Skocz do zawartości

Polskie witaminki a seksturystyka


Rekomendowane odpowiedzi

https://kobieta.wp.pl/turystyka-rozrywkowa-w-tych-miejscach-singielki-witane-sa-z-otwartymi-ramionami-6662969662835488a?nil=&src01=e345d&src02=isgf

 

[brak pl klaw]

 

Nasze witaminki juz sie w ogole nie kryja. Nastepuje tez piekna racjonalizacja ku$wienia sie w mediach i reklamowania takiego trybu bycia.

 

To jest teraz trendy. To jest sposob na odreagowanie szarosci dnia codziennego. "Po tygodniu przygoda się skończyła, a ona wróciła odprężona do kraju." 🤣

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobalują a później zbliża się ściana i jest zdziwienie, że jednak trzeba się zmierzyć z życiem codziennym. Dokąd to wszystko zmierza ? Wszystko najlepiej podane na tacy, nie przemęczać się, nie zapracować, jak nadejdzie prawdziwy kryzys to tacy ludzie wyginą śmiercią naturalną i w sumie jakoś specjalnie nie będzie mi ich żal.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polki zawsze się kurwiły, od PRL, mentalność polaka-robaka u kobiet jest wpojona od dziecka.

Dla niej Polak to biedny kundel, zakolak, pijak i cham bezzębny.

Opowiadała mi babka, jak powstawały cukrownie i robotnikami byli Włosi, to Polki miały taki śluz w cipce, że asfalt był mokry jak szły.

Tak ciągnęło je do lepszego życia-zagranicznej knagi :D

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, dziadek do orzechow napisał:

Po tygodniu przygoda się skończyła, a ona wróciła odprężona do kraju." 🤣

 

Aż mi się przypomniał pewien gif.

Zobacz w jaki sposób witana jest Polska witaminka na Jamajce😆

 

Polka - najlepsze znaleziska i wpisy o #polka w Wykop.pl

 

W dobie wolności seksualnej, łatwego podróżowania Polki w końcu spełniają swoje najskrytsze marzenia😁

W Dubaju u Szejków mają opinię największych kurewek, w UK natomiast najtańszych.

 

 

  

  • Like 5
  • Dzięki 2
  • Haha 8
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Iceman84PL napisał:

W dobie wolności seksualnej, łatwego podróżowania Polki w końcu spełniają swoje najskrytsze marzenia😁

 

Nie tylko one, faceci też - może i lepiej, bo maski matriksa trochę opadną i skończy się ganie o moralności. 

 

Po prostu przed mediami społecznościowymi i aparatami w telefonie, żeby się dobrze zabawić, można było pojechać do innego miasta czy innej wsi gdzie danej osoby nikt nie zna. Teraz taką rolę pełni globalna wioska. Nic się nie zmieniło, po prostu zasięg potencjalnych knag się zwiększył. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wśród Nas jest jakiś psycholog, który mógłby to wyjaśnić, ale z informacji z neta, oraz z doświadczenia życiowego, wiem, że facet może mieć i 1000 partnerek i będzie dzięki temu, nie wiem rósł. Będzie czuł się silny, męski itd. Kobieta - nawet najpiękniejsza - im więcej kutangów przyjmie tym gorzej czuje się ze swoim ciałem. Oczywiście wprost to powie tylko na terapii jakiejś, ale podświadomość im mówi, że jest się brudnym itd.. Też inaczej mają kobiety, które tak robią od zawsze (dawanie w kiblu na dyskotece 5 minut po Poznaniu np)(dla mnie to patola), a inaczej kobieta która miała jakieś "zasady", chciała dobrze, ale życie zweryfikowało i z ambitnych planów musiała zrezygnować i brała co popadnie. 

 

Facet pojedzie do Tajlandii, porucha tydzień i będzie miło wspominał. Kobieta tydzień ruchania w Egipcie - rok miłych wspomnień, a później coraz więcej wstydu... 

 

Macie takie doświadczenia? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Matthew88 napisał:

wiem, że facet może mieć i 1000 partnerek i będzie dzięki temu, nie wiem rósł. Będzie czuł się silny, męski itd. Kobieta - nawet najpiękniejsza - im więcej kutangów przyjmie tym gorzej czuje się ze swoim ciałem.

