Skocz do zawartości

Jakie perfumy do 700 złotych polecacie?


Druid

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie :)

 

Właśnie mi się kończy flakom z perfumem Chanel Platinum Egoiste (100ml) POLECAM. Jakich perfum używacie ? Jakie polecacie ? Nie wiem, co wybrać. Nie lubię perfum, gdzie jest dużo alkoholu oraz, gdzie są za "słodkie"

 

gwudmki0rwc5.jpg

 

https://magazyn.ceneo.pl/artykuly/5-meskich-zapachow-ktore-kochaja-kobiety

https://www.nutaserca.pl/najlepsze-perfumy-meskie-ranking/

 

Polećcie coś super

Pozdrawiam

Edytowane przez Boromir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od Twoich preferencji.

 

Ja sam lubię eksperymentować z perfumami i wypróbowywać nowe w zależności od pory roku, okresu w życiu, czy ogólnego nastroju. Najczęściej powtarzałem Bleu de Chanel. Ostatnio wypróbowuję dość oryginalną kompozycję Hermesa H24 - pachnie bardziej ziołowo (szałwią). Jestem dość zadowolony, ale raczej nie dla każdego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Boromir napisał:

chcę kupić porządne za kilkaset złotych, więc eksperymentowanie przy takich kwotach to tak średnio ;)

 

Czy ja wiem? Ja od paru lat już praktycznie kupuję perfumy tylko z tej półki cenowej. Mimo wielokrotnego wąchania próbek w sieciówkach typu Sephora, to jednak każdy zakup nowego zapachu jest swego rodzaju eksperymentem. Tylko że ja akurat lubię sobie raz-dwa razy do roku zmienić zapach i poczuć "nową energię".  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Globtroter87 napisał:

Tylko że ja akurat lubię sobie raz-dwa razy do roku zmienić zapach i poczuć "nową energię".  

Za kilkaset złotych zabawa :) Ja tam chciałbym, bezy ktoś polecił coś fajnego, żebym nie kupił czegoś, co mi nie będzie pasować, a siedzenie i wąchanie każdego perfuma mi się nawet nie chce, tym bardziej, ze zapachy miksują się przy wąchaniu 20, 30 próbek każdego perfuma, przez co mogę źle wybrać.

Teraz, bassfreak napisał:

Douglas czy sephora

Tam zamierzam coś kupić fajnego :)

Teraz, bassfreak napisał:

Za 700 zł to możesz już niszowe szukać,

Jak masz coś fajnego to poleć :)

1 minutę temu, spacemarine napisał:

Polecam "Czar PGR-u"

Co to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Boromir Dobry zapach tak podbija atrakcyjność, że to czysta poezja.

 

Za taki budżet możesz pokusić się o flakon perfum z wyższego szczebla tj. obczaj np.  " Perfumeria  Niszowa Lulua "  w  Katowicach w samym centrum,  fantastyczne miejsce na wysoki/ bardzo wysoki budżet, można również

 

brać próbki za drobne kwoty...

 

Ty  możesz sobie jebnąć cały flakon.

 

Dziwię się niektórym facetom, że nie stosują zapaszków,  bądź uważają, za " pedalskie " 

 

;]

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Zobacz tutaj cenę https://www.pachnidelko.pl/product-pol-40718-Dior-Sauvage-200ml-edt.html?query_id=1 a w sephorze 760 zł to samo. 

 

Wbijaj na fb na grupy "perfumowe świry" albo "perfumowania". Tam możesz sobie brać odlewki od ludzi i też mają całe flaszki w dobrych cenach. Nigdy nie kupuj w D i S bo to złodzieje. 

Tu masz kozak na lato i ciepłe dni

 

https://www.pachnidelko.pl/product-pol-84459-Giorgio-Armani-Acqua-Di-Gio-Profondo-125ml-EDP.html?query_id=4

Edytowane przez bassfreak
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem napisać, że prawdziwy mężczyzna pachnie jak kebab ale nie napiszę.

 

Pracowałem z gościem, który 1/4 wypłaty w euro wydawał na perfumy CO MIESIĄC. Muszę przyznać, że moje dwie 53 i 49 letnie koleżanki z pracy (polki) były zachwycone i bardzo im się podobało, wdychanie tak drogich oparów od 24 letniego chłopaka, który co miesiąc wywal siana. Włoszce około 47 letniej również zapach sprawiał przyjemność i około 53 letniej Turce też. Niestety - młodych kobiet nie wyrywał na sam zapach z krokodyla, czy czym on tam pachniał. Natomiast koleś, z którym pracowałem 26 lat około i mył się raz na tydzień lub mniej - miał atrakcyjną blond Niemkę, co potem się okazało - mieli dziecko w drodze o czym poinformował. Koleś, który chciał się przypodobać i wydawał krocie na perfumy, jedyne co widział to zadowolone panienki 50 letnie.

 

Masz ci los 😉 

 

Morał jest z tego taki, tak śmierdziuchy działają ale jak nie macie zbyt wiele kasy, to lepiej używać okazyjnie niż podbijać prestiż na próżno.

A jeszcze lepiej działa widocznie nie mycie się i nie używanie perfumów. Znacie gości, którzy są niehigieniczni a mieli kobiety? Na pewno znacie :) 

 

Pamiętajcie, że czasem zapach działo odrzucająco, ja mam wrażliwy węch i w kościele nie mogłem ustać jak te babcie odpalały te swoje capidła - boże, dusiłem się ale boże w imię Twoje czego to się nie przetrzyma :D Nie, każdy zapach działa jednakowo na kobietę, jednę lubią zapach kalarepy a drugie żołędzi, warto wybadać czy śmierdzimy czy pachniemy dla naszej absztyfikantki.

