Skocz do zawartości

Ekstremalny wysyp pizdeuszy


maroon

Rekomendowane odpowiedzi

Czy tylko ja mam takie obserwacje i odczucia? 

 

Pełno kolesi zasuwających z wózkami i gówniakami, obładowanych zakupami. 

 

Dziś w markecie budowlanym widzę koleś pcha wózek tandem i do myszki przez telefon "to jakie gwoździe mam kupić?". 😣

 

Wszystko takie ciepłe kluchy. Utyte, podłysiałe. Takie tatuśki, mimo na oko nieskończonej lub wczesnej 30-tki.

 

Obrzydliwie to wygląda.

 

Jak tak ma wyglądać nowy wspaniały świat, to ja pierdolę. 

 

Nie dziwne, że Mokebe nabija na ruszt co chce i jak chce. 

  • Like 13
  • Dzięki 5
  • Haha 23
  • Zdziwiony 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minutes ago, Boromir said:

Jak widzisz takiego gościa, to zastanów się wtedy, jak wygląda jego partnerka serca ;) Też taka piękna :)

 

Nie mogę wrzucić, bo bym prywatność naruszył, ale pokazałbym ci pewną parkę znajomą. Laska 8/10, jak się zrobi to pełna dycha, a mąż łysawy, z brzuchem, krzywe zęby. Tyle że pomniejszy producent disco polo i ma jakiś tam fejm. 😁 Ale z wózkiem i po zakupy też popyla jak pani każe. 😁

 

Ps. Oczywiście są ze sobą z miłości. 😁

Edytowane przez maroon
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety też to zauważyłem i problem nie dotyczy tylko starszych mężczyzn, którzy coraz częściej są zapuszczeni przez swoje misiunie by tylko inna samiczka na niego nie spojrzała,

ale nawet wśród dzisiejszej młodzieży gdzie przeciętny nastolatek to chucherko bez mięśni z cechami żeńskimi gdzie przykro się patrzy jak naskakują kobietom, dają darmową atencje,

pomoc a w zamian dostają agresję, zlewki, zjeby od tych dziewczyn.

Ile to razy widzę gdziekolwiek, że mężczyzna nie ma odwagi przeciwstawić się swojej myszce, która go jedzie od góry do dołu czy trajkocze nad głową o głupotach.

Pojęcie szacunku czy godności jest im obce lepiej dla świętego spokoju dać się poniżać swojej małży myśląc, że tak załagodzą sytuacje co w rzeczywistości jeszcze bardziej rozjusza kobiety.

Powiem Ci więcej często w marketach mężusie dzwonią do swoich żon co mają kupić lub każdy zapisany uprzednio produkt na liście żądań kobity muszą obgadać😆

Najlepsze są sytuacje w butikach gdzie żony zakazują kupować fajnych, modnych ubrań, butów bo jej się nie podoba i pozwalają łaskawie kupić najgorszy szmelc mężowi.

Ci nawet nie jękną.

Słabość mężczyzn obecnie poraża, obiektywnie patrząc nie ma co się dziwić współczesnym kobietom, które wszem i wobec mówią gdzie ci mężczyźni?

 

 

 

  • Like 14
  • Dzięki 4
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha jestem kiedyś na siłce. Tam jedna laska w leginsach. 17 lat. I 6 jej kolegów w tym samym wieku. Jeden przed drugim kogucik. Hahah co to on nie jest. Mogliby to by się pozabijali. 

I ten tekst laski do jednego z nich "nie patrz mi się na dupe" 

 

Hahhah. Ona oczywiście roześmiana od ucha do ucha. Bo atencja jest

  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Król Jarosław I napisał:

To jest taki nasz nieoficjalny sport narodowy.

Anna Lewandowska całuje Roberta Lewandowskiego po meczu. Niespotykany widok

 

Wielki sportowiec, najlepszy z polaków, a po przejbanym mundialu, graliśmy jak ostatnie pizdy.

A co robi samiec-alfa-polak ?

A zapierdala do gwiazduni żonki

"Aniu, ja się tak starałem, jestem słaby, nic nie umiem, przytul mnie" :D

Edytowane przez Kamil9612
  • Dzięki 3
  • Haha 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Montella26 napisał:

Hahaha jestem kiedyś na siłce. Tam jedna laska w leginsach. 17 lat. I 6 jej kolegów w tym samym wieku. Jeden przed drugim kogucik. Hahah co to on nie jest. Mogliby to by się pozabijali. 

