Skocz do zawartości

Budka z lodami - kasjerka


avz

Rekomendowane odpowiedzi

Mam lepszy pomysł - biznes! Najmij ładną julkę w białych trampkach, żeby sprzedawała lody z budki gdzieś koło ruchliwego miejsca. Może nawet z takiego śmiesznego rowerka z lodówką z przodu.

 

Zainteresowanie simpów murowane, a może obok jakaś puszka na "dotacje", w końcu spermiarz odda julce ostatni grosz, niech się wykazują :D

  • Like 3
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Wolumen napisał:

zanim zacznie robić następnego loda, dla kolejnego klienta.

Chcesz stać jak frajer obok i z nią gadac jak ona będzie obsługiwać?

 

Kurde, aż sobie wyobraziłem taką scenkę, typiara klęczy i robi klientowi gałę przy uchylonych drzwiach od budki a tu podchodzi jakiś nieśmiały, w pinglach informatyk:

- Ej, wiesz, bo tak sobie myślałem, może byś chciała się poznać czy coś, co???"

a tam typiara ostro jedzie  polerując berło, 10 kolejnych gości w kolejce patrzących spod byka na frajera wzrokiem 'weź spier#alaj typie, a Ty dawaj szybciej mała, bo kolejka czeka'. :D

 

Szczyt kukoldstwa!

Edytowane przez Feniks8x
  • Like 1
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie daleko mnie powstała właśnie budka z dosyć ładną babką, widziałem jak koleś się przymilał. 

 

To byłeś Ty? :P Jeśli tak, to nie było tak źle. Następny raz pamiętaj by nie za dużo siedzieć bo zrobiłem zakupy a Ty nadal tam byłeś i czekałeś na lody 😄

 

W każdym razie, próbuj - najwyżej będziesz omijał to miejsce a ona chodziła w stresie do pracy, że kolejny absztyfikant do niej podbija - ryzyko zawodowe 😜 

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie chłopak zbankrutuje takimi strategiami @Januszek852przecież to już rozkminili od dawna. W sklepach z ciuchami i ładne laski w banku atrakcyjne kobiety w białych koszulach niezniszczalne garnki przez telefon to i miły troskliwy damski głos który wciska kit starszym ludziom wszystkie taktyki znane od dawna.

Pewnie i tak się nie uda bo jak masz takie rozkminy to wątpię w twoja skuteczność.

To ma być spontan mówisz co myślisz i jesteś bezpośredni szybka ciach bajera bierzesz numer jak nie a gofr do tego niedobry to mówisz że dzwonisz do sanepidu bo karaluch czy cię otruła i zwrot kasy. @Feniks8x Jesteś pojebany a najgorsze że mój mózg buduje kolejne elementy tej sceny wyostrza ją jeszcze i mnie to śmieszy xd

Edytowane przez WsiunzSuchej
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, 

Osobiście, mimo że nie pracuje jako kasjer czy coś w podobie, nie toleruje gdy ktoś przeszkadza mi w pracy. Ludzie oczywiście są różni. Jedni to lubią, inni nie. 

Musisz jednak wiedzieć że jest duże prawdopodobieństwo że nie Ty pierwszy będziesz próbował zagadać do tej laski, a co za tym idzie jest większe prawdopodobieństwo że z góry Cię oleje. Wsadzi w szufladę kolejnego "desperata" tylko z uwagi na to że zagadasz do niej kiedy ona akurat jest w pracy. Gdyby była poza nią sytuacja według mojej opinii byłaby trochę inna. 

Jest też oczywiście z drugiej strony opcja że jednak zagra i akurat Pani się spodobasz.

 

Jak sam widzisz, nie dowiesz się, póki sam nie sprawdzisz. Tak jak mówił kolega Rangers: idź i po prostu zagadaj. Jak będziesz widział że odpowiada Ci z grzeczności, bądź jest opryskliwa weź tego gofra czy tam loda, odwróć się  w swoją stronę i sajo nara.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, RENGERS napisał:

Każdy mężczyzna winien móć podejść do dziewczyny, która mu się podoba w realu i jej o tym powiedzieć w normalny cywilizowany  sposób

Tego nie polecam.

