Skocz do zawartości

Ludzkie k***y - na przykładzie dziewczyny która zginęła w wypadku


cst9191

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi o wypadek w Katowicach, gdzie autobus rozjechał 19-letnią dziewczynę. Internetowi sędziowie już zdążyli określić ją patuską etc., choć wygląda na to, że znalazła się w tym miejscu przypadkowo. Po prostu szła za swoim facetem, który chciał rozgonić patologię awanturującą się na jezdni.

comment_1627803854kzVhu3kBXOhSK5G9NUhLB2

comment_1627806791x7oOfeNPUuMwJgq139fv0x

 

Cytat

po za tym kto to rucha?? teraz juz w sumie nikt chyba ze prokurator lubi na zimno

Cytat

Basia wstawaj dzieci nakarmic!!!! Przeciez jestes odpowiedzialna i kochajaca matka prawda???

Cytat
co z dziećmi?
 
 
 

 

 

 

Profil FB tej dziewczyny:

https://www.facebook.com/profile.php?id=100006320053801

  • Like 2
  • Smutny 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, cst9191 napisał:

 Po prostu szła za swoim facetem, który chciał rozgonić patologię awanturującą się na jezdni.

 

Od tego są specjalne służby, nie warto udawać bohatera zwłaszcza na ulicy, do tego na pasach ruchu.... Zupełny brak wyobraźni. 

Kierowca powinien unieruchomić pojazd i wzywać policje a całą sytuacje nagrywać. Do autobusu by mu raczej nie weszli. Na wezwanie że blokują drogę policja by się zjawiła szybko. 

 

Szkoda dziewczyny, głupio straciła życie. Dobrze że jest to w sieci może małolaci wyciągną jakieś z tego wnioski. 

 

Ta dziewczyna z komentarzy co chce teraz od rodziny 50 zł bo pożyczała...widać, niektórzy ludzie nie wcale nie mają ogłady czy empatii.

 

 

 

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszmar. Z tego powodu wyjebać media społecznościowe, nic nie dodawać na tablicę, najlepiej publikować pod zmienionymi danymi, nigdy własne imię i nazwisko. Nie tylko dla siebie, ale dla rodziny. To klasyka. Ludzi najbardziej cieszy nieszczęście drugiego człowieka. To się nie zmieniło od zarania dziejów. Teraz tylko można szybciej potwierdzić. Schadenfraude - przyjemność czerpana z cudzego nieszczęścia bądź niepowodzenia. To najsilniejsza ludzka przyjemność.

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widziałem na filmie to kierowca popełnił zabójstwo jeśli nie morderstwo. Po tym jak ją uderzył było słychać trzask (skoro to słychać na filmie to on to w kabinie tym bardziej słyszał), nie mógł tego nie słyszeć a mimo to się nie zatrzymał.

Do tego dochodzi ucieczka z miejsca wypadku.

Niezależnie od tego czy to była patologia czy nie, gość rozjechał człowieka, który mu w żaden sposób nie zagrażał. To co to jest za kategoria czynu?

 

Edytowane przez wrotycz
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierowca albo się wkurzył, że zagradzają drogę albo faktycznie się przestraszył. 

 

Niepodważalne jest to, że popełnił zabójstwo i przyklepano mu już 148kk, jednak analogicznie nikt tam nie powinien stać. 

 

Ktoś ją obraża, że była 19 letnia karyną? No była, jak to całe rozszczeniowe towarzystwo. Z perspektywy swojego zawodu nie mam empatii do tej tragedii, to pokazuje ludzką głupotę w naszym społeczeństwie - i ze strony ludzi na ulicy i kierowcy. 

 

Dla patusów ważniejsze było nawalać się na ulicy mimo świadomości, że ktoś może w nich wjechać a dla kierowcy ważniejszy był skończony kurs niż zatrzymanie się i zgłoszenie tego co się odwala. 

 

Ot typowy dzień na Śląsku. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Zgredek napisał:

Dla patusów ważniejsze było nawalać się na ulicy mimo świadomości, że ktoś może w nich wjechać a dla kierowcy ważniejszy był skończony kurs niż zatrzymanie się i zgłoszenie tego co się odwala. 

Pisałem: 

 

wygląda na to, że znalazła się w tym miejscu przypadkowo. Po prostu szła za swoim facetem, który chciał rozgonić patologię awanturującą się na jezdni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Zgredek napisał:

Ktoś ją obraża, że była 19 letnia karyną? No była, jak to całe rozszczeniowe towarzystwo. Z perspektywy swojego zawodu nie mam empatii do tej tragedii, to pokazuje ludzką głupotę w naszym społeczeństwie - i ze strony ludzi na ulicy i kierowcy. 

 

Dla patusów ważniejsze było nawalać się na ulicy mimo świadomości, że ktoś może w nich wjechać a dla kierowcy ważniejszy był skończony kurs niż zatrzymanie się i zgłoszenie tego co się odwala. 

