Skocz do zawartości

Z cyklu historie nieśmieszne


Rekomendowane odpowiedzi

Kumpel sprzedaje kwadrat. Dla bezpieczeństwa czasem dzwoni z prośbą, żeby wpaść jak będą oglądający. Podjechałem. 

 

Przyjeżdża pani z koleżanką na ogląd. Pani lat 30+. Na początku pytanie a kto to ten drugi pan? (znaczy ja). Panie najwyraźniej niezadowolone z faktu, że właściciel nie jest sam. Ale zaczynają gadkę. 

 

Najpierw zajawka jak to pani chce "rozpocząć nowe życie" i szuka mieszkania dla siebie i 3 bombelków. I że to w ogóle jej mieszkanie marzeń i takiego szukała. Ok. 

 

Pani zaczyna łazić, zagląda do szafek, w końcu otwiera szafę. 

 

Kumpel już wkurwiony, chce zwrócić uwagę, że mieszkanie to nie pustostan i są w nim jeszcze rzeczy. 

 

Nie zdążył, bo pani zobaczyła w szafie garnitury i pyta się "A jako kto pan pracuje?" 

 

Kumpla zatkało i rzucił na odczepne, że w bankowości, ale pani to nie powinno interesować. 

 

Na co pani: "O to ja bym tu chciała z Panem mieszkać, to kiedy z dziećmi MOŻEMY się wprowadzić?" 

 

Dłuższą chwilę zajęło nam uświadomienie sobie, że pani nie robi sobie jaj. 

 

Serio, ona poważnie zapytała. 

 

Kumpel oczywiście uprzejmie podziekował za ofertę i skoro nie są zainteresowane kupnem, to tam sa drzwi. Coś tam podziamgoliły i poszły. 

 

I teraz tak. 

 

Jeden wariant, to baby pierdolnięte, jak swój apart sprzedawałem, to pierdolnięci też przychodzili (A czy w garażu zmieści się ciężarówka? No wie pan taka duża 8 ton.).

 

Drugi wariant... co by mogło się zdarzyć jakby kumpel był sam? 🤔

 

Może za daleko wyobraźnią wybiegam. Ale be warned. 

  • Like 1
  • Haha 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, maroon napisał:

Jeden wariant, to baby pierdolnięte, jak swój apart sprzedawałem, to pierdolnięci też przychodzili (A czy w garażu zmieści się ciężarówka? No wie pan taka duża 8 ton.).

 

Jak dawałem swoje mieszkanie na wynajem to przychodzili tacy odklejeni ludzie na oglądanie, że bałem się czy nie są jacyś psychiczni.

 

Jeden gościu obejrzał całe mieszkanie i nawet słowem jebanym się nie odezwał nawet jak go o coś tam zagadywałem, zacząłem się lękać czy zaraz mnie nie zaatakuje czy jaki chuj?

Inny gościu wszedł do mieszkania, poszedł do salonu, stanął na środku i zaczął opowiadać mi historię całej swojej rodziny po czym powiedział, że chce wynająć mieszkanie od zaraz, zapytałem go - chce Pan od zaraz wynająć mieszkanie a poza salonem nie obejrzał Pan pozostałych pomieszczeń?

Gościu popadł w konsternacje.

 

Więc jestem w stanie uwierzyć w takie historie co napisałeś, ludzie odklejeni do kwadratu.

Edytowane przez Tomek9494
  • Haha 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, maroon napisał:

Drugi wariant... co by mogło się zdarzyć jakby kumpel był sam? 🤔

 

Może za daleko wyobraźnią wybiegam. Ale be warned. 

Nie za bardzo czaję, co by mogło się stać, pobiłyby go? 

Rozumiem, dla bezpieczeństwa przyjść jak kupują jakieś dresy, ale dwie kobietki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minutes ago, krzy_siek said:

Nie za bardzo czaję, co by mogło się stać, pobiłyby go? 

Rozumiem, dla bezpieczeństwa przyjść jak kupują jakieś dresy, ale dwie kobietki?

Pani wzywa policję do awantury domowej. Koleżanka zaświadcza, że tak ona tu mieszka... 

 

I co się teraz dalej będzie działo? W świetle nie tak dawno przyjętej ustawy? 

 

Psycholi jest jest dużo. Za dużo. 

 

Jak mi laski przyjeżdżały oglądać mieszkanie, to nigdy sam nie byłem. 

 

Guess why. 

 

 

  • Like 3
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, maroon napisał:

Pani wzywa policję do awantury domowej. Koleżanka zaświadcza, że tak ona tu mieszka... 

