Skocz do zawartości

Samotna maDka i przewrotne życie


Rekomendowane odpowiedzi

Dopiero teraz zauważyłem, że autor ma 24 lata.

Czyś Ty się chłopie z chujem na głowy pozamieniał? W domek rodzinny chcesz się bawić w tym wieku? W Simsy na żywo? Obrońcę i rycerza uciśnionej damy zgrywać? Już? Tak Ci tego miodu brakuje, zamiast na swój rozwój w pełni postawić, pókiś taki młody? :)

 

W sumie nikt Ci przecież nie broni. Ale jest to w jakiś sposób fascynujące.

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Chadernest napisał:

 

-mieszkamy oddzielnie ale chce ją wziąć do siebie, ona mieszka z rodzicami z którymi się nie dogaduje. 

 

PS. Dodam tylko że zawsze się śmiałem z takich typów co robią to co ja teraz. 

Jprdl bez komentarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Obliteraror napisał:

Dopiero teraz zauważyłem, że autor ma 24 lata.

Czyś Ty się chłopie z chujem na głowy pozamieniał? W domek rodzinny chcesz się bawić w tym wieku? W Simsy na żywo? Obrońcę i rycerza uciśnionej damy zgrywać? Już? Tak Ci tego miodu brakuje, zamiast na swój rozwój w pełni postawić, pókiś taki młody? :)

Hmm, w latach 90 taki wiek to była norma. 

Cytat

W sumie nikt Ci przecież nie broni. Ale jest to w jakiś sposób fascynujące.

Brnięcie w trudy i ryzyko zawsze fascynuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Chadernest napisał:

-Dla mnie 7 na 10 bardziej mniej pociąga jej osobowość. 

Z pewnością bogata po 15 min spotkania i butelce wina. Ech....

 

Wydrukuj te farmazony które napisałeś, przyklej na ścianie, weź rozbieg i jebnij dyńką w kartkę. Powtarzaj aż mózg wróci na swoje miejsce a jaja na swoje.

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Chadernest napisał:

Ma małego dzieciaka a ojciec uciekł. 

Ciekawe kurwa czemu? A może dowiedział się, że jakiemuś nowo poznanemu gościowi pęto obrabiała po 15 minutach xD.

 

Z Tobą się lizała więc kto wie.

 

Nie przedłużając krótko.

 

To samotna matka, jeśli jesteś dobrą partią to może Ci obiecać nawet i trójkąty czy kwadraty ze swoim koleżankami abyś tylko nie uciekł.

 

Spróbuj ją wziąć do chałupy z kaszkojadem w gratisie to zobaczysz gdy okres demo się skończy, będziesz miał piekło.

 

Te samotne mamcie to każda po kolei.... Ja sobie świetnie radzę, ja nie potrzebuję faceta, ja mam kasę, ja płacę za siebie.

 

Miałem podobnie z samotną matką, takie bajery to tylko dla znajomych, od środka to jest krótka piłka.

 

Syf, gnój, kiła i mogiła.

 

Widzę kiepski zawodnik z Ciebie skoro po jednym czy kilku spotkaniach się "zakochałeś".

 

Mamcia Cię zje, wysra i spuści w toalecie.

 

Chcesz zaliczyć to wal ale w grubym, nawet podwójnym ogumieniu.

 

I pamiętaj, samotne mamy to nie są kandydatki do związku.

 

Albo mają upośledzoną ocenę sytuacji, człowieka i wybierają na ojców ochlejmordy czy innych przygłupów albo same są jebnięte workiem po mące i partner odchodzi.

 

Nie polecam tej mamci, odradzam i to bardzo.

 

Ale to Twój wybór, obyś za jakiś czas nie pisał, że nie możesz pozbyć się z chałupy gwiazdy z bąblem.

 

Nie ma za co.

Zawsze do usług.

 

Pozdrawiam.

M.

  • Like 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzucę swoje trzy grosze, choć nic odkrywczego nie powiem.

