Skocz do zawartości

Samotna maDka i przewrotne życie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowne Bractwo, dawno mnie tu nie było bo jak w tytule życie się pokomplikowało a myślałem że stoję twardo na nogach. Do czego zmierzam? No to zacznijmy od początku, po pierwszych moich postach możecie zaobserwować że miałem trochę problemy sam ze sobą alko itp mniejsza w to, wyszedłem z tego. 

Wiedza forumowa jest mi znana od dawna, na relacje z kobietami od gimnazjum nie mogłem nigdy narzekać byłem człowiekiem który myślał że złapał Boga za nogi "rucham i wychodzę". Ogólnie jakoś w styczniu wjechałem na dietę, siłownia pełna parą na pieniądze nie narzekałem w pracy też było spoko. 

Zajebiście ubrany wysportowany 24 latek,hajs,fura smv oceniam na 8.

[samo nie spadło sam na to zapracowałem] 

I teraz część 3 w którą do teraz nie mogę uwierzyć. 

W maju pozwoliłem sobie wyjść z dawnymi znajomymi, tak dawnymi bo odpaliłem toksyczne towarzystwo z mojego życia, być może był to błąd ale no stało się, było piwko itp. 

Na stacje bo już było grubo po 22 poszliśmy po alko i spotkałem dawną dziewczynę z którą się spotykałem jak miałem chyba 16 lat. 

Od słowa do słowa ja jestem ogólnie głupi na kobiety 15 min nie minęło już się z nią calowalem, zresztą one też były wstawione. 

Siedzieliśmy gdzieś za jakimś budynkiem do świtu, odprowadziłem ją do domku. Noi cyk zakochałem się i Ona też. Teraz ktoś mi powie że to jest zauroczenie.. 

No właśnie chyba raczej nie bo mija 3 miesiąc jak się z nią spotykam i cały czas czuje to samo. JA, człowiek który zawsze najbardziej miał wyjebane na kobiety. Oczywiście wiśnia na torcie też jest.... Ma małego dzieciaka a ojciec uciekł. 

Teraz każdy mi powie że ona mnie chce w coś wrobić powiem wam szczerze że niewiem, dlatego doradzi Pan który co robić? 

Co mogę dodać?

-Dziewczyna rok młodsza odemnie [23]

-Pracuje

-Dla mnie 7 na 10 bardziej mniej pociąga jej osobowość. 

-mieszkamy oddzielnie ale chce ją wziąć do siebie, ona mieszka z rodzicami z którymi się nie dogaduje. 

-sama chce płacić za siebie i mnie 

-wiem że ogarnie dom i dzieci bo malolaty które obracalem wcześniej chciały tylko narkotyków. 

Ktoś miał podobną sytuację?

 

PS. Dodam tylko że zawsze się śmiałem z takich typów co robią to co ja teraz. 

  • Like 1
  • Haha 30
  • Zdziwiony 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nielicha historia.

 

Ogarnij ryj byku i spojrzyj na to na spokojnie.

- typiara ma dzieciaka.

- Ty przystojny, zadbany i zarobiony. Najważniejsze ogarnięty. 

- jest najebana i liże się z Tobą po 15 minutach rozmowy (super odpowiedzialna, wow! Wcale nie zachowuje się jak te małolatki od narkotyków😏)

- jej rodzice ble, więc chcesz ją wziąć do siebie (klasyczna metoda manipulacji, by Ci bardziej zaangażować. "Zobacz jaka ja biedna, pomóż mi, proszę. Ja już z rodzicami nie mogę")

 

Albo jesteś ślepy, albo głupi, albo  jedno i drugie. Dla dobrej partii to ona może i rok poudawać. Nie daj się nabrać na ładne oczka. Panienka Cię rozgrywa jak chce, a Ty się łapiesz jak uczniak jakiś.

 

Ogarnij się,  pannę manipulantkę kopnij, a sobie znajdź jakąś inną.

Bogu dziękuj, że jest to forum bo jakby nie my to byś ostro teraz umoczył.

  • Like 21
  • Dzięki 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Lambert napisał:

jest najebana i liże się z Tobą po 15 minutach rozmowy (super odpowiedzialna, wow! Wcale nie zachowuje się jak te małolatki od narkotyków

No obydwoje byliśmy także looz ogólnie to nie pijemy codziennie. 

 

Co do jej rodziców to już jak mówiłem znam tą dziewczynę bardzo długo i rodziców również także wiem że nie kłamie są jebnięci i też trochę przesadzają z alko. 

Nie to że ją bronię teraz to tylko taki fakt. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Chadernest napisał:

mija 3 miesiąc jak się z nią spotykam i cały czas czuje to samo

Jak już wiele razy pisano haj przechodzi po ok 1-2 lat.

 

31 minut temu, Chadernest napisał:

każdy mi powie że ona mnie chce w coś wrobić powiem wam szczerze że niewiem,

+

31 minut temu, Chadernest napisał:

ona mieszka z rodzicami z którymi się nie dogaduje. 