 

 

 

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, mati248 napisał:

Kup Creed Bois du Portugal 100 ml.  

https://makeup.pl/product/37025/

 

Żeby biedaki miały ścisk doopy.   

 

 

 

 

 

 

 

 

Biedak nie wyczuje ;)

Czemu nie Aventus?

 

Wracając do tematu: kupic z interesującej linii po kilka próbek/kilkanaście. I dobrać samemu. Sprawdzić na własnej skórze...na nosie partnerki...:)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Pamiętajcie, że czasem zapach działo odrzucająco, ja mam wrażliwy węch i w kościele nie mogłem ustać jak te babcie odpalały te swoje capidła - boże, dusiłem się ale boże w imię Twoje czego to się nie przetrzyma :D 

 

Potwierdzam. Niejeden perfum kosztujący ratę za poloneza potrafi pozbawić człowieka węchu. Mam nawet w swoim otoczeniu Panie lubujące się w drogich słodko-duszących perfumach. Przebywanie w ich towarzystwie dłużej niż kilka minut grozi trwałym uszczerbkiem na zdrowiu. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Boromir napisał:

Za kilkaset złotych zabawa :) Ja tam chciałbym, bezy ktoś polecił coś fajnego, żebym nie kupił czegoś, co mi nie będzie pasować, a siedzenie i wąchanie każdego perfuma mi się nawet nie chce, tym bardziej, ze zapachy miksują się przy wąchaniu 20, 30 próbek każdego perfuma, przez co mogę źle wybrać.

Na to wychodzi. No risk no fun. 😜

 

Ja polecam od siebie blog o perfumach, który zadziwiająco pokrywa się z moimi osobistymi preferencjami. 

https://nezdeluxe.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jon DoeAle śmieszny jesteś, gratuluję :) 

 

Do 700zł najlepszym rozwiązaniem było by kupienie  kilku sampli o pojemności 10-30ml żeby mieć kilka pozycji na różne okazje.

O ile często tu podawane bleu de chanel czy dior savage są bardzo powtarzalne i dla mnie zwyczajnie nudne.

Niestety ten drugi zapach podoba się Paniom, ale kwestia jeszcze czy edt,edp i który rok produkcji (bo np 2015 batch pachnie inaczej jak 18)

Kupując jedną flaszkę ponosisz ryzyko że zapach nie podejdzie, mimo że robiłeś test paskowy i ci się spodobało. Zapachy mają różne nuty i wchodzą w reakcję z skórą, w dodatku nos i mózg się przyzwyczaja. Nie raz miałem sytuację że zapach oczarował mnie w perfumerii a próbka po 3dniach noszenia lądowała w najciemniejszych zakamarkach szafy nieużywana.

 

Istnieje jeszcze opcja o której mało kto wie, ale jak poszukasz to znajdziesz.

Są miejsca gdzie możesz skomponować własne perfumy - wtedy będziesz miał coś unikatowego.

 

Wszystko tak naprawdę zależy od finansów bo to one mocno ograniczają.

Moje propozycje to :

 

1.Ormonde jayne - wszystko a w szczególności "Montabaco"

2. Nishane - perfumy na sterydach- ultra mocne i tu w szczególności "Havicat"

3. Creedy- zwiewne o słabej projekcji natomiast kompozycyjnie mainstream ( w szczególności "Aventus, Green irish")

4. Parfum de marly - "Layton/herod"

 

Budżetowe moje TOPki które aktualnie pamiętam :)

 

1.Acqua di gio - super znane, chociaż swój złoty czas już mają za sobą. Jedne z najczęściej podrabianych i przy okazji komplementogennych zapachów. Idealne na wiosnę/lato.

Wersja Profumo - na wieczór, dużo lepsze parametry, również podoba się paniom.

2.Dior homme cologne - na upały

3. JPG kokorico - na kikiriki

4. Bleu de chanel EDT - gdy nie wiem co użyć, zawsze się sprawdza

 

Sprawdziłem już tysiące różnych zapachów i nadal mam poczucie że coś przegapiłem, że nie znalazłem swojego zapachu.

Ale gdybym miał skrócić swoją wypowiedź do minimum proponując 3 zapachy które zrobią największe boom i dadzą największą dźwignię to były by to:

 

1.Invictus aqua 2016 - kluczowy jest tu rocznik, już nie produkują w tej formule ale na allegro można znaleźć od czasu do czasu.

2.Acqua di gio - im starszy tym lepszy :) 

3.Dior sauvage edt z 2015 roku będzie największa siekiera.

 

Pozdrawiam.

 

 

Ysl y edp z nowszych :) i tańszych,

The one D&G,

 

 

Edytowane przez Maninblack
  • Like 3
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Boromir napisał:

Nie wiem, co wybrać.

 

Godzinę temu, Boromir napisał:

chcę kupić porządne za kilkaset złotych, więc eksperymentowanie przy takich kwotach to tak średnio

W takim razie polecałbym małe próbki tzw "inspirowanych" oryginałem. Kupisze je za grosze, mniej więcej sprawdzisz co Ci odpowiada zanim wyrzucisz grubszą kasę na oryginał.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Jakie perfumy do 700 złotych polecacie?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.