masz. One to czują. Idź na divy. I nikomu o tym nie mów. 

Serio zbyt bardzo skupiasz się nad tym co kto mówi. 

Wlasnie, ze sie chwalil ! W naszym mieszkaniu. Bylem ja i moja zona i ona cos powiedziala, a kochanek powiedzial cos w styluu… ,, łoooo, tyle tego było, że bym tego nie zliczył”. 
 

I nie wiem co on ma… z wygladu, nie jest ladny. Ma duzy brzuchol, bebzol. Nie ma dobrej sylwetki. Jak kiedys pytalem zony, to mowila, ze on jest bardzo pewny siebie. 
 

Widocznie pokazal jej swoja pewnosc siebie jak zaproponowal jej seks. Tak mysle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dellinger napisał:

Człowieku! Wyluzuj! Piszesz tu po kilka postów dziennie. Ciągle o niej myślisz. Zadręczasz się.

Idź do terapeuty. 

I zajmij się czymś swoim. 

Niech pisze, musi zburzyć coś , żeby mogło powstać coś.

Myśli o niej, to matka jego dziecka, a nie dziewczyna w LTR z którą nie ma dziecka.

No zadręcza się niestety, to fakt. 

Musi się zając zmianą swojego życia w sposób mądry :D 

2 godziny temu, Mugen2 napisał:

Terapeuta kosztuje. Forum nie.

Jeszcze się wypierdzisz z pieniędzy spokojnie,

2 godziny temu, Mugen2 napisał:

Nikogo to nie obchodzi ;) 

Mnie interesuje, dlatego odpisuje ! :D 

2 godziny temu, Mugen2 napisał:

Serio zbyt bardzo skupiasz się nad tym co kto mówi. 

Zdanie klucz, pierdol opinie innych zadręczysz się na śmierć.

Masz życie przed sobą, nie daj się wciągnąć w bagno.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Dellinger napisał:

Idź na divy. I nikomu o tym nie mów. 

Taaaa... Pójdzie na divy, a potem pobiegnie do myszki (innej niż wszystkie™) i powie: "byłem na divach, zobacz jaki ze mnie twardziel teraz, byłem na divach, nie jedną ruchałem, twardziel ze mnie, byłem na divach, czemu mnie teraz nie chcesz?"

 

Może i twoje rady miałyby sens dla rozsądnego gościa. Ale w tym przypadku?

  • Like 1
  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kamil9612 napisał:

Niech pisze, musi zburzyć coś , żeby mogło powstać coś.

Myśli o niej, to matka jego dziecka, a nie dziewczyna w LTR z którą nie ma dziecka.

No zadręcza się niestety, to fakt. 

Musi się zając zmianą swojego życia w sposób mądry :D 

Jeszcze się wypierdzisz z pieniędzy spokojnie,

Mnie interesuje, dlatego odpisuje ! :D 

Zdanie klucz, pierdol opinie innych zadręczysz się na śmierć.

Masz życie przed sobą, nie daj się wciągnąć w bagno.

 

Ona wie, ze ich nagrywalem. Nie wiedza co mam nagrane. Ona wie ze byl tu detektyw. Bo jak gadalismy o tym, ze moglbym za jakis czas usunac haslo z telefonu to ona cos zagadala, ze moglaby tez wynajac detektywa, zeby wiedziec gdzie jestem.. . Heh. Jak wyjezdzalem, wyrzucilem gumki do kosza. Ją sumienie cisnelo, ze pieprzy sie z kochankiem, a ze mna nie. I wyciagnela te gumki z kosza. Dzisiaj widzialem. I byla mocno otwarta, interesowala sie mna, gotowa duzo… ona czuje ze cos sie dzieje. Ze ja cos wiem. 
 

Jest jeden problem. Gdyby to nie byla zdrada, to okey, mozna byloby cos ratowac. Ale zbyt duzo rzeczy sie wydarzylo, zebym przeszedl przez to obojetnie.. 

 

Ja musze wziasc ten rozwod (choc nie chce. Ona pewnie tez nie chce, bo jej taki uklad pasuje: ja-bankomat, kochanek- od sexu i relacji). Musze wziac rozwod, zeby ona zobaczyla konsekwencje, oraz to, ze nie dam sie szmacic. 
 

