Skocz do zawartości

Alimenty - zaostrzenie prawa


Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie jak kobieta mówi że chce małżeństwa to zwykle chce ślubu bo większość od obowiążków małżeńskich się miga, dobra opcja. Niestety z czasem zmienią prawo jak w USA że nawet bez związku małżeńskiego jesli facet mieszka z kobietą to jest to prawnie traktowane jak małżeństwo ze wszystkimi skutkami, czyli aliementy dla Pani itd, wszystko idzie w tym kierunku.

 

 

Warto posłuchać w pigułce co tam się dzieje:

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka:
https://www.edziecko.pl/rodzice/7,79318,27339921,matki-alienatorki-dziecko-nie-chce-isc-na-spotkanie-z-ojcem.html
Wystarczy tylko tytuł przeczytać, czyli:
"Matki alienatorki. "Dziecko nie chce iść do ojca, karę zapłaci matka"

Dziecko płacze, kiedy przychodzi czas spotkań z ojcem. Po powrocie rzuca w matkę zabawkami, ma żal, że jest zmuszane do tych widzeń.

Mi to wystarczyło ;] ^^ 😜 

Edytowane przez Dragonis
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze, że jestem kawalerem!

 

Ilu już moich znajomych jest już po rozwodach i z ciężkimi alimentami, że szkoda gadać.

 

Ustatkować się, ustabilizować się, taaaaa.

 

Małżeństwo to instrument prawny korzystny wyłącznie dla kobiety. Facet ma prawo nie widywać dziecka, ma prawo do utrzymywania dziecka i żony, ma prawo stracić mieszkanie, ma prawo mieć dojebane alimenty po sam sufit bo nie musi jeść i płacić czynszu, ma prawo być oskarżony o pedofilię, gwałt cokolwiek byłej zamarzy i konsekwencji nie poniesie, ma prawo osłodzić zdradę kobiety swoim majątkiem, ma prawo płacić alimenty jeśli żona go zgwałci bądź zajdzie w ciążę z kimś innym w czasie trwania małżeństwa.

 

Nie, dzięki.

  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu dalej będzie setki tematów - jak robić karierę (żeby myszka była zadowolona), jak robić formę na siłce (żeby myszka była zadowolona), jak zagadywać, tańczyć, śpiewać (żeby myszka była zadowolona).

Jak bardzo by nie zaostrzyli prawa - i tak będziecie ganiać za myszkami 

  • Like 6
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, pinkmartini napisał:

Co może przynieść nowy dzień? A no to:

 

https://biznes.interia.pl/finanse/news-komornik-zamrozi-pieniadze-na-alimenty,nId,5369795

 

komentarze pod też są warte poczytania

 

Wnioski wszyscy znamy ;)

Aż mi mały wrósł do brzucha :D

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje obejrzeć to nagranie.

Dzielny tata świetnie wyjaśnia niedouczonym kobietom dlaczego mężczyźni nie są wstanie płacić alimentów.

Zobaczcie również jak się zachowują agresywnie te dwie kobiety w studiu gdy dzielny tata mając argumenty gasi głupotę tych pań.

Do młodych mężczyzn zanim wejdzie w poważne relacje z kobietami lepiej dwa razy się zastanówcie czy wam się to opłaca.

Małżeństwo czyli umowa prawna skrajnie niekorzystna dla mężczyzn, z której ilość zysków równa się ZERO.

Natomiast zerwanie tej umowy grozi poważnymi konsekwencjami w państwie gdzie mężczyzna jest traktowany jak obywatel

czwartej kategorii, gdzie prawo go karze i przymusza do wszystkiego w zamian nie dając mu niczego.

Przypominam bo może ktoś nie wie koszt wychowania jednego dziecka w Polsce to minimum 180 tyś zł.

 

 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 6
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dragonis napisał:

Ciekawostka:
https://www.edziecko.pl/rodzice/7,79318,27339921,matki-alienatorki-dziecko-nie-chce-isc-na-spotkanie-z-ojcem.html
Wystarczy tylko tytuł przeczytać, czyli:
"Matki alienatorki. "Dziecko nie chce iść do ojca, karę zapłaci matka"

Dziecko płacze, kiedy przychodzi czas spotkań z ojcem. Po powrocie rzuca w matkę zabawkami, ma żal, że jest zmuszane do tych widzeń.

Mi to wystarczyło ;] ^^ 😜 

Takie artykuły jak podałeś piszą szurnięte feministki...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Martius777 napisał:

 

Ustatkować się, ustabilizować się, taaaaa

To jest najlepszy tekst matrixowych oszołomów. Pierdoli Ci taki o ustatkowaniu się gdy wziął ślub pod presją, mieszka na kredycie a bombelki z wpadki. No sorry, ale ja przy mojej spokojnej pracy z której nie raz mam frajdę, mam dokąd wrócić, do własnego ciepłego, wygodnego kącika, mogę robić co chcę, gdzie chcę i kiedy chcę, taki pantofel będzie mi truł o stabilizacji? Od kiedy to chomąto stabilizuje?

  • Like 4
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Imiennik napisał:

Pierdoli Ci taki o ustatkowaniu się gdy wziął ślub pod presją, mieszka na kredycie a bombelki z wpadki.

