Skocz do zawartości

Bystrość Umysłu


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Wszystkim.
Mam wrażenie, że ludzie postrzegają mnie za niezbyt mądrą osobę, i chyba tak jest, czuję ze mi brakuje Bystrości umysłu nie łapię wszystkiego odrazu , przez to ludzie mi dogadują, podśmierdują, relacje z kobitami nie istnieją
Może są jakieś Ćwiczenia na bystrość, żeby sobie wyrobić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sądzę, że nikt tutaj nie poradzi jakiś konkretnych ćwiczeń, zamiast szukać konkretnych ćwiczeń możesz czytać coś trudniejszego(np. jakieś teksty naukowe albo popularnonaukowe) i możesz się uczyć nowych rzeczy i to może być cokolwiek- czy to gra w szachy, origami, żonglowanie czy jazda na rolkach albo deskorolce. Każda nowa aktywność wpływa pozytywnie na mózg.

 

A jak chcesz robić wrażenie osoby mądrej to najłatwiejszy sposób żeby to osiągnąć to stać się mądrym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Nie mam zamiaru Cię obrażać ale nawet po Twoich wypowiedziach na forum widać, że masz jakieś uwstecznienie.

 

Aby się upewnić, Idź do psychologa/psychiatry, zacznij rozmawiać na te tematy. My nie jesteśmy specjalistami (a przynajmniej nie wszyscy bo może ktoś jest tutaj wykształcony w tej dziedzinie) by takie rzeczy stwierdzać. 

 

Musisz iść, porozmawiać, porozwiązywać kilka testów i będziesz wiedzieć co jest nie tak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.