Najwyzej, bede sie widywal z dzieckiem co 2 tygodnie. Ale mysle ze ona bedzie dawala czesciej malego. Ja musze wziasc rozwod i sie zmienic. To musi mnie zmienic. 
 

Nawet jak dostanie koperte z rozwodem i nie bedzie chciala tego rozwodu. To jej powiem, ze rozwod bedzie i sie odbedzie. To jaka relacje stworzymy po rozwodzie, zalezy od nas. Ale obecna relacja w takiej formie sie zakonczyla. Mozemy zbudowac cos, ale innego, nowego, na innych zasadach wtedy. Alimenty? Chuj z nimi. Wszystko oddam mamie. Caly majatek, co do grosza. Nie zalezy mi. Gra dzieckiem? Niech gra. Nic nie ugra. Opinią jej rodziny? Ja wiem jak bylo, mam nagrania. Nie jest w stanie mnie niczym juz zranic. Zbyt silny się stałem. Jak przechodze przez zdrade, to nie moze byc nic gorszego od tego… zdrada… malo tego - juz przed slubem zdrada !! 

 

Woli kochanka? Jest z nim bardziej szczesliwa? Prosze bardzo. Niech bedzie. Ciekawe jak dlugo… 
 

Ona mysli, ze ja sie nie odwaze na rozwod. Bo mnie uwaza za miekkiego. Ze za bardzo mi na dobru dziecka zalezy.

 

Kazdy jest taki sam! W kazdym zwiazku sie sypie po czasie, czy to gwiazdy, czy nie. Jakby byla z kochasiem, byloby tak samo. Tak jak ktos napisal: tylko twarze sie zmieniaja… ale jedno jest kluczowe: trzeba miec szacunek do drugiego czlowieka. Ona myslala, ze moze mnie szmacic, kontrolowac, ponizac, zdradzac… itd.

 

nie mam 200% dowodu, ze to on. Ale ja wiem ze to on. A chcialbym zeby jego narzeczona go zostawila. Jak bym jej to wszystko opowiedzial, to by mi nie uwierzyla, bo nie slychac jego glosu. A bez tego, to by sobie wmawiala, ze to nie on. 😕 no szkoda. Moze by uwierzyla i go zostawila, ale to jest 50:50, jak nie mam jego glosu. Albo by ją to podniecilo (bo gach) i zostawilaby ten fakt tak jak jest. Znam jej adres. Moglbym pojechac i porozmawiac z nia, albo z jej rodzicami.

 

Dzis, przez sen cos gadalem… zona sie przysunela, obudzilem sie, chwile porozmawialismy, i byl seks. 
 

Albo ona ma wyrzuty sumienia jakies i dlatego jest milsza i seks, albo chce zebym kupil mieszkanie dla nas. A z kochanka i kochankow nigdy nie zrezygnuje. Nawet sie martwi, zebym do pracy sie wyspal 😂 heh. Kochanek tez wie, ze ja cos wiem. I tez bedzie sie bal, jak porozmawiam z jej znarzeczoną. 
 

Jutro bede dzwonil do adwokata.

Mysle ze ona  bardzo bedzie sie obawiac opinii rodziny! Ze 3 lata po slubie : dziecko 1,5 roku i juz rozwod. 
 

 

Ale z drugiej strony, to tez sie nie dziwie ludziom co zdradzaja. Bo: nasz seks jest przeciętny… 


A z kochankiem/kochanką, i to jeszcze w ukryciu: to jest zupelnie inny wymiar. Mega podnieta napewno i mega jazdy. Czego w stalym zwiazku juz po prostu nie bedzie. Bo nie ma tej chemii. No, chyba zeby brac jakies narkotyki, czy nie wiem co…

I tu dochodzi ryzyko… ze mozna sie zakochac. No i ona sie kurwa zakochala 🤦🏻‍♂️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Mugen2 napisał:

Jest jeden problem. Gdyby to nie byla zdrada, to okey, mozna byloby cos ratowac. Ale zbyt duzo rzeczy sie wydarzylo, zebym przeszedl przez to obojetnie.. 