I ten tekst laski do jednego z nich "nie patrz mi się na dupe" 

 

Hahhah. Ona oczywiście roześmiana od ucha do ucha. Bo atencja jest

 

Jedna powiedziała, że jestem mruk - bo nie zabawiałem jej. 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, maroon napisał:

Czy tylko ja mam takie obserwacje i odczucia? 

Raczej tak.

Ja obliczam kiedy PIERDOLNIE piramida zus'u.

Obecnie obserwuje wzmożony ATAK redpil'a u sebixów. 

 

Natomiast kobiety aby wybić się look'iem OSIĄGAJĄ wartość graniczną.

 

BĘDZIE PIERDOLNIĘCIE SYSTEMU...NIEBAWEM.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie bardzo ważny aspekt sprawy to żywność. Poczytajcie sobie o bisfenolu A w plastiku.

 

https://www.pokarmdawnegoswiata.pl/te-substancje-obecne-w-zywnosci-i-opakowaniach-sa-wrogiem-meskosci/

 

 

Edytowane przez SennaRot
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Libertyn napisał:

A co powiesz o typie który jedzie robić za darmowe taxi nowo poznanej dziewczynie, swojej własnej mówiąc że kumpel go potrzebuje? 

 

 

W więzieniu byłby cwelem-praczem-masażystą :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, maroon napisał:

Czy tylko ja mam takie obserwacje i odczucia? 

 

Pełno kolesi zasuwających z wózkami i gówniakami, obładowanych zakupami. 

 

Dziś w markecie budowlanym widzę koleś pcha wózek tandem i do myszki przez telefon "to jakie gwoździe mam kupić?". 😣

 

Wszystko takie ciepłe kluchy. Utyte, podłysiałe. Takie tatuśki, mimo na oko nieskończonej lub wczesnej 30-tki.

 

Obrzydliwie to wygląda.

 

Jak tak ma wyglądać nowy wspaniały świat, to ja pierdolę. 

 

Nie dziwne, że Mokebe nabija na ruszt co chce i jak chce. 

A ten szczypiorek co go ma kupić ma być cienki czy gruby? Koperek **rwa 🤣

 

Ja też to zauważyłem, masa niedorobionych, zniewolonych niewolników, poddanych ciepłych klusek bojących się własnego cienia. Podjąć decyzję? Zapomnij pan. Bez myszki on nie może! A gdzie masz chłopie jaja i swoje spodnie? Granatem urwało. 

 

Mamuśki coraz bardziej silne i niezależne a parobek za nią zapiernicza jak mały samochodzik, nieporadnie a ta jeszcze na niego się wydziera i stawia po kątach. 

 

Obecnie jestem nad naszym morzem i tutaj to widać w ogromnej skali. Latają za panienkami jak mogą, przynoszą co paniusia zechce. Parawanik rano leci rozłożyć żeby miała miejsce super 🤣 A na mnie patrzą Panie z zaciekawieniem, samotnie siedzący uśmiechnięty z książką w ręce na kocyku na plaży i o co tu chodzi. Styki zwarte. 

 

Ja również jestem tym wszystkim przerażony. Jak to tak będzie wyglądać to nic tylko zrównać to z ziemią

  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro  około godziny 21, będzie u mnie bardzo atrakcyjny MILF, który przejedzie trasę 120 km, by się ze mną zobaczyć.

 

Wcześniej widzę się z 23 latką, która jedzie DO MNIE z Wrocławia, koło 100 km, niestety to tylko spotkanie zapoznawcze, bez seksu.

 

TO SĄ PRAWDZIWE KOBIETY ! 

 

Pamiętajcie to płeć męska, jest płcią lepszą, płcią, która wszystko wokół stworzyła.

 

Płcią mityczną, wybraną, Jezusową, dominującą, LEPSZĄ w każdym pojedyńczym aspekcie życia.

 

Jesteśmy wybrańcami, jesteśmy mitem, o którym będą pisać kiedyś pieśni...

 

Kobiety są od nas w każdym aspekcie na znacznie niższym poziomie.

