Skocz do zawartości

Artykuł - Pakt z "diabłem"?


Rekomendowane odpowiedzi

Wychodzi na to że facet to diabeł w tym poście, najpierw utrzymywał latami a później nie... Jestem ciekaw ile by to trwało w drugą stronę... Artykuł pod publiczkę, w trendzie naszych czasów, bądź niezależna, silna nie idz na układy ze swoim facetem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee... Wyszła krótkowzroczność i szybkie przyzwyczajenie się do lepszego standardu. 

Dała na luz i "dla niego" wydawała kasę na swoje potrzeby. 

On tyran ją zostawił. 

 

Przeleciałem na szybko artykuł i nie znalazłem nic o tym co ona robiła dla niego. Tipsy się nie liczą. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Jon Doe napisał:

Przeleciałem na szybko artykuł i nie znalazłem nic o tym co ona robiła dla niego. Tipsy się nie liczą. 

 

Dupy mu dawała ot co, może się zapuściła i koleś stwierdził że skoro tak to on zakręca kurek - mądry facet no ale już nazwany diabłem bo już nie daje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popłakałem się szczerze ze śmiechu przy tym, już na dzień dobry. O żesz kurwa, ale świat odwrócony xD Rzeczywistość wygląda dokładnie odwrotnie. Nie ma kasy nie ma miłości xD Kolejny bełkot na temat księżniczki, która mieszkała z mamusią i zły facet dał wszystko xD a później się zesrało, ojej xD Nie wierzę. No, ale wiadomo, że to wyssany z palca art nabity dla znaków. Hehe 😆

 

Cytat

Oficjalnie twierdzimy, że pieniądze w związku to sprawa co najwyżej trzeciorzędna. W przeprowadzonych w ostatnich latach badaniach zdecydowana większość ankietowanych nie przyznaje się do interesowności. Niemal każdy sondaż na ten temat prowadzi do podobnych wniosków: partner może być nawet biedny, byle szczerze kochał.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.