Skocz do zawartości

”Nie jesteś w moim typie” co wy na to?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam odrazu mówię ze zakładam ten post czysto edukacyjnie nie żale się nie mam parcia aby coś z tą dziewczyną mi wyszło poprostu chce rozkminic o co jej chodziło. Mam już swoje lata 31 lat ona 24 .  A więc do rzeczy

Spotkałem się z nią wczoraj 1 raz ona na wakacjach u babci na Mazurach ja jestem stad. Umówiliśmy się i Pojechaliśmy na spacer z moim psem w ustronne miejsce - brak ludzi. Tam była fajna eskalacja dotyku z mojej strony namiętne pocałunki itp. Już nawet miałem rozpięty rozporek ale powiedziała ze za szybko jutro tez jest dzień i się spotkamy jak cos i ktoś może tu przyjechać zobaczyć. - Ok odpuściłem, mówię jutro zaatakuje a mialem na nią chęć 😃
odwiozłem wieczorem żadnych sms dobranoc itp. 
dziś z rana zadzwoniłem nie odebrała napisała ze : ”nie może się spotkać przeprasza” 

odpisalem jej o co chodzi  ? 
ta cos zaczęła mówić ze za szybko ze chciała tylko się poznać pogadać a nie chciała być przezemnie całowała tak odrazu . 
napisalem ze nie uważam to za nic złego i ze spodobała mi się to ja całowałem , i dziś tez chciałbym ją poczuć … 

a ta mi napisała


No nic złego, ale skoro nie do końca jesteś w moim typie to po co się spotykać dalej.. albo się czuje to coś albo nie

 

odpisalem krótko - Ok kumam trzeba było tak odrazu pozdro . 
 

jak myślicie o co jej w tej głowie chodziło? Czy to jakiś test? Czy może faktycznie nie jej typ?. Ale zdziwiło mnie to trochę bo gdybym nie był jej typem przypuszczam ze opierała by się co do pocałunków i macania , a oporu wogole nie było. 
hmmmm  Czekam na wasZe rozkminki 

z góry dziękuje za odpowiedzi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto ją wie. Może faktycznie nie spodobałeś się na tyle mocno, by dać Ci dupy na kolejnym spotkaniu i chciała się wyplątać. Być może napisał do niej ktoś przystojniejszy od Ciebie. Być może jadłeś kebsa przed randką i waliło Ci z ust czosnkiem. A być może panna się po prostu nudzi w życiu.

 

Tak czy owak, sprawa jasna - Pani nie jest chętna. Pani dziękujemy, szukamy dalej.

  • Like 15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Januszek852 napisał:

A kto ją wie. Może faktycznie nie spodobałeś się na tyle mocno, by dać Ci dupy na kolejnym spotkaniu i chciała się wyplątać. Być może napisał do niej ktoś przystojniejszy od Ciebie. Być może jadłeś kebsa przed randką i waliło Ci z ust czosnkiem. A być może panna się po prostu nudzi w życiu.

 

Tak czy owak, sprawa jasna - Pani nie jest chętna. Pani dziękujemy, szukamy dalej.

Tak zrobię bracie trzeba iść dalej, tylko wiesz jak to jest jak nastawiłes się dziś na fajna niedziele z sexem a tu musisz na recznym

jechać bo dostałeś kosza  hahah czyli jednym słowem - zje bała mi niedziele 🥴

10 minut temu, Januszek852 napisał:

A kto ją wie. Może faktycznie nie spodobałeś się na tyle mocno, by dać Ci dupy na kolejnym spotkaniu i chciała się wyplątać. Być może napisał do niej ktoś przystojniejszy od Ciebie. Być może jadłeś kebsa przed randką i waliło Ci z ust czosnkiem. A być może panna się po prostu nudzi w życiu.

 

Tak czy owak, sprawa jasna - Pani nie jest chętna. Pani dziękujemy, szukamy dalej.