Brawo, jesteś wartościowym facetem z zasadami, masz jaja.

7 godzin temu, Mugen2 napisał:

Ja musze wziasc ten rozwod (choc nie chce. Ona pewnie tez nie chce, bo jej taki uklad pasuje: ja-bankomat, kochanek- od sexu i relacji). Musze wziac rozwod, zeby ona zobaczyla konsekwencje, oraz to, ze nie dam sie szmacic. 

Bardzo dobrze :D

7 godzin temu, Mugen2 napisał:

Ja musze wziasc rozwod i sie zmienic. To musi mnie zmienic. 

Dokładnie.

Zmiana jest nieodzowną częścią człowieka, zwłaszcza w dzisiejszym społeczeństwie.

Musisz zmienić mindset, laski to nie sens życia, tylko FWV albo ONS.

Radzę odstawić  LTR na kilka lat, bo znowu będziesz topił smutki w innej pusi, i znowu załatwisz się tą samą bronią jak z żoną. 

7 godzin temu, Mugen2 napisał:

To jej powiem, ze rozwod bedzie i sie odbedzie. To jaka relacje stworzymy po rozwodzie, zalezy od nas.

Brawo brawissimo :D

 

7 godzin temu, Mugen2 napisał:

Alimenty? Chuj z nimi. Wszystko oddam mamie. Caly majatek, co do grosza. Nie zalezy mi. Gra dzieckiem? Niech gra. Nic nie ugra. Opinią jej rodziny? Ja wiem jak bylo, mam nagrania. Nie jest w stanie mnie niczym juz zranic. Zbyt silny się stałem. Jak przechodze przez zdrade, to nie moze byc nic gorszego od tego… zdrada… malo tego - juz przed slubem zdrada !! 

Uważaj nad oddaniem majątku mamie, nie chcę nikogo obrażać i pochopnie oceniać, po prostu przemyśl to.

Facet musi mieć swój majątek, a jak zechcesz się przeprowadzić z dzieckiem po ukończeniu przez dzieciaka 18 rż, to za co wyjedziesz, za co będziesz budował nowe życie w nowym miejscu ?

Facet MUSI mieć majątek.

Mama może Ci chętnie już kasy nie oddać, tyle jest dramatów w rodzinie o kasę, uważaj, życie rzadko jest takie jak nam sięwydaje, lubi zaskoczyć gównem w oczy, tak jak zdrada żony :( 

7 godzin temu, Mugen2 napisał:

Albo ona ma wyrzuty sumienia jakies i dlatego jest milsza i seks, albo chce zebym kupil mieszkanie dla nas.

OOOO mamy słowo klucz, WSPÓLNE MIESZKANIE :D !!!! 

CHCE CIĘ JESZCZE WYJEBAĆ NA MAJĄTKU, chce zrobić mieszkanie + :D 

 

CHCE CIĘ PUKNĄĆ NA DO WIDZENIA XD

Ale juz mądry jesteś, nie dasz się, mam nadzieję.

7 godzin temu, Mugen2 napisał:

Ze 3 lata po slubie : dziecko 1,5 roku i juz rozwod.

Kto się kurwi, ten zbiera gównianą burzę gówna.

 

7 godzin temu, Mugen2 napisał:

No i ona sie kurwa zakochala 🤦🏻‍♂️

7 godzin temu, Mugen2 napisał:

Dzis, przez sen cos gadalem… zona sie przysunela, obudzilem sie, chwile porozmawialismy, i byl seks.

Walić ją.

Jak możesz z nią współżyć ?

nie rozumiem za grosz, używaj gumek- może chce cię wjebać w ciąże, wenerą zarazić, szantażować potem, nie dymaj jej ! :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kamil9612 napisał:

Brawo, jesteś wartościowym facetem z zasadami, masz jaja.

Bardzo dobrze :D

Dokładnie.

Zmiana jest nieodzowną częścią człowieka, zwłaszcza w dzisiejszym społeczeństwie.

Musisz zmienić mindset, laski to nie sens życia, tylko FWV albo ONS.

