Skocz do zawartości

Budka z lodami - kasjerka


avz

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Dragonis napisał:

Nawet przykładowo 30 latek mógłby zaprosić na randkę 20 latkę? <niepewny>
Wg mnie 20 latka jest za młoda na 30 latka, więc nie powinno się takiego "dziecka" chyba podrywać.

 

Co takiego?

 

Jak ja miałem 30 lat to nie dość że umawiałem się z 19-latkami , to zwykle nie kończyło się na kawie, a raczej u mnie w mieszkaniu w łóżku.

 

Pisałem w innym wątku - niedługo będe dobijał do 40stki, dziś interesują mnie 30stki (bo 10 lat różnicy to optymalna różnica), ale spokojnie 20-latkę bym wyrwał i dzisiaj, bo jaki to niby problem? Każda woli starszych, każda. 

 

Z doświadczenia wiem że dla takich 20-latek to właśnie facet 30-letni jest najatrakcyjniejszy, a nie jakiś tam 23-24-latek który jest niewiele od niej starszy.

 

Edytowane przez Adrianos
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty myślisz i używasz mózgu.

To poniższe to dla tych co są "mądrzy inaczej".

 

Wiesz ilu jest facetów co myślą, że 40-latek to prawie trup?

Ci nie rżną 20-latek tylko narzekają, że one chcą młodszych ładniejszych i bogatszych.

Ich kłopot.

Ja rżnę lale 2-3 razy młodsze i to one proszą o następne spotkanie.

Pieprzyłem się u niej w domu, na tylnym fotelu samochodu i na mchu w lesie na flanelowej koszuli położonej pod dupą panienki 3 dni temu.

Od ostatniego w/w wciąż mam moją dupę pogryzioną przez mrówki czy inne leśne stwory.

 

Edytowane przez JoeBlue
  • Like 2
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.07.2021 o 23:41, Mugen2 napisał:

, że ona sobie te wszystkie głupoty wyobrazi? 

Najbardziej erogennym narządem kobiecym jest 'muusk'.

Ploty mają to do siebie, że mutują, zwłaszcza uwięzione w jednej przestrzeni(zbiorze).

Cumasz?

Godzinę temu, JoeBlue napisał:

czy inne leśne stwory.

Doktorat ROZPISZ.

NAJWYRAŹNIEJ co poniektórzy nie kómają 'gózików emocji'.

5 godzin temu, Imiennik napisał:

ale to już od Twojego wyczucia zależy.

Curwa.

O n ma wyczucie jak młotek napierdalający kowadło?!

Jeszcze mu napisz o bilansowaniu białka w naleśnikach z mleka bez laktozy.

Cukry vs a mimo kwasy.

Poleciałeś.

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, JoeBlue napisał:

Wiesz ilu jest facetów co myślą, że 40-latek to prawie trup?

Ci nie rżną 20-latek tylko narzekają, że one chcą młodszych ładniejszych i bogatszych.

Ich kłopot.

Ja rżnę lale 2-3 razy młodsze i to one proszą o następne spotkanie.

 

Sama prawda.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.07.2021 o 14:51, avz napisał:

kasjerkę sprzedającą lody/gofry/kawę w budce

Nie pękaj, to na pewno Ukrainka lub inna emigrantka.

Przecież jak tu większość pisze wszystkie młode Polki-Julki nie pracują tylko siedzą na Insta i Tinder i urabiają frajerów.

 

  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć wracam z aktualizacją. Trochę mnie tu nie było. 

Wyszło tak, że miałem gotową dobrą gadkę na podstawie waszych postów w głowie ale jak przed nią stanąłem to plan wziął w łeb i tylko powiedziałem: poproszę gofra i Pani (xD) numer telefonu. Ona chwilę popatrzyła i nic nie mówiąc odwróciła się i poszła robić gofra. Myślę już sobie no trudno, nie udało się. Podała mi tego gofra i uśmiechała się, powiedziałem tylko dziękuję i uciekłem. Kończę jeść tego gofra a tam pod nim na papierowym talerzyku numer telefonu napisany niebieskim tuszem. 😁

Myślałem, że pewnie fałszywy czy coś ale następnego dnia zadzwoniłem i się z nią umówiłem na spacer. Spotkaliśmy się już trzy razy i jest coraz ciekawiej...

Drodzy użytkownicy, dziękuję za inspirację i dobre słowo 😃

  • Like 21
  • Dzięki 4
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, avz napisał:

Wyszło tak, że miałem gotową dobrą gadkę na podstawie waszych postów w głowie ale jak przed nią stanąłem to plan wziął w łeb i tylko powiedziałem: poproszę gofra i Pani (xD) numer telefonu. Ona chwilę popatrzyła i nic nie mówiąc odwróciła się i poszła robić gofra. Myślę już sobie no trudno, nie udało się. Podała mi tego gofra i uśmiechała się, powiedziałem tylko dziękuję i uciekłem. Kończę jeść tego gofra a tam pod nim na papierowym talerzyku numer telefonu napisany niebieskim tuszem. 😁

Kuurła nie uwierzę, jakie to proste 😂😆

Edytowane przez BRK275
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, avz napisał:

poproszę gofra i Pani (xD) numer telefonu

4 godziny temu, avz napisał:

Kończę jeść tego gofra a tam pod nim na papierowym talerzyku numer telefonu napisany niebieskim tuszem

 

Kurna gościu! Ale romantico filmowa scenka.

 

Ale żeś to rozegrał. Na spokojnie, na zimno, bez zbędnego pajacowania i wiadomych oblesnych żartów nt. robienia loda.

 

Niczym James Bond podchodzisz i bierzesz co swoje! Brawo brachu, najlepsze wyjście jakie mogłeś zastosować, ona ma już po dziurki w nosie (może nie tylko) podteksty o robieniu loda i tego typu taniego bajerowania. Wyróżniłeś się niewątpliwie i zapewne sama Ci to potem przyzna, że to ją urzekło. Perfekcyjność w prostocie. 👌

 

Swoją drogą trzeba byłoby wynając tego aktora, która grał Janusza Tracza by takie coś rozegrał jako instruktarz dla młodych padawanów. Pewność siebie i na chłodno krótki tekst 'biorący co swoje'. ;)

 

@avz informuj Brachu na bierząco o postępach. Kto wie, może będzie to pierwsza forumowa Para. Kurde zazdro.

Trzymamy kciuki!!! 💪

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I żyli długo i szczęśliwie. Koniec.

 

 

 

 

 

 

 

Nie kurwa, to jeszcze nie koniec. Teraz to dopiero zaczną się dramy, kłótnie, zdrady, kredyty na ślub, dziurawe kondomy, walka o alimenty, alienacja rodzicielska

ehhh rozmarzyłem się...

  • Dzięki 1
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.07.2021 o 21:59, JoeBlue napisał:

 

Ja rżnę lale 2-3 razy młodsze i to one proszą o następne spotkanie.

 

 

Chlop lamie wszystkie obiegowe opinie .3x mlodsze i jeszcze sie prosza koorla.Gratuluje seksapilu i tytanowego bolca +50 jak mniemam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nad morzem słyszałem jak gość dziewczyny z budki zagadał:

"fajną robotę na wakacje macie", "lokalnie mieszkacie, czy na wakacje przyjechałyście pracować".

Jeszcze można by dodać "pewnie nudna taka robota cały dzień, może byś się chciała wieczorem przejść do klubu?",

albo "cały dzień przy tych lodach, może dla odmiany byś się przeszła na coś z grilla, tu jest fajna knajpka XX niedaleko?"  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.