 

Jednym słowem - natura:) Tego nie oszukasz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Matthew88 napisał:

Nie wiem czy wśród Nas jest jakiś psycholog, który mógłby to wyjaśnić, ale z informacji z neta, oraz z doświadczenia życiowego, wiem, że facet może mieć i 1000 partnerek i będzie dzięki temu, nie wiem rósł. Będzie czuł się silny, męski itd. Kobieta - nawet najpiękniejsza - im więcej kutangów przyjmie tym gorzej czuje się ze swoim ciałem. Oczywiście wprost to powie tylko na terapii jakiejś, ale podświadomość im mówi, że jest się brudnym itd.. Też inaczej mają kobiety, które tak robią od zawsze (dawanie w kiblu na dyskotece 5 minut po Poznaniu np)(dla mnie to patola), a inaczej kobieta która miała jakieś "zasady", chciała dobrze, ale życie zweryfikowało i z ambitnych planów musiała zrezygnować i brała co popadnie. 

 

Facet pojedzie do Tajlandii, porucha tydzień i będzie miło wspominał. Kobieta tydzień ruchania w Egipcie - rok miłych wspomnień, a później coraz więcej wstydu... 

 

Macie takie doświadczenia? 

 

 

Popytam mam ex psycholog(serious), zobaczymy czy mnie nie zajebie :D

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Kamil9612 napisał:

Popytam mam ex psycholog(serious), zobaczymy czy mnie nie zajebie :D

 

No ale to kobieta psycholog. One nie mówią jak jest tylko to co chcesz usłyszeć 🤣 podejrzewam że ma też, swoje zaburzenia które chciała dzięki pójsciu na studia wyeliminować, no ale się to nigdy nie udaje.. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, dziadek do orzechow napisał:

Naprawdę ktoś to czyta i sądzi że tam jest prawda objawiona...

LUDWIKU DORN I SABO - NIE IDŹCIE TĄ DROGĄ! xD

Godzinę temu, Kamil9612 napisał:

Polki zawsze się kurwiły, od PRL, mentalność polaka-robaka u kobiet jest wpojona od dziecka.:D

I co z tym zrobisz? Taki lajf XD

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak na uczelni podczas przerwy między wykładami siedziałem sobie na korytarzu i nagle w pewnym momencie zaczęli przechodzić po nim panowie z Erasmusa (chyba Portugalczycy).

Do końca życia nie zapomnę jak każda Polka w tamtym miejscu prawie co skręciła sobie kark bo tak się oglądały za nimi :D

 

A teraz dodajcie do tego wakacyjny klimacik, plaża, jakieś winko i już romans gotowy.

a Ty Polaku dalej wymyślaj jakie prezenciki i niespodzianki robić swojej witamince to może się w końcu odfocha ☺️

Edytowane przez Tomek9494
  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, dziadek do orzechow napisał:

Nasze witaminki juz sie w ogole nie kryja.

Cytat:

 

Mam wrażenie, że w Polsce zaginęła sztuka uwodzenia. Na przykład Francuzi wiedzą, że kobietę trzeba najpierw nakarmić, spojrzeć jej głęboko w oczy, zaserwować dobre wino, sprawić nieoczywisty komplement, docenić jakiś element garderoby. Później w łóżku dzieją się cuda – opowiada 29-letnia Marika.

 

Totalne brednie: temat hipergamii kobiet, mediów głównego sortu, gdzie mówią, że przeciętny mężczyzn z Polski to cebulak, a taki obcokrajowiec to BON TON, sprawić nieoczywisty komplement, jak tak mówiłem dziewczynom, to z automatu byłem uznawany za taniego podrywacza, doceni taki zwykły przeciętny chłopak Polak jej garderobę, to nawet ją to nie wzruszy. A o pójściu do łózka to można sobie zapomnieć.

 

 

Edytowane przez Boromir
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, zychu napisał:

One i tak się kurwią,

 

Przepraszam bardzo - przezywają liczne przygody. Nowomowa wymaga używania odpowiednich sformułowań. 

 

9 minut temu, zychu napisał:

urabiania witaminek

Po prostu kaganiec cywilizacyjny spadł. Samin nie trzeba urabiać - natura to robi za nich. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Król Jarosław I napisał:

Ja wolę rumunki i węgierki. 

 

Ktoś założy o tym temat ? 

Mam znajomych Rumunów i oni nie mają najlepszego zdania o swoich rodaczkach. No ale w kurwieniu się Polek i tak nikt nie przebije.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd wiadomo, że Polki się najbardziej oddają?

