Skocz do zawartości

Samotna maDka i przewrotne życie


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, HumanINC napisał:

Neurotyk przyciąga innych neurotyków. Zawsze osoba zaburzona wyciągnie drugą osobę zaburzoną z tłumu

Normalna natomiast będzie się dystansować. Zaburzańce muszą próbować z zaburzańcami zwalczać swoje zaburzenia. Albo być same. 

Zaburzaniec z osoby normalnej najpewniej zrobi zaburzańca. Albo będzie dystansowany i łaskawie wpuszczany na orbitę. 

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Chcni napisał:

Po tym poście chyba nie ma wątpliwości, że to troll i kobieta. Temat się nadaje na ścianę hańby

Niby dlaczego? 

Zabolało coś? 

Najlepiej jakby wszystkie posty były jednokierunkowe czyli w skrócie 

NEXT, ZIMNY PRYSZNIC, CHAD, Julka i Oskar, jebac polki I PO SMIEJSMY SIĘ Z ANALCONDY 

 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Chadernest napisał:

Witam szanowne Bractwo, dawno mnie tu nie było bo jak w tytule życie się pokomplikowało a myślałem że stoję twardo na nogach.

 

Myślałem, że po odejściu Anala nie będzie już tak wesoło na forum a tu proszę. 

Warto było czekać bo twoja historia to petarda😆

 

2 godziny temu, Chadernest napisał:

Wiedza forumowa jest mi znana od dawna

 

No chyba nie do końca skoro:

 

2 godziny temu, Chadernest napisał:

spotkałem dawną dziewczynę z którą się spotykałem jak miałem chyba 16 lat. 

Od słowa do słowa ja jestem ogólnie głupi na kobiety 15 min nie minęło już się z nią calowalem, zresztą one też były wstawione. 

Siedzieliśmy gdzieś za jakimś budynkiem do świtu, odprowadziłem ją do domku. Noi cyk zakochałem się i Ona też.

 

2 godziny temu, Chadernest napisał:

Teraz ktoś mi powie że to jest zauroczenie..

 

To jest haj hormonalny czyli chemia wytwarzana w organizmie na widok atrakcyjnej kobiety.

Trwa max do 2 lat.

 

2 godziny temu, Chadernest napisał:

Oczywiście wiśnia na torcie też jest.... Ma małego dzieciaka a ojciec uciekł. 

 

Jarosław Kaczyński przeglądający gorące o 8:00 - K.....c - Wykop.pl

 

2 godziny temu, Chadernest napisał:

Teraz każdy mi powie że ona mnie chce w coś wrobić powiem wam szczerze że niewiem

2 godziny temu, Chadernest napisał:

Dodam tylko że zawsze się śmiałem z takich typów co robią to co ja teraz

 

 

Sytuacja wygląda tak, że będziesz musiał robić i pomagać przy dziecku.

Jak nie to będzie zakaz na dupkę, fochy, shit testy czy manipulacje.

Na początku wersja demo kobiety będzie fajna by ciebie do siebie przekonać,

oczywiście deklaracje, że jest inna niż wszystkie😁

Niedługo skończy się sielanka i możesz się niemiło zdziwić.

Chcesz odchowywać dziecko bad boya? nie bądź frajer.

Wiek kobiety na plus natomiast cała reszta nieakceptowalna.

 

2 godziny temu, Chadernest napisał:

Ktoś miał podobną sytuację?

 

Miałem okazje wejść w relacje z matką dwójki dzieci od dwóch różnych mężczyzn i wiesz co wiedza dzięki Markowi, braciom oraz stosowanie jej w praktyce odsunęła mnie od tego idiotycznego pomysłu.

Tobie radzę zrobić to samo bo w niedalekiej przyszłości twoje role będą przez kobietę jasno określone czyli bankomat, worek do nawalania, tampon emocjonalny, niewolnik, służący, błazen.

Jak zaakceptujesz prawnie nie swoje potomstwo i dasz nazwisko to po rozstaniu będziesz płacił alimenty, znam osobiście taki przypadek i ten mężczyzna obecnie to strzępek nerwów.

Po co Ci problemy chłopie?

 

 

 

  • Like 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mało czasu, ale na szybko opiszę Ci historię pewnej 24-latki, samotnej matki, której swego czasu pomogłem z pracą, pożyczka finansową i trochę życiowo.

Mieszkałem wtedy zagranicą i chciała sobie dorobić, więc sobie o mnie przypomniała, bo w liceum zdarzyło nam się kilka razy przyjemnie spotkać, ale na gruncie przyjacielskim. Ona ładna, ucząca się i z ambicjami. 

Po przyjeździe oczywiście nie minęło dużo czasu, a już wylądowała u mnie w łóżku, ale jedna rzeczą, która mi nie pasowała od razu to jej zapach i brak chęci do seksu oralnego, bo ona musi poczuć zaufanie i takie tam.