+

31 minut temu, Chadernest napisał:

Ma małego dzieciaka a ojciec uciekł. 

+

Oczywiście wie, że masz wolną chatę?

Dlatego robi tak:

32 minuty temu, Chadernest napisał:

bardziej mniej pociąga jej osobowość. 

Czyli dostosowuje się abyś myślał, że wy to "dwie połówki jabłka czy innego arbuza".

 

35 minut temu, Chadernest napisał:

mieszkamy oddzielnie ale chce ją wziąć do siebie,

Wiesz co to znaczy zameldować kobietę z obcym dzieckiem do swojego mieszkania?

Takiej potem nie wyeksmitujesz choćby pruła się ze wszystkim Twoimi sąsiadami, albo i z ojcem dziecka. A jak podniesiesz na nią rękę to dostaniesz zakaz zbliżania się do swojej chaty.

Do pełni szczęścia brakuje abyś zapisał na siebie jej dziecko.:D

 

Skoro ona chce płacić i razem mieszkać to w mieszkaniu wynajętym na nią.

 

 

  • Like 15
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, borsuk96 napisał:

Świetnie, masz z głowy staranie się o dziecko i faza pieluch już za Wami. Nic tylko się cieszyć :) 

Mi to osobiście nie przeszkadza znam wielu ludzi którzy nie zostali wychowani przez biologicznego ojca i co teraz każdemu z nich mam powiedzieć że ich ojczym to frajer albo cuck? 

  • Zdziwiony 1
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Chadernest napisał:

Co do jej rodziców to już jak mówiłem znam tą dziewczynę bardzo długo i rodziców również także wiem że nie kłamie są jebnięci i też trochę przesadzają z alko. 

 

Super. Samotna matka z bombelkiem (ojciec nie znany). Dodatkowo j.ebnięta rodzina w pakiecie. Himalajka i diament w jednym. Nic tylko brać na chatę. Do tego leć po pierścionek i kwiaty.

 

Idź na Divy poruchaj sobie "plastiki" z wyższej półki to Ci przejdzie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Chadernest napisał:

Zajebiście ubrany wysportowany 24 latek,hajs,fura smv oceniam na 8.

 

 

 

Stary życie przed Tobą😜 możesz wybierać w kobietach, ach ta nasza naturalna skłonność do zaopiekuję się myszką 🤣.

Inny skorzystał, zalał pod korek i zostawił 😅. Panna źle wybrała znaczy że jest nieodpowiedzialna i głupia, do tego jest dziecko no sory mnie takie coś by odrzucało.

Nie wiadomo ilu do tej pory już takich było co coś do nich poczuła + jaka pewność ż tatuś dziecka nie powróci ?

Pije do tego wtf ma male dziecko i  chodzi najebane z koleżankami super materiał na matkę.

😂😀😜

Moja rada to jest ta jedyna chwyć mocno za rękę i  migiem przed ołtarz.🙄😂

 

  • Like 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Chadernest napisał:

No obydwoje byliśmy także looz ogólnie to nie pijemy codziennie. 

 

Co do jej rodziców to już jak mówiłem znam tą dziewczynę bardzo długo i rodziców również także wiem że nie kłamie są jebnięci i też trochę przesadzają z alko. 

Nie to że ją bronię teraz to tylko taki fakt. 

Typie!

Ad1. Ma małe dziecko, które zostawia z dziadkami po to, żeby jak jakaś gowniara, najebana prowadzać się w weekendową noc po okolicznych stacjach benzynowych,lizać się z jakimś typkiem i bujać się z nim do samego rana...

 

Jeśli nie widzisz w tym patologii to już bardziej nie jestem Ci w stanie pomóc. Czerwona flaga jak cały je*any związek radziecki!

Ad2. Rodzice alkoholicy - kolejna czerwona flaga

Ad3. Tak bronisz ją. 

  • Like 8
  • Dzięki 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Chadernest napisał:

Mi to osobiście nie przeszkadza znam wielu ludzi którzy nie zostali wychowani przez biologicznego ojca i co teraz każdemu z nich mam powiedzieć że ich ojczym to frajer albo cuck? 

Tak, bo to szkodliwe dla całej rodziny i otoczenia nawet tego frajera, ale mi się nie chce już o tym wałkować. Sam jestem w takiej sytuacji, gdzie kuzyn wychowuje cudze dziecko i mi mniej hajsu wpada przez to ze zbiórek rodzinnych, bo idzie na obcego gówniaka. Pojebane totalnie. A to tylko jeden z przykładów pośredniego wpływu. I nie oszukujmy się, bo sam to przerabiałem. Samotne matki z dzieckiem to tak łatwy towar do ogarnięcia, że głowa mała. Tam nic nie trzeba robić, tylko się zgodzić na ostateczne upokorzenie xD To tak w skrócie myślowym, bo konsekwencji więcej wychodzi z czasem.

