Skocz do zawartości

Samotna maDka i przewrotne życie


Rekomendowane odpowiedzi

5 hours ago, Massamba_ said:

.

 

To samotna matka, jeśli jesteś dobrą partią to może Ci obiecać nawet i trójkąty czy kwadraty ze swoim koleżankami abyś tylko nie uciekł.

Ja chętnie kwadrat, ale rezerwuję prawo wyboru koleżanek. A potem oczywiście długa. 😁

 

Pierdolona rycerskość przez chłopaka przemawia. Mnie skrobanka, którą zresztą opłaciłem, z romantyzmu do porzuconych pań wybiła. 

 

Każdy chyba musi przejść swój Rubikon żeby uwierzyć. 🤔 Ale nie każdemu się udaje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znam jeden ciekawy przypadek. Siostra mojej ex zaciążyła w wieku 16 lat, bad boy zostawił, ale dość szybko po jakimś roku znalazła nowego chłopaka, który "pokochał jak swoje". Typ w jej wieku, jego pierwsza laska ok rozumiem moc cipy jest potężna, dziewczyna atrakcyjna. Typ jednak zaczął trenować mma, sporo urósł kawał byka, jego smv poszło mocno w górę, mógłby mieć bez problemu inne zamiast w młodym wieku wychowywać cudzego bękarta. Jest jednak dalej ze swoją myszką, która traktuje go jak gówno i ogólnie jest konkretnie zaburzona, nie raz odstawiała chore jazdy standard nikogo z was to nie zdziwi. Co jest jednak ciekawe w tej historii to zachowanie tego dzieciaka(2 lata), które obserwowałem. Gość ogólnie starał się go nauczyć, by mały mówił do niego "tata" jednak bez skutku, zwracał się do niego po imieniu. Zajmował się nim od pierwszego roku życia tego dziecka, czyli praktycznie od samego początku. Raz byłem świadkiem jak trzymał go na rękach jak płakał, a gowniak z dosłownie nienawiścią na twarzy wyjebał mu z bani w nos i to konkretnie! Serio aż dało się zobaczyć to na jego twarzy, on już mimo dwóch lat kumał, że to nie jest jego ojciec i go totalnie nie szanuje.

  • Like 8
  • Haha 1
  • Smutny 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś baje żyłem do jednej laski. No i kolacja miły wieczór przejażdżka samochodem. Postanowiłem że ją pocałuje. Ona mnie odtrąciła i zapytała co ja robię przecież my się nawet nie znamy. Później miałem z nią jeszcze kontakt i okazało się że laska bardzo zdrowa psychicznie. I w sumie zabiła mi klina że ja jestem gotowy lizać się z kim popadnie. I tutaj sugestia do autora czy aby to co on robi jest właściwe. Oczywiście wszyscy tutaj powiedzą że ruchanie co popadnie to takie bardzo męskie i wspaniałe. Ja jednak jestem zdania że szanujący się facet nie liże się z pierwszą lepszą...

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, ManOfGod napisał:

Nie wiem czy kontynuować znajomość czy od razu odpuścić?

 

Mam znajomego. W wieku 38 lat poznał równolatkę z dwoma 14-letnimi bliźniakami. Zakochany po uszy strzelił jej bombelka. Teraz po trzech latach to typowy "tyraj miś" na całą czwórkę. Tak że uważać.

15 godzin temu, ManOfGod napisał:

Mówi,że nie che mieć dzieci ani męża

 

Wszystkie tak mówią :). A później: -Miś musimy poważnie porozmawiać. Lub - jestem w ciąży. Cieszysz się?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Chadernest napisał:

Mi to osobiście nie przeszkadza znam wielu ludzi którzy nie zostali wychowani przez biologicznego ojca i co teraz każdemu z nich mam powiedzieć że ich ojczym to frajer albo cuck? 