A tak serio to myśle ze byłem za przystojny i odpuściła bo się boi mieć ”chada” szuka misia 😃😃😃

  • Like 1
  • Haha 3
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, powerade napisał:

ale skoro nie do końca jesteś w moim typie to po co się spotykać dalej.. albo się czuje to coś albo nie

1. Wizualnie spodobałeś się, ale podczas pocałunków "nie poczuła" aż takich emocji żeby się jeszcze spotkać.

 

2. Ma chłopaka, ale chciała  sprawdzić czy jeszcze jest w stanie szybko uwieść następnego.

 

3. ....

4. ....

 

Szacun, że nie przeciągała znajomości i nie pogrywała typu zawieź, zasponsoruj, a może coś będzie.

 

 

  • Like 2
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem identyczną sytuację, która skończyła się na palcówce w łóżku. Koleżanka rok młodsza ode mnie, nasze pierwsze spotkanie. Zpalcowałem ją i chciałem iść dalej, natomiast ona postawiła opór i powiedziała, że nie dziś. Na drugi dzień rozjechaliśmy się do domu, na pożegnanie normalnie buzi i przytulanie, powiedziałem jej, że będę tęsknił, na co ona, że ona już tęskni i nie może się doczekać kolejnego spotkania. Jeszcze przez jeden czy dwa dni popisaliśmy, a potem nagle kompletna zlewka, odpisywanie półsłówkami, niechęć do kolejnego spotkania itd.

 

Naprawdę mi na niej zależało, dlatego popełniłem błąd i zacząłem się przed nią upadlać, prosić itp. aby powiedziała mi o co chodzi. Po jakimś czasie  w końcu z niej wydusiłem, że nie jestem do końca w jej typie, natomiast podobałem jej się z charakteru, jednakże to wspólne spanie i palcówka (na którą dziewczyna nie wyraziła sprzeciwu i odniosłem wrażenie, że jej się podobało) to było przegięcie i się do mnie zraziła. Gdyby nie to to bylibyśmy razem - tak powiedziała, ale ja w to nie wierze, nie po lekturze tego forum.

 

Na moje pytanie czemu mi nic wtedy nie powiedziała, że nie chce itp, to odpowiedziała, że się bała jak zareaguje (nie wiem co sobie myślała, że ją pobije/zgwałce czy co?) A no i jeszcze na koniec dała mi złotą radę, żebym uważał, bo inna dziewczyna by mogła to potraktować jako gwałt i mam farta, że to na nią trafiłem a nie na inną XD

  • Like 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest zainteresowana, ale za szybko pchałeś się do majtek, przez co zjebałeś sprawę...

 

Z drugiej strony  z większością kobiet to wchodzi - szybkie kisy- kisy.

 

Kobieta całkiem możliwe, jest bardzo, ale to bardzo atrakcyjna ? Czy mam rację ? :) 

 

Kuj żelazo, pokaż się z innej strony, daj jej teraz inne emocje, bądź uroczy i czarujący.

 

Jak powie Ci subtelnie " spierdalaj " to wiec, żeby spierdalać i next bitch.

32 minuty temu, Januszek852 napisał:

Być może napisał do niej ktoś przystojniejszy od Ciebie.

 

Baby inaczej patrzą na urodę u mężczyzn, nie lecą tylko i wyłącznie na wygląd...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, RENGERS napisał:

Jest zainteresowana, ale za szybko pchałeś się do majtek, przez co zjebałeś sprawę...

 

Z drugiej strony  z większością kobiet to wchodzi - szybkie kisy- kisy.

 

Kobieta całkiem możliwe, jest bardzo, ale to bardzo atrakcyjna ? Czy mam rację ? :) 

 

Kuj żelazo, pokaż się z innej strony, daj jej teraz inne emocje, bądź uroczy i czarujący.

 

Jak powie Ci subtelnie " spierdalaj " to wiec, żeby spierdalać i next bitch.

 

Baby inaczej patrzą na urodę u mężczyzn, nie lecą tylko i wyłącznie na wygląd...

No niewiem Czy jest sens abym jej teraz coś pisał. Może odpuscic i Nic nie pisać a jak

ona się odezwie wtedy zainicjować ? Szczerze nie chce mi się do niej pisać i podbijać jej atencję po tym co mi napisała .