 

Pomyśl sobie, że jesteś wzorcowym przykładem urobienia, a myślisz, że masz wolną wolę xD Podobnych do ciebie widziałem i też taka sama gadka, usprawiedliwienie, ja i ona kontra cały świat, a później wszyscy dookoła obrywają, łącznie z rodzinką. Babcia, która nie wie, czy to wnuczek, czy nie i jakoś ciężko się przełamać i tak dalej. Upokorzenie na każdym kroku xD Każdy musi się pogodzić bliski z toksyczną decyzją. Ale po chuj się produkuję xD Jesteś happy to bądź, ale nie pierdol, że to dobre i super, bo to nie jest dobre, ani super.

Edytowane przez mac
  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Chadernest napisał:

wiem że ogarnie dom i dzieci bo malolaty które obracalem wcześniej chciały tylko narkotyków. 

Co to za blokowisko?

 

46 minut temu, Chadernest napisał:

Zajebiście ubrany wysportowany 24 latek,hajs,fura smv oceniam na 8.

Serio nie szkoda Ci życia?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Chadernest napisał:

Ma małego dzieciaka a ojciec uciekł. 

Wykrywacz kłamstw świeci na czerwono :D

Cytat

-Dziewczyna rok młodsza odemnie [23]

2 lata do ściany, turbo mode on :D

Cytat

-Pracuje

Do czasu...

Cytat

-mieszkamy oddzielnie ale chce ją wziąć do siebie

Kolejny miś po Tobie usłyszy, że porzuciłeś dziecko i mieszkanie według ustawy przemocowej :D 

Cytat

ona mieszka z rodzicami z którymi się nie dogaduje. 

Wykrywacz kłamstw robi pi pi pi :D

Cytat

-sama chce płacić za siebie i mnie 

-wiem że ogarnie dom i dzieci. 

Wykrywacz kłamstw przekroczył skalę :D

 

Podsumowując, żadnego mieszkania u Ciebie no i pamiętaj że wersje demo szybko kończą się...

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baca1980 napisał:

 

Idź na Divy poruchaj sobie "plastiki" z wyższej półki to Ci przejdzie

Tyle co ja się tego naruchalem to nie zlicze. 

A wy wszyscy to niewiem kobiety macie 18 latki? takie 10 na 10 z zajebista rodzinka pracująca itp ja jakoś takich nie spotykałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Bracie, mówisz że "wyszedłeś" z tego. Czy aby na pewno? Gdybyś wyszedł, to nie wpadłbyś w tę całą kabałę.

 

Bracia wcześniej już wszystko wyjaśnili. 

 

Masz 24 lata, perspektywy, szanse, cele i marzenia a chcesz ojcować jakiemuś dzieciakowi, od panny co po 15 minutach liże się na stacji benzynowej.

 

Wiem jakie to ciężkie bracie, sam przez to przechodziłem. Ale myślę, że już czas.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Chadernest napisał:

Tyle co ja się tego naruchalem to nie zlicze. 

A wy wszyscy to niewiem kobiety macie 18 latki? takie 10 na 10 z zajebista rodzinka pracująca itp ja jakoś takich nie spotykałem. 

To źle szukasz, wychowywanie nieswojego dzieciaka, szczególnie jeszcze w takim wieku jest dla mnie oznaką przegrywa i jest dla ludzi, których SMV i pozycja nie pozwala na nic więcej, z opisu wynika że nie należysz do tej grupy, szkoda życia żeby za 15 lat usłyszeć : "nie jesteś moim ojcem, nie będziesz mi rozkazywał "

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Gdy zaczniesz odczuwać głód emocjonalnego związku lub potrzebę jego sformalizowania,

poproś najlepszego kumpla żeby kopnął cię w jaja, jeśli nie pomoże za pierwszym razem , niech powtarza zabieg aż do skutku."

- cytat z sygnaturki Mosze Reda

 

@Chadernest Wyobraź sobie, że właśnie dostałeś kopa w jaja od forumowiczów.

Myślisz chujem a nie mózgiem.

Ogarnij się chłopie, bo patrzysz w otchłań a ona patrzy na Ciebie.

Zapomnij o niej na tydzień i idź się zmęcz na siłowni czy gdzieś, może rozum Ci powróci, czego Ci życzę.

0_1_88401_Polecam_maklowicz__przez_drino

Edytowane przez Sky
  • Like 3
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Chadernest napisał:

A wy wszyscy to niewiem kobiety macie 18 latki? takie 10 na 10 z zajebista rodzinka pracująca itp ja jakoś takich nie spotykałem. 

26 latka

Bez dzieci

Z normalnej rodziny

Pracuje

Kończy magistra

 

Tu nie chodzi o to, żebyś z niej zrezygnował tylko i wyłącznie dlatego, że ma dzieciaka.

Tu chodzi o to, żebyś z niej zrezygnował bo stać  Cię na dużo więcej, a ONA BĘDZIE PRZYCZYNĄ TWOJEGO UPADKU.

  • Like 10
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.