Jump to content

Recommended Posts

11 minutes ago, cst9191 said:

comment_16300517845xNK6C2ZEqEmTViJkEADLV

Wziąć autobus, zebrać te głupie cipy w komentarzach i na min. 3 lata do Jemenu na szkolenie zgodnie z Szariatem. Wzbogacone kulturowo, z nowym spojrzeniem na małżeństwo mogły by wrócić.

• Like 3
  • Sad 1
  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Najpierw znajdź babę, potem się zakochaj tak fest i zobaczymy co powiesz jak ci ktoś myszkę zerżnie. Teoretycznie to sobie można konia walić. 

Cześć Panowie. Jestem Krugerrand. W ostatnie wakacje wybrałem się do Azji, a konkretnie na Filipiny. To była moja pierwsza podróż do tego kraju. Wcześniej nigdy nie byłem nawet w tym regionie. Przed p

Witaminki bez pojęcia o honorze i jakichkolwiek wartościach. Prawdziwy skarb dla mężczyzny xD

Czy to masturbacja w ukryciu, wąchaniu czyjeś bielizny, podkradanie patyczku do uszu skończywszy na zdradzie to każdy objaw patologii, większy lub mniejszy. 

Jako człowiek, który walił skoki w bok wiem jedno - po pierwsze ktoś z kim jesteś widocznie nie jest tym jedynym / tą jedyną, skoro zdobywasz się coś takiego zrobić. Ewentualnie masz inne spie****** umysłowe.

Bo człowiek dowolnej płci rzecz jasna bzyka się tylko ze swoim/swoją jedynym/jedyną.

To ja żyję na innej planecie, na której zresztą są i tacy co aktualnie nie mają jedynych.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.