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że zrobiła zachęcający wstęp, a teraz czeka by zobaczyć jak daleko się posuniesz by dobrać się do niej. Pewnie nie jesteś jedynym, który uderza do niej. 

Ochłodź klimat. Nie narzucaj się. Co miałeś napisać czy powiedzieć już zrobiłeś. 

Ona zna adres, a jak nie, to masz jeszcze trochę kobiet na tym świecie. 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie nie ma sensu tego ratować. Jeśli faktycznie się spodobałeś, to powinna sama chcieć wrócić do tej relacji. Jeśli nie, to nic tego nie zmieni - chyba, że byś został jakimś celebrytą, milionerem czy powołali Cię do reprezentacji Polski. Takim zachowaniem moim zdaniem pozbywasz się reszty szacunku w jej oczach i psujesz trochę rynek zawyżając jej samoocenę. Zlać i tyle, masz farta, że nie trwało to długo - ja w podobnej sytuacji straciłem na taką 6 miesięcy i upodliłem się przy okazji, Aż się skręcam z zażenowania jakie ja cyrki odpierdalałem, żeby do mnie wróciła.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, powerade napisał:

Tam była fajna eskalacja dotyku z mojej strony namiętne pocałunki itp. Już nawet miałem rozpięty rozporek ale powiedziała ze za szybko jutro tez jest dzień i się spotkamy jak cos i ktoś może tu przyjechać zobaczyć. - Ok odpuściłem, mówię jutro zaatakuje a mialem na nią chęć 😃

Moim zdaniem za szybko. Ja wiem jakie są teraz standardy w relacjach DM, ale nie każdy jest zainteresowany seksem, z kimś kogo się spotyka pierwszy raz, zna się kilka godzin.

Może pani na prawdę ma jakieś standardy moralne, przestraszyła się napaleńca i się wycofała- są wyjątki :D 

No ja bym nigdy na pierwszej randce nie atakował Jaszczurem :D 

51 minut temu, powerade napisał:

dziś z rana zadzwoniłem nie odebrała napisała ze : ”nie może się spotkać przeprasza” 

odpisalem jej o co chodzi  ? 
ta cos zaczęła mówić ze za szybko ze chciała tylko się poznać pogadać a nie chciała być przezemnie całowała tak odrazu . 
napisalem ze nie uważam to za nic złego i ze spodobała mi się to ja całowałem , i dziś tez chciałbym ją poczuć … 

a ta mi napisała


No nic złego, ale skoro nie do końca jesteś w moim typie to po co się spotykać dalej.. albo się czuje to coś albo nie

 

I już pokazałeś, że jesteś needy, jak ma Cię szanować, trzeba było poczekać 2-4 dni.

Chciała się poznać tłumaczenie: nie chciała się jebać z obcym gościem na pierwszej randce.

Potem to już poleciała klasykiem -> nie jesteś w moim typie i elo, bo co miała powiedzieć ?

Przecież powiedziała, że za szybko chciałeś peklować, a drugim tekstem wzmocniła tylko przekaz, żebyś się odczepił/

Uznała Cię za 30 letniego needy napaleńca- sorry, tak to wygląda z boku.

Dodaj jakieś szczegóły, to może sytuacja będzie oceniana inaczej :D 

Albo po prostu nie zdałeś testu na wygląd i elo, ale to byś odrazu w pysk dostał czy tekst ostry.

Albo taka kulturalna i chciała się wymiksować przez sms, bo w realu bała się reakcji (nie dziwie się w sumie, na odludziu, sam na sam z napaleńcem :D )

Nie bierz do siebie przekazu :D tylko analizuje i diagnozuje :D 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, powerade napisał:

Witam odrazu mówię ze zakładam ten post czysto edukacyjnie nie żale się nie mam parcia aby coś z tą dziewczyną mi wyszło poprostu chce rozkminic o co jej chodziło.

Jak nie masz parcia to zagraj coś va banque by wyjść ze swojej strefy komfortu, doświadczenie imo więcej warte niż teoretyczna rozkmina.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje oko, trochę źle rozegrałeś tę partię. Chciałeś od razu zamatować króla, a nie zauważyłeś, że wrogi hetman jest jeszcze w odwodzie u twojego oponenta.  Brat @RENGERS ujął to bardzo obrazowo.

