Skocz do zawartości

Zostawiam Was na zawsze


Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, Ceranthir napisał:

Z jednej strony szkoda, bo będzie na forum nudniej, a zawsze posty i wpisy o chadach, szczękach mi poprawiały humor. Niemniej, powodzenia w życiu, trzymaj się ;)

Pozostawiam po sobie najbardziej merytoryczne treści na forum. Korzystajcie bo nie po to poświęciłem swoje życie nauce żeby nikt nie korzystał.

 

2 minuty temu, Boromir napisał:

Nie loguj się :) Proste.  Zaloguj się, jak będziesz miał wenę.

Mam cały czas… czas to przerwać i skupić się na innych rzeczach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Analconda napisał:

Pozostawiam po sobie najbardziej merytoryczne treści na forum. Korzystajcie bo nie po to poświęciłem swoje życie nauce żeby nikt nie korzystał.

Dziękujemy, na pewno skorzystamy.

 

Trzymaj się, uszy do góry i do przodu! 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje podjęcia mądrej decyzji i rozwijania się - jeżeli to nie żart i nie będzie kolejnego wejścia z rozstawianiem po kątach ludzi, jak to było już jakiś czas temu.

 

Czyli w ciągu jednej chwili wszystko co Ci wtłaczali do głowy tutaj ludzie nagle się do niej wcisnęło w momencie, gdy zaszeleściły Ci realne pieniążki przed oczami? Trochę zabawne, ale bardzo pouczające, za co Ci dziękuję. Kolejna życiowa zagadka rozwiązana. :) 

 

Dziękuję za wszystkie materiały, które za sobą zostawiłeś - z pewnością będę do nich wracał dla odświeżenia wiedzy. :) 

 

Powodzenia. 

 

PS. A co z materiałem naukowym o życiu normików? 😔

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Messer napisał:

gdy zaszeleściły Ci realne pieniążki przed oczami?

Nie o to chodzi nawet bo szczerze wątpię ze będzie awans. Pewnie nie ogarnę roboty.

Po prostu musze się skupić na innych rzeczach.

 

34 minuty temu, Messer napisał:

A co z materiałem naukowym o życiu normików? 😔

Postaram się by dotrzymać słowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia. Na każdego przyjdzie czas.

Fajnie było się "pokłócić", trzeba będzie znaleźć kogoś nowego.

 

--

 

3 hours ago, Analconda said:

Usuwam konto aby mnie nie kusiło…

 

Może niech moderacja zmieni email i hasło na jakieś przypadkowe, tak żeby się już nie dało wejść a nazwa została. Przynajmniej będzie @Analconda
a nie jakiś @Deleteduser6357.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Analconda napisał:

Przecież ja wszystkich wyjaśniałem…

 

To na odchodne po gejowsku ;) Każdy facet ma co w sobie z geja, moi kumple kiedyś po pijaku całowali się, panna powiedziała, że nic nie powie. to co chcą, pod warunkiem, ze nie dadzą sobie buzi, ci się popatrzeli  i dali sobie w ślinę, potem i co kurwa gadaj, i nie  nie pier#ol. Fejmuch może pomarzyć i jego chłopak Sekuła. z drugiej strony chciało ci się rozmawiać z tymi idiotami jednostrzałowcami. Ne mogę na nich patrzeć, jednego widziałem na żywo. Zakompleksiona łajza zamiast zająć się swoim życiem wolał hejtować. Taka dywagacja.

 

Bloodhound Gang - I Wish I Was Queer So I Could Get Chicks

Kurwa nie wyświetla się. Ale sam znajdziesz

 

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.