Chyba już decyzja podjęta…. Teraz tylko meldunek, pierścionek….. na co czekasz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 hours ago, horseman said:

Tobie wydaje się, że poskromisz Panią. Że pokonasz brak wzorca, złe prowadzenie się i propagandę, która robi z kobiet szmaty. Obyś miał rację.

Mi też tak się wydawało (choć była inna sytuacja), ale prawda wyszła na jaw. Nie da się. Naprawdę wydawało mi się, że byłem przygotowany po kilku latach pracy nad sobą, terapii itp. I teraz też wydaje mi się, że jestem przygotowany. Ale wiem, że w takich kwestiach lepiej się nie testować, a omijać. 

 

Toksyczne relacje są, jak wirus. To, że twój organizm może sobie z nim poradzić, nie znaczy, że masz go łapać celowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Baca1980 napisał:

 

Zapomniałem dodać że są już po  ślubie. Znajomy usynowił bliźniaki. Były mąż jest zapraszany na imprezy rodzinne. Gdyż jak twierdzi wybranka serca. Są przyjaciółmi :).

Ja pier**le, normalnie rodzina kurewska aka królewska na rykowisku, wśród blasku zachodzącego słońca :D 

1 godzinę temu, Gixer napisał:

Ona mnie odtrąciła i zapytała co ja robię przecież my się nawet nie znamy.

Jak nie ma fizycznego pociągu, to wiadomo, że Cię odrzuci.

Nie ma chada nie ma bara-bara. 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję braciaki za każdy komentarz wiem że chcecie dobrze, szydere też biorę na klate. 

Mimo to wejdę w to i będę tu opisywał co jakiś czas jak wygląda sytuacja. 

Nawet jeśli ona chce mnie urobić to i tak się nie uda zbyt dużo się nasłuchałem audycji Marka. 

Po za tym ja znam się na kobietach nie jestem pierwszym malolatem co cipke zobaczył miałem w życiu tego wchuj, i co? I akurat na nią padło. 

Wiem chodzi wam o to że, gdybym 

Znał naprawdę forumową mądrość to nigdy bym w to nie wszedł ale stało się i tyle. 

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Chadernest napisał:

szydere też biorę na klate. 

Nie widzę żadnych szyder, tylko opinie innych.

4 minuty temu, Chadernest napisał:

Mimo to wejdę w to i będę tu opisywał co jakiś czas jak wygląda sytuacja. 

Otwierasz wrota piekieł młody człowieku, które mogą się zatrzasnąć na wieki dla Ciebie. Możesz już nigdy nie być takim człowiekiem jakim byłeś sprzed akcji imprezowej z panią. Prawdopodobnie palisz większość życiowych mostów za sobą:

-niezależność

-wolność

-swobodę założenia WŁASNEJ rodziny

-kwestie majątkowę

-kwestie psychiki twojej.

Ale Twój cyrk, Twoje małpy.

6 minut temu, Chadernest napisał:

Nawet jeśli ona chce mnie urobić to i tak się nie uda zbyt dużo się nasłuchałem audycji Marka. 

 

Ojojoj, ja taki hardy i odważny.

Nic mi nie zrobi bo słuchałem audycji i mam wiedzę, o słodka naiwności :D 

Co tam prawo, alimenty, wyrzucenie z mieszkania, sprawa karna a co tam. 

Ja dam radę, ja oszukam was wszystkich i pokażę, że jam mondry a wy gupie :D <sarkazm, nie mający za zadanie Cię obrazić>

Dobrze Ci ludzie życzą, więc nie oceniaj zbyt pochopnie.

Niektórzy po prostu dużo widzieli, dużo słyszeli, dużo przeżyli i dużo wiedzą o życiu.

Your chooice ;) 

Modern caveman memes | quickmeme 

 

 

13 minut temu, Chadernest napisał:

Po za tym ja znam się na kobietach nie jestem pierwszym malolatem co cipke zobaczył miałem w życiu tego wchuj, i co? I akurat na nią padło. 