 

U kobiet wszystko rozgrywa się na poziomie emocji, przykryte delikatnym kożuszkiem logiki. Jej logiczna strona mówi "nie jestem taka łatwa" ale strona emocji mówi "ale mi wilgotno". Dopóki przy niej byłeś, nie miała oporów aby Ciebie całować, bo dominowała sfera emocji. Ale kiedy emocji zabrakło, jej sfera logiki zaczęła zwyciężać, pytanie dlaczego? 

 

Zapewne nie skruszyłeś jej logicznej strony dostatecznie mocno. Naciskałeś zbyt mocno na fizyczność. Przez co wpadłeś do szuflady, "on chcę tylko fizyczności". Pisząc, że Ci się spodobała to od razu ją całowałeś tylko pokazałeś to dobitnie. Od razu całujesz każdą dziewczynę, która Ci się podoba? Ona w ogóle nie musiała się starać, abyś ją pocałował. Dostała to za darmo, bo jest kurwa ładna. To Ty za darmo dostałeś punch w twarz i "nie jesteś w moim typie". 

 

Już na początku przeinwestowałeś, to na czym ma Ci teraz zależeć? 

 

Cytat

Wolf: Ja ją kupiłem od serbskiego kaprala za butelkę marnej whisky, a sprzedałem mu za karton... to na czym ma mu kurwa zależeć, jak i tak przepłacił?!

 

Takie zaburzenie znaczenia, jest bardzo trudne do odwrócenia - i bez technik manipulacji raczej byłoby to niemożliwe. Na kobiety silnie działają dwie emocje, obojętność oraz zazdrość. Musiałbyś mieć jakiegoś asa kier w rękawie.

 

Zamiast dopuszczać się manipulacji, radzę skupić się na sobie. Popracować nad tym, aby nie lecieć od razu w ślimaka z nowo poznaną panną. Aby ona mogła zainwestować bardziej, bo Tylko tak będziesz mógł ją "utrzymać". Kiedy ona również zacznie inwestować, to twoja figura będzie rosła w jej polu emocjonalnym.

 

Buduj realną wartość. 

 

  • Like 9
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, tmr napisał:

Siusiaka sam wyjąłeś czy ona? Ważne dla pełnej oceny sytuacji i merytorycznej oceny całego zdarzenia. Jeśli sam to przeszarżowałeś. Jeśli ona to już gorzej ;)

Bo okazał się nie w jej typie.

Nie było siusiaka skończyło się na ślimaczniu i macaniu 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, powerade napisał:

ona na wakacjach u babci na Mazurach ja jestem stad

Skąd? Z forum braciasamcy.pl

 

Godzinę temu, powerade napisał:

jak myślicie o co jej w tej głowie chodziło?

@Analconda by napisał "Nie jesteś chadem"...

 

R.I.P.

  • Haha 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, tmr napisał:

 

Ale rozporek jakoś się rozpiął. I to może być kluczowe

Idzie tu zgłupieć jedni mówią aby atakować inni aby odpuscic 😃🥴

1 minutę temu, yrl napisał:

Wydaje mi się że wyszedłeś na napaleńca co po godzinie znajomości pcha rękę w majtki. Ona to wyczuła i straciła zainteresowanie. Eskalacja dotyku a macanki to dla mnie jednak jest drobna różnica. 

Jedni mówią ze jak jest okazja atakować inni aby nie ahhhh idzie się pogubić …. 🥴

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Morfeusz napisał:

Tak czy siak, NEXT. Szukanie z nią teraz kontaktu i proszenie się o jej uwagę, to już poniżanie się. 

 Dokładnie odpuściłem i może sama się odezwie .

Teraz, Egregor Zeta napisał:

Byś miał 130lat i dalej byś rozkminiał.

