Skocz do zawartości

”Nie jesteś w moim typie” co wy na to?


Rekomendowane odpowiedzi

To już nawet nie jest kwestia wyjścia na desperata. Ja np wolę uprawiać seks w cywilizowanych warunkach tzn. nie gdzieś w krzakach z nowopoznaną dziewczyną, tylko kulturalnie w łóżku, w hotelu we wszystkie dziury 😜 i również czasem odstępuję od konsumpcji znajomości tu, teraz, zaraz, nagle tylko dlatego, że MAM OKAZJĘ. Ale liczę się z tym, że jutro może niczego nie być. Nauczony doświadczeniem że nie raz niczego jutro nie było. Co się dzieje w tych ich móżdżkach ? Ciężko powiedzieć. Może to automatycznie działa, że skoro nie wziąłeś jej jak jaskiniowiec MAJĄC OKAZJĘ, to co z Ciebie za chłop? Co to nawet wydupcyć nie potrafi. No i pańcię z automatu odrzuca na myśl o spółkowaniu z takim samcem delta lambda.  Zasada prosta: Kiedy Ona chce a ty nie, to jesteś impotent, pedał, pizda a gdy odwrotnie to zboczeniec, drapieżnik seksualny, erotoman...  A może po prostu miała w niedziele sraczke. 

  • Like 4
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, nihilus napisał:

Nie wiem co się dzieje ostatnio z tym forum.
 

W wątku obok jeden Brat ostatnio się nie dobierał i panna go olała - źle, zjebał. Teraz  @powerade się dobierał i panna go olała - też źle.

 

Jprdl, co byś nie zrobił, dupa zawsze z tylu 😅

Tez tak zauważyłem ze jest tu trochę jadu i co byś nie zrobił to cie ”zjadą”. No ale jestem

2 dni po tej całej sytuacji już tak przemyślałem sobie to trochę na chłodno i fakt mogłem trochę wystraszyć dziewczynę, tymbardziej jak szukała kogoś do ”związku” a nie do jednorazowej czy letniej znajomosci. No ale cóż natury nie oszukasz , a ja nie miałem już dość długo kobiety …. Sami mnie zrozumcie 🥴😃

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówcie co chcecie ale jak dla mnie seks na pierwszej randce jest za wcześnie. Wolę kogoś poznać nawet trochę dowiedzieć się o przebiegu niż walić co popadnie. Zresztą jak laska jest gotowa popuścić szpary na pierwszej randce to zapala mi się czerwona lampka co to za kurwisko. 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, HumanINC napisał:

@powerade, może po prostu zamieńmy się tymi pannami? Ja jestem tym, który się nie dobierał, a moja chciała, a Ty jesteś Tym, który się dobierał - a Twoja nie chciała. 

 

Zamieńmy się, i problem solved. :D 😆

 A fajna karynka ? Bo ta była niczego

sobie 😃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.07.2021 o 14:31, powerade napisał:

Witam odrazu mówię ze zakładam ten post czysto edukacyjnie nie żale się nie mam parcia aby coś z tą dziewczyną mi wyszło poprostu chce rozkminic o co jej chodziło. Mam już swoje lata 31 lat ona 24 .  A więc do rzeczy

Spotkałem się z nią wczoraj 1 raz ona na wakacjach u babci na Mazurach ja jestem stad. Umówiliśmy się i Pojechaliśmy na spacer z moim psem w ustronne miejsce - brak ludzi. Tam była fajna eskalacja dotyku z mojej strony namiętne pocałunki itp. Już nawet miałem rozpięty rozporek ale powiedziała ze za szybko jutro tez jest dzień i się spotkamy jak cos i ktoś może tu przyjechać zobaczyć. - Ok odpuściłem, mówię jutro zaatakuje a mialem na nią chęć 😃
odwiozłem wieczorem żadnych sms dobranoc itp. 
dziś z rana zadzwoniłem nie odebrała napisała ze : ”nie może się spotkać przeprasza” 

odpisalem jej o co chodzi  ? 
ta cos zaczęła mówić ze za szybko ze chciała tylko się poznać pogadać a nie chciała być przezemnie całowała tak odrazu . 
napisalem ze nie uważam to za nic złego i ze spodobała mi się to ja całowałem , i dziś tez chciałbym ją poczuć … 

a ta mi napisała


No nic złego, ale skoro nie do końca jesteś w moim typie to po co się spotykać dalej.. albo się czuje to coś albo nie

 

odpisalem krótko - Ok kumam trzeba było tak odrazu pozdro . 
 

jak myślicie o co jej w tej głowie chodziło? Czy to jakiś test? Czy może faktycznie nie jej typ?. Ale zdziwiło mnie to trochę bo gdybym nie był jej typem przypuszczam ze opierała by się co do pocałunków i macania , a oporu wogole nie było. 
hmmmm  Czekam na wasZe rozkminki 

z góry dziękuje za odpowiedzi 

Ja bym się jej zapytał zatem kto jest w jej typie, niech poda swoje preferencje, z czystej ciekawości bym chciał wiedzieć.

Dziwne,że laska śpi z gościem, a dzień póżniej mowi,ze nie jest w jej typie.