Czyli co jesteś nierozumną masą, która ma podążać za instynktami i społecznym pędem w zatracenie i cierpienie ? - sam sobie odpowiedz.

Widzę, ze cipka zryła banię, Jezu Chryste Panie :( 

Zaślepiony jesteś, szkoda mi Cię na prawdę.

15 minut temu, Chadernest napisał:

Wiem chodzi wam o to że, gdybym 

Znał naprawdę forumową mądrość to nigdy bym w to nie wszedł ale stało się i tyle. 

Podpisałeś coś, czy co ?

Niewolnik jesteś ?

nie masz prawa głosu, prawa do decyzji, do szczęścia ? 

Jeśli się boisz już jesteś niewolnikiem mem Grzegorz Braun - Paczaizm.pl

 

Życzę zdrowego rozsądku i weryfikacji oczekiwań do rzeczywistości.

Szanuj Braci i Forum, a jak nie chcesz rad- nie pisz. 

Bądź zdrów.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Chadernest napisał:

Dziękuję braciaki za każdy komentarz wiem że chcecie dobrze, szydere też biorę na klate. 

Mimo to wejdę w to i będę tu opisywał co jakiś czas jak wygląda sytuacja. 

Nawet jeśli ona chce mnie urobić to i tak się nie uda zbyt dużo się nasłuchałem audycji Marka. 

Po za tym ja znam się na kobietach nie jestem pierwszym malolatem co cipke zobaczył miałem w życiu tego wchuj, i co? I akurat na nią padło. 

Wiem chodzi wam o to że, gdybym 

Znał naprawdę forumową mądrość to nigdy bym w to nie wszedł ale stało się i tyle. 

To nie rozumiem po co w ogóle zaczynałeś temat :D, swoją drogą chwalenie się w każdym poście, że dużo ruchałeś nie jest jakimś kompleksem ? Nie chce źle wróżyć ale myślę że wrócisz z płaczem. Życzę wszystkiego dobrego :) !

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gixer napisał:

Ja jednak jestem zdania że szanujący się facet nie liże się z pierwszą lepszą...

Po prostu może dałeś się zawstydzić, sam mam z tym problem ale pracuje nad tym. Sam zauważyłem że kobieta nie dąży do PRAWDY ale do SIŁY. Jeżeli facet jest silny to ona za nim pójdzie i się z nim zgodzi mimo iż on może nie mieć racji i być np. ćpunem. Ja miałem parę razy takie akcje że nieświadomie NARZUCIŁEM coś kobiecie. Ona po prostu musiała ulec i tyle. I wtedy zmienia się jej sposób myślenia. To dlatego takiej porządnej dziewczynie np. odbija. 

Lizać się z pierwsza lepszą? co to za babskie pierdolenie! ? XD Ja jestem gotowy ruchać każdą fajną laskę, jeżeli chodzi o fizyczność, nie związki czy inne gówno bo do tego potrzeba faktycznie fajnego charakteru. Nie dajmy sobie wmawiać wstyd to że chcemy wyruchać co 2 laskę na ulicy bo to NORMALNE. Zaprzeczanie temu prowadzi do problemów psychicznych. Laska się boi po prostu że możesz ją zostawić, że będziesz skuteczny w poznawaniu kobiet. To jest też NATURALNE i nie ma co mieć o to do kobiet pretensji.

Dlaczego myszki tyją swoich miśków? By nie byli atrakcyjni dla innych kobiet, by stawali się ociężali, ospali i zbyt zmęczeni by poszli na lofry XD

A i:

WYCHOWYWANIE CZYIŚ DZIECI JEST ZAWSZE WBREW NATURZE I ŻADNE MORALNE PITU PITU TO NIE ZMIENI

Faceci są warunkowani przez społeczeństwo na bycie pisdami. @Chadernest miłość to legenda przekazywana z pokolenia na pokolenie, a legendy mają w sobie zawsze FAŁSZ. To co czujesz to chemia w mózgu i nic więcej wzniosłego. Nie ma czegoś takiego jak miłość. To jest wymysł wyższych sfer bo oni mieli czas i zasoby na takie pierdoły. 