OK rozumiem. Aczkolwiek niedowierzam. Muszę doczytać odnośnie zmian w ustawie o jakiej mówisz. Niemniej jednak nawet jakby podziało się to, co zacytowałem, to mówisz policji, że to nieprawda, pani zameldowana jest gdzie indziej, a i gdzie tu są jakiekolwiek pani rzeczy? Można jezscze pokazać konwersację tekstową o planowanym oglądaniu mieszkania albo nagrać rozmowę. Ale rozumiem, lepiej na zimne dmuchać tym bardziej że widać trafiliście na wariatkę

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wrotycz częsta akcja, dwie osoby wchodzą pod byle pozorem (niekoniecznie przy sprzedaży), jedna odwraca uwagę, druga robi przeszukanie i kradnie.

 

Oczywiście nie twierdzę, że tak było w tym przypadku ale sprzedający bardzo dobrze zrobił, że w mieszkaniu nie był sam.

 

Przy większych nieruchomościach typu dom, dobrze jest żeby było nawet trzy osoby przy takich akcjach. 

 

12 godzin temu, maroon napisał:

Panie najwyraźniej niezadowolone z faktu, że właściciel nie jest sam. Ale zaczynają gadkę. 

 

Już powinna się czerwona lampka w głowie zapalić. 

 

12 godzin temu, maroon napisał:

Drugi wariant... co by mogło się zdarzyć jakby kumpel był sam? 🤔

 

Wiele rzeczy, zero świadków, gdyby cokolwiek się stało dwa słowa przeciwko jednemu. 

 

Znam przypadek gdzie złodzieje wybierali dom lub mieszkanie gdzie na stałe przebywała jedna osoba. 

 

Później aranżowali sytuację, w taki sposób żeby ta osoba była poza domem przez wiele godzin, zajmowała się tym część grupy, a w tym czasie reszta dokonywała włamania. 

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minutes ago, Mosze Red said:

 

Już powinna się czerwona lampka w głowie zapalić. 

 

Wiele rzeczy, zero świadków, gdyby cokolwiek się stało dwa słowa przeciwko jednemu. 

Niestety wiele osób nie zdaje sobie sprawy jak wiele dookoła jest psychicznych i patoli. Szczególnie w anonimowym wielkomiejskm środowisku. 

Quote

 

Znam przypadek gdzie złodzieje wybierali dom lub mieszkanie gdzie na stałe przebywała jedna osoba. 

 

Później aranżowali sytuację, w taki sposób żeby ta osoba była poza domem przez wiele godzin, zajmowała się tym część grupy, a w tym czasie reszta dokonywała włamania. 

A propos włamań. Kiedyś była głośna sprawa, jak pewna ogólnokrajowa ekipa złodziejska miała układ z jedną ze znanych firm produkujących drzwi antywłamaniowe.

 

Drzwi były masowo montowane na nowych osiedlach przez wielu deweloperów. Lokatorzy się wprowadzali, urządzali, a potem chłopaki wchodzili hurtem jak do siebie. 

 

Nie chwaląc się miałem dużą przyczynkę do ich posadzenia. Aczkolwiek kontakt z prorokami, sądem, kryminalnymi, to była qrwa gehenna. Never again. 

 

Dobry zwyczaj zmieniaj wkładkę w mieszkaniu/domu od dewa, po remontach, itp. Teraz dodatkowo klucz można dorobić ze zdjęcia, a i zrobienie odcisku to jest moment.

 

Dlatego zawsze przed pokazywaniem mieszkania/domu trzymać wszystkie dokumenty, portfele, klucze przy sobie. Dodatkowo nigdy nie umawiać się przez olxy, czaty, messengery, maile, itp. Tylko telefon. 

Edytowane przez maroon
  • Like 6
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym kobiety pod sprzedaż nieruchomości w tym momencie prawnym nigdy nie umówił. Trzeba być nieskończonym debilem kurwa, żeby to zrobić. Wypierdalać totalnie z kobietami, a mężczyznę wcześniej ogarnąć, porozmawiać, wymienić maile, cokolwiek. Można już na tym etapie odsiać idiotów. Dla mnie chore i żadnej kobiety bym do mieszkania nie wpuścił. Nie w tym systemie, gdzie policja może zrobić wszystko dosłownie z gościem. A z psycholem nie wygrasz = z kobietą nie wygrasz xD

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, maroon napisał:

 

Na co pani: "O to ja bym tu chciała z Panem mieszkać, to kiedy z dziećmi MOŻEMY się wprowadzić?" 

 

Dłuższą chwilę zajęło nam uświadomienie sobie, że pani nie robi sobie jaj. 

 

To jest tak irracjonalne i niemożliwe, by było prawdziwe, że na sto procent jest prawdziwe :)

Są ludzie, którym peron już dawno odjechał na Proximę Centauri.

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, maroon napisał:

Pani zaczyna łazić, zagląda do szafek, w końcu otwiera szafę. 

Wścibskie kurwisko.

