Skocz do zawartości

Polską flagę na Olimpiadzie niósł tylko facet, z innych krajów nieśli oboje


Anonim84

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądałem właśnie trochę ceremonię otwarcia Igrzysk i co mi się rzuciło w oczy to taki obrazek, że co widziałem wejście na stadion sportowców jakiegoś kraju, to jego flagę nieśli oboje reprezentanci, babka i facet razem. U nas niósł tylko Paweł Korzeniowski, a Maja Włoszczowska szła obok niego. To jest równouprawnienie po polsku, księżniczkowanie i wspólny wkład w związek pięknie zaprezentowane światu. 

  • Haha 3
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba być nowoczesnym, flagę powinna nieść tylko Pani Maja, żeby pokazać jak bardzo polskie kobiety są wyzwolone. 

 

Upokorzylibyśmy w ten sposób zepsute reprezentacje innych krajów, które ohydnym procederem niesienia flagi przez kobietę i mężczyznę utrwalają patriarchalne, antykobiece wzorce.

 

Że niby kobieta sama flagi nieść nie potrafi?

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani Włoszczowska pokazała nasz patriarchat w praktyce. Ona idzie obok, a flagę dźwiga facet, to pewna analogia do systemu społecznego w naszym kraju: my faceci zapieprzamy, a kobiety przechodzą na emeryturę 5 lat wcześniej żyjąc jednocześnie dłużej od nas, co zgodnie z wyliczeniami portalu money.pl daje dopłacenie w wysokości ok. 150 tyś złotówek do każdej kobiecej renty czy emerytury. Nie wiem czego nie rozumiecie:D

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Anonim84 napisał:

To jest równouprawnienie po polsku, księżniczkowanie i wspólny wkład w związek pięknie zaprezentowane światu. 

 

Reprezentacja Polski

 

Zobaczcie na to zdjęcie w naszej reprezentacji jest więcej kobiet niż mężczyzn😁

Oczywiście jakby inaczej Polskie witaminki musiały jebnąć sobie selfie a wieczorem na FB wrzucą😆

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, spacemarine napisał:

Pomaga mu pewnie tak:
- idź prosto

- wciągnij brzuch

- ogarnij się na widowni się z ciebie śmieją

 

To jest moja druga teoria na ten temat. Pokłóciła się z facetem, jak to pOlka, przed wejściem na stadion i powiedziała: "a to nieś se sam". ;)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Piter_1982 napisał:

Kiedyś był chyba jeden chorąży i to reprezentacja sobie sama wybierała, a MKOL tylko zatwierdzał? 

 

Wcale podobno ludzie się nie palili bo krąży przesąd, że chorąży wraca bez medalu. 

 

Tak było, teraz widać parytet wprowadzili. Ale u nas i tak chłop jest od noszenia flagi.

 

Wieczorem w TVP Sport słyszałem, jak też na to zwrócili uwagę, tylko ich chwalili, że się fajnie podzielili rolami. Inni niezgrabnie nieśli razem, a u nas Maja, prawdziwa dama, pozdrawiała publiczność (chyba te Vipy), a Korzeniowski niósł flagę, jako prawdziwy dżentelmen. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę, bardzo ładne mamy nasze Olimpijki. 

Liczę na grad medali i dobre występy naszych reprezentantów.

Co do głównego tematu. Jest cos takiego jak: "klątwa chorążego".

Tym samym może lepiej, ze naszą narodową flagę niesie tylko jedna osoba.

 

W dniu 23.07.2021 o 20:13, RealLife napisał:

Ciekawe czy taką Maję można zamęczyć w łóżku. Moim zdaniem nie. Przy jej wydolności, facet płuca wypluje i się skończy. 

Dlatego dla Pani Sportsmenki musi być w łóżku Pan Sportowiec z taką samą albo najlepiej wyższą wydajnością płuc.

Taki seks musi być ogniście olimpijski. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.07.2021 o 19:15, Mosze Red napisał:

Że niby kobieta sama flagi nieść nie potrafi?

Niestety nie potrafi:

 

W dniu 24.07.2021 o 12:44, Conrad napisał:

000CP0DU8C2962RN-C122-F4.jpg

 

Na tym zdjęciu jedna z naszych reprezentantek macha flagą Singapuru! Co tam, że kolory ma na odwrót i pół księżyc namalowany. Dostała to macha ... wszystko jedno czym, masakra!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.