Jakoś instynktownie wrzuciłem na luz, tym bardziej, że zaraz poznałem bardzo entuzjastyczną dziewczynę, także żalu nie miałem. 

Ale do meritum. Przyjeżdżając do mnie zostawiła dziecko ze swoimi rodzicami, a jej mąż, pracował w tym czasie zagranicą, I ona oczywiście, że on taki zły, że oni już że sobą nic, że pewnie rozwód itd.

Przed powrotem do domu, pyta mnie czy pożyczone pieniądze może mi oddać w innym terminie, co od razu wybiłem jej z głowy.

Jej mąż wtedy pracował by dokończyć budowę domu pracując zagranicą, a w czasie urlopu poświęcając czas na ich wspólne gniazdko. Cały czas podkreślam, że był przedstawiany w złych barwach, ale co ja tam dwudziestoparolatek rozumiałem. 

Kilka miesięcy po jej wyjeździe dowiedziałem, się że jadąc do mnie pewnym osobom powiedziała, że musi dokończyć pewne sprawy osobiste że mną, czyli byłbym urobiony jako jej nowy facet. A co najlepsze, to wyszło, że dziecko jej zrobił jeden z największych patoli w okolicy, a obecny mąż nic nie mógł zrobić, bo dziecko wtedy już miało około 5 lat. Alimenty musi płacić do dziś i nie na swoje dziecko. Nie wiem jak się skończyła historia z domem i ich związkiem, ale do dziś dziękuję swojemu szczęściu, że nie dałem się wrobic w taki związek z tak wyrafinowaną osobą.

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Chadernest Kolego drogi. Chłopaki ci dobrze mówią tylko to jest tak, że ty jesteś na haju i ciężko ci to teraz w tej chwili pojąć. Sam to rozumiem, bo miałem takie sytuację, gdy ktoś mi mówił co i jak będzie, a ja nie chciałem słuchać, bo nie miałem doświadczenia życiowego w takich sytuacjach w jakich byłem. Dopiero jak już nie byłem na haju to zacząłem rozumieć co mi chcieli ludzie przekazać. Chłopaki chcą jak najlepiej tylko to do ciebie nie dotrze w tej chwili, będziesz sobie wymyślał wymówki i nic to nie da. Myślę tak samo jak inni, że się wjebałeś, ale rób jak uważasz, bo jeżeli nie chcesz się uczyć na cudzych błędach to nauczysz się na swoich i wtedy zrozumiesz to tak głęboko, emocjonalnie, a nie powierzchownie, bo tu na forum jest parę "przykazań" czy "zasad" jak postępować w życiu. Ale nie zrozumiesz ich wielu dopóki nie popełnisz błędu sam ! Chcesz dawać drugą szanse - śmiało, ale to twoje życie. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Chadernest napisał:

Wiedza forumowa jest mi znana od dawna

VS

2 godziny temu, Chadernest napisał:

każdy mi powie że ona mnie chce w coś wrobić

 

2 godziny temu, Chadernest napisał:

-Dla mnie 7 na 10 bardziej mniej pociąga jej osobowość. 

-mieszkamy oddzielnie ale chce ją wziąć do siebie, ona mieszka z rodzicami z którymi się nie dogaduje. 

-sama chce płacić za siebie i mnie 

-wiem że ogarnie dom i dzieci bo malolaty które obracalem wcześniej chciały tylko narkotyków. 

 

FwBOxMe.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo pisać...

Ona madka bez zasad, Ty nie lepszy wcale.

Nie wiem jakim dziwkarzem bym musiał być, by całowac się juz po 15min z dopiero co poznaną panną.

 

Alkohol? To nie argument. Nie raz w życiu byłem napie.....ny jak szpadel, a mimo to nie zarywalem do obcych bab i nie calowalem ich po kwadransie. 

Na taką panią mowi się kurwa i jest to powszechne, zatem Ty jesteś dla mnie kurwiarz.

 

Wybory jakie podejmujes determinują twoje życie i to obecne i to przyszłe.

Czego oczekujes od tego forum? Ze ci ktoś pomoże? W czym? Idz sobie nasieniowody podwiązać z takim libido bo za chwilę bedzię wątek o 2 kreskach na teście , a "ona mnie podala o alimenty".

 

 

  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Chadernest napisał:

Jak wyczuje to o czym mówicie to ją odpale 2 szans nie daje nikomu. 

Nie napisałeś czy mieszkanie masz na własność czy wynajmujesz.

Bo jak Twoje to po zameldowaniu nie wygonisz. Prędzej ona Ciebie sprowokuje i zostaniesz wyrzucony jako przemocowiec.

