Skocz do zawartości

Szarpanki nadaje w nowym miejscu, polecam


Rekomendowane odpowiedzi

Niestety już w komentarzach trolle zaczynają mu grozić jemu i jego rodzinie, pierwsze komentarze od góry:

https://stuba.xyz/watch/cnota-czy-erazmus_p61WXEUpz4RhrWW.html

Co za ludzie, masakra.

 

Dużo osób robi reuploady jego fillmów z linkami do stuba, ciekawy eksperyment, może to da mu jakiś ruch na stronie, na razie filmy mają koło 2k wyświetleń średnio.

Edytowane przez spacemarine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, spacemarine napisał:

Co za ludzie, masakra.

Skurwysyny i degeneraci.

2 godziny temu, spacemarine napisał:

na razie filmy mają koło 2k wyświetleń średnio.

Lepszy rydz niż nic

 

15 godzin temu, Marek Kotoński napisał:

nie powinien znikać z youtube,

Youtube w dzisiejszych czasach to tuba propagandowa, gdzie trzeba dobierać słownictwo, by nie wylecieć.

15 godzin temu, Marek Kotoński napisał:

nie powinien znikać z youtube,

Jego filmy nie znikają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się porusza nie wygodne treści sprzeczne z jedynie słuszną wizją świata to ma się masę problemów. Wszyscy chcą cię zgnoić i upodlić bo jesteś inny, a inność wzbudza agresję. Jedni to pożyteczni idioci inni faktycznie w to wierzą jeszcze inni chcą kogoś upodlić. Internet to ściek i lepiej się nie ujawniać osobowo bo za prawdę ludzie wydrapią oczy. Chcą spać spokojnie w swojej  błogiej nie świadomości, a taki gość wzbudza w człowieku wyrzuty sumienia, że jednak jest coś nie tak z tym światem i może warto się zastanowić nad swoim życiem. Takie kanały też nie są na rękę władzy bo narracja ma być taka facet zły kobieta święta.   Ma gość sporo odwagi, że takie tematy porusza. Ja to mogę sobie pisać co chce jestem anonimowy, a jemu to ktoś może coś zrobić albo po sądach się będzie włóczył jak Marek. 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Feniks8x lepiej niech się nie ujawnia, dla bezpieczeństwa, a jak chce, to niech zgłosi się najpierw do moderacji, zmienimy mu nick itd. 

 

Szkoda by było, jakby przeorali mu bliskich i rodzinę jak mnie. Ja to przetrwałem, bo i tak żyję jak mnich w celi, odseparowany od życia, ale jak ktoś prowadzi normalne życie, ma pracę, to może być to niestety ciężar nie do udźwignięcia.

 

Nagle bliskie osoby dostają dziwne listy, meile, wiadomości, groźby, zaczynają bliskie osoby mieć policję w domu, skarbówka zaczyna prowadzić śledztwa, w internecie nazwisko danego człowieka zostaje zniszczone i skojarzone z najohydniejszymi przestępstwami, jak pedofilia, ale dorzucą co się da. Ja mieszkam ze starszą kobietą, więc jestem męską prostytutką, ktoś mieszkałby z wujkiem - homoseksualista i oczywiście też męska prostytutka, mieszkasz z matką - na pewno ją gwałcisz i okradasz.

 

Wszystko co związane z Tobą, zostaje zohydzone, zepsute, oplute i wyszydzone.

 

Rodzice, bliskie osoby stają się ofiarami najagresywniejszych ataków.

 

Znane osoby, youtuberzy, celebryci - chwytają Cię za słówka i robią o Tobie filmy, dziesiątki a niekiedy SETKI tysięcy osób szydzą z Ciebie, chociaż zostali zmanipulowani, oszukani.

 

Czasem - trafia się prawdziwy wariat i faktycznie pod wpływem kłamstw o Tobie, chce Cię okaleczyć albo zabić. Ja np. widziałem moje i Anki zdjęcia z kulą na czole, pokazywane mi przez policję.

 

Prokuratura, sądy, policja - są dziwnie powolne, sprawy się wleką latami. Pojawiają się coraz częstsze błędy, zaniechania, kary są szokująco niskie. Przez lata system sprawiedliwości nie daje Ci żadnej ochrony, a MUSISZ ŻYĆ, kupić jedzenie, opłacić rachunki.

 

 

I czy to kogoś dziwi w kraju, gdzie AK-owcy byli w Polsce po 45-roku torturowani i mordowani? Gdzie podczas 2 wojny światowej, ludzi prawych w hurtowej ilości gazowano, mordowano i palono w piecach?

 

Każda uczciwość, każdy człowiek który widzi kurestwo i je piętnuje, musi zostać ukarany. Tak zawsze było, jest i prawdopodobnie będzie.

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marek Kotoński jasne Wodzu, to wszystko racja. Bardziej chodziło mi o ujawnienie się tylko tutaj na forum, pod nickiem, anonimowo. Na pewno na naszym forum był i przeglądał, kto wie czy nie regularnie zagląda.

 

Co jak co Marek, ale pisarska smykałka nie rdzewieje, mimo że artykułów/felietonów nie piszesz na co dzień. Dobrze też, że ostatnio coraz więcej się udzielasz. To podwyższa morale. 💪

 

Swoją drogą dzięki również za piątkowego live'a.

Fajnie na żywo zobaczyć i usłyszeć co tam u Ciebie, to buduje ściślejsze relacje. Pamiętam czasy gdy kiedyś to był taki swoisty rytuał i wstęp do audycji. Wiem, zlikwidowałeś to, bo niezadowoleni narzekali, że gadka nie na temat, albo dopiero w połowie, ale na tym przecież został zbudowane pierwsze Radio Samiec, to był taki urok Twój. Teraz tą rolę po części przejmują live'y, w nowym wydaniu.

 

Taka tam dygresja, człowiek młodszy był, sprawniejszy to miło wspomina. :) Trzymaj się, piona. 👊

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Feniks8x dziękuję za miłe słowa o moim pisaniu, niestety sam się przekonałem na własnej skórze, pisząc ostatnią książkę, że pisanie jak każda umiejętność, musi być ćwiczona codziennie, bezustannie, a ja miałem sporą przerwę i to naprawdę czuć.

 

Jeśli napisać ot tak, byle co, to nie ma problemu, ale jak chcę błysnąć czymś dosadnym, to już się zacinam na dłuższy czas, a dawniej by było to dużo szybciej. 

 

Ja rozumiem ludzi wkurzonych, że gadam nie na temat - sam tego nie znoszę u innych :) Sukcesów i piniążków :)

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
7 godzin temu, yrl napisał:

Nie mogę wejść na jego kanał. Znowu coś się stało?

Wiesz co też właśnie się zastanawiałem co jest grane. 

Nawet na wykopie zapytałem, ponoć spadł z rowerka, ale nie czaję jak może spaść z rowerka na swojej stronie internetowej ?! :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie nie da, się wejść na jego profil na stuba😐

Prawdopodobnie znów mu uwalili kanał? 

Szarpanki w razie czego wbijaj na forum braciasamcy i zrobimy dla ciebie osobny dział na Twoje nagrania. 

Trzeba w końcu połączyć siły bo wróg zaczyna wygrywać. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.