 

13 godzin temu, maroon napisał:

Nie zdążył, bo pani zobaczyła w szafie garnitury i pyta się "A jako kto pan pracuje?" 

Jako męska kurwa :D 

Albo adwokat rozwodowy 

13 godzin temu, maroon napisał:

Kumpla zatkało i rzucił na odczepne, że w bankowości, ale pani to nie powinno interesować. 

 

Na co pani: "O to ja bym tu chciała z Panem mieszkać, to kiedy z dziećmi MOŻEMY się wprowadzić?" 

Jezu ❤️

Ach te Chłopki P0lki zobaczą garnitur i już szpara zawilgła jak do burzy :D 

Jakie one cnotliwe, jakie mężne, jakie niezależne

A tu facet z garniakiem,

https://zapodaj.net/4d48332a53269.jpg.html 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojdzie to tego tak jak jest w USA gdzie mężczyźni bez kamerek czy świadków nie zostają sam na sam z kobietami 

bo jest słowo przeciwko słowu i komu uwierzą kobiecie, za którą stoi prawo czy mężczyźnie uważanemu w opinii publicznej za przemocowca?

Gdyby kumpel został sam kto wie jak by się jego losy potoczyły skoro kobiety nie były zadowolone na widok kolejnego faceta w mieszkaniu.

Jeszcze ta akcja z garderobą, że pani by chętnie tu zamieszkała😆

Czy to jakaś nowa moda na upolowanie mężczyzny? Oglądanie mieszkania i podejmowanie decyzji czy zostaje z nim czy nie😁

Polskie witaminki nie przestają zaskakiwać i mają co to nowe pomysły jak znaleźć źródło dochodu, bytu i bezpieczeństwa.

A potem taką spróbuj wywalić z domu z bombelkami to życzę powodzenia.

 

 

 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, maroon napisał:

"O to ja bym tu chciała z Panem mieszkać, to kiedy z dziećmi MOŻEMY się wprowadzić

Sprzedawałem mieszkanie i miałem podobną akcję tego lata, samotna mama wprost kokietowała dupką w trakcie oglądania i sadziła podobne teksty. Gdyby nie udział mojej agentki byłoby gorąco 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, spitfire napisał:

Sprzedawałem mieszkanie i miałem podobną akcję tego lata, samotna mama wprost kokietowała dupką w trakcie oglądania i sadziła podobne teksty. Gdyby nie udział mojej agentki byłoby gorąco 😆

 

Kuuuurła.. dało mi to pewien fajny pomysł na swoistą 'wędkę' na takie milfetki lubiące przypodobać się właścicielowi.
Dzięki brachu! Wypróbuje ten myk, dam znać jakie u mnie w okolicy mamuśki. 😜

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skutecznym odsiewaczem jest zlecenie sprzedaży do biura nieruchomości w zależności od miejscowości i wartości nieruchomości prowizja jest różna, kilka k pln, ale masz pewność, że wszystko gra, a sprzedawca pokazuje mieszkanie zainteresowanemu. Tak wynająłem moje obecne mieszkanie, zapłaciłem prowizję dla biura, ale wszedłem na gotowe jak Jollero, mieszkanie przygotowane, czyste, posprzątane, full sprzęt i co najważniejsze jasne i klarowne warunki dla obu stron prawilnie na papierze, notarialnie. Kaucja, prowizja, notariusz wyniósł powyżej 2k, ale powiem szczerze, że nie żałuję póki co. Kwadrat konkret. 

 

Oglądałem kilka mieszkań i zawsze się coś sypało, albo, a to łóżka nie było, a to lodówkę trzeba zamotać a to meble się rozsypują, a odstępne takie sama albo i jeszcze wyższe, a jebał to pies. Tutaj po wprowadzeniu wykryłem usterkę, sprzętu AGD, właściciel ogarnął w tydzień bo musiał zamówić część i od tamtej pory go nie widziałem. 

 

Wynajem to co inne wiadomo, ale sprzedaż też tak można przeprowadzić z tym, że trzeba się liczyć z prowizją, no ale coś za coś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, spitfire napisał:

zostaw żel intymny na wierzchu

 

'Kanieszna'!

Taki powinien być w sam raz. 😜

Od razu powinny się domyśleć jakie mam upodobania.

Zostawię centralnie na szafce nocnej przy łóżku, jakby co niewinnie, że byłej zapomniałem oddać po rozstaniu a to ona kupowała dla nas, a teraz i tak nie mam z kim go używać. (już łatwiejszej sugestii dla pani być nie może)

 

Komunikacja niewierbalna świetna sprawa! :D

ANAL-GEL-ROZLUZNIAJACY-ZEL-ANALNY-Mega-W

Edytowane przez Feniks8x
  • Dzięki 1
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.