Skocz do zawartości

Jaś Kapela zawalczy w formule MMA na gali u Marcina Najmana


Rekomendowane odpowiedzi

Co ten Stanowski odjebał, pozwalając się pokazać Jasiowi w HejtParku.

Jakiś czas temu Kapela chciał walczyć z Wojciechem Olszańskim [!]:

 

2021-06-02_081915.png

 

Teraz okazuje się, że jego przeciwnikiem będzie były dziennikarz TVP Ziemowit Kossakowski.

Wydarzenie odbędzie się 25 września.

 

https://mma.pl/pierwszy-pojedynek-dziennikarsko-polityczny-w-mma-vip-jas-kapela-podpisal-kontrakt/

 

To jest freak-fight nawet jak na standardy freak-fightów, freakcepcja.

Co myślicie na ten temat?

Edytowane przez Dworzanin.Herzoga
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dworzanin.Herzoga zmienił(a) tytuł na Jaś Kapela zawalczy w formule MMA na gali u Marcina Najmana
  • 6 miesięcy temu...
4 godziny temu, Vlad_Lokietnichuk napisał:

Myślę, że poziom kabaretów, cały czas, niezmiennie spada. 

 

Lubię się czasem zresetować przy takich igrzyskach dla ludu, nie wypieram się.

Część walk na Prime miało niezły poziom jak na tą konwencję, wydarzenie nie stricte sportowe.

 

Co do spadającego poziomu kabaretu, ostatnio poczułem zażenowanie widząc fragmenty ruskiej gali już nie freakfightowej, tylko IMO cyrkowej.

Były tam takie zestawienia jak walka 2vs1 pomiędzy 75 letnim dziadkiem i 18 letnim wnuczkiem, a 130 kilową babą. 

 

[Jedno mnie tylko zastanawiało, czy koleś zapowiadający tam walki to ten grubas ze starego teledysku Leningradu "Paganini", ale nie chce mi się szukać.]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam psa labradora. Głupi jak lewy but, po części z uwarunkowania swojej rasy, a po części z tego względu, że dopiero półtoraroczny. Ale bydlak jest już spory i jak na labradora, wyjątkowo piękny (bo dbam o jego kondycję), więc z Myszą ochrzciliśmy go Chad Thunderwoof.

 

Wychodzę z nim wczoraj wieczorem na spacer i w pewnym momencie z naprzeciwka zaczął się do nas zbliżać szczur na smyczy, prowadzony przez jakąś maniurę, na oko 25-letnią. Zerkam na swojego, a ten już widzę chojraczy - grzbiet zjeżył jak u hieny, łeb zniżył do korpusu i zawadiackim stępem, zaczął zbliżać się w kierunku szczura, który już z daleka zaczął na niego wściekle ujadać.

 

Zanim zdążył skoczyć, ściągnąłem smycz i mówię ,,luzuj, Kossakowski".

 

Maniura o mało się śmiechem nie zapluła, a jej rechot słyszałem jeszcze na długo po tym, jak się minęliśmy i rozdzieliśmy swoich fighterów.

 

Prawicowy fighter, w tych zawodach jedyne co wygrał, to dożywotni ban na ruchanie.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze w tym wszystkim zastanawiali mnie Ci wszyscy ludzie którzy latają obok tego wszystkiego zgarniając siano. Jakieś wywiady, hostessy, organizatorzy. Pomijam już tych wszystkich którzy biorą w tym udział i walczą, mają dobry pieniądz z tego i jak zobaczyli sumę to na pewno im się oczy przwróciły i daliby by se nawet dildo w dupę wsadzić. Kapela na pewno. Niby praca nie hańbi, ale to jest tak żenujące że na wymioty bierze.

 

Ale oczywuiście działa znana zasada od wieków - jest popyt jest i podaż.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Taboo napisał:

Zawsze w tym wszystkim zastanawiali mnie Ci wszyscy ludzie którzy latają obok tego wszystkiego zgarniając siano. Jakieś wywiady, hostessy, organizatorzy. Pomijam już tych wszystkich którzy biorą w tym udział i walczą, mają dobry pieniądz z tego i jak zobaczyli sumę to na pewno im się oczy przwróciły i daliby by se nawet dildo w dupę wsadzić. Kapela na pewno. Niby praca nie hańbi, ale to jest tak żenujące że na wymioty bierze.

 

Ale oczywuiście działa znana zasada od wieków - jest popyt jest i podaż.

Ale dlaczego napisałeś o hostessach czy organizatorach. Są też masażyści i trenerzy. Ten który np. przygotował Kapelę, wygląda na sensownego, rozsądnego faceta. Taki typ trenera który mógłby spokojnie być wychowawcą młodzieży. 3 minuty wywiadu słucha się z przyjemnością.
TRENER JASIA KAPELI NA GORĄCO PO WALCE! KRZYSZTOF WĘGROWSKI PO DEMOLCE KOSSAKOWSKUEGO NA PRIME SHOW - YouTube

 

15 godzin temu, Legionista napisał:

Ten chłopczyk ma walczyć w realnej walce.

