Skocz do zawartości

Samotna maDka i przewrotne życie


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 30.07.2021 o 12:34, Chadernest napisał:

A to że ma dziecko mi lata koło chuja stać mnie. 

Niewiem skąd w was jest taka niechęć do tracenia pieniędzy itp mam wrażenie że większość facetów to też takie materialistki. 

Nietzsche wspominał o resentymencie. O co tutaj chodzi? Jeśli czegoś bardzo pożądamy, uważamy to za wartościowy cel chociażby bycie ojcem, ale nie jesteśmy w stanie tego osiągnąć, to obniżamy rangę owego osiągnięcia - nawet często rzucamy złe światło na ludzi którym się to udało.

 

Tak samo teraz - facet który potrafi być sam ze sobą, rozumie desperację innych ale też naturę rzeczywistości nigdy nie napisze jak Ty, że niektórzy goście to materialistki bo nie chcą pompować kasy w nie swoją spermę. 

 

Prawdę mówiąc psujesz rynek i wspierasz matriarchat. Na Twoje miejsce zaraz będzie dwóch Ukraińców z SUVami albo trzech mokebe w kurtce za 4500zl spod białoruskiej granicy.

 

Zastanów się nad wartościami, dopiero później pluj jadem. Ja nie krytykuję Twoich wyborów, ale sam bym takich nie podjął. Towarzystwo kobiety nie jest dla mnie warte tej ceny, a jak już mam płacić to młodszym i przed ciążą, z 19 łatwo się negocjuje :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Massamba_ napisał:

Możesz logicznie wytłumaczyć dlaczego?

Logiczne nie, kochamy się haha

@Imiennik

Wiem że psuje rynek chce was przeprosić za te plucie jadem nie chciałem zostać tak odebrany. 

@Ace of Spades

Tak chodzę w tej kurtce. 

7 godzin temu, Massamba_ napisał:

Kaczyński w kurtce Giertycha? Jaro, to Ty ?

Jeba* PiS

 

Dodam jeszcze pany ze Pani jest zemna w ciąży 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.07.2021 o 15:17, Brat Jan napisał:

@Chadernest jeżeli już tak silnie chcesz z nią spróbować to rób to tak, aby względem prawa móc szybko się z nią rozstać i bez dużych kosztów.

 

11 godzin temu, Chadernest napisał:

@Jednorożec

Jesteśmy razem cały czas, dzięki że pytasz interesuje Cie coś konkretnie? 

Chętnie odpowiem. 

Ogólnie wszystko jest wpożądku. 

Powtórzę jeszcze raz:

"jeżeli już tak silnie chcesz z nią spróbować to rób to tak, aby względem prawa móc szybko się z nią rozstać i bez dużych kosztów, również tych emocjonalnych"

 

Melduj co jakiś czas jak się układa.

Może będziesz jednym z nielicznych...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Brat Jan napisał:

Może będziesz jednym z nielicznych...

Otóż nie tym razem, bo:

3 godziny temu, Chadernest napisał:

Dodam jeszcze pany ze Pani jest zemna w ciąży 😁

 

Trochę szybko ta ciąża... w lipcu się poznali a już po niecałym roku Pani w ciąży.  Schemat jak ch*j!

 

@Chadernest gratuluję 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Chadernest napisał:

Dodam jeszcze pany ze Pani jest zemna w ciąży 😁

Dzięki za cały ten temat.

 

Nowi użytkownicy będą mogli wejść, poczytać i zobaczyć jak nie postępować w życiu.

 

Tak czy inaczej, życzę szczęścia.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Chadernest napisał:

Dodam jeszcze pany ze Pani jest zemna w ciąży

Ja tak nieśmiało się zapytam: a skąd wiesz, że z Tobą? Bo tak twierdzi, czy może badania DNA już wykluczyły udział "kutangów osób trzecich" w procesie zapłodnienia owej witaminki?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Brat Jan napisał:

 

Melduj co jakiś czas jak się układa.

Może będziesz jednym z nielicznych

Nie ma problemu bracie robię wszystko pod siebie żeby wrazie najgorszego nie zostać wyjebanym.

3 godziny temu, Krugerrand napisał:

tak nieśmiało się zapytam: a skąd wiesz, że z Tobą? Bo tak twierdzi, czy może badania DNA już wykluczyły udział "kutangów osób trzecich" w procesie zapłodnienia owej witaminki?

Bo mieszkamy za granicą nie mamy znajomych ani nic. Ale zrobić test zawsze można nie przeczę że nie. 

4 godziny temu, Lambert napisał:

rochę szybko ta ciąża... w lipcu się poznali a już po niecałym roku Pani w ciąży.  Schemat jak ch*j

Ale ja też chciałem dziecka z Nią. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Chadernest nic konkretnego nie mam na myśli, na razie to po prostu ciekawość.

 

Zaczynając od końca to każdy ma prawo dokonywać swoich wyborów i nic mi do tego i życzę Ci szczęścia.

