Skocz do zawartości

Dziś zamykają strone Nasza Klasa


tmr

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się ciesze więcej szkody niż pożytku. Chciałbym żeby wszystkie portale tego typu umarły. Te sztuczne nie prawdziwe profile, influenserzy i ludzi co zdjęcia żarcia wstawiają albo bombelków nie cierpie tego. Zaorać i zbronować bo potem kobiety widzą takie idealne życie i im palma bije że tez by tak chciały, a to większość bull shit kto mając ciekawe życie by się chwalił tym na fb (miałby czas i chęć). Ciekawsze życie mają ci z youtuba jakiś film nagrają jest czasem fajna treść można posłuchać.

 Ja nie mam FB tzn mam roboczo, ale się nie chwalę niczym główno kogo obchodzi jak moje życie wygląda co żarłem gdzie byłem itp. 

Ile kobiet odświeżyło stare miłości to aż strach pomyśleć. Porozpadały się związki bo wiadomo stara miłośc nie rdzewieje i obraz w głowie, że kiedyś było lepiej. Kobiety mają teraz na wyciągniecie palca chadów z fajnymi profilami, a my przerywy możemy sobie co najwyżej zwalić do profili pięknych kobiet. Cena postępu jest duża. Nie cierpię tego typu portali. Idea jest fajna, ale wiadomo jak coś się rozrośnie zbytnio to robi się z tego ściek i wcześniejsza idea staje się karykaturą samej siebie. Ludzie powinni w realu spotykać się, a nie życie osobiste przenieśli do sieci. Żyją życiem innych.

W sumie co mnie obchodzi jak inni mają. Mnie obchodzi jak ja mam i czy mi jest dobrze, a inni mogą mieć złote pałace i peklować królewny i być ma Marsie nawet. To nie moje życie i nie obchodzi mnie życie obcych ludzi.

Na początku był IRC. Ja się nie załapałem, ale słyszałem, że był ok na poziomie.

Potem było gorzej NK,  Grono, Fotka. Wszystko popadało przyszedł jeszcze większy gnój FB.  Też zdechnie wcześniej czy później pytanie co go zastąpi.  Patrząc na trendy to strach się bać taki np Instagram (już większego główna człowiek chyba nie wymyśli) żartuję wiem, że wymyśli.

Ciekawe co tym razem. Sam bym chciał wiedzieć byłbym pierwszy i stworzył to szambo, a potem mld drinki panienki na wyrzuty sumienia :D

.Te serwisy są jak rak. Jeden się napromieniuje zgaśnie to powstanie drugi przerzut jeszcze silniejszy i bardziej toksyczny dla społeczeństwa. 

  • Like 4
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś, jeszcze w podstawówce i gimnazjum miałem profil na NK. Trochę tam czasu niepotrzebnie przesiedziałem, oglądając głupiutkie profile, zwłaszcza lasek, które de facto miały mnie głęboko w dupie. I dobrze 😉. Potem skasowałem to gówno. Fejsa nigdy szczerze nie miałem, być może założę, jak będę bardziej go potrzebował, ale nie jest mi szczególnie potrzebny. @buka1977 zgadzam się z Tobą, w całej rozciągłości. Ile te gówniane portale społecznościowe narobiły burdelu w życiu. Odnawianie ,, starych miłości" , dostęp do Chadów i full atencji od kukoldów. Najgorsze w tym to, że wiele fajnych, sympatycznych dziewczyn afiszuje się swoim życiem prywatnym, bo ,,tak wypada współcześnie". Wspólne zdjęcia ze ślubu (do czasu), sesje ciążowe a potem, z czasem, gdy mija haj zakochania, to mężulek idzie na dalszy plan i nie ma go często w ogóle na zdjęciach 🙂. Albo jest, ale tylko, na tych starych ( w fazie zakochania). Sztuczny świat, który rozpierdala życie realne, często na drobne części. Sam na własne oczy widziałem wiele profili zakłamujących rzeczywistość. W dodatku te komentarze pod zdjęciami pań typu ,, Pięknie wyglądasz" , ,,Ale laska". Setki lajków, serduszek. Kobiecie strzela dopamina i myślicie, że to sprzyja zachowaniu wierności, partnerowi 🤔 Nie sądzę. O to trudno, w czasach, gdzie prywatność jest wyśmiewana.

12 minut temu, maroon napisał:

Ten portal kupę związków rozwalił. Nie ma czego żałować. 

Chociaż jedno gówno, idzie do śmietnika.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc nigdy nie miałem tam profilu tak jak nie mam na FB, insta czy tego typu syfiastych portalach.

Szkoda mojego cennego czasu na takie badziewia.

Ludzie afiszują się ze swoim życiem bo potrzebują atencji, poklepania po pleckach, pokazania się, że coś się udało

by inni kipieli z zazdrości. 

Wiele kobiet bezsensownie siedzi całe dnie na kompach czy telefonach i żyje życiem wirtualnym by się dowartościować.

 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, buka1977 said:

Ludzie powinni w realu spotykać się, a nie życie osobiste przenieśli do sieci

Dziś akurat na czterii (wiem, często o tym wspominam, siedzę czasami bo to kopalnia wiedzy o babach i ich poglądach) akurar jakiś był temt o pisaniu, wyszło że baby by chciały na okrągło pisać cały dzień z gościami (brzebodźcowanie, uzależnienie, eskalacja?). Ja na to mówię, po ujj wam te pisania, trzeba dążyć dospotkań w 4 oczy a nie wisieć non stop na tych komunikatorkach. To mnie zkebały, bo one tego potrzebują, a ja to wiadomo chłop, byle się spotkać i spuścić z wora :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i tak już był trup odkąd fb zaczął zyskiwać popularność w Polsce od 2010/2011 roku.

Nawet GG się oberwało, ale przeżywa obecnie swój renesans dzięki julkom i prostytutkom.

 

W sumie to walić te wszystkie portale, bo zniszczyły do spółki z feminizmem relację damsko-męskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Egregor Zeta napisał:

1507276592_sr78ea_600.jpg

 

Boomeriada niczym z profilu "Pewex" na FB. Pokolenie dzisiejszych dzieci jest takie jak zostało wychowane przez ich rodziców, czyli głównie tych, co wrzucają takie gówna. Typowe dla Polaków szukanie dziury w całym i nie wyciągania wniosków oraz konsekwencji. 

 

NK było ciekawym profilem jak na swoje czasy. Idea tego była całkiem fajna - ot dołączanie do klas i odszukiwanie znajomych z dawnych lat. O socialach wolę się nie wypowiadać, bo to rak-instant, ale jedno trzeba przyznać - zdecydowanie zmieniły społeczeństwo. 

 

Co do tezy, że teraz każdy się "musi" pokazać. Otóż nikt niczego nie musi, a robi to co chce robić. 30-40-50 lat temu ludzie też się chwalili. Autem, domem, ogródkiem, znajomościami. Dochodziło to do mniejszej grupy odbiorców, ale zjawisko już istniało od setek lat.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.