To są żarty czy może beka. 😒

Ten "chłopczyk" ma 38 lat i zlałby pewnie połowę gości w swoim wieku . Podszedł do sprawy poważnie, przygotował się i wykonał zadanie które sobie postawił. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, yrl napisał:

Nie spodziewałem się Jasiek jest w stanie z kimkolwiek wygrać. Teraz czas na Stanowskiego? :D 

Ma walczyć z niejakim Nitro. Chłopakiem który uprawia żebry w Internecie jak wielu streamerów, klnie przy tym jak szewc i powtarza się jak nakręcona katarynka, więc szybko bedzie pewnie "bezbekiem" bo przyjdą kolejni - śmieszni i głupsi od niego. Nazwał też tego Kapelę "śmieciem" (no fajnie, nie ma co). Chwali się trzema samochodami i 300 metrowym domem. Powiedział, żeby Kapela napisał do "włodarzy jego federacji" żeby pozwolili mu zawalczyć z nim bo on rzekomo nie może walczyć. Wyraził przy tym przekonanie że prawdopodobnie Kapela nie umie pisać więc nie wie jak to zrobi. Poziom zadufania w sobie  tego typka jest zbliżony do tego co zaprezentował ten dziennikarz TVP. Niezłych pato-idoli ma nasza młodzież.
Coż, planuję wieczorem posłuchać wywiadu z Romanem Kostrzewskim, który za mojej młodości był moim idolem i do dzisiaj sie tego nie wstydzę. Wartości które on prezentował mimo, że za komuny były "kontrowersyjne" to były naprawdę kontrowersyjne i wymagały niezłej odwagi cywilnej. Taki styl życia i postawa to coś więcej niż Rolex, trzy samochody i plugawa mowa.
Dodatkowo, Kostrzewski mimo, że był prostym chłopem wypowiadał  to wszystko co czuje i myśli piękną polszczyzną. Takich idoli wypada życzyć dzisiejszym 20 latkom!

Edytowane przez Personal Best
  • Zdziwiony 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Personal Best napisał:

Ten "chłopczyk" ma 38 lat i zlałby pewnie połowę gości w swoim wieku . Podszedł do sprawy poważnie, przygotował się i wykonał zadanie które sobie postawił. 

 

To prawda i wydaje mi się nawet, że nabrał trochę masy. 

 

Pytanie tylko, czy nie był podczas tej walki pod wpływem narkotyków? Badali to w ogóle? Bo z tego co sam mówił to chyba lubi te klimaty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Throgg napisał:

Mam psa labradora. Głupi jak lewy but, po części z uwarunkowania swojej rasy, a po części z tego względu, że dopiero półtoraroczny

 

Radzę Ci dowiedzieć się czegoś o tej rasie i prowadzić psa prawidłowo. Mówienie że są one głupie to jest totalna pomyłka.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, gaźnik napisał:

Radzę Ci dowiedzieć się czegoś o tej rasie i prowadzić psa prawidłowo. Mówienie że są one głupie to jest totalna pomyłka.

 

Głupie z mojej perspektywy. Wcześniej miałem boksery i skundlone wilczury. To były psy-żołnierze/wyznawcy, wpatrzone we mnie jak w boga i traktujące moje słowo jak świętość.

 

Labradory w swojej niesforności może i są pocieszne, ale nie tego dokładnie oczekuję od psa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, sargon napisał:

Najlepsze są reakcje.

 

Po Stanowskim : "Jaś Kapela w ogóle nie reprezentuje lewicy !"

Po MMA : "Jaś Kapela pokazał siłę lewicy !"

 

Hipokryzja to mój ulubiony wyznacznik spierdolenia ludzkiego.

 

"Sukces ma wielu ojców, porażka jest sierotą".

 

Powszechne zjawisko.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, sargon napisał:

Najlepsze są reakcje.

 

Po Stanowskim : "Jaś Kapela w ogóle nie reprezentuje lewicy !"

Po MMA : "Jaś Kapela pokazał siłę lewicy !"

 

Hipokryzja to mój ulubiony wyznacznik spierdolenia ludzkiego.

Wszyscy którzy myślą (poza nimi samymi) że oni reprezentują jakieś wartości są chyba niespełna rozumu. Jeden i drugi to produkt mediów.
Pop - lewica to raczej Michalina Kobla czy Jan Śpiewak a prawica to taki  profesor Wielomski tych dwoje to niestety do niedawna margines który nabiera rozpędu. Wyłacznie szkodliwe, nawet nie to że "tylko" głupie.

2 godziny temu, $Szarak$ napisał:

@Personal BestOn się tak kreuję w necie bo na tym zarabia. Poza netem jest normalny. Skoro zarabia na tym kupę siana to dlaczego miałby przestać pajacować?

Jeśli tak jest i jego odbiorcy to rozumieja to moim zdaniem jest okej i masz rację - dobrze że sobie tak zarabia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.