Czemu?

8 godzin temu, avz napisał:

Dyskrecja nie będzie problemem bo wczesnym popołudniem nie ma tam klientów, problemem jest co powiedzieć. 

Plus to.

 

Zginiesz od ra ZU.

JAK gówno w kiblu.

Czemu?

 

Kobieta/dziewczyna ŻYJE EMOCJAMI.

WCZORAJSZYMI/OBECNYMI(nie mylić z dzisiejszymi) PRZYSZŁYMI..

PIERWSZY 'otwieracz' musi!!!

USTAWIĆ CIĘ W POZYCJI POZA SZARĄ STREFĄ. ZAWSZE.

W SUMIE niema znaczenia czy pozytywnej czy negatywnej. Energii.

Nawet prościej jest się WINDOWAĆ z negatywa, niż bujać cały czas na PLUSIE. BO TO SZYBKO WYPALA OD ŚRODKA.... a życie nie jest czarno-białe i ma tyż góeniane odcienie szarości.

 

Nie znając jej emocji w danym momencie NIGDY NIE TRAFISZ.

 

Zostaje zasada CIEPŁO/ZIMNO...A BĘDZIESZ ZAPAMIĘTANY!

POTEM KUJESZ stal jak martenoski Huntik.

 

...przykład:

Kręconego poproszę.

?

No loda, rzecz jasna.

jaki smak?

BANANOWY Z NUTĄ RDZY z pod stacji wydobywającą ropę....może być odwiert na MALEDIWACH.

....TU JUŻ POWINNIENEŚ WIDZIEĆ w jej oczach dysonans poznawczy.

....możliwe, że nawet zostaniesz ztestowany czy OBY z Ciebie taki URABURA .

 ....jak zacznie kręcić, to dodaj, żeby nie łał w sobie śmietany po paluszkami bo się NIEDŹWIEDZIE ZLECĄ NA SŁODKIE.

I GDZIE TY LoDY BĘDZIESZ teraz brał?

...no chyba, że po pracy NOSI W PRZENOŚNEJ LODÓWCE, BRZEGIEM OCEANU, BAMBINO PROSTO DO TWOJEGO JACHTU.

 

 

....zasadniczo ciężko taki bełkot opanować od razu, NIC tu niema standartowego(przymilającego się), typowego, sztanponowego.

Pierdole nie jak HAN SOLO princes Ley'i.

 

EMOCJE oraz Z POZA SZAREJ STREFY.

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Tornado napisał:

Tego nie polecam.

Czemu?

Plus to.

 

Zginiesz od ra ZU.

JAK gówno w kiblu.

Czemu?

 

Kobieta/dziewczyna ŻYJE EMOCJAMI.

WCZORAJSZYMI/OBECNYMI(nie mylić z dzisiejszymi) PRZYSZŁYMI..

PIERWSZY 'otwieracz' musi!!!

USTAWIĆ CIĘ W POZYCJI POZA SZARĄ STREFĄ. ZAWSZE.

W SUMIE niema znaczenia czy pozytywnej czy negatywnej. Energii.

Nawet prościej jest się WINDOWAĆ z negatywa, niż bujać cały czas na PLUSIE. BO TO SZYBKO WYPALA OD ŚRODKA.... a życie nie jest czarno-białe i ma tyż góeniane odcienie szarości.

 

Nie znając jej emocji w danym momencie NIGDY NIE TRAFISZ.

 

Zostaje zasada CIEPŁO/ZIMNO...A BĘDZIESZ ZAPAMIĘTANY!

POTEM KUJESZ stal jak martenoski Huntik.

 

...przykład:

Kręconego poproszę.