 

+1

 

19 lat to ch0j nie wiek i w głowie jeszcze pusto. Za wcześnie, by umierać. Jednak... Nie zmarła na skutek nieuleczalnej choroby, nie została napadnięta i zamordowana. Dziewczyna nie żyje bo brała udział w burdzie ulicznej. Pomyślcie o wszystkich ludziach, którzy omijali tamte strony po patologia napierdala się na ulicy i można było zostać przypadkową ofiarą. O wszystkich facetach zaczepianych przez "uliczników", napadanych, pobitych, okradzionych, poniżonych. Na filmie widać, że kierowca rusza gdy Sebixy szturmują jego pojazd. Facet ratował się przed grupą prawdopodobnie pijanych i naprytych dresiarzy, a nie polował na dziewczynę.

 

 

 

5 godzin temu, cst9191 napisał:

wygląda na to, że znalazła się w tym miejscu przypadkowo. Po prostu szła za swoim facetem, który chciał rozgonić patologię awanturującą się na jezdni.

 

Jeśli to prawda to tymbardziej żal dziewczyny. 

Edytowane przez horseman
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, cst9191 napisał:

Pisałem: 

 

wygląda na to, że znalazła się w tym miejscu przypadkowo. Po prostu szła za swoim facetem, który chciał rozgonić patologię awanturującą się na jezdni.

Nie znamy sytuacji więc nie wiadomo czy to była jakaś ich ekipa czy nie. 

 

Przypadkowo znalazła się na ulicy? Przecież to nawet nie brzmi. Ja wcale nie twierdzę, że zrobiła źle czy dobrze - tylko bez względu na intencje "obywatelski heroizm" nigdy nie kończy się dobrze. 

 

Dla mnie to trąbienie jest niczym jazda na sygnałach. Jadę na poważne zgłoszenie, nożownika - kamizelka na sobie, pistolet maszynowy na barku i zapitalamy. Poza zwykłym sygnałem używam dodatkowe horny żeby ludzie ogarnęli, że nie jedziemy po pączka tylko zbliżamy się i jedziemy ile fabryka daje. 

 

Jedni świetnie się stosują, zjeżdżają - zatrzymują pojazd, inni zwalniają do 30 mimo że z naprzeciwka jedzie cały paw aut a jest jednopasmówka i moi ulubieni, którzy jadą na Ciebie na czołówkę bo mają wszystko w chu*u. 

 

Gdyby nie to, że wina spada na mnie to czasami mam ochotę dla przykładu, przywalić w takie auto. Żeby miało nauczkę raz na całe życie. 

 

Dlatego w jakimś tam procencie rozumiem frustrację kierowcy z filmu, który trąbił (a w autobusach klaksony są naprawdę mocne) przed ich twarzami a wszyscy mieli to w przysłowiowym ch... 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nieistotne, jak się tam znalazła. Nie wybiegła nagle, kierowca cały czas ją widział. Byłem kiedyś świadkiem takiej sceny - na dworcu nieupilnowane dziecko wylazło na tory - tuż przed jadącą lokomotywą. Na szczęście ta jechała wolno, zdążyła wyhamować. Ale gdyby prowadził ją taki ćwok, to pewnie jeszcze by przyśpieszył - "bo dzieciaka nie powinno tam być, a ja mam kurs do zrobienia".

 

Ludzie, ogarnijcie się. Jakiekolwiek usprawiedliwianie kierowcy jest bezpodstawne. Coraz więcej u nas socjopatów.

Edytowane przez zychu
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz odwróćmy akcje stoisz we Francji na auostradzie... i nagle widzisz grupę szturmujących murzynów na Ciebie... Łatwo nam oceniać z tej perspektywy z za minitorka. Znam przypadek co z murzyna została mielonka po próbie zatrzymania tira. Zwierze potrafi wyjść z każdego a zwłaszcza gdy człowiek jest postawiony pod ścianą. Czy dobrze zrobił? Sam nie wiem co bym zrobił. A swoją drogą miałem w szkole podstawowej takiego cichego chłopaka było dwóch cwaniaczków cały czas mu dokuczali. Jakie dziwne to było gdy po x miesiącach męczenia cichy chłopak wstał i jednemu z nich wklepał nos na równo z czołem. Nauczyciele niedowierzali on taki spokojny... powinien jeszcze przypierdolić nauczycielce bo nie reagowała a nagle kwik. Każdy z nas ma ciemną stronę. 

Edytowane przez CzarnyR
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Zgredek napisał:

Gdyby nie to, że wina spada na mnie to czasami mam ochotę dla przykładu, przywalić w takie auto. Żeby miało nauczkę raz na całe życie.

Nie wiem, w jakich służbach jesteś, ale twoje podejście jest charakterystyczne dla osobników ze służb państwowych - wszelkich milicjantów, esbeków i poślednich szlifierzy krawężników.

 

Edytowane przez zychu
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, zychu napisał:

Nie wiem, w jakich służbach jesteś, ale twoje przemyślenia są charakterystyczne dla osobników ze służb państwowych - wszelkich milicjantów, esbeków i poślednich szlifierzy krawężników.