Co to jest w ogóle moralność? Bycie pisdą która swoje SZCZEŚCIE przekłada nad innych? Ty nie jesteś jej NIC WINIEN.

Dla mnie mężczyzna (o ile nie jest bezpłodny) który wychowuje nie swoje dzieci, czuje się w głębi duszy przegranym, kimś kto wycofuje swoją pulę genów. Po prostu przyjmuje do wiadomości że jest niczym.

To jakbyś zainwestował całe swoje pieniądze W NIESWOJĄ FIRMĘ. I jak się takiego typa nazywa? FRAJEREM.

Edytowane przez Ramaja Awantura
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Chadernest napisał:

Nawet jeśli ona chce mnie urobić to i tak się nie uda zbyt dużo się nasłuchałem audycji Marka

 

Trzeba mieć spore jaja. Gdy np. po roku związku powiesz pani s.pierdalaj. Będzie się działo. Bo wtedy spadnie na Ciebie gradowa chmura pod postacią ostracyzmu "j.ebany c.huj zostawił matkę z dzieckiem". Lub po prostu dostaniesz w.pierdol od rodziny lub jej znajomych.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Chadernest napisał:

Mimo to wejdę w to i będę tu opisywał co jakiś czas jak wygląda sytuacja.

Twój wybór, żeby nie było, że nie ostrzegaliśmy.

 

Młodyś to i głupiś, rozumiem to ale nie lepiej uczyć się na cudzych a nie swoich błędach?

 

Może to i lepiej, jak za młodu dostaniesz obuchem w głowę (jaja) to na przyszłość będziesz wiedział co z czym się je🙂

 

Mimo wszystko życzę "normalnej" mamy.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 hours ago, Chadernest said:

Nigdy w życiu co do pieniędzy nie jestem skąpcem i nie jestem rozrzutnikiem myślę że nie skończę jako bankomat co do reszty typu niewolnik błazen nawet nie skomentuje ja jestem typem twardej ręki uwierz na słowo

 

Na 99% handel :) 

 

Odnośnie panny - z tego jak piszesz wnioskuję że jest bardzo mała szansa że dałbyś się wjebac w bagno. Działaj ale bardzo uważaj, a pewno nie sprowadzaj jej do siebie (kwestie prawne) i pilnuj gum. Nawet jak będziesz się pilnować może się potknąć noga, jak to powiedział ktoś mądry uważaj jak tańczysz bo życiowy parkiet bywa śliski xD

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Terve napisał:

To wszystko ściema, żeby cię upolować a potem będzie biadolenie i przerzucenie obowiązków na Ciebie i wyssie energie. Takie jest życie, znam takich historii kilka. Moja ulubiona to chłop manager, kiedyś podziwiałem go na imprezach jak laski na niego leciały. Wpadł tak samo. Super blondyna 3 lata starsza, z dzieckiem. Po 3 miesiącach była już w ciąży z nim. Po macierzyńskim próbowała pracować, ale zawsze coś było nie tak. No to robili dalej dzieci. A dureń zasuwał, zapuścił się fizycznie, pensja kierownicza starczała od 1 do 1. Z podkrążonymi oczami w pracy odpoczywał. Wrak. Słyszę tylko czasem jak zaspokaja coraz to nowe fanaberie swojej królowej. 

To smutne jak z wyżyn można bardzo łatwo spaść do rynsztoka :( życie to nie jebajka XD

@Chadernest Myślisz ze nasze rady są bezduszne i skurwysyńskie? Poczytaj sobie co piszą do siebie kobiety na kobiecych forach, są BEZLITOSNE.