?

No loda, rzecz jasna.

jaki smak?

BANANOWY Z NUTĄ RDZY z pod stacji wydobywającą ropę....może być odwiert na MALEDIWACH.

....TU JUŻ POWINNIENEŚ WIDZIEĆ w jej oczach dysonans poznawczy.

....możliwe, że nawet zostaniesz ztestowany czy OBY z Ciebie taki URABURA .

 ....jak zacznie kręcić, to dodaj, żeby nie łał w sobie śmietany po paluszkami bo się NIEDŹWIEDZIE ZLECĄ NA SŁODKIE.

I GDZIE TY LoDY BĘDZIESZ teraz brał?

...no chyba, że po pracy NOSI W PRZENOŚNEJ LODÓWCE, BRZEGIEM OCEANU, BAMBINO PROSTO DO TWOJEGO JACHTU.

 

 

....zasadniczo ciężko taki bełkot opanować od razu, NIC tu niema standartowego(przymilającego się), typowego, sztanponowego.

Pierdole nie jak HAN SOLO princes Ley'i.

 

EMOCJE oraz Z POZA SZAREJ STREFY.

Nie rozumiem. Gdzie tu te Emocje? 
Rozumiem natomiast, że trzeba zamiast gadać wprost, wymyślać bajki i opisy jak dla jakieś dziewczynki 10 letniej. Im więcej bajki wymyślonej i głupot, tym laska będzie miała mokro? 😯 to są te emocje? 
To, że ona sobie te wszystkie głupoty wyobrazi? 
I kobieta nie wyśmieje, że facet gada jak dziecko z przedszkola, o jakis odwiertach, ropie, niedźwiedziach itp. ? 

Edytowane przez Mugen2
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Mugen2 napisał:

To, że ona sobie te wszystkie głupoty wyobrazi? 
I kobieta nie wyśmieje, że facet gada jak dziecko z przedszkola, o jakis odwiertach, ropie, niedźwiedziach

 

Chłopaki dobrze radzą ona ma 19 lat w tym wieku to raczej w głowie nic tam jeszcze nie ma. Równie dobrze może jej bajke Andersena opowiedzieć a ona i tak w to uwierzy. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Tornado napisał:

 

 

 

Kręconego poproszę.

?

No loda, rzecz jasna.

jaki smak?

BANANOWY Z NUTĄ RDZY z pod stacji wydobywającą ropę....może być odwiert na MALEDIWACH.

....TU JUŻ POWINNIENEŚ WIDZIEĆ w jej oczach dysonans poznawczy.

....możliwe, że nawet zostaniesz ztestowany czy OBY z Ciebie taki URABURA .

 ....jak zacznie kręcić, to dodaj, żeby nie łał w sobie śmietany po paluszkami bo się NIEDŹWIEDZIE ZLECĄ NA SŁODKIE.

I GDZIE TY LoDY BĘDZIESZ teraz brał?

...no chyba, że po pracy NOSI W PRZENOŚNEJ LODÓWCE, BRZEGIEM OCEANU, BAMBINO PROSTO DO TWOJEGO JACHTU.

 

 

....

Ja bym z takiego pierdolenia nic nie zrozumiał i tylko popatrzył jak na debila a jeżeli laska na coś takiego poleci to ja bym sobie odpuścił. Poziom absurdu i bełkotu wyjebało za skalę można zapodać od czasu do czasu jakiś jajcarski tekst ale bez przesady robisz chłopakowi wodę z mózgu a to już będzie sukces jak jej powie o co mu chodzi pogada z nią kilka minut i albo się uda albo nie.