 

 

34 minuty temu, ManOfGod napisał:

Hej,czy panna z dzieckiem to zawsze czerwony alarm.

 

Ostatnio poznałem pannę w wieku ok. 40 lat,która ma syna 16 lat. Ojciec nie żyje. Głównie mnie pociąga,że jest inna niż współczesne dziewczyny i jest całkiem ładna. Ma raczej dużo kasy- firma kosmetyczna, wynajmuje sama duże mieszkanie w centrum dużego miasta. Syn mieszka z dziadkami nie che mieszkać w dużym mieście. Jak się pare razy spotkaliśmy to często wychodzi z inicjatywą, płaci za kolacje itd co mi się nigdy prawie nie zdarzało. Mówi,że nie che mieć dzieci ani męża. Nie wiem czy kontynuować znajomość czy od razu odpuścić?

Kontynuuj.

To nie gołodupna małolata z małym dzieckiem jak powyżej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Iceman84PL

Siema iceman lubiłem zawsze twoje posty i ogólnie chętnie wypił bym z Tobą piwo. Co do 

2 minuty temu, Iceman84PL napisał:

Chcesz odchowywać dziecko bad boya? nie bądź frajer.

To nie jest bad boy tylko zwykły cpun na strzała, uciekł miałem na myśli że zostawił ją znaczy ona jego bo on tylko wiadomo. 

4 minuty temu, Iceman84PL napisał:

Sytuacja wygląda tak, że będziesz musiał robić i pomagać przy dziecku.

Jak nie to będzie zakaz na dupkę, fochy, shit testy czy manipulacje.

Na początku wersja demo kobiety będzie fajna by ciebie do siebie przekonać,

oczywiście deklaracje, że jest inna niż wszystkie😁

Niedługo skończy się sielanka i możesz się niemiło zdziwić.

Ja tam tego się nie boję mogę pomóc korona mi z głowy nie spadnie. 

Zakazów na ruchanie itp wgl nie przyjmuje do wiadomości bo robi wypad. 

6 minut temu, Iceman84PL napisał:

Tobie radzę zrobić to samo bo w niedalekiej przyszłości twoje role będą przez kobietę jasno określone czyli bankomat, worek do nawalania, tampon emocjonalny, niewolnik, służący, błazen.

Nigdy w życiu co do pieniędzy nie jestem skąpcem i nie jestem rozrzutnikiem myślę że nie skończę jako bankomat co do reszty typu niewolnik błazen nawet nie skomentuje ja jestem typem twardej ręki uwierz na słowo. 

 

Wiem z czym to się wiąże ale mimo to i tak w to wejdę jedyne co mogę na tym stracić to czas i trochę pieniążka. 

Nie dam się wyjebać, i nie dam małej mojego nazwiska bo to nie moje dziecko. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Chadernest napisał:

Niby dlaczego? 

Zabolało coś? 

Najlepiej jakby wszystkie posty były jednokierunkowe czyli w skrócie 

NEXT, ZIMNY PRYSZNIC, CHAD, Julka i Oskar, jebac polki I PO SMIEJSMY SIĘ Z ANALCONDY 

 

Mnie zabolało? Ty zaczęłaś płacz i tupanie nóżkami, bo nikt nie popiera twoich pomysłów. Już pomijając fakt, że samotna matka to na dodatek szlaja się najebana i liże na stacji z typem po 15 minutach rozmowy, no idealna kandydatka na żonę. A to, że widzisz na forum tylko takie treści to twój punkt widzenia, oprócz tego jest też wiele wartościowych postów.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@WsiunzSuchej

No tak zapomniałem że trzeba pisać tydzień żeby pocałować kobietę. 

 

No zrobiła ciekawe co będzie jak twoja córka wpadnie z jakimś typem. 

 

Zapomniałem że nikt w Polsce nie ma patologii na chacie przepraszam. 

 

Wiadomo ludzie się nie zmieniają a już napewno nie kobiety z dziećmi one tylko czekają na bad boya. 

15 minut temu, Gixer napisał:

Wtedy dla mnie zostaną fajne dupki xD

Też niewiem czy 

 

16 minut temu, Gixer napisał:

śmiać się czy płakać xD 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym forum jest sporo dobrych rad, i sporo gównianych. 

 

Postaw granicę, pilnuj ich. Trzymaj ramę. Nie podkładaj się i nie bądź nie wiadomo kim. 

A wszystko będzie dobrze. Na początku traktuj ją jak człowieka, potem jak kobietę. 

Pamiętaj też że ważne jest też zdanie dzieciaka. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Chadernest napisał:

zapomniałem że trzeba pisać tydzień żeby pocałować kobietę

Nie o to chodzi. Nie widzisz groteski tej sytuacji? W domu dziecko, a matka zamiast być przy nim, w wieku 23 lat biega pijana po stacjach benzynowych! Chciałbyś żeby twoje dziecko potraktowała w taki sam sposób?

