Skocz do zawartości

Samotna maDka i przewrotne życie


Rekomendowane odpowiedzi

@Kamil9612

No to co kolego będziesz do końca życia sam bo każda może się puścić? 

 

Dla mnie kobieta to jest jak zwierzę trzeba oswoić i słuchać rad dziadka a mianowicie 'krótko i przyjebać od czasu do czasu' 

 

A to że ma dziecko mi lata koło chuja stać mnie. 

Niewiem skąd w was jest taka niechęć do tracenia pieniędzy itp mam wrażenie że większość facetów to też takie materialistki. 

 

Albo niechęć do rozmnażania wtf

 

Tak wiem że zaraz jakiś 40 latek mnie tu zlinczuje bo ja nie znam życia a on chodzi na boks i przeżywa drugą młodość i rucha tylko wyselekcjonowane młode Julki i himalajki na Ukrainie ktoś w to tutaj wierzy? 

Bo ja nie ogarniam albo żyje w innej Polsce. 

  • Like 1
  • Haha 6
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Chadernestpoprosiłeś o rady na forum, a teraz je odrzucasz. O samotnych matkach było już wszystko powiedziane. Zgadzam się z Tobą, że wydawać możesz jeśli Cię stać i chcesz. Ja widzę inne problemy jako ojciec.

 

Wychowywanie dzieci to nie zabawa. Wszystko organizujesz pod nie. Wyjazdy, wyjścia, nawet zakupy. Czas, który mógłbyś poświęcić dla siebie, przeznaczasz na dzieci. Jest to bardzo trudne na dłuższą metę dla biologicznego ojca jak i dla biologicznej matki. Są dni, że naprawdę Ci się odechciewa, ale zaciskasz zęby i pchasz dalej ten wózek. Przynajmniej ja nie wyobrażam sobie, bym mógł się tak poświęcić dla nie swojego dziecka, które prędzej czy później o tym przypomni. Samotna matka może być "idealną" kobietą. Może być zaradna, niezależna, zadbana, wykształcona itd. Pewnych rzeczy nie da się pokonać i to że będziesz zawsze na drugim miejscu, albo też to, że będziesz miał sprzeczne informacje co do wychowania - pomagasz, nie pomagasz, moje dziecko itd. 

 

Wchodząc w to bądź tego świadom. Jeśli myślisz, że będzie inaczej, wyjątkowo to wykończysz się psychicznie. Twój wybór i odpowiedzialność za swoje czyny. 

 

  • Like 6
  • Dzięki 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat samotnych matek był tu tyle razy wałkowany że szkoda gadać. Gdybyś ty miał 50 czy więcej lat zrozumiałbym że ciężko o bezdzietną kobietę bez bagażu. Natomiast jesteś jeszcze młody a ty wiążesz się z laską co ma dziecko. Zrozum że po jakimś czasie będziesz dla niej "PROVIDEREM" . Twoim zadaniem będzie płacić i wychowywać nieswoje dziecko które za kilkanaście lat Ci powie "spierdalaj , nie jesteś moim ojcem". Relacja FWB okej ale żadne poważniejsze deklaracje z twojej strony. 

 

Znajdz sobie jeśli już to młodą bezdzietną kobietę i z nią buduj relację. Zrobisz jak uważasz , żeby nie było że nie ostrzegaliśmy :)

 

Widocznie coś w tym jest jak starszy znajomy w pracy mi powiedział że " Cipa silniejsza od pary koni " 😀

Edytowane przez Arthur Morgan
  • Like 8
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Kamil9612 napisał:

Wszystko fajnie, ale jakby nie było kultu zdrady, kurestwa i materializmu.

Teraz to wejście w relację jest jak siad na bombie. Nie masz wpływu na ile ustawisz sekundnik.

Wiedza, wiedzą, życie życiem.

Teoria a praktyka to dwa bieguny.

Autor szybko przekona się, że wiedza nie chroni przed wszystkim.

Albo  mu się i uda, ale po opisie zachowań behawioralnych pani to wątpie :D - Wyroluje go bez mydła.

Masz 100 procent racji. Może nie zaznaczyłem wyraźnie, że moje rozważania dotyczyły ogółu. 
W sytuacji autora wątku sprawa jest raczej przesądzona. Pani już zawładnęła jego umysłem i pindolem. Broni jej, dewaluuje ojca dziecka i szczyci się jakim jest twardym zawodnikiem, a w zasadzie to przyszedł chyba tylko po to, by poklepać go po pleckach. Pani przeżuje i wypluje 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Chadernest napisał:

No to co kolego będziesz do końca życia sam bo każda może się puścić? 