 

Ale...

Myślę, że źle zrobiłeś umawiając się z taką laską a wspólne dziecko to jeszcze większy błąd. Ciekawe jak to będzie po porodzie, i dwa lata później...

 

19 godzin temu, Massamba_ napisał:

Możesz logicznie wytłumaczyć dlaczego?

No właśnie? Wytłumacz dlaczego, bo ja też tego nie rozumiem. A stwierdzenie "kochamy się" jest dobre dla nastolatków i kobiet.

 

  

19 godzin temu, Imiennik napisał:

Prawdę mówiąc psujesz rynek i wspierasz matriarchat. Na Twoje miejsce zaraz będzie dwóch Ukraińców z SUVami albo trzech mokebe w kurtce za 4500zl spod białoruskiej granicy.

Zgadzam się z tym. Później rosną nam roszczeniowe kobiety.

 

  

10 godzin temu, Chadernest napisał:

Wiem że psuje rynek chce was przeprosić za te plucie jadem nie chciałem zostać tak odebrany.

Skoro wiesz, że psujesz rynek, to czemu to robisz? Po prostu czysty egoizm czy jak?

Ale generalnie to się z tym nie zgadzam. Nie widzę tu psucia rynku no bo jak??

 

  

2 godziny temu, Chadernest napisał:

Nie ma problemu bracie robię wszystko pod siebie żeby wrazie najgorszego nie zostać wyjebanym.

Pozwól, że poprawię Twoją wypowiedź, bo ucięło kilka wyrazów:

"wydaje mi się, że robię wszystko pod siebie żeby w razie najgorszego nie zostać wyjebanym."

No niestety ale tylko ci się wydaje. Myślę, że z tą ciążą już zostałeś "wyjebany". Ale nie chcę być realistą, znaczy się pesymistą, więc poczekajmy i zobaczymy.

  

2 godziny temu, Chadernest napisał:

Bo mieszkamy za granicą nie mamy znajomych ani nic.

Nie macie znajomych powiadasz... Rozumiem, że masz na myśli wspólnych?

Bo czytając cały wątek od początku coś mi mówi, że ona już ma znajomych, ale Ty jeszcze o tym nie wiesz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Jednorożec napisał:

Zaczynając od końca to każdy ma prawo dokonywać swoich wyborów i nic mi do tego i życzę Ci szczęścia.

Ja Tobie również. 

Nie 

3 godziny temu, Jednorożec napisał:

Myślę, że źle zrobiłeś umawiając się z taką laską a wspólne dziecko to jeszcze większy błąd. Ciekawe jak to będzie po porodzie, i dwa lata później..

Tego nikt nie wie co będzie za dwa lata. 

Edytowane przez Chadernest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Chadernest napisał:

Tego nikt nie wie co będzie za dwa lata. 

No jak nikt nie wie jak my wszyscy to zgromadzeni szanowni panowie wiedzą tylko Ty jeden jakiś taki gapcio niekumaty.

 

Albo będziesz rogaczem albo polecisz na zbitą buśkę od milejdi a dziecko będzie wychowywał "wujek".

 

Rób screeny, mam kryształową kulę.

 

Pośmiali my się, porechotali ale do sedna.

 

Twoje życie, Twoje decyzje za które bierzesz odpowiedzialność, najważniejsza sprawa to testy dna po urodzeniu dziecka.

 

Życzę ogrom szczęścia , będzie Ci bardzo potrzebne jak łysemu z brezzers sterczący kapucyn.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.08.2021 o 19:47, jaro670 napisał:

Cała masa ludzi właśnie po to się hajta i płodzi dzieci żeby trafić do ligi szanowanych dorosłych a do tego wszyscy tak robią więc młodzież też chce się wreszcie poczuć jak dorosły i wali w związki jak ćmy do świecy.

Najpierw fajki i piwo w szkolnej szatni a później Brajanki i Dżesiki a wszystko to  po to żeby zyskać akceptację reszty.  

 

To jest całe życie i myślenie wielu ludzi!

 

Bywa i tak, że kawalerowie i panny są dyskryminowani w pracy czy w rodzinie, pomijani bo nie mają obrączki, nie ustatkowali się :D

 

Bardzo mała garstka rozumie czym jest ślub i jakie daje konsekwencje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.03.2022 o 08:08, Martius777 napisał:

Bardzo mała garstka rozumie czym jest ślub i jakie daje konsekwencje.

Bo niestety celowo wychowuje się społeczeństwo na idiotów. @Matthew88 trochę opisał jak rzeczywiście wygląda życie w rodzinie. O tym się jednak głośno nie mówi.

 

W dniu 9.03.2022 o 20:54, Chadernest napisał:

Tego nikt nie wie co będzie za dwa lata. 

Przewidywanie. Mówi ci to coś?

Albo "korzystanie z doświadczenia starszych"?

No bo widzisz, niektórzy wiedzą co może być za dwa lata, ale nie Ty, bo jesteś za młody.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.