Skocz do zawartości

Jaś Kapela zawalczy w formule MMA na gali u Marcina Najmana


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Syfik napisał:

 

To prawda i wydaje mi się nawet, że nabrał trochę masy. 

 

Pytanie tylko, czy nie był podczas tej walki pod wpływem narkotyków? Badali to w ogóle? Bo z tego co sam mówił to chyba lubi te klimaty. 

Ja dwa razy gadałem z tym gościem ale to było dawno . Moim zdaniem on się tak zachowuje (jak wystraszony) "normalnie" w sensie że nie był naćpany. Ale pamietam że poważnie z nim o czymś rozmawiałem, no i ja raczej poważnie wyglądam więc mógł się speszyć.
Co do jego poglądów, postawy  to są to poglądy trola który robi sobie bekę ze wszystkiego i wszystkich i przypisywanie temu jakiejś opcji światopoglądowej jest żałosne. Typowy post-nastolatek. Stanowski zrobił mu ogromy fejm. To niestety czasy takich ziomeczków. 

12 minut temu, $Szarak$ napisał:

@Personal BestOn jest młodym chłopakiem. Gdy miał lekko ponad 20 lat jego dziewczyna w ciążę zaszła. Do dzisiaj z nią jest, syn już ma może z 5 lat albo więcej i dba ogólnie o rodzinę prywatnie. 

Fantastycznie, że mu się tak powiodło i ma na siebie dobry pomysł. Oby tylko jeszcze nie wyzywał ludzi od śmieci ale może z wiekiem złagodnieje.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno Jasiu w czasach młodości musiał się napierdalać z różnymi łobuzami (wiadomo, skłotersi...). Zatem nie dziwię się, że nakładł jakiemuś prawiczkowi.

Choć prawdę mówiąc, to jest cyrk, a nie walka. W życiu napierdalałem się kilka razy - nie licząc szkolnych bójek, dwa razy na sportowo i trzy razy "na serio" z patolą w knajpie. Obawiam się, że żaden z tych panów nie podołałby ani w prawdziwej walce 'sportowej", ani w prawdziwej napierdalance z patolą. Może by podołali w szkolnej bójce, pod warunkiem że oponent nie zechciałby użyć cegłówki...

W ogóle gdy patrzę na to towarzystwo - te paniusie, "fighterów", komentatorów - to dostaję torsji.

Edytowane przez zychu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Personal Best napisał:

Ja dwa razy gadałem z tym gościem ale to było dawno . Moim zdaniem on się tak zachowuje (jak wystraszony) "normalnie" w sensie że nie był naćpany. Ale pamietam że poważnie z nim o czymś rozmawiałem, no i ja raczej poważnie wyglądam więc mógł się speszyć.

 

Na zdjęciu na którym go dusi, właśnie nie wygląda na wystraszonego stąd moje pytanie o jakiś "doping".

 

Oczywiście ani mnie to grzeje ani ziębi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiać mi się chce, jak ktoś pisze o zwycięstwie lewicowych wartości w tym pojedynku.

 

1. Spotkało się dwóch socjalistów - pobożny i bezbożny. Czy zwycięstwo, któregokolwiek mówi coś o słuszności teorii. Naprawdę? W bijatyce na pięści rozstrzygniemy to? Może więc ustawka zwolenników/przeciwników PO i PiS przed następnymi wyborami?

 

2. Wygrały tak naprawdę prawicowe wartości. Ten z PiS ćpał przed walką i się nie przygotował. Jasiu trenował. Potem rozwalony w Jacuzzi pozdrowił fanów, że ciężka praca popłaca (!). To nie jest zachowanie godne lewicowego publicysty. Nie podziękował całej społeczności, która z nim pracowała na sukces i zamiast oddać pieniądze na szczytny cel poszedł w melanż jak kapitalista.

 

3. Czy on walczył na gali w federacji gdzie Słowik jest bossem? Szczerze to mylę te federacje, ale to już chyba przegięcie lekkie by było.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Piter_1982 napisał:

 

1. Spotkało się dwóch socjalistów - pobożny i bezbożny. 

 

To juz taka narracje kreca i w mma dla ubogich ? Ale ze co jahwe nie pomogl prawakowi i lewactwo (wymyslone przez wyznawcow jahwe ) zadusilo przeciwnika .Co za cyrk 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.