 

 

  • Zdziwiony 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Wolumen napisał:

Ja bym się jej zapytał zatem kto jest w jej typie, niech poda swoje preferencje, z czystej ciekawości bym chciał wiedzieć.

Dziwne,że laska śpi z gościem, a dzień póżniej mowi,ze nie jest w jej typie.

 

 

Nie spala ze mną tylko się lizała ! 😃😃😃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olać nie to nie i chuj 😅, rozkminiać co jej w głowie chodzi.

Zrobiłeś co trzeba, nic na siłę szanuj się.

To ona zepsuła szanse by poznać fajnego gościa, zainwestowałeś czas był pomysł na spędzenie czasu.

Że za szybko ? nie atakowałbyś to by było ale frajer nawet się za mnie nie wziął😂.

Ona sama nie wie czego chce, albo spotkała się z Tobą bo jej obiekt westchnień akurat nie miał czasu lub bajerował inną.

Zainteresowana dziewczyna sama wychodzi z inicjatywą spotkania to raz, odpisze na drugi dzień sama dzień dobry albo chociaż żyjesz?

Nawet gdyby  za szybko to by Cię przystopowała i zachęcała do dalszej bajery- nie jesteś jej typ 😀 już od początku bo ktoś inny już jest.

 

 

 

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Mat2206 napisał:

Olać nie to nie i chuj 😅, rozkminiać co jej w głowie chodzi.

Zrobiłeś co trzeba, nic na siłę szanuj się.

To ona zepsuła szanse by poznać fajnego gościa, zainwestowałeś czas był pomysł na spędzenie czasu.

Że za szybko ? nie atakowałbyś to by było ale frajer nawet się za mnie nie wziął😂.

Ona sama nie wie czego chce, albo spotkała się z Tobą bo jej obiekt westchnień akurat nie miał czasu lub bajerował inną.

Zainteresowana dziewczyna sama wychodzi z inicjatywą spotkania to raz, odpisze na drugi dzień sama dzień dobry albo chociaż żyjesz?

Nawet gdyby  za szybko to by Cię przystopowała i zachęcała do dalszej bajery- nie jesteś jej typ 😀 już od początku bo ktoś inny już jest.

 

 

 

Coś w ten design tam jest masz racje bo jest świeżo po rozstaniu i zapewne w głowie ma dalej swojego byłego, dlatego wybredza i wymyśla, mam nadzieje ze jeszcze kiedyś się odezwie to zrewanżuje się i napisze tez ze nie jest w moim typie albo coś w tym stylu 😃😃😃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, nihilus napisał:

Nie wiem co się dzieje ostatnio z tym forum.
 

W wątku obok jeden Brat ostatnio się nie dobierał i panna go olała - źle, zjebał. Teraz  @powerade się dobierał i panna go olała - też źle.

 

Jprdl, co byś nie zrobił, dupa zawsze z tylu

Wina leży zawsze po stronie faceta ty incelska świnio.😂😉

Pewnie jakaś cię skrzywdziła.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@powerade najważniejsze że coś działałeś, a nie się czaiłeś jak ostatnia pizda.  Wyobraź sobie teraz alternatywną sytaucję, czaiłeś się, a panna "na koniec" Ci mówi, że ona szuka kogoś "bardziej przebojowego", a nie tak "spokojnego". Dopiero byś sobie pluł w brodę, że nawet nie próbowałeś się z nią przelizać, hehe. Tak więc, coco jambo i do przodu bracie! Będą jeszcze chętniejsze!

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Rocco napisał:

@powerade najważniejsze że coś działałeś, a nie się czaiłeś jak ostatnia pizda.  Wyobraź sobie teraz alternatywną sytaucję, czaiłeś się, a panna "na koniec" Ci mówi, że ona szuka kogoś "bardziej przebojowego", a nie tak "spokojnego". Dopiero byś sobie pluł w brodę, że nawet nie próbowałeś się z nią przelizać, hehe. Tak więc, coco jambo i do przodu bracie! Będą jeszcze chętniejsze!

 Wiem bracie ale nakręcony byłem na nią a tu taki kosz i Zjebany weekend naszczescie już mi trochę przechodzi 🥴🥴🥴

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, nihilus napisał:

Ona przyjezdna, Ty lokales, tutaj nie było miejsca na żaden związek, tylko wakacyjny romans

A, że za dzień czy dwa miała wyjeżdżać to nawet romans z tego nie wyszedł by.

Jedynie taki 1 razowy sexik

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Brat Jan napisał:

A, że za dzień czy dwa miała wyjeżdżać to nawet romans z tego nie wyszedł by.

Jedynie taki 1 razowy sexik

Noi huj bracie Janie nic nie wyszło tylko pocałunek namiętny … a nieraz pocałunek namiętny bardziej wryje się dla Karynki niż sex 😜😜Haha świruje .,  także bądźmy dobrej myśli może jeszcze. Kiedyś ją ukluje ….. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, bernevek napisał:

Jak emanowałeś taką samą energią jak tutaj na forum, czyli jak spragniony wody, po 14 km wędrówki w Bieszczadach w lipcowym upale - to nie dziwie się, że zrobiła w tył zwrot. Postawiłeś jej w sytuacji bez wyboru. 

 No co zrobisz bracie natury nie oszukasz , a ja pies na baby jestem 😀😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.