Skocz do zawartości

Dieta pudełkowa


Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, ManOfGod napisał:

Jakieś argumenty?

Wrzucasz, 3-4 minuty i masz jedzenie.

 

Żeby coś podgrzać w piekarniku to musisz wyciągnąć żarcie z pudelka, dać do innego naczynia i zanim się to odgrzeje to pewnie minie z 10-20 minut, a niektórych potraw to nawet sobie nie wyobrażam tak podgrzać, no chyba że na jakieś mini temperaturze albo będziesz mieszał co chwila. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, radeq napisał:

Żeby coś podgrzać w piekarniku to musisz wyciągnąć żarcie z pudelka, dać do innego naczynia i zanim się to odgrzeje to pewnie minie z 10-20 minut, a niektórych potraw to nawet sobie nie wyobrażam tak podgrzać, no chyba że na jakieś mini temperaturze albo będziesz mieszał co chwila. 

No właśnie o to chodzi,aby tego nie podgrzewać w plastiku tylko przerzucić do innego naczynia. Przy termoobiegiu to jest również kilka minut podgrzewania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 15.08.2021 o 21:58, Foster napisał:

Cześć wszystkim,

 

Czy ktoś korzysta i może ktoś polecić jakiś catering z Warszawy lub okolic, potrzebuję coś dla ćwiczącego, czyli wersja sport ok 3 tys kcal, już mi się nie chce gotować...z góry dzięki.

Pytanie ile chcesz wydać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wziąłem catering najpierw 2500 później 3000 i 3500 kcal. Chciałem w końcu ogarnąć masę mięśniową a nie lubię gotować i praca w ruchu :)

W 2,5-3 miesiaca podbiłem masę o jakieś 5kg więc już optycznie było lepiej. 

Plusy:

- różnorodne posilki(5szt)

- duża oszczędność czasu

- zdrowe 

- dieta z wykluczonym jakimś skladnikiem

- policzone kalorie 

 

Minusy:

-koszt

 

Ja płaciłem dość dużo dlatego jak już podskoczyła masa to z tego zrezygnowałem  bo mnie rabalo po kieszeni. Coś koło 60 za dzień w 2019. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie testuję 2 cateringi, posiłki zamawiane na sztuki dla diety Sport, czyli z podwyższoną ilością białka:

  • 2500 kcal - 47zł szt + 6zł transport
  • 3000 kcal - 49 zł szt + 6zł transport - dobre rozłożenie makro - ok. 200g białka, 350-400g węgli, 100g tłuszczy

Oczywiście im dłuższy okres z góry zamówisz tym taniej, plus w jednej firmie jest jakiś program lojalnościowy ze zbieraniem punktów. Jakbym chciał zamówić na cały wrzesień z sobotami, wychodzi ok 50 zł/dzień już z dostawą za 3 tys kcal, więc uważam że to nie jest wygórowana kwota.

 

Co do samego jedzenia, 3 tys kcal ciężko zjeść, posiłków jest w sumie 6 w tym jeden około-treningowy, najczęściej jakiś białkowy shake z owocami, są różnorodne i jak do tej pory wszystko mi smakowało. Raczej skłonię się na miesiąc na 2,5 tys kcal bo kilka kg chcę zrzucić. Póki co nie widzę minusów, na plus- zero sklepów, parkowania, stania w kolejkach, robienia list zakupów, nie tracę czasu na gotowanie, nie kombinuję z liczeniem makro a najważniejsze, nie mam syfu w kuchni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.08.2021 o 17:58, Foster napisał:

Właśnie testuję 2 cateringi, posiłki zamawiane na sztuki dla diety Sport, czyli z podwyższoną ilością białka:

  • 2500 kcal - 47zł szt + 6zł transport
  • 3000 kcal - 49 zł szt + 6zł transport - dobre rozłożenie makro - ok. 200g białka, 350-400g węgli, 100g tłuszczy

Oczywiście im dłuższy okres z góry zamówisz tym taniej, plus w jednej firmie jest jakiś program lojalnościowy ze zbieraniem punktów. Jakbym chciał zamówić na cały wrzesień z sobotami, wychodzi ok 50 zł/dzień już z dostawą za 3 tys kcal, więc uważam że to nie jest wygórowana kwota.

 

Co do samego jedzenia, 3 tys kcal ciężko zjeść, posiłków jest w sumie 6 w tym jeden około-treningowy, najczęściej jakiś białkowy shake z owocami, są różnorodne i jak do tej pory wszystko mi smakowało. Raczej skłonię się na miesiąc na 2,5 tys kcal bo kilka kg chcę zrzucić. Póki co nie widzę minusów, na plus- zero sklepów, parkowania, stania w kolejkach, robienia list zakupów, nie tracę czasu na gotowanie, nie kombinuję z liczeniem makro a najważniejsze, nie mam syfu w kuchni.