 

Według mnie jest to lepsza opcja niż żyć z kobietą która codziennie mówi Ci jak masz żyć.

 

50 minut temu, Chadernest napisał:

Dla mnie kobieta to jest jak zwierzę trzeba oswoić i słuchać rad dziadka a mianowicie 'krótko i przyjebać od czasu do czasu' 

 

Może kiedyś to działało. W dzisiejszych czasach wygląda to tak. 

Fikniesz raz --> niebieska karta

Fikniesz drugi raz --> eksmisja

Fikniesz trzeci raz --> oglądasz świat zza krat.

 

13 minut temu, Chadernest napisał:

Temat do zamknięcia. 

 

Jeszcze płyniesz ale kra nad Tobą zamarza.

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Chadernest napisał:

No to co kolego będziesz do końca życia sam bo każda może się puścić? 

 

Może tak może nie, moja broszka :P 

Na pewno nie wjebie się w związek z samotną mamą-chyba że zwariuje.

Godzinę temu, Chadernest napisał:

Dla mnie kobieta to jest jak zwierzę trzeba oswoić i słuchać rad dziadka a mianowicie 'krótko i przyjebać od czasu do czasu' 

Śmiało próbuj, Torreadorze. 

Skończysz w pierdlu, z alimentami i łatką patusa- no niestety (stety) takie są realia. Już facet w domu nie jest panem i plebanem.

Godzinę temu, Chadernest napisał:

A to że ma dziecko mi lata koło chuja stać mnie. 

Nie jeden już był taki hardy, a skończył w kieliszku i z ubrudzonym nosku (nie od mąki) z DŁUGAMI i KOMORNIKIEM.

Godzinę temu, Chadernest napisał:

Niewiem skąd w was jest taka niechęć do tracenia pieniędzy itp mam wrażenie że większość facetów to też takie materialistki. 

 

Bo w Polsce nie ma takiej sposobności szastania pieniędzmi, z prostego powodu- większość Polaków to bieda materialna i umysłowa- przykre stwierdzenie.

 

Godzinę temu, Chadernest napisał:

Tak wiem że zaraz jakiś 40 latek mnie tu zlinczuje bo ja nie znam życia a on chodzi na boks i przeżywa drugą młodość i rucha tylko wyselekcjonowane młode Julki i himalajki na Ukrainie ktoś w to tutaj wierzy? 

Nikt nie linczuje, pokazuje swoje zdanie, może w sposób prosty, czasem brutalny- ale nie jesteśmy poetami i nie wymagaj finezji i delikatności.

 

Godzinę temu, Chadernest napisał:

Bo ja nie ogarniam albo żyje w innej Polsce. 

Nie chcesz widzieć życia jakim jest. Patrzysz przez różowe okulary.

Mimo Twojej postawy niekulturalnej, życzę zdrowia, szczęścia i pieniędzy i udanego związku-cuda są, szkoda, że tak mało. 

Have a good days ! :) 

22 minuty temu, Chadernest napisał:

Temat do zamknięcia. 

Obyś sobie nie zamknął życia, swoimi nieprzemyślanymi decyzjami.

Peace !

Edytowane przez Kamil9612
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też uważam że temat do zamknięcia.

@Chadernest dostanie po dupie za parę lat, a że dostanie to pewne, to wtedy doceni Wasze rady.

Założył temat i myślał że ktoś mu powie jak to fajnie jest wychowywać nie swojego dzieciaka i rypać samotną matkę.

Za wszystko zapłacisz. I to po dziesieciokroć.

Mówię to jako dawny "rypacz" samotnych mamusiek.

Ale siła cipy jest przeogromna, co widać na tym przykładzie.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Spellman71 napisał:

Masz 100 procent racji. Może nie zaznaczyłem wyraźnie, że moje rozważania dotyczyły ogółu. 
W sytuacji autora wątku sprawa jest raczej przesądzona. Pani już zawładnęła jego umysłem i pindolem. Broni jej, dewaluuje ojca dziecka i szczyci się jakim jest twardym zawodnikiem, a w zasadzie to przyszedł chyba tylko po to, by poklepać go po pleckach. Pani przeżuje i wypluje 

Dzięki, jest pod okupacją jak II RP- z lewej strony pindol a z drugiej strony zpętany poczuciem obowiązku-mózg.

Próbuje racjonalizować, błędny z biologicznego punktu widzenia ruch. Ponadto jest to błąd prawny, pozbawi go najprawdopodobniej majątku.

Marek Piotrowski też był hardy od autora i to kilka leveli- a przepadł w życiu i klepie świętą biedę, ku uciesze ex-żony kurewki.