Radzę odstawić  LTR na kilka lat, bo znowu będziesz topił smutki w innej pusi, i znowu załatwisz się tą samą bronią jak z żoną. 

Brawo brawissimo :D

 

Uważaj nad oddaniem majątku mamie, nie chcę nikogo obrażać i pochopnie oceniać, po prostu przemyśl to.

Facet musi mieć swój majątek, a jak zechcesz się przeprowadzić z dzieckiem po ukończeniu przez dzieciaka 18 rż, to za co wyjedziesz, za co będziesz budował nowe życie w nowym miejscu ?

Facet MUSI mieć majątek.

Mama może Ci chętnie już kasy nie oddać, tyle jest dramatów w rodzinie o kasę, uważaj, życie rzadko jest takie jak nam sięwydaje, lubi zaskoczyć gównem w oczy, tak jak zdrada żony :( 

OOOO mamy słowo klucz, WSPÓLNE MIESZKANIE :D !!!! 

CHCE CIĘ JESZCZE WYJEBAĆ NA MAJĄTKU, chce zrobić mieszkanie + :D 

 

CHCE CIĘ PUKNĄĆ NA DO WIDZENIA XD

Ale juz mądry jesteś, nie dasz się, mam nadzieję.

Kto się kurwi, ten zbiera gównianą burzę gówna.

 

Walić ją.

Jak możesz z nią współżyć ?

nie rozumiem za grosz, używaj gumek- może chce cię wjebać w ciąże, wenerą zarazić, szantażować potem, nie dymaj jej ! :D

 

Wszystko co najgorsze moge powiedziec na mame. Ale nie pod wzgledem kasy. Swoją czesc majatku chciala mi oddac. Poza tym, nie mam nikogo komu moglbym to powierzyc. Matce nie ufam. Ale to jest jedyna osoba. Musialbym zaryzykowac. Ona by stworzyla osobne konto na siebie i moglaby mi wszystko kupowac. Serio. Tak mysle.

 

Niee, to ja ją chcialem puknac. Jest dramat u mnie, bo ja sobie tym samopoczucie poprawiam. Wiem… musze calkowicie odstawic to - celibat calkowity na wszystko, na 3 miesiace.

 

Wenerą mnie nie chce zarazic. Bo sama mi odradzala oral…

 

Mojej kolezanki z podstawowki i gimnazjum mama, ze wsi z ktorej pochodze, jest sędziom od chyba 20 lat. Przejde sie na konsultacje. Jakby jeszcze moglabyc u niej rozprawa, to byloby cudownie. Ale raczej nie bedzie tam rozprawy 😕 

Ja mam gorsze obawy !!!! 
A mianowicie, że kochanek ją Zalał ! I że walili się bez gumy po 6 razy dziennie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mugen2

Napisz może jakie masz priorytety, bo na razie wygląda to tak:

- chcesz amory co najmniej jak kochanek 5h dziennie, za kochankiem jednak nie przepadasz, więc można polecić tylko trójkąt w systemie zmianowym :D

- chcesz rozkminić dlaczego pańcia jest taka zjebana, no to powodzenia :D

(...)

- gdzieś na końcu listy jest dziecko, chcesz zlecić komuś robotę i czekać na przegraną :D

 

Włącz też myślenie, bo przepisanie majątku nie działa na alimenty, podobnie intercyza...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Gościu napisał:

@Mugen2

Napisz może jakie masz priorytety, bo na razie wygląda to tak:

- chcesz amory co najmniej jak kochanek 5h dziennie, za kochankiem jednak nie przepadasz, więc można polecić tylko trójkąt w systemie zmianowym :D

- chcesz rozkminić dlaczego pańcia jest taka zjebana, no to powodzenia :D

(...)

- gdzieś na końcu listy jest dziecko, chcesz zlecić komuś robotę i czekać na przegraną :D

 

Włącz też myślenie, bo przepisanie majątku nie działa na alimenty, podobnie intercyza...

 

Wiem czego chce i jak to osiagnac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po rozmowie tel. z jedną babką adwokat. P.S. Nie była sędzią, tylko zdawala egzamin sędziowski. 
 

