Jump to content

Zejdź ze mnie, jesteś brudna


Recommended Posts

Cześć, Panowie

Kilka dni temu miałem okazję skorzystać z chwil rozkoszy z nowo poznaną partnerką. Niestety, w wyniku alkoholu i ograniczonej świadomości, najcieńsza możliwa do kupienia guma pierd***ełą tworząc na kutangu przepiękną obręcz. Na szczęście pistolet 9mm z długą lufą nie był naładowany, więc o trafienie do puchy za alimenty się nie martwię. Bardziej niepokojące jest to, że z wiadomych przyczyn nie ufam nowej partnerce w kontekście ilości partnerów i ich jakości, dlatego obawiam się, że mogłem paść ofiarą jakiegoś wirusika pantoflowego. Czy myślicie, że podczas mojej krótkiej przygody bez gumy (jakaś sekunda) jest duża szansa na nabycie czegoś przykrego? Czy może za bardzo schizuję?

 

@EDIT

Gdyby kogoś interesowało to znalazłem ciekawą infografikę i zapraszam do dyskusji

http://d12qz6jssicxsf.cloudfront.net/images/Against_the_odds.png

Edited by czarny
 • Haha 3
Link to post
Share on other sites

A co ja cygańska wróżka? Może tak może nie. Najlepiej żebyście obydwoje się przebadali. Coś kojarzę że niektóre choroby nie wychodzą na teście od razu, polecam się wstrzymać z seksem dla dobra innych i skonsultować się z lekarzem bądź farmaceutą.

Edited by Imiennik
 • Like 2
Link to post
Share on other sites
31 minut temu, czarny napisał:

Na szczęście pistolet 9mm z długą lufą nie był naładowany, więc o trafienie do puchy za alimenty się nie martwię.

 

Zapominasz o preejakulacie, który może zawierać plemniki. Wystarczy tylko jeden aby noc była bardzo owocna :D

 

Przebadać się i następnym razem kupować porządne gumy a nie cienkie jak siki węża.

 

 • Like 1
Link to post
Share on other sites

Miałem podobna sytuacje, swego czasu rypałem pewną 19-letnią studentkę, o zgrozo psychologii biznesu. U mnie zawsze gumiak bez względu na wszystko. Pewnego razu guma pękła, a ja skończyłem w środku, dopiero kiedy wyciągnąłem knage skapnąłem się, że narobiło się bigosu. Z racji, że wiedziałem, że lubi knagi ta studentka byłem przerażony (tylko ją rypałem i ona o tym widziała of course, że nic prócz rypania nie będzie), raz chuj wie kto czy i kto ją pukał, a dwa jak zaciąży to kurwa tylko się pochlastać. Skończyło się tak, że dla pewności żeby nie skomplikować sobie sytuacji życiowej zarówno mojej jak i jej, żadne z nas nie chciało być rodzicem i to jeszcze ze sobą (to byłą tylko zabawa) załatwiła to tabsami dzień po. A ja na pamiątkę dostałem jakichś białych wyprysków (krosteczek z płynem w środku) w okolicy krocza, nic groźnego (nie pamiętam jak się nazywa ta choroba), ale skończyłem z tym u dermatologa dwie czy trzy wizyty i po sprawie. 

 

Wniosek. 

 

Uważaj bracie gdzie chuja pchasz. 

 • Thanks 1
Link to post
Share on other sites

Schizujesz, jeżeli masz zdrowy organizm, syfka złapać bardzo ciężko ;]

 

W takich sytuacjach wszystko sprowadza się do mocy twojego organizmu.

 

 

Link to post
Share on other sites

Aż mi się przypomniało jak w wilku z wallstreet była scena w samolocie i tam mówiono że po takim wyjeździe trzeba penicylinę zażywać garściami 🤣🤣🤣

 • Like 1
 • Haha 3
Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, czarny napisał:

Czy myślicie, że podczas mojej krótkiej przygody bez gumy (jakaś sekunda) jest duża szansa na nabycie czegoś przykrego?

No jest, może mała może niemała.

Ja bym brał taką ewentualność pod uwagę.

Nie miałem podobnej sytuacji, więc nie pomogę.