Jak wogóle po takich tekstach dla zjebów gadać o czymś z dziewczyną o co ona może go zapytać jak nic nie zrozumie albo nie wiem czy smakowała rdza z loda. Nawijać bajki to rozumiem jakieś podkoloryzowane historię  ale nie takie coś.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym to widział tak: 

Przygotuj sobie w głowie kilka tematów do rozmów. Przykładowo : 

1. Co robisz jak długo nie ma klientów?

2. Czy masz jakieś plany na wakacje?

3. Jak tam wakacyjna miłość ? 

4. Co robisz poza pracą ( możesz w rozmowie zagaić że pewnie spędza go z jakimś przystojniakiem) może od razu się dowiesz czy kogoś ma.

 

Przyjdź pogadaj raz drugi trzeci. Zaprzyjaźnij się z nią, umil jej dzień jakimś lekkim szczerym komplementem. Jak już złapiesz z nią luz w rozmowie to spytaj czy da się zaprosić na kawę lub spacer ;)

Nie cisnij o numer telefonu , po chuja ci numer skoro masz ją pod ręką ? Po chuj ma iść z tobą rozmawiać na randkę skoro nie potrafisz jej zainteresować rozmowa w zwyczajnej sytuacji ?

Skoro tam mieszkasz i masz pod ręką to możesz podbić raz dwa razy dziennie. Kupuj kilka razy z rzędu to samo a później przychodź tylko pobajerzyc. Jak zapyta czy chcesz gofra to powiedz że tak naprawdę to wcale ich nie lubisz i wyszczerz zęby xD

 

Zauważyłem że zamiast napalać się na numer lepiej normalnie pogadać. Wielokrotnie się okazuje że z taką laska wcale rozmowa się nie klei a Ty zamiast to wiedzieć od razu to walczyłeś jak debil o numer. A teraz siedzisz na nudnej randce i marnujesz swój czas i pieniądze. 

 

Jeśli nie jesteś Chad , nie masz gadane jak rengers to zwykle spokojne podejście jest najlepsze. Przede wszystkim ta laska jest proszona o numer kilka razy dziennie...

Może Cię olać a może też zostanie zwykłą koleżanka z którą bajerzysz dla przyjemności....

 

500 zł xD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak nie jest ważne co powiesz, ale w jaki sposób, energia.

 

Jak będzie Ci się łamał głos, będziesz uciekał wzrokiem to dupa zbita.

 

Masz być wyluzowany, tak jakbyś gadał z kumpelą czy siostrą.

 

- wiesz co, śliczna jesteś, chodźmy na spacer po Twojej pracy

- blablabla nie mogę

 

tutaj może być zwykła spławka, możesz dalej zastosować technikę drzwi obrotowych, nie odnosić się zbytnio do odmowy

- ja jestem Zdzichu, a Ty?

- Ola

tutaj small talk i kolejna próba

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@avz Musisz zdać sobie sprawę, że 19 letnia dziewczyna jest w najlepszym okresie atrakcyjnosci dla kobiety, więc twoje info, że ona jest wolna nie musi być prawdą. Dla takich młodych kobiet liczy się głównie wygląd mężczyzny by pochwalić się w towarzystwie jakie to ona ciacho zdobyła. Więc pytaniem jest jakie masz SMV? Bo gdy wyglądasz przeciętnie lub słabo to nie masz co liczyć na sukces. Co do samego zagadania do niej to wpierw kilka razy przejdź się i po prostu kup tego loda i wybadaj sytuację prowadząc rozmowy sytuacyjne. Przyglądaj się reakcja czy dziewczyna się rumieni, uśmiecha, bawi się włosami, jest otwarta, pomaga w rozmowie, sama zadaje jakieś pytania dobrze by było zainicjować kontakt, że niby tak przypadkiem ja dotknąłeś gdy odbierałeś resztę, która Ci wydała. Natomiast jeśli masz już na hura parcie na nią to prosto z mostu powiedz je, że Ci się podoba, że chcesz się z nią umówić i poznać. Przynajmniej będziesz wiedział na czym stoisz a tak będziesz się czaił jak pies do ruchania nie robiąc żadnego kroku gdzie zwlekając coraz dłużej narzucisz sobie presję gdzie możesz podczas poznania popełnić masę błędów, które będą ciebie w jej oczach eliminować. Także działaj nie ma co czekać i się zastanawiać, kobiety kochają siłę i odważnych mężczyzn. 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz szybko obok niej się postawić i kręcić większe lody i gofery, samica musi czuć dominację. Do tego przeganiaj jej klientów bądź przeciągaj na swoją stronę.