Pani go będzie zasysała kilka miesięcy, po 1-2 latach zacznie się piekiełko :D 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Chadernest napisał:

No to co kolego będziesz do końca życia sam bo każda może się puścić? 

Oczywiście, że nie ale jesteś grubym ryzykantem....a co jeśli wybranka Twojego serca za miesiąc pójdzie w tany, Ty jako przykładny tata i partner będziesz w domu z dzieckiem a dziewczyna na orlenie pozna miłego pana a po 15 minutach... mhm.

 

1 godzinę temu, Chadernest napisał:

A to że ma dziecko mi lata koło chuja stać mnie. 

Zapamietaj, dziecko patusa, ją ciągnie do takich więc Ty chcesz tę kobietę oswoić? Wolne żarty.

 

Będziecie wszystko dostosowywali pod dziecko, myślisz, że będziesz chodził na siłownię kiedy chcesz? Wolne żarty.

 

Myślisz, że mama będzie Ci za cokolwiek wdzięczna? Wolne żarty.

 

Myślisz, że będziesz miał cokolwiek do powiedzenia przy wychowaniu dziecka? Wolne żarty.

 

"Wiedza forumowa jest mi znana".

Wolne żarty.

 

"A to że ma dziecko mi lata koło chuja stać mnie" to zostawię bez komentarza..... aczkolwiek nie lepiej inwestować w siebie a nie geny patusa?

 

Przelej mnie no z 5 patyków...mhm stać Cię🙂

 

Brakuje mi pincet złotów na smartfona dla Żankloda, hlip, hlip, chodzi smutny, hlip hlip, ja też jestem smutna i dziś dupeczki nie udostępnię, hlip hlip... Chyba, że będziesz nieustraszonym rycerzem i pożyczysz pincet złotów, oczywiście oddam za dwa dni i Żanklodzik będzie happy.

 

Po chuj ci znów ta siłownia, a ja sama w domu siedzę, pewno jako kurwe tam masz.

 

Nie wpierdalaj się, to nie Twoje dziecko tylko Badboja, ty jesteś zwykłym robolem który ma mi pomóc.

 

Odpierdol się, nie jesteś moim ojcem i nie będziesz mi mówił co mam robić.

Nie krzycz już na Żankloda ! To twoja wina, że tak mówi bo nie umiesz z nim rozmawiać.

 

Miś, może gdzieś pojedziemy? Będę mogła chlać browary ale pamiętaj, mamy dziecko więc plac zabaw, energylandia, karmienie kaczuszek, takie mamy atrakcje.... Seksu też nie będzie w plenerze no bo wiesz... Mamy dziecko więc będzie przeszkadzać, ale to nie ty zalałeś tylko ten męski, chamski Badboj a Ty jesteś takim moim misiaczkiem słodkim prosiaczkiem, cmok.

 

Oczywiście Ty wszystko sponsorujesz bo Cię miś stać ! 

 

A na koniec na orzeźwienie....Alfa szmaci Beta płaci.

 

Co złego to nie ja, takie tam kilka zdań na rozjaśnienie umysłu ale decyzję podjąłeś już dużo wcześniej przed napisaniem tego posta i chciałeś potwierdzenia swojej decyzji a tu zonk.

 

Może jednak faktycznie niektórzy muszą uczyć się na swoich błędach.

 

Powodzenia, trzymaj się i życzę dużo sił, głównie psychicznych.

  • Like 17
  • Dzięki 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Chadernest napisał:

Niewiem skąd w was jest taka niechęć do tracenia pieniędzy itp mam wrażenie że większość facetów to też takie materialistki. 

 

Wolę rzucać stówkami  tancerki w klubie, Niż wydawać na nie swoje dziecko. Koszt utrzymania dziecka w Polsce do 18 roku życia to ok. 180 tyś. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Massamba_ napisał:

Zapamietaj, dziecko patusa, ją ciągnie do takich więc Ty chcesz tę kobietę oswoić?

Pytanie co to za patus. Jedyny patus jakiego miałem w mojej bańce to był typ z takim tłem rodzinnym że byś go swatał z własną siostrą. 

Czasami od ideału do patusa dzieli skręt na imprezie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Brat Jan napisał:

aby względem prawa móc szybko się z nią rozstać i bez dużych kosztów

Tutaj podpowiedź. Pare kamerek i dyktafonów na stałe nie zaszkodzi mieć w chacie (najlepiej nagrywające z jakiegoś mikro pilota), jeżeli chce ją brać na kwadrat + zawsze jakiś jeden mały dyktafonik w kieszeni, najlepiej taki, że niby pendrive. W aucie, że niby kamerka samochodowa.

