Skocz do zawartości

Dalszy rozwój


TreNdowaty

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

 

w skrócie-szukam nowych źródeł dochodów/ inspiracji.

 

Posiadam dobrze prosperującą agencję reklamową. W skład niech wchodzi: własny park maszynowy do druku wielkoformatowego, portal regionalny z +19 000 polubieniami, konstrukcje reklamowe i inne niekonwencjonalne nośniki reklamowe (bardzo fajne).

 

Zauważam, że zawsze mam od 0-20% przestrzeni wolnych na reklamy. Nigdy nie robię coś na zasadzie "tutaj może być twoja reklama"- gardzę tym. Mam na to inne patenty. Chciałbym wykorzystać, te przestrzenie i nie tylko, do stworzenia nowej firmy, czy też źródła dochodu. Niemniej nie mam czasu/chęci na tworzenie czegoś od zera, czy też zajmowaniem się czymś więcej niż 1-2h dziennie i wpadłem na taki pomysł:

 

Nawiązanie współpracy z innymi firmami, które reklamowałbym u siebie, ale z telefonem do mojej firmy (pośrednik), a dalej klienta przekazywałbym firmie, która realnie wykonuję usługę z racjonalnym procentem dla siebie.

 

Myślałem na te chwilę o fotowoltaice i ubezpieczeniach. Może macie jakieś ciekawe pomysły?

 

Zaznaczę też, że przykładowa reklama za 10. 000 zł, realnie mnie kosztuje max. 3.000 zł dlatego też myślę, że to ciekawa koncepcja.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.