 

2 godziny temu, Matthew88 napisał:

Nie wiem czy wśród Nas jest jakiś psycholog, który mógłby to wyjaśnić, ale z informacji z neta, oraz z doświadczenia życiowego, wiem, że facet może mieć i 1000 partnerek i będzie dzięki temu, nie wiem rósł. Będzie czuł się silny, męski itd. Kobieta - nawet najpiękniejsza - im więcej kutangów przyjmie tym gorzej czuje się ze swoim ciałem.

Wyobraź sobie, że uprawiałeś z seks z najbrzydszymi napalonymi kobietami dla których byłeś tylko drogą do ulżenia sobie, plus po seksie się z nimi związujesz NA ZAWSZE, szczególnie z pierwszym - a pierwszy mężczyzna kobiety to z tego co widzę to zazwyczaj największy osiedlowy patus i to z nim się związuje najbardziej. Jak w takim wypadku czuć cokolwiek innego do siebie niż wstyd? 

Wyobraź sobie, że zasypiasz i już na zawsze w Tobie żyje brzydka, wytuatowana 180 kilogramowa kobieta, która Cię nawiedza co noc i tak do końca życia i nie możesz tego się pozbyć oraz się związać z kimś porządnym. 

Kobiety płacą ogromną cenę za swoją głupotę, nie bez powodu dziewczyna która miała wielu facetów jest to ostatnie co się nadaje na porządną długoterminową relację.

 

Co do reszty pytania, ponieważ by mieć tyle kobiet i powodzenie musisz coś reprezentować i jesteś dumny, że "podbiłeś" tyle niewiast, jako kobiety byłbyś dumny zasadniczo, gdy oddasz się najlepszemu samcowi, Tobie dostępnemu - oddawanie się losowym gościom i jeszcze przyjmowanie kału do buzi czy inne rzeczy, które Cię upodlają sprawiają, że czujesz się nie tylko jako obiekt do wykorzystania ale jak gówno - dosłownie. Wyobraź sobie jeszcze, że poznajesz gościa i musisz ukrywać CODZIENNIE przed nim swoją przeszłość. Patrzysz w lustro i widzisz kogoś "nic nie wartego" kto sprzedał swoją niewinność.

 

"Witaminki" płacą ogromną cenę za swoją głupotę oraz wysokiej jakości samiec nie weźmie sobie witaminki po Arabach, ona jest dla niego NIE ISTNIEJĄCA w związku z tym pozostają mężczyźni wątpliwej jakości lub bardzo niskiej. Kobieta robiąc takie numery przekreśla na ZAWSZE dostęp do tego czego pragnie najbardziej czyli samca wysokiej jakości. To coś tak jakbyś ty tylko chciał 8, 9 10 a jedyne co Ci pozostało to przy dobrych wiatrach 5 czy 6 oraz wszystko niżej. To jak przejście z luksusowej restauracji na darmowe fast foody lub bardzo tanie - a już nigdy nie dostaniesz wejściówki do super restauracji. 

 

To, że kobieta ma za darmo fast foody nic nie oznacza, ponieważ nie tego pragnie. Z głodu nie umrze ale już porządnie nigdy się nie naje.

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Kamil9612 napisał:

Dla niej Polak to biedny kundel, zakolak, pijak i cham bezzębny.

 

I się nie dziwie. Stracili państwo na 123 lat. Potem I i II w. ś "komuna'. Od 30 lat dajemy się r.uchać kolejnym rządom. 99% dzisiejszego społeczeństwa. To w prostej linii chłopi pańszczyźniani. Od zaborów jesteśmy "osiedlowym chłopcem do bicia".Ostatnio nawet Czechy nam podskoczyły. Kto by szanował taką łajzę? 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Baca1980 napisał:

".Ostatnio nawet Czechy nam podskoczyły.

Oni nie lubili nas już od czasów przedwojennych.

 

11 minut temu, Baca1980 napisał:

Kto by szanował taką łajzę? 

Robią tak, powieważ widzą słaby rząd który z większością szuka zwady. Plus dodaj do tego to co napisałem wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 hours ago, zychu said:

Ciąg dalszy urabiania witaminek. One i tak się kurwią, a teraz dostają ideologiczną podbudowę.

 

Kurwienie ideologiczne stoi znacznie wyżej w hierarchii od takiego zwykłego. 

 

Ty szmato! Powiedziała kurwa do cichodajki. 

34 minutes ago, Patton said:

Oni nie lubili nas już od czasów przedwojennych.

Jakby ci sąsiad zajebał kawałek ogródka, w czasie gdy inny sąsiad przywłaszczał sobie garaż, to też byś go nie lubił. Czesi doskonale Zaolzie pamiętają. I Czeszki za Polakami nie przepadają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.