 

Jak sobie TO uświadomisz, to już nigdy, przenigdy nie będziesz słuchał jakiś śmiesznych rozkazów od Pani - SSmanki...

 

Robię kolację, wino, kupuje gumy, szykuje ładne kadzidełka i biorę prysznic, oferuje fenomenalne emocje - to jedyne co jej jutro dam, jestem tak leniwy, że nawet nie będę jej wsadzać, rozumiecie ?

 

Ona będzie musiała sama wziąć go w dłoń i SOBIE wsadzić, będę tak bardzo leniwy, będę  tylko głęboko patrzył jej w oczy, podczas całego cyklu kopulacji, nawet GO NIE DOTKNĘ ! 

 

Dlaczego ?!

 

Bo jestem mężczyzną.

 

Bo jestem mitem.

 

Jadę też jutro do apteki, po przeciwbólowe na rano dla Pani...

 

Pani przez telefon, mówi, że jest bardzo zboczona hihi :) 

  • Like 11
  • Dzięki 4
  • Haha 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Ogridnik napisał:

 

Zobaczcie kurwa mowę ciała tej pary.

 

Widać KTO RZĄDZI ! 

 

P.S

 

Lwica, ale dobra bo chrześcijańska, ciekawe czy preferują tylko pozycję na misjonarza, a z każdej innej się spowiadają, hahaha !

 

Bóg nie wybacza pozycji na pieska bezbożnicy !

Edytowane przez RENGERS
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w rodzinie wojskowego pantoflarza. To dopiero piękny widok, ale coraz rzadszy w moim przypadku, bo mnie rodzinne tragedie mało, w ogóle nie interesują i się od ludzi odsuwam już w komiczny wręcz sposób 😆 A reszta mnie jebie. Niech sobie życie marnują.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, maroon napisał:

Ps. Oczywiście są ze sobą z miłości.

Ale dojebałeś piździe USZY. 

 

Tak, też widzę takie parki u siebie, lecz kiedy się przyjrzysz... zobaysz piec krematoryjny.

1 godzinę temu, Tornado napisał:

Natomiast kobiety aby wybić się look'iem OSIĄGAJĄ wartość graniczną.

Święte, kurwa słowa.

2 godziny temu, Iceman84PL napisał:

najgorszy szmelc mężowi.

Ci nawet nie jękną.

@Iceman84PL przeież Ty tak buty niszczysz, ja nie będę potem chodziła po reklamacjach.

 

Rafał Pacześ - ma o tym w swoim standupie - każda z nich skonczyła szkołę o obuwiu.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Król Jarosław I napisał:

Polacy lubią kukoldztwo.

 

A kobiety mieć kukolda.

 

To jest taki nasz nieoficjalny sport narodowy.

Oj tak byczQ+1.

 

Samo to, że mężczyźni jako społeczeństwo nie pilnują, by żony czy kobiety do poważnych relacji były dziewicami a pozwala się (kukoldy wręcz bronią), by odpady rynkowe i kurwiszony dostawały drugą szansę od losu (dla przykładu te z lekkim przebiegiem też powinny mieć obniżoną rangę), sprawia, że chcąc czy nie prawie każdy jest cuckoldem. Mężczyźni są zmuszani do brania po kimś kto był szybszy, przystojniejszy itd. - to jest parodia związków i nie ma prawa doprowadzić do zdrowej relacji - najgorsze, że daliśmy sobie wmówić przez kilkadziesiąt lat, że ten model tj. ukryty swingers klub + małżeństwo są normalne i spoko. 

 

 

  • Like 3
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, maroon napisał:

i do myszki przez telefon "to jakie gwoździe mam kupić?". 😣

 

Chryste Panie!!!

 

O gwoździe się pytał kobiety😂🤣

 

 

 

7 godzin temu, maroon napisał:

Wszystko takie ciepłe kluchy. Utyte, podłysiałe. Takie tatuśki, mimo na oko nieskończonej lub wczesnej 30-tki.

Obrzydliwie to wygląda.

 

Jak tak ma wyglądać nowy wspaniały świat, to ja pierdolę. 

 

Ale, że zmieniłeś orientację?

 

Przecież im mniej atrakcyjnych mężczyzn tym mniejsza konkurencja.

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.