 

Czerwone flagi, kompletnie dyskwalifikujące Panią nawet na FwB:

- Zaszła w ciąże w wieku 19 lat z ćpunem

- Szlaja się pijana po stacjach benzynowych

- Całuje się z typem, po 15 minutach rozmowy

- Zostawia dzieciaka pod opieką rodziców, by się szlajać 

- Pochodzi z patologicznego domu i sama ma taki model bycia co potwierdziłem powyższymi punktami

 

Twoim problemem @Chadernest jest ego. Tobie wydaje się, że poskromisz Panią. Że pokonasz brak wzorca, złe prowadzenie się i propagandę, która robi z kobiet szmaty. Obyś miał rację.

 

 

 

 

 

  • Like 7
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam tylko co ta dziewczyna robiła w nocy po 22-giej, podpita z koleżankami na stacji benzynowej?

Tankowała auto? Też przyszła po zaopatrzenie, bo się skończyło?

 

A z kim zostało dziecko?

Z rodzicami, z którymi się nie dogaduje? Z tym facetem, co niby uciekł? Czy może tak dobrze zarabia, że zatrudniła opiekunkę na ten czas?

 

No przypatrz się, co napisałeś:

samotna matka, w nocy, pijana z koleżankami łazi po stacjach benzynowych zostawiając w domu dziecko? I jeszcze spędza z Tobą całą noc na świeżym powietrzu? I Ty, jak ten rycerz odprowadzasz ją z rana pod sam dom?

No zajebiście dobrze to o niej świadczy.

 

Chłopie!

Ona wyszła na łowy! I widzę, że już nawet nie musi dalej szukać.

 

  • Like 7
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Janek Horsie napisał:

Ja się zastanawiam tylko co ta dziewczyna robiła w nocy po 22-giej, podpita z koleżankami na stacji benzynowej?

Tankowała auto? Też przyszła po zaopatrzenie, bo się skończyło?

 

A z kim zostało dziecko?

Z rodzicami, z którymi się nie dogaduje? Z tym facetem, co niby uciekł? Czy może tak dobrze zarabia, że zatrudniła opiekunkę na ten czas?

 

No przypatrz się, co napisałeś:

samotna matka, w nocy, pijana z koleżankami łazi po stacjach benzynowych zostawiając w domu dziecko? I jeszcze spędza z Tobą całą noc na świeżym powietrzu? I Ty, jak ten rycerz odprowadzasz ją z rana pod sam dom?

No zajebiście dobrze to o niej świadczy.

 

Chłopie!

Ona wyszła na łowy! I widzę, że już nawet nie musi dalej szukać.

 świetnie ujęte

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Chadernest napisał:

I PO SMIEJSMY SIĘ Z ANALCONDY 

Nie wiem kto się śmieje z Analcondy, facet dobrze prawi i ma jaja, czego wielu może mu pozazdrościć, przynajmniej był/jest szczery.

Po prostu bracia nie wierzą w taką naiwność bezgraniczną :D 

Ale wiek tłumaczy swoje. 24 to wiek, gdzie się znowu pozjadało rozumu, wiem po sobie.

  • Like 3
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, że facet w wieku 40-50 lat bierze sobie kobietę z dzieciakiem (dorosłym, albo prawie dorosłym) bo i z racji wieku nie ma kobiet bez "bagażu"

Ale nigdy nie zrozumiem facetów w młodym wieku, którzy chcą inwestować w nieswoje geny.

Chcesz mieć dzieci? Zrób je z bezdzietną kobietą. 

Chemia Ci się odpaliła i będzie ciężko  o racjonalną decyzję.