1) Ona twierdzi, ze kobiety nie sa uprzywilejowane w sądach. 
2) W weekend mnie nie przyjmie. Musze specjalnie brac urlop i jechac 2000km

3) twierdzi, ze mezczyzni tez maja opieke nad dziecmi, a te kobiety niekoniecznie piją i biora narko..

4) ona chyba sie zdziwila i powiedziala, ze jej poglad jest inny i nie twierdzi, ze sądy są sfeminizowane. 
 

moze jest inaczej i moze musze wyjsc z jakiegos drugiego matrixa, albo ona musi. 
Powiedziala, ze musimy sie spotkac face-face i wtedy pogadac godzine zebysmy ustalili czy chcemy ze sobą oracowac, oraz czy ona chce wziasc tą sprawę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mugen2 napisał:

Jestem po rozmowie tel. z jedną babką adwokat. P.S. Nie była sędzią, tylko zdawala egzamin sędziowski. 
 

1) Ona twierdzi, ze kobiety nie sa uprzywilejowane w sądach. 
2) W weekend mnie nie przyjmie. Musze specjalnie brac urlop i jechac 2000km

3) twierdzi, ze mezczyzni tez maja opieke nad dziecmi, a te kobiety niekoniecznie piją i biora narko..

4) ona chyba sie zdziwila i powiedziala, ze jej poglad jest inny i nie twierdzi, ze sądy są sfeminizowane. 
 

moze jest inaczej i moze musze wyjsc z jakiegos drugiego matrixa, albo ona musi. 
Powiedziala, ze musimy sie spotkac face-face i wtedy pogadac godzine zebysmy ustalili czy chcemy ze sobą oracowac, oraz czy ona chce wziasc tą sprawę. 

Jesteś pewien, że chcesz taka babkę ślepa na stan faktyczny na swojego adwokata? Jak najbardziej jestem za braniem baby adwokat do sądu rodzinnego, m wrażenie że baba adwokat jest lepiej traktowana przez sędzinę niż chłop adwokat (kilka razy byłem w takim sądzie) tylko może warto wziąć taka co wie jak to wygląda i mówi o tym otwarcie i będzie umiała wykorzystać solidarność jajników na Twoją korzyść 🤔

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mugen2 Czy ja dobrze zrozumiałem, kochanek wali twoją żonę 6 razy, a Ty jeszcze chcesz po nim poprawiać ? Minetke też jej może robisz i zlizujesz resztki jego spermy? Jak w ogóle nie brzydzisz się jej, całujesz ją po tym jak ssała pałe fagasowi i chcesz z nią uprawiać seks? Jesteś kukoldem czy trollujesz tylko?

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mugen2 napisał:

1) Ona twierdzi, ze kobiety nie sa uprzywilejowane w sądach. 

hahahhah :D

o Jezusku, pierwszy kwiecień dzisiaj ? :D 

1 godzinę temu, Mugen2 napisał:

4) ona chyba sie zdziwila i powiedziala, ze jej poglad jest inny i nie twierdzi, ze sądy są sfeminizowane. 

nie będzie straszyć klienta, masz u niej bulić i łykać kłamstwa. 

 

56 minut temu, Mugen2 napisał:

Ona na to, ze wedlug niej jak ktos chce sie rozwiezc, to nie trzeba tego ukrywac. 😳

Ja pierdole, jaki poziom.

Co ona ma we łbie, albo na poważnie sadzi bzdury albo chce Cię nabić w butelkę.

Na wszystko trzeba mieć dowody.

Trzeba lejdi zdeprecjonować przed sądem

Najlepsi są adwokaci- faceci z jajami :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 hours ago, KolegiKolega said:

Taaaa... Pójdzie na divy, a potem pobiegnie do myszki (innej niż wszystkie™) i powie: "byłem na divach, zobacz jaki ze mnie twardziel teraz, byłem na divach, nie jedną ruchałem, twardziel ze mnie, byłem na divach, czemu mnie teraz nie chcesz?"

Kurcze. Masz rację. Lepiej żeby nie chodził na divy

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.