Na rozmminy nigdy za puzno bracie ;) 

29 minut temu, newonce napisał:

Absolutnie nie ma sensu tego ratować. Jeśli faktycznie się spodobałeś, to powinna sama chcieć wrócić do tej relacji. Jeśli nie, to nic tego nie zmieni - chyba, że byś został jakimś celebrytą, milionerem czy powołali Cię do reprezentacji Polski. Takim zachowaniem moim zdaniem pozbywasz się reszty szacunku w jej oczach i psujesz trochę rynek zawyżając jej samoocenę. Zlać i tyle, masz farta, że nie trwało to długo - ja w podobnej sytuacji straciłem na taką 6 miesięcy i upodliłem się przy okazji, Aż się skręcam z zażenowania jakie ja cyrki odpierdalałem, żeby do mnie wróciła.

No nie trwało to

długo a mimo to wkurwilo …. 🥴

29 minut temu, Kamil9612 napisał:

Moim zdaniem za szybko. Ja wiem jakie są teraz standardy w relacjach DM, ale nie każdy jest zainteresowany seksem, z kimś kogo się spotyka pierwszy raz, zna się kilka godzin.

Może pani na prawdę ma jakieś standardy moralne, przestraszyła się napaleńca i się wycofała- są wyjątki :D 

No ja bym nigdy na pierwszej randce nie atakował Jaszczurem :D 

I już pokazałeś, że jesteś needy, jak ma Cię szanować, trzeba było poczekać 2-4 dni.

Chciała się poznać tłumaczenie: nie chciała się jebać z obcym gościem na pierwszej randce.

Potem to już poleciała klasykiem -> nie jesteś w moim typie i elo, bo co miała powiedzieć ?

Przecież powiedziała, że za szybko chciałeś peklować, a drugim tekstem wzmocniła tylko przekaz, żebyś się odczepił/

Uznała Cię za 30 letniego needy napaleńca- sorry, tak to wygląda z boku.

Dodaj jakieś szczegóły, to może sytuacja będzie oceniana inaczej :D 

Albo po prostu nie zdałeś testu na wygląd i elo, ale to byś odrazu w pysk dostał czy tekst ostry.

Albo taka kulturalna i chciała się wymiksować przez sms, bo w realu bała się reakcji (nie dziwie się w sumie, na odludziu, sam na sam z napaleńcem :D )

Nie bierz do siebie przekazu :D tylko analizuje i diagnozuje :D 

Nie mogłem czekać bo tak umówiliśmy się ze jutro

sie zobaczymy bo Ona w poniedziałek wyjeżdża.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Januszek852 napisał:

Być może napisał do niej ktoś przystojniejszy od Ciebie.

Być może to ja będę dzisiaj ruchał będę miss universe albo modelkę victoria secret ale no właśnie BYĆ MOŻE XD

ps. macie kurwa kompleksy od tych chadów XD

 

Ja napiszę ci @powerade inaczej: BYĆ MOŻE ona na ciebie W CHUJ leci ale jest nieśmiała, tak naprawdę chce ci się dobrać do uja i to bardzo bo jesteś super gość!

Edytowane przez Ramaja Awantura
  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Ramaja Awantura napisał:

Być może to ja będę dzisiaj ruchał będę miss universe albo modelkę victoria secret ale no właśnie BYĆ MOŻE XD

ps. macie kurwa kompleksy od tych chadów XD

 

Ja napiszę ci @powerade inaczej: BYĆ MOŻE ona na ciebie W CHUJ leci ale jest nieśmiała, tak naprawdę chce ci się dobrać do uja i to bardzo bo jesteś super gość!

Podbudowałes mnie ziom Tą wypowiedzią bo już mailem dziś humor zjebany 😃 dzięki bracie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Ramaja Awantura napisał:

ps. macie kurwa kompleksy od tych chadów XD

Ja nie mam żadnych. Mi to wisi. Ale jakbym randkował i napisała do mnie dziewczyna o 2 oczka atrakcyjniejsza, to bym olał poprzednią.

 

Rozumiem, że na forum powstał ruch robienia kurwy z logiki i zaprzeczania oczywistościom. W zamian przywołuje się kompleksy mitycznego czada :)

 

Nie, czady i przegrywy nie mają nic do tego. Ktoś atrakcyjniejszy jest ciekawszą partią od kogoś mniej atrakcyjnego. Niezależnie od płci.

 

Pozdro w dalszym negowaniu rzeczywistości.

  • Like 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.