 

Obyś tylko nie miał lepiej od "nas". Prawdziwych przyjaciół nie poznajesz w biedzie a w "bogactwie" :). Nawet sobie nie wyobrażasz jak ludzi może w.kurwić Twoje "szczęście". Wystarczy przejść się po ulicy luźnym krokiem z lekkim uśmiechem na twarzy. I obserwować w.kurw innych. :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Baca1980 napisał:

Prawdziwych przyjaciół nie poznajesz w biedzie a w "bogactwie" :).

Święta prawda, false friend najgorsi. 

Dlatego nigdy nie chwale się zarobkami przed znajomymi, majątkiem i planami na przyszłość- potrafią to przekreślić :D

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie ufacie swoim Myszkom?

Przepisać na nią firmę, a jak nie to dać dostęp do księgowości i kont, mówić o wszystkim wskazać gdzie kasa... Zobaczcie jak może być pięknie :) 

Ech Incele :(

 

Gdy kobieta zaszła w drugą ciążę, w związku działu się już źle. Jednak postanowili dać sobie szansę. Prawda wyszła na jaw, gdy kobieta za plecami męża chciała ochrzcić maleństwo. Z kochankiem. – Zgłosiła się do księdza, ale ten pamiętał, że ślubu udzielał jej i mnie! – opowiada pan Ireneusz. – Za prawie 1500 zł zrobiłem badania krwi i badania DNA, które wykluczyły moje ojcostwo.

 

Rozwiedli się. Starsza córka została z ojcem, a synek z matką. – Ale z automatu zasądzono mi alimenty na chłopca, bo minął półroczny okres, kiedy prawo pozwala zakwestionować ojcostwo – dodaje były mąż. – Na czas tego nie zrobiłem, bo małżeństwo jeszcze trwało i o żadnych terminach nie widziałem!

 

Zwrócił się do prokuratury, która jako jedyna ma teraz możliwość wnieść sprawę do sądu o zaprzeczenie ojcostwa. Ale nie dostaje odpowiedzi. – Choć dostarczyłem dowody, od miesięcy nic się nie dzieje. A ja dalej muszę dalej utrzymywać cudze dziecko – żali się pan Ireneusz. – Czy to normalne?!

 

https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/rzeszow/jaroslaw-placi-alimenty-na-nie-swoje-dziecko/tn9s6cl

  • Like 2
  • Haha 1
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, niemlodyjoda napisał:

Czy to normalne?!

Chłop podpisał umowę zwaną ślubem nie znając jej warunków. 

 

Księża na naukach przedmałżeńskich mogli by wykładać podstawowe informacje o przepisach itp. Między innymi to że ma się pół roku na ustalenie ojcostwa. Takim prostym zabiegiem mogli by ukrócić liczbę rozwodów. 

 

Jaki by był jazgot kobiet... Połowa z nich by już nie chciała kościelnego brać by facet się nie dowiedział w co się pakuje.

Edytowane przez slavex
  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, slavex napisał:

Chłop podpisał umowę zwaną ślubem nie znając jej warunków. 

 

Księża na naukach przedmałżeńskich mogli by wykładać podstawowe informacje o przepisach itp. Między innymi to że ma się pół roku na ustalenie ojcostwa. Takim prostym zabiegiem mogli by ukrócić liczbę rozwodów. 

 

Jaki by był jazgot kobiet... Połowa z nich by już nie chciała kościelnego brać by facet się nie dowiedział w co się pakuje.

 

Takie tematy powinno się poruszać np. na lekcjach wychowawczych czy tam wiedzy o społeczeństwie. No i dodatkowo jak działa państwo i skąd ma pieniądze :).

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Imiennik napisał:

To jest najlepszy tekst matrixowych oszołomów. Pierdoli Ci taki o ustatkowaniu się gdy wziął ślub pod presją, mieszka na kredycie a bombelki z wpadki. No sorry, ale ja przy mojej spokojnej pracy z której nie raz mam frajdę, mam dokąd wrócić, do własnego ciepłego, wygodnego kącika, mogę robić co chcę, gdzie chcę i kiedy chcę, taki pantofel będzie mi truł o stabilizacji? Od kiedy to chomąto stabilizuje?

 

Dlaczego masz mieć lepiej niż on? Tylko o to w tym chodzi :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, slavex napisał:

Księża na naukach przedmałżeńskich mogli by wykładać podstawowe informacje o przepisach itp. Między innymi to że ma się pół roku na ustalenie ojcostwa. Takim prostym zabiegiem mogli by ukrócić liczbę rozwodów. 

 

Jaki by był jazgot kobiet... Połowa z nich by już nie chciała kościelnego brać by facet się nie dowiedział w co się pakuje.

Firma Kościół świetnie sobie prosperuje na konkordacie kupcząc do tego jeleniom łączone śluby, a potem kupcząc unieważnienia.

Ponadto oficjalnie pomagają w rozwalaniu rodzin, m.in. Caritas, ośrodki przemocowe, domy samotnej matki, itp.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby tak wydrukować ulotki o skutkach ślubu i konsekwencjach prawnych i rozdawać facetom na ulicy, publikować w necie? Opisać np. o zaprzeczeniu ojcostwa, spadkach, alimentach itp.

 

Ciekawe czy akcja odniosłaby sukces?

 

:D

 

PS: Dopisać postulat aby testy na ojcostwo były obowiązkowe przed rejestracją dziecka do urzędu :D:D:D i były także podstawa do alimentów. 

 

Edytowane przez Martius777
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.