 

Nie idzie zliczyć ilu gości uratowało swoją dupę, przyszłe życie i psychikę, bo mieli (czasem całkowicie przypadkowo) pod ręką lub w aucie czym nagrać dyskwalifikujące panią jej własne zeznania.

 

Oczywiście za co nigdy konieec końców nie zostały skazane, ale sama możliwość oczyszczenie z zarzutów kolesia jest mega sukcesem. Takie prawo, jak chłopaki już wielokrotnie pisali wcześniej.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał odwrócić narrację z forum o samotnych matkach. Uważam, że w ogóle nie powinny mieć brania, gdyż jak wiadomo 80 procent pozwów o rozwód wnoszą kobiety, z czego załóżmy 20 procent jest zwykłym widzi mi się pani. Te 20 % zniszczyło facetów. Nie wiemy na które się natkniemy, więc lepiej nie ruszać wcale. 

 

Z drugiej strony, wszyscy tutaj zachwalają seks z samotnymi matkami. Dlaczego więc się nie wiązać choćby dla seksu? Nie mówię na całe życie! Można np na pół roku czy też rok. Unikać oczywiście dzieci, by im jeszcze bardziej nie zjebać świata. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Matthew88 napisał:

więc się nie wiązać choćby dla seksu?

Święte słowa, dla seksu ?

Inne wiążą się dla kasy, pozycji społecznej mężczyzny więc faceci mogą dla seksu, popieram.

 

I sprawa najważniejsza.

 

NIE CHCESZ W ŻYCIU MIEĆ UDRĘKI UŻYJ GUMKI ALBO RĘKI.

 

 

Ps. Dziś przetrzepię sakwę 22 letniej słodkiej, atrakcyjniej mamuśce.

 

I też nie wiedzieć czemu ojciec dziecka uciekł.... Pewnie dlatego, że taka piękna xD

 

  • Like 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Matthew88 napisał:

Dlaczego więc się nie wiązać choćby dla seksu? Nie mówię na całe życie! Można np na pół roku czy też rok. Unikać oczywiście dzieci, by im jeszcze bardziej nie zjebać świata. 

A dlatego nie że przywiązujesz się emocjonalnie. A jeszcze jak Ci dobrze popuszcza szpary, jest atrakcyjna, to jesteś ugotowany.

 

Trzeba być nie lada kozakiem by się nie zaangażować emocjonalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Chadernest jak chciałeś być poklepany po plecach, to swoją historię mogłeś opisać na profilu "oczami mężczyzny (kukolda)". Tam byłyby serduszka i zachwyty nad prawdziwymi mężczyznami jak Ty. A tak to dostałeś bagaż rad i od Ciebie zależy czy się posłuchasz czy koncertowo zjebiesz sobie życie. Głowa do góry, oczy otwarte. Powodzenia. 

  • Like 2
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu koledzy mądrze piszą o magnetyzmie piczki co jest częściowo prawdą tylko zastanów się czy nie pragniesz jej jako przyśpieszacza do wkroczenia w dorosłe życie.

Może zwyczajnie czujesz się ignorowany, traktowany wciąż jako szczeniak a takie ekspresowe założenie rodziny wbije Cię do ligi ludzi "poważnych", szanowanych, traktujących życie serio. 

Już nie mówiąc o akceptacji i poczuciu jedności z podobnie "ustatkowanymi" rówieśnikami.

Cała masa ludzi właśnie po to się hajta i płodzi dzieci żeby trafić do ligi szanowanych dorosłych a do tego wszyscy tak robią więc młodzież też chce się wreszcie poczuć jak dorosły i wali w związki jak ćmy do świecy.

Najpierw fajki i piwo w szkolnej szatni a później Brajanki i Dżesiki a wszystko to  po to żeby zyskać akceptację reszty.  

Nie twierdzę że to główna motywacja większości ale jedna z ważniejszych moim zdaniem,

Zastanów się czy takie braki nie pchają Cię w kierunku tego cholernie kosztownego  i wątpliwego związku.

  • Like 5
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.07.2021 o 13:30, Chadernest napisał:

PS. Dodam tylko że zawsze się śmiałem z takich typów co robią to co ja teraz. 

Zrobisz jak chcesz, pamiętaj tylko że od 30.11.2020 nie ma już zabawy - jak byłeś hm... naiwny, to tracisz mieszkanie.

I nie pytaj jak mała hm... panna wyrzuci Cię z mieszkania, bo od tego są hm... specjalne służby PiS :D

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.