Skocz do zawartości

Panowie ENTJ na horyzoncie?


Rekomendowane odpowiedzi

Jakie kur** zapraszam? Kto zaprasza? Gdzie zaprasza? A wymiary sylwetki i wagę podać to co? Gdzie pracujesz? Ile zarabiasz? Jaki przebieg? Czym jeździsz? Jakie masz mieszkanie/dom? Poproszę PITy z conajmniej pięciu lat i aktualne badania na choroby weneryczne. Oczywiście do tego aktualne zdjęcie w bikini bez PS z kilku stron, to pomyślimy nad tym PW.

 

 

Przyjdzie taka pierwsza lepsza i myśli że samczego Chada ustrzeli :D Proszę poczekać pod ścianą :D

Edytowane przez Imiennik
  • Like 4
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanKrieger Nasze forum nie jest od ogłoszeń matrymonialnych. Jej się pomyliły portale bądź robi sobie darmową reklamę .

Skoro piszesz, że już rok czasu szuka to znaczy, że z tą kobietą coś musi być grubo nie tak w dobie gdzie kobiety mają na pstryknięcie palców masy napalonych mężczyzn. Dla mnie to brzmi jak ogłoszenie z tinder czy roksy. Nawet mnie nie zdziwi jak to jakaś diva się okaże😁

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, PoProstuMarek napisał:

Całe te enagramy  i typy osobowości o dupę można potłuc. Zwykle bzdury 

 

Może nie bzdury ale same te testy zwłaszcza darmowe/internetowe to zwykły śmietnik ośmieszający poważną dyscyplinę.

 

Ten tak samo, zrobiłem kiedyś temu wyszedł mi architekt, dzisiaj logistyk do tego w niektórych pytaniach bym najchętniej wybrał coś co w ogóle nie było wymienione albo nic.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.07.2021 o 06:58, RabarbaR napisał:

Jaką formę ów kontakt przybierze INTJotko?

😆

Sky is the llimit.

W dniu 26.07.2021 o 22:55, Libertyn napisał:

INFP może być? 

Niestety nie.

Dziękuję wszystkim za aktywność. :) 

W razie pytań odsyłam do wgooglowania nt. INTJ - jeśli to niewystarczajace, to trudno. Co do bardziej prywatnych informacji - udzielę na priv, jeśli będzie to miało sens.

Niestety jak ktoś mądrze zauważył, preferuję wiadomości prywatne, gdyż czasowo nie mogę sobie pozwolić na aktywność na tym forum.

Take care wariaty.

 

W dniu 27.07.2021 o 23:58, SzatanKrieger napisał:

 

"Jestem ENTJ stokrotko, będziesz moją maskotką" - i grzejesz! 🙋‍♂️  

 

 

🤣🤣🤣🤣

Edytowane przez diotyma##
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, diotyma## napisał:
W dniu 27.07.2021 o 06:58, RabarbaR napisał:

aką formę ów kontakt przybierze INTJotko?

😆

Sky is the llimit.

500_F_224315609_qh4GAAGIDJsuajXZHgTi5xNR

 

2 godziny temu, diotyma## napisał:

Co do bardziej prywatnych informacji - udzielę na priv

Ja:'

confused-man-CE7F1R.jpg

2 godziny temu, diotyma## napisał:

Take care wariaty.

 

Również.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ENTJ'ka nie polecam swojego odpowiednika jako partnera. W szczególności dla INTJ. To rodzi walkę o dominację ze strony INTJ i poczucie niższości. 

Poza tym ENTJ to totalni szaleńcy. Uparci i niecierpliwi. Najgorzej. Truly from my not existing heart - don't recommend these species.


09owdsxlb8361.jpg

 

Edytowane przez melody
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.07.2021 o 10:44, Iceman84PL napisał:

Nasze forum nie jest od ogłoszeń matrymonialnych. Jej się pomyliły portale bądź robi sobie darmową reklamę .

Forum ma lepszy procent swatania niż kinder i badabum razem wzięte :D 

@melody

Te "INTP" are  cutie little babies i must protect them!" - mnie rozbawiło :D 

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jestem a może nie. Ale dla INTP świat i ludzie są nie do zniesienia, stąd też tylko 3 % ich obecności w całej populacji, po prostu szybko się tego świata bezpotomnie, ewakuujemy.

Inne typy mają zaburzone postrzeganie realizmu tego swiata, ale im bardziej zaburzony obraz tym lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deomi

 

By się zgadzało?