Podrzuć nazwy firm i dorzuć na jaką opcje się zdecydowałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.08.2021 o 13:10, ManOfGod napisał:

Podrzuć nazwy firm i dorzuć na jaką opcje się zdecydowałeś.

Nazwy to Bomba Box i Boski Box, przetestowałem w sumie 5 firm i te dwie wg mnie zdecydowanie najlepiej wypadły w kontekście smaku ale i też ceny. Zamówiłem na wrzesień dietę Sport 3 tys kcal z Boskiego, do końca dnia mają 10% rabatu, plus dali mi dostawy w sb za free, wyszło mnie 51zł za dzień już z dostawą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Foster napisał:

Nazwy to Bomba Box i Boski Box, przetestowałem w sumie 5 firm i te dwie wg mnie zdecydowanie najlepiej wypadły w kontekście smaku ale i też ceny. Zamówiłem na wrzesień dietę Sport 3 tys kcal z Boskiego, do końca dnia mają 10% rabatu, plus dali mi dostawy w sb za free, wyszło mnie 51zł za dzień już z dostawą.

Ok czy nie ma lipy z dostawami? Nie ma pomyłek i nie kantują na kaloriach? Ja do tej pory płaciłem 36 zł przy diecie standard,ale zdarzały się wyżej wymienione problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, ManOfGod napisał:

Ok czy nie ma lipy z dostawami? Nie ma pomyłek i nie kantują na kaloriach? Ja do tej pory płaciłem 36 zł przy diecie standard,ale zdarzały się wyżej wymienione problemy.

36 zł to bardzo mało, ile kcal i jaka dieta?

 

Czy kantują, ciężko mi stwierdzić ale sprawdzę któregoś dnia, te dwie firmy które wybrałem mają dokładnie rozpisane w menu makro z podaną gramaturą, jak będę miał chwilę przeważę posiłki i się dowiem. Co do dostaw, jak do tej pory bez problemu, u mnie ok 22-23 jest kurier więc jeszcze udaje mi się żarcie schować do lodówki żeby nie stało do rana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Foster napisał:

36 zł to bardzo mało, ile kcal i jaka dieta

Z rabatem dokonanie 33,60 zł. Dieta standard 2,5 tys kalorii z firmy fitboxy. Tutaj nie płacisz nic za dostawę. Dlatego ciężko mo znaleść coś alternatywnego.


 

A ta promocja Boskiego to widzę jest 5%,a nie 10% na ich stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ManOfGod napisał:

A ta promocja Boskiego to widzę jest 5%,a nie 10% na ich stronie.

Wejdź na ich fb tam jest info, jak zamawiasz przez dietly wpisujesz kod backtoboski i masz 10%, z tego co pamiętam do końca dzisiejszego dnia. Ale za 33,60 zł raczej 2,5 tys kcal nie dostaniesz, to mega tanio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Foster napisał:

Wejdź na ich fb tam jest info, jak zamawiasz przez dietly wpisujesz kod backtoboski i masz 10%, z tego co pamiętam do końca dzisiejszego dnia. Ale za 33,60 zł raczej 2,5 tys kcal nie dostaniesz, to mega tanio.

To na pewno z tymi promocjami wychodzi 47.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, radeq napisał:

Bierze 3500 i jedz przez 1,5 dnia i będzie taniej ;]

No nie żartuj że 3500 kcal chcesz dzielić na pół, nie przeżyjesz na tym, zdrowy w miarę normalny gość ok 2500 kcal potrzebuje dziennie, 1700 to dzieci jedzą.

 

Tu macie kalkulator, dajcie znaka tak dla nauki ile Wam wychodzi;)

 

https://potreningu.pl/kalkulatory/bmr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Foster napisał:

No nie żartuj że 3500 kcal chcesz dzielić na pół, nie przeżyjesz na tym, zdrowy w miarę normalny gość ok 2500 kcal potrzebuje dziennie, 1700 to dzieci jedzą.

Dorzucam chleb do posiłków gdzie jest mało węgli. Czasami sobie frytki robię. Czasami wjeżdża coś słodkiego, jakiś alkohol, chipsy i co tam jeszcze zapragnę i kalorie rosną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Hej, doradźcie jaką kaloryczna dietę zmówić. Chce przytyć kilka kg i zrobić masę. Obecnie mam 76 kg i chce dobić do 83 przy wzroście 183 cm. Nie wiem czy stosować odżywki, bo jestem coraz bardziej sceptyczny co do nich. Do tego bardzo chce postawić przed wszystkim na zdrowie, mam już 37 lat i chce w nie inwestować. Rozważam też dietę keto plus okna żywieniowe tylko nie wiem, czy przy takiej diecie można coś przytoczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.