Lepiej zrobić badania, zadzwonić może do zaufanego lekarza (rodzinnego czy innego) celem dopytania o możliwość zakażenia ch.wen.

Skyny pękły ?

Durexy są grube i raczej nie trzaskają- używam wiele lat :D 

Link to post
Share on other sites

Męskie narządy rozrodcze są narażone na wiele chorób, i wiele odmian zakażeń. Począwszy, od wirusów, przez grzyby i na bakteriach kończąc. Gdyby była to bakteria, z gatunku tych "ostrych", to już byś wiedział, że jest coś jest nie tak i raczej byś nawet miał umówioną wizytę u urologa ewentualnie wenerologa. 

 

Jeżeli chodzi o grzyby, tutaj sprawa ma się trochę inaczej. Męski członek jest tak skonstruowany, że anatomiczne grzyby nie za bardzo lubią to miejsce, i wiele zakażeń grzybiczych zupełnie byś przegapił i uznał że nic Ci nie jest. Bo często zakażenie przebiega bezobjawowo, ewentualnie skąpoobjawowo.

 

Wirusy - tutaj warto zwrócić baczną uwagę. Można wykonać testy, pod kątem obecności ich w organizmie. Do kupienia przez internet, ewentualnie wybrać się do laboratorium gdzie umiejętnie pobiorą próbkę do badania.

 

Najgorsze według mnie, to zakażenia przewlekłe bakteryjne wywołane przez bakterie, które bytują fizjologicznie w okolicy narządów płciowo - moczowych. Nie dają one żadnych objawów, ewentualnie "kropki" i "zaczerwienienia". Zero bólu, zero swędzenia. Tylko nieestetycznie to wygląda. Ja właśnie z takim czymś się zmagałem, dlatego znam temat od podszewki, że tak powiem. 😛  

 

Jeżeli obawiasz się, że mogłeś coś złapać idź do lekarza POZ, ewentualne urologa.

 

Od siebie bym polecił ewentualnie Octenisept, do pryskania. Można stosować na żołądź prącia i błony śluzowe.   

 • Like 3
 • Thanks 1
Link to post
Share on other sites
20 minut temu, UncleSam napisał:

Aż mi się przypomniało jak w wilku z wallstreet była scena w samolocie i tam mówiono że po takim wyjeździe trzeba penicylinę zażywać garściami 🤣🤣🤣

 

Zastrzykiem w pindla, tak było.

 • Like 1
Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, czarny napisał:

Niestety, w wyniku alkoholu i ograniczonej świadomości, najcieńsza możliwa do kupienia guma pierd***ełą tworząc na kutangu przepiękną obręcz.


Której marki używałeś?

 • Like 1
 • Haha 2
Link to post
Share on other sites

Pękająca guma no no musiało być ostro😁 Zdarza się tylko niestety ta chwila gdy pęka może mieć na przyszłość idące negatywne skutki. Jest na pewno szansa na zostawienie swojego ejakulatu i usłyszenia po jakimś czasie od myszki "Miś będziemy mieli dziecko cieszysz się"? Kolejna sprawa chyba jeszcze gorsza to zarażenie się syfem w najgorszym wypadku HIV. To nie, są żarty wystarczy, że będziesz miał mikro pęknięcie na skórze i wirus bez problemu się dostanie do organizmu. Tym bardziej, że dzisiaj nie masz pewności ile i jakich partnerów seksualnych miała kobieta przed tobą. Te wyśmiewanie divy robią badania regularnie natomiast tzw. normalne kobiety niestety nie i coraz częściej mają problem z utrzymaniem higieny. Na wszelki wypadek dla świętego spokoju udaj się do lekarza i zrób badania. 

 

Edited by Iceman84PL
 • Like 1
 • Thanks 1
Link to post
Share on other sites
W dniu 22.07.2021 o 06:53, czarny napisał:

Gumy jakie kupiłem to były Durex Feel Thin. Ciasne i suche gówno, nie polecam. Słyszałem właśnie, że Skyny rzadziej strzelają.

Kupował ktoś kiedyś Mysize z lekko większym rozmiarem od tych standardowych?

Ja przetestowałem chyba wszystkie znane marki i rodzaje. Skyn elite jednak nie mają konkurencji :D 

Link to post
Share on other sites
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.