Milicja, SB? Człowieku, czy Ty właśnie pochwalasz, że ktoś nie przepuszcza pojazdu uprzywilejowanego, bo ma taki kaprys i w zasadzie to "nie musi"? No co Ty, byniu - fajny z Ciebie komentator, doświadczeń zero ale profil psychologiczny służb mundurowych już masz. Gratuluję 😂

 

@edit

A czy ja gdzieś napisałem, że to pochwalam? Nie, ja po prostu tego ani nie potępiam ani nie pochwalam. Wiem, że życie nie jest zero jedynkowe i wiem, że ludziom siedzą różne debilne pomysły w głowie. 

 

Po prostu twierdzę że poza kierowcą są też winni ludzie na drodze. Bo to kulminacja ludziach emocji po każdej stronie. 

Edytowane przez Zgredek
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zgredek - nie, tego nie pochwalam, po prostu nie miałem pełnego obrazu sytuacji. No offence.

8 minut temu, Zgredek napisał:

profil psychologiczny służb mundurowych już masz.

Ale mentalność milicjanta/esbeka znam. A ludzie z ABW to już po prostu inny gatunek literacki - znałem kilku, odciąłem się, bo oni nigdy nie kończą służby, nawet gdy piją z tobą wódkę. Co do policji i wojska, to jest tam cały przekrój społeczny, więc trafić można różnie.

Edytowane przez zychu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Kamil9612 napisał:

Zwierzęta nie ludzie, gorzej jak  podzwierzęta.

Karma niech wróci do tych zer.

Jej sprawa ile ma lat, ile zarabia ile ma dzieci, zatoksyczeni polaczkowie, mierzący swoją niską miarką.

Ja myślę, że ludzie są po prostu zmęczeni państwem socjalu. 2 dzieci to po 500, niech pracuje tylko facet to masz kolejne świadczenia, do tego bez kwadratu to burmistrz MUSI znaleźć mieszkanie. 

 

Ostatnio ujawniłem kradzież prądu, przyjechał elektryk z tauronu potwierdzić ten czyn. Patrzy na tych patusów i mówi "czemu się nie zgłosicie do mopsu? Jak napiszecie, że nie stać Was na prąd to będą za was płacić". 

 

Moja reakcja? Jprdl, w tym kraju już się nawet prądu nie opłaca kraść... 

 

@zychu

Bo dużo ludzi zmieniają awanse - żeby się utrzymać stają się tym kim chcą przełożeni. Dlatego ja robię po swojemu choćbym miał pół życia skończyć w tym samym miejscu. 

 

Edytowane przez Zgredek
  • Like 2
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście, dla mnie problem z mediami społecznościowymi  jest taki, że ludzie mówili mi na nich rzeczy, których nigdy nie usłyszałem od nikogo w realu.

 

Bardzo negatywnych i nienawistnych, bezbożnych.

 

W realu zaś, udawali, że do niczego nie doszło :D 

 

Konkluzja ?

 

Media społecznościowe to skup małych, ludzkich, słabych śmieci.

 

Nie chcę brać w tym ścieku udziału.

 

Moje życie jest na to zbyt piękne.

 

Posiadam tylko instagram, ale to typowo pod dupy.

 

Nikogo nie followuje, nie śledzę, mam na to wyjebane.

 

Każda z tych osób, z posta  głównego, powinna zostać skazana i spędzić kilka lat w zakładzie karnym.

 

Pomogłoby.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Co Was w tym szokuje? 

Jak Was czasem czytam to mam wrażenie że te fejsowe komentarze by mogły wyjść od niektórych z Was.

Na fejsie są heheszki z dziewczyny przejechanej autobusem. 

Tu nieraz są heheszki z samotnych matek, ofiar gwałtu. Heheszki z prawdopodobnie chorych psychicznie ludzi. 

Niejednokrotnie chęć do ich anihilacji "bo żerują na mnie". 

 

Może ta dziewczyna była pasożytem który powinien zdechnąć z głodu a nie brać socjal. 

 

Tyle że kierowca autobusu ją rozjechał. Nagle zyskała tożsamość. Nagle jej współczują. Tak jak z tą ofiarą Porshe. Tak jak z bezdomną znalezioną  4 lata temu w wiacie śmietnikowej w moim mieście. 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam sprawę 14 letniego Dominika, który powiesił się na sznurówkach u siebie w pokoju bo w szkole mu dokuczali.

Komentarze ludzie pisali typu: ,,dobrze, że zdechł xD"

 

Dzieci potrafią być bardziej okrutne od dorosłych.

Dlatego jak idę ulicą i widzę te młode wytatuowane julki z papierochem w mordzie to popadam w jakieś stany depresyjne od samego patrzenia.

  • Like 3
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że zmarła mogła być osobą z otoczenia patologicznego nie upoważania kierowcy do zachowywania się jak jebany dzikus. Fajnie, że Policja sobie gdzieś tam z tyłu koczowała zamiast rozgonić towarzystwo, być może nie byłoby jednej osoby martwej i jednej ze zniszczonym życiem.

3 godziny temu, cst9191 napisał:

comment_1627806791x7oOfeNPUuMwJgq139fv0x

 

 

 

A to jest po prostu wisienka na torcie.

Edytowane przez Januszek852
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.