 

INTP
Podczas gdy INTP głęboko troszczą się o swoich bliskich, ich ślepy punkt jest zdecydowanie w emocjach. Trudno im zrozumieć emocje innych, ale jeszcze trudniej zrozumieć własne uczucia. INTPs często próbują nadać logiczny sens temu, co czują, zamiast po prostu pozwalać sobie na odczuwanie tych emocji, niezależnie od tego, czy mają one sens. INTPs mają trudności ze zrozumieniem tego, co czują inni, i często próbują analizować i rozumieć najlepiej jak potrafią. Największym wyzwaniem dla INTP są jednak ich własne emocje, ponieważ często próbują je logicznie logować lub całkowicie ignorować ich istnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, melody napisał:

Jako ENTJ'ka nie polecam swojego odpowiednika jako partnera. W szczególności dla INTJ. To rodzi walkę o dominację ze strony INTJ i poczucie niższości. 

Poza tym ENTJ to totalni szaleńcy. Uparci i niecierpliwi. Najgorzej. Truly from my not existing heart - don't recommend these species.


09owdsxlb8361.jpg

 

Jasna cholera, to dokładnie ja. :D 

 

80% tekstu na gorze bym się w sumie zgodził. A przypieczetowałaś to tylko moim ulubionym kawałkiem w który lubię się wczuwać ze to ja. :D 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś napisał o "wadach"

 

Oto, co uważam za wady ENTJ:

 

Niezwykle uparci — zazwyczaj są bardzo oddani wyznaczonemu przez siebie celowi i będą się go trzymać do samego końca. Nigdy się nie wahają, gdy dążą do celu. Cele te wydają się być bardzo wizjonerskie, dlatego wiele osób nie rozumie decyzji ENTJ i może myśleć, że jest impulsywny / głupi / nadmiernie podejmuje ryzyko. Kiedy im się uda, to dobrze. Kiedy ENTJ zawiedzie lub zda sobie sprawę, że jego wybór jest błędny, po prostu porusza się bez jęku. Ponosi konsekwencje swoich decyzji. (Dlaczego nagle wygląda to na siłę? Haha)
Raczej antyspołeczny – ma tendencję do odcinania się od kontaktów społecznych, zwłaszcza gdy inne strony są uważane za powierzchowne, dramatyczne, nieciekawe lub mające obsesję na punkcie materialnego komfortu. Na pewno nie zaprzyjaźni się z tymi ludźmi. Niedojrzały ENTJ może być snobem, patrzącym z góry na innych, którzy mają niższy kaliber akademicki, mają status społeczny lub nie należą do tej samej klasy elitarnej i wyraża to otwarcie poprzez społeczną ostracyzję. Bardziej rozwinięte ENTJ zachowują swój osąd dla siebie.
Wysokie oczekiwania - ENTJ są zwykle elitarni i wysoce wydajni i oczekują, że inni będą równi. Kiedy muszą coś zrobić (powiedzmy projekt grupowy), a inni nie spełniają ich oczekiwań dotyczących wydajności, ENTJ może całkowicie przejąć kontrolę, ponieważ jest to bardziej wydajne. Następnie chrząka i sika na te nieefektywne istoty za to, że są „bezużyteczne”. Wredne rzeczy. [Właściwie ENTJ po prostu chce, aby wszystko zostało zrobione szybko i dobrze, a on mówi ludziom, aby się poprawili, ale zawsze ludzie będą traktować ENTJ jako podłą osobę].
Sfrustrowany i przygnębiony- Ponieważ czasami niektóre rzeczy są poza kontrolą ENTJ, denerwuje się innymi, a czasem sobą. Łatwo popada w depresję, ponieważ otaczający go świat jest wypełniony ludźmi o niespójnych ideałach opartych na natychmiastowej gratyfikacji. Czasami nienawidzi świata i zastanawia się, dlaczego w ogóle istnieje, skoro nie może zmienić świata. Depresja pojawia się dość często u niezbyt udanego ENTJ.
Niespójne zachowanie - ENTJ ciężko pracuje z chwilami hedonizmu i pobłażania sobie. Generalnie jest niecierpliwy, ale cierpliwy w realizacji celów. Jest niegrzeczny dla niektórych ludzi, ale niezwykle miły w stosunku do tych, których uważa za przyjaciół. Nie angażuje wielu emocji, ale jest niezwykle kochający, gdy jest zakochany. Ludzie chcą nazywać „to wzmocnione ludzkie zachowanie” hipokryzja i podwójne standardy. Nie rozumieją ENTJ, kropka.

 

Prawda @melody czy gówno prawda? :P 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.