Skocz do zawartości

Jakie rękawice bokserskie lub mma sobie kupić do treningu?


Druid

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie :)

 

Założyłem kiedyś wątek na temat worka treningowego, teraz chcę sobie kupić dobre rękawice bokserskie, macie jakieś zapatrywanie odnośnie rękawic ? Czy pierwsze lepsze wystarczą, a może lubicie rękawice takie, jak walczą w MMA do treningu na worku, bo widziałem jak goście boksują w worek. Już uczęszczam na zajęcia raz w tygodniu, teraz jak będę po kilkumiesięcznym treningu chciałbym w domu sobie trenować, zapisałem się, żeby nie być Januszem boksu. Widziałem, że goście noszą ze sobą takie rękawice, mi dali jakieś tam, jakie były w klubie. Jakie macie doświadczenie odnośnie treningu i doboru odpowiednich rękawic ? Chciałbym sobie kupić, bo widzę, że te klubowe to takie średnie, wcześniej miałem inne, jak pożyczyłem od kolegi parę ładnych lat temu i sam trenowałem, tylko zapomniałem jaki to był model, ale lepiej mi się w nich śmigało.

 

Doradźcie coś.

 

Poniżej link do wątku o worku treningowym.

 

 

rekawice-mma-octagon-model-re_19611.jpg27bf981b961736cb1d788168ad2dcf7f.jpg

pol_pl_Rekawice-bokserskie-Everlast-Powerekawice-mma-elite-blue_1721.jpg

 

@Marek Kotoński temat w sam raz dla ciebie, doradzisz coś ?

Edytowane przez Boromir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Druid zmienił(a) tytuł na Jakie rękawice bokserskie lub mma sobie kupić do treningu?

Przyrządowe, z odsłoniętym kciukiem. Z mocnym rzepem na nadgarstku, a nie ściagaczem na gumę.

Najzwyklejsze z decathlonu. Z małą amortyzacją żeby łapki utwardzać.

 

Ja klepie worek w outshockach. I wytrzymują...ew. everlasty protex.

 

Sparingowe to juz inna bajka.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.