 

 

A tak na serio te wieloletnie plany to miałbym w dupie, cukrzycy prędzej dostaniesz od kupowania tych lodów niż poderwiesz. Normalnie podejdź gdy nie będzie zajęta pracą i zagadaj jak tam leci, wrzuć komplement i zaproponuj spotkanie - tylko nie na lody, laska ma ich raczej dość. Tak po prostu, tu nie ma czarów. Możesz zamiast spotkania wymienić się kontaktami i dopiero uderzać, ale to już od Twojego wyczucia zależy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.07.2021 o 15:21, RENGERS napisał:

Każdy mężczyzna winien móć podejść do dziewczyny, która mu się podoba w realu i jej o tym powiedzieć w normalny cywilizowany  sposób, byłoby znacznie mniej płaczków.

 

Nawet przykładowo 30 latek mógłby zaprosić na randkę 20 latkę? <niepewny>
Wg mnie 20 latka jest za młoda na 30 latka, więc nie powinno się takiego "dziecka" chyba podrywać.

Edytowane przez Dragonis
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Dragonis napisał:

 

Nawet przykładowo 30 latek mógłby zaprosić na randkę 20 latkę? <niepewny>
Wg mnie 20 latka jest za młoda na 30 latka, więc nie powinno się takiego "dziecka" chyba podrywać.

 

Najatrakcyjniejszy mężczyzna to 30- 40 paro latek.

 

Pod warunkiem, że się nie opierdala, jeżeli chodzi o różne dziedziny życiowe.

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RENGERS z barmankami tak samo, bez wyjątku? Co i rusz widzę jakąś kocicę za blatem ale jestem jeszcze za cienki chyba. 
 

Niby napisałeś ogólnie ale wg. mnie z barmankami jest osobna kwestia, bo to (chyba) najbardziej oblegana przez podrywaczy i „podrywaczy” profesja xD

 

Edytowane przez Sugar Johnson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Sugar Johnson napisał:

 z barmankami tak samo, bez wyjątku? Co i rusz widzę jakąś kocicę za blatem ale jestem jeszcze za cienki chyba. 

 

Chłopie, jakie to ma znaczenie ?

 

Żeby mieć kobiety trzeba robić liczby.

 

W pełnym autobusie, do grup, do gadających przez telefon, nie ma to żadnego znaczenia, odrzucenia również.

 

Próbuj.

 

Nie mam pojęcia, czy barmanki są oblegane przez podrywaczy, stary ja mam na to WYJEBANE.

 

Jak widzę i mi się podoba i jest okazja to podchodzę, a okazja zawsze jest, bo wszystko inne to wymówka.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, RENGERS napisał:

 

Chłopie, jakie to ma znaczenie ?

 

Żeby mieć kobiety trzeba robić liczby.

 

W pełnym autobusie, do grup, do gadających przez telefon, nie ma to żadnego znaczenia, odrzucenia również.

 

Próbuj.

 

Nie mam pojęcia, czy barmanki są oblegane przez podrywaczy, stary ja mam na to WYJEBANE.

 

Jak widzę i mi się podoba i jest okazja to podchodzę, a okazja zawsze jest, bo wszystko inne to wymówka.

Jest w tym sporo prawdy. 

 

Laski dzielą się na te, którym się podobasz i którym się nie podobasz (albo mają chłopaka) - podbijasz i gadasz, albo będzie zainteresowana albo Cię zleje. Od kalkulowania czy podbić nikt jeszcze nie zamoczył, przemyślcie to sobie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.