 

Jeśli chcesz się z nią spotykać to droga wolna. Nie będę Ci ubliżał dlatego, że chcesz zrobić po swojemu. Wręcz przeciwnie. Życzę wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia: partnera dla swojej kobiety i ojczyma dla dziecka. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Chadernest napisał:

Mi to osobiście nie przeszkadza znam wielu ludzi którzy nie zostali wychowani przez biologicznego ojca i co teraz każdemu z nich mam powiedzieć że ich ojczym to frajer albo cuck? 

Kiedyś to było, teraz to nie ma. Kiedyś ludzie byli inni, trochę bardziej honorowi (kobiety też były inne- 50 % była normalna, szara myszka), a teraz jest atak macic na faceta. 

Nie doceniasz roli społeczeństwa, mediów w kształtowaniu psychiki współczesnych kobiet.\

Po wojnie na kobiety oddziaływali: albo mężczyźni pracujący (poważnie zapracowani nasi dziadkowie) albo partyjniacy (władza, cwaniactwo, bad boye PRL) albo chady (ale oni w wojsku gnili, więc inaczej było z tym oddziaływaniem).

Wnioski:

1/spierdalaj z relacji, dopóki nie zalaleś formy i nie masz hipoteki z księżną :D 

 

Godzinę temu, Chadernest napisał:

Zapomniałem że nikt w Polsce nie ma patologii na chacie przepraszam. 

 

A contario, istnieje bardzo spora, ale trzeba walczyć z patologiami a nie popierać jak obecny NIERZĄD.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Chadernest napisał:

Zakazów na ruchanie itp wgl nie przyjmuje do wiadomości bo robi wypad.

Widzisz, problem jest w tym, że nie jesteś jedynym który ma takie podejście. Wielu przed tobą też takie miało i jednak nie poszło zgodnie z planem.

A dlaczego? Na to odpowiedz sobie sam....

 

  

1 godzinę temu, Chadernest napisał:

myślę że nie skończę jako bankomat co do reszty typu niewolnik błazen nawet nie skomentuje ja jestem typem twardej ręki uwierz na słowo.

Jak wyżej, nie jesteś ani pierwszy ani jedyny.

Są tylko dwa małe problemy, a mianowicie przebiegłość kobiet i prawo, które stoi po ich stronie.

 

  

Godzinę temu, Chadernest napisał:

Zapomniałem że nikt w Polsce nie ma patologii na chacie przepraszam.

Pewnie ma, ale to nie jest żadne usprawiedliwienie dla Ciebie.

Patologie należy zwalczać, a nie pogłębiać.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Jorgen Svensson napisał:

Nie znacie się bracia. 

 

Przecież każda kobieta zasługuje na szczęście.

 

Tak, samo jak każdy mężczyzna. 😎

Ona się zmieni, już nie popełni więcej błędów.

Teraz będzie "dobra zmiana" a naprawdę - "dojna zmiana" :D 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Jak zrobisz z nią własne dziecko to z tyłu głowy tamto będziesz miał jako ,,nie swoje", tak więc swoje będziesz bardziej faworyzował co nie będzie w porządku w tej rodzinie

2) Za 20 lat może ci powiedzieć: ,,wypierdalaj stąd, nie jesteś moim ojcem" - i będzie miało rację

(kurwa, nie ma większego upokorzenia w życiu dla mężczyzny 😕)

3) Jesteś ty, ona, dzieciak i ten gościu, który uciekł - czyli mamy czworokąt, super. Zrób jeszcze kolejne i kupcie psa, będziesz miał codziennie ,,serial".

4) Twoja własna matka podświadomie będzie czuła się dziwnie mówiąc do tego dzieciaka ,,wnuczek" mimo iż to nie Twoje dziecko.

5) Pani pójdzie w pierwszej kolejności w ogień za swoim dzieckiem, potem za Tobą. Gdyby to było Twoje dziecko to nie miałbyś z tym problemu, no ale to jest obcy człowiek. Zawsze będziesz na drugiej pozycji, ahh....

6) Dzieciak niby będzie uznawany jako Twój no ale klapsa w tyłek nie dasz jak zacznie się drzeć w sklepie bo będzie, że bijesz jej syna

 

I teraz najlepsze

 

7) 24 latek 8/10 z perspektywami na życie, dobrze ubrany i wyćwiczony, z furą i hajsem bierze się za kobietę, która pijana w nocy idzie po 15 minutach w ślinę za stacją benzynową, podczas gdy jej dzieciak jest pod opieką dziadków.

 

Kurwa ja odpadam.

Edytowane przez Tomek9494
  • Like 16
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.