4 godziny temu, thyr napisał:

Coz poczac z rozumem gdy serce ( kootas) mowi ci idz i zawalcz o nia.💪

Pamiętaj, stojący chooj nie zna litości.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Chadernest Skoro czas i pieniądze to dla ciebie nie strata to nie mam pytań. Każdy jest aktorem własnego życia i może sobie tak je przeżyć jak tylko chce. Jeżeli sytuacja Ci pasuje i wiesz jak to ogarnąć to powodzenia i wszystkiego dobrego. Jednakże tak jak bracia napisali nie zapaliła Ci się czerwona lampka, że 23 letnia kobieta zamiast być w domu przy dziecku lata po stacjach benzynowych i po pijaku liże się z mężczyzną? Ciekawe jakby natrafiła na takiego zawodnika, który lizankiem by się nie zadowolił. Wiesz będąc z nią w związku możesz doświadczyć podobnej sytuacji gdzie wyjdzie z dziewczynami na babski wieczór, trochę popije i popuści szpary a za kilka tygodni usłyszysz miś nie wiem jak to się stało, ale jestem w ciąży cieszysz się? Wiesz wielu braci myśli podobnie i nie odbieraj tego jako braku zrozumienia czy ataku bo jesteśmy tu po to by pomóc. Niestety prawda zazwyczaj jest gorzka a kobiety na poziomie biologicznym czy społecznym są takie same. Co do Polskich witaminek nie wszystkie to szlaufy tylko o te pożądne coraz trudniej. Niestety dzisiaj trzeba z kobietami uważać bo nie dość, że prawo za nimi stoi to karze się tylko mężczyzn w tym chorym świecie. 

  • Like 9
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Chadernest koledzy wyżej napisali jak niedorzeczna jest ta sytuacja. Nie wierz w to co ona mówi, że będzie zajmować się dzieckiem, pracować, sprzątać, gotować i jeszcze płacić. A i wieczorem dziki seks.

 

To wszystko ściema, żeby cię upolować a potem będzie biadolenie i przerzucenie obowiązków na Ciebie i wyssie energie. Takie jest życie, znam takich historii kilka. Moja ulubiona to chłop manager, kiedyś podziwiałem go na imprezach jak laski na niego leciały. Wpadł tak samo. Super blondyna 3 lata starsza, z dzieckiem. Po 3 miesiącach była już w ciąży z nim. Po macierzyńskim próbowała pracować, ale zawsze coś było nie tak. No to robili dalej dzieci. A dureń zasuwał, zapuścił się fizycznie, pensja kierownicza starczała od 1 do 1. Z podkrążonymi oczami w pracy odpoczywał. Wrak. Słyszę tylko czasem jak zaspokaja coraz to nowe fanaberie swojej królowej. 

 

Trzy miesiące to jeszcze nic, skasuj numer, wiadomości i Messenger a. Napisz jej że nie jesteś gotowy i zniknij. Nie myśl, nie rozpamiętuj, idź do jakiejś koleżanki. Odetnij się, zajmij życiem i uciekaj. Po prostu powiedz sobie NIE.

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Chadernest napisał:

Zapomniałem że nikt w Polsce nie ma patologii na chacie przepraszam. 

No dobra.

Ego się broni 4 strony.

...faza wyparcia w pełni.

 

Co ukrywasz?

Jaką traumę chcesz nadpisać  ze swojej młodości???

 

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Chadernest te dziecko białe czy czarne ? 

 

6 godzin temu, Libertyn napisał:

Na tym forum jest sporo dobrych rad, i sporo gównianych. 

 

Postaw granicę, pilnuj ich. Trzymaj ramę. Nie podkładaj się i nie bądź nie wiadomo kim. 

A wszystko będzie dobrze. Na początku traktuj ją jak człowieka, potem jak kobietę. 

Pamiętaj też że ważne jest też zdanie dzieciaka. 

 

xD 

 

Siostra Libertyn jak zwykle broni interesu k0biet.  

Edytowane przez mati248
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to nie do końca na temat, ale od siebie mogę dodać, że aktualnie mam 23 lata, czyli prawie tyle co założyciel wątku i dzięki radom starszych braci z forum oraz znajomych - zaczynam mieć już w miarę ogarnięte życie, bo dostałem na tacy wiedzę, która jest bezcenna. @Chadernest Myślę, że bracia chcą naszego dobra i raczej nie ostrzegali by takich młodych jak my, jeśli laski z dziećmi to by był taki miód. Ogarniajmy swoje życie i szukajmy kobiet, które są młode i nie mają jeszcze aż takich wspaniałych doświadczeń ;)

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.