Skocz do zawartości

Panowie ENTJ na horyzoncie?


Rekomendowane odpowiedzi

@Libertyn

 

Zgłoś proszę ten komentarz z prośbą o usunięcie, robisz nam fatalny imicz tym konkretnym wpisem :D 

 

Laska chce ENTJ - na nich się uwzięła, to niech do niej piszą ENTJ-e.

Nie ma nic bardziej nieatrakcyjnego jak chłopak proszący się o kontakt z laską. Jak chce ENTJ to niech do niej uderzają, jeżeli już to mogłeś na priv a nie by wszyscy widzieli. Zresztą ona ma poniżej odpowiedniej ilości komenty, więc piszcie do niej na priva bo ona nie może.

 

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, eknm2005 napisał:

Mężczyźni są wzrokowcami podobno - znacznie łatwiej jak jakieś ent-j czy inne nie wiadomo co, wrzucić zdjęcie takiego "charakteru".

Dowódca, czyli szukasz kogoś takiego? :D

Gay Bdsm Masters

Tak, o ile to pani, to szuka CHADa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyno chyba fora pomyliłaś😆

To nie jest tinder🤣

Rozumiem, że przez ograniczony dostęp do egzotyki w końcu witaminki Polskie poszły po rozum do glowy i z desperacji próbują gdzie się da😁 

Jak już wstawiasz taki temat wpierw wyjaśnij co oznacza to ENTJ po drugie pokarz zdjęcie bo interesują nas kobiety do max 25 lat i SMV minimum 7. 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 2
  • Dzięki 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Iceman84PL napisał:

Dziewczyno chyba fora pomyliłaś😆

To nie jest tinder🤣

Czy ja wiem. 

 

Nie jedna parka się tu stworzyła, niech dziewczyna próbuje. Ona szuka tego ENTJ-a tutaj już rok i coś cienko idzie, widzę tutaj Twoją szansę @RENGERS :D 

@RENGERS Ty o jakiś HWDP a przecież Ci chyba wyszedł ENTJ kiedyś na teście, nie udawaj skromnego - smaruj priva :D 

 

"Jestem ENTJ stokrotko, będziesz moją maskotką" - i grzejesz! 🙋‍♂️  

 

Aha i pamiętaj by dziecku dać imię Belzebub za 10 miesięcy - nie żebym znał przyszłość 😈

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakiś opis typu osobowości wymyślony niby przez 2 kobiety ale oparty na dziełach samego C.G.Junga.

 

Tak przynajmniej wyczytałem na wikipedii.

 

 Mistrz świetnie opisał typy w "typy psychologiczne" i kompleks matki u kobiety w "Archetypach".

 

W sumie tylko dlatego się tu udzielam bo było coś stojące obok Junga.

 

A sam temat wygląda jak ogłoszenie na roksie leniwej dziewuchy, której się nie chciało nabazgrać coś więcej.

 

Oczywiście bez insynuacji w stronę autorki ale to było pierwsze co pomyślałem jak to przeczytałem tylko brakuje mi zamiast "mężczyzn" to "panów" i by było "kopiuj/wklej" XD

 

 

 

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.