Poza tym podświadomie wiesz że źle robisz bo ZAŁOŻYŁEŚ TEN TEMAT bo jednak masz wątpliwości i chcesz sprawdzić czy te swędzenie w tyłu głowy coś ci mówi :3

Edytowane przez Ramaja Awantura
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gixer napisał:

Ja kiedyś baje żyłem do jednej laski. No i kolacja miły wieczór przejażdżka samochodem. Postanowiłem że ją pocałuje. Ona mnie odtrąciła i zapytała co ja robię przecież my się nawet nie znamy. Później miałem z nią jeszcze kontakt i okazało się że laska bardzo zdrowa psychicznie. I w sumie zabiła mi klina że ja jestem gotowy lizać się z kim popadnie. I tutaj sugestia do autora czy aby to co on robi jest właściwe. Oczywiście wszyscy tutaj powiedzą że ruchanie co popadnie to takie bardzo męskie i wspaniałe. Ja jednak jestem zdania że szanujący się facet nie liże się z pierwszą lepszą...

 

Jeden rabin powie tak... drugi powie nie...

 

Ja spotkałem się z nowo poznaną panną, miły wieczór, pocałowaliśmy się, a na jej pytanie - "Czy to oznacza, że jesteśmy już razem?", odpowiedziałem, że nie. Obraziła się.

 

Brat @powerade, na pierwszym spotkaniu pocałował się z dziewczyną to mu wypaliła tekstem "nie jesteś w moim typie".  I też nie poszło to dalej.

 

Co byśmy nie zrobili, zawsze wiatr w oczy. :P.

  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Chadernest napisał:

 

Nawet jeśli ona chce mnie urobić to i tak się nie uda zbyt dużo się nasłuchałem audycji Marka. 

Po za tym ja znam się na kobietach nie jestem pierwszym malolatem co cipke zobaczył miałem w życiu tego wchuj

Teraz to już nawet nie jest mi Cię żal chłopaczku.

 

Życzę więcej pokory.

Bo przepadniesz z kretesem.

 

Bierzesz się za jakąś patuskę.

Spoko.

Twoje życie. 

Tylko nie rań już proszę mych oczu i przestań na siłę robić z gówna miód.

 

Bon voyage.

🤜🤛

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, slusa napisał:

Odnośnie panny - z tego jak piszesz wnioskuję że jest bardzo mała szansa że dałbyś się wjebac w bagno.

"W strategii wszystko jest proste, lecz nie jest łatwe." Carl von Clausewitz

"Bitwa jest krwawym i niszczącym zmierzeniem się sił fizycznych i moralnych". (Związek jest bitwą.) Carl von Clausewitz

"Niech inni prowadzą skromne życie, nie ty. Niech inni kłócą się o błahe sprawy, nie ty. Niech inni płaczą z powodu drobnych skaleczeń, nie ty. Niech inni powierzają swoją przyszłość w nie swoje ręce, nie ty." - Jim Rohn

 

Facet moze nie dać rady, wtopić życie, kasę i zdrowie w nie swoje geny, jakby pchał się pod gilotynę, z nadzieją, że ostrza nie ma lub szybko wyciągnie głowę :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda chłopaka, ale decyzję już podjął. Przywdział lśniącą bielą zbroję i oburza się, gdy ktoś trzeźwo ocenia myszkę mamuśkę. Wielu z nas w tym wieku myślało, że wie już wszystko. Tych lat które stracisz z nią i jej dzieckiem nikt Ci już nie odda. 

A jak pięknie myszka wzbudziła w nim cnoty rycerskie i nienawiść do ojca jej dziecka :D Historia musiała być naprawdę wzruszająca. 
"Ćpun na strzała " - no jakoś myszce nie przeszkadzało gdy jej zalewał formę. 


Hm... Jak to jest każdemu się wydaje, że jest inny niż wszyscy, a wszyscy kończą tak samo w takich układach. 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.