Skocz do zawartości

Polskie witaminki a seksturystyka


Rekomendowane odpowiedzi

43 minuty temu, Patton napisał:

Robią tak, powieważ widzą słaby rząd który z większością szuka zwady.

 

Jest na to prosty sposób. Baba z Portugalii (ta od Turowa) w ciągu tygodnia powinna mieć "wypadek". A w Czechach powinien wylecieć w powietrze skład z amunicją. Polityka międzynarodowa przypomina "życie". Gdzie łajzę każdy może kopnąć. 

 

Państwo potężne, to państwo które ma słabych sąsiadów...

Edytowane przez Baca1980
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Matthew88 napisał:

No ale to kobieta psycholog. One nie mówią jak jest tylko to co chcesz usłyszeć 🤣 podejrzewam że ma też, swoje zaburzenia które chciała dzięki pójsciu na studia wyeliminować, no ale się to nigdy nie udaje.. 

Ona mnie nienawidzi jak żydzi pana Jezusa, więc może prawdą jebnąć :D

 

  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Matthew88 napisał:

Nie wiem czy wśród Nas jest jakiś psycholog, który mógłby to wyjaśnić, ale z informacji z neta, oraz z doświadczenia życiowego, wiem, że facet może mieć i 1000 partnerek i będzie dzięki temu, nie wiem rósł.

Nie jestem psychologiem, ale to dość oczywiste. Lubimy być doceniani, uznawani za męskich. Im więcej kobiet nas w tym upewni tym lepiej. 

11 godzin temu, Matthew88 napisał:

Będzie czuł się silny, męski itd. Kobieta - nawet najpiękniejsza - im więcej kutangów przyjmie tym gorzej czuje się ze swoim ciałem.

Nie. Chyba że jej to otoczenie wmówi. A otoczenie może albo ostracyzować, albo mieć to gdzieś. Ta sama kobieta inaczej zostanie przyjęta tu, na bdsmowym munchu, a jeszcze inaczej na jakimś zbiorniku. 

11 godzin temu, Matthew88 napisał:

Oczywiście wprost to powie tylko na terapii jakiejś, ale podświadomość im mówi, że jest się brudnym itd..

Na tej samej zasadzie co mówi facetom. O ile na to pozwolą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale narzekacie na te kobiety. Kurestwo i oglądanie się za bogatszymi jest wszędzie. W Polsce, Francji, Holandii itd...

Nawet w Sudanie jest.

Zamiast pierdolić jakie te Polki szmaty i skoro tak uważacie to korzystajcie. Udajcie np.brytyjski akcent i rąbcie ile fabryka w knadze dała.

Edytowane przez trop
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.