Skocz do zawartości

Chłopak nie wytrzymał...


Rekomendowane odpowiedzi

Kobieta w średnim wieku z miarę ok SMV, odjebało jej z dobrobytu i zaczęła szukać bolca. Zwykłe szare życie nie było tym, co pokazywano jej od małego. Zaczęła rozbijać się po klubach z psiapsi, które najprawdopodobniej pchały ją do spierdolenia, a jeśli nie to kryły jej zdrady, a ona robiła to jawnie z nimi. 

 

Bawiła się z kukoldami których nie zniechęcał fakt posiadania przez tą kobietę męża i trójki dzieci, jak wiadomo opinia p0lki wzięła się nie na darmo, i Natalia robiła wszystko aby utrzymać pozycję p0lek jako najłatwiejszych dla obcokrajowca.

 

Kochaś odprowadził ją nawet pod same drzwi. Madka p0lka zostawiała męża samego z dziećmi, sama szła się porządnie wykutasić.

 

Co do męża: widział że ma kurwę w domu, ale system wyprał mu mózg. Uwierzył iż będąc "dobrym" żona przestanie szukać obcej kutangi. Dla "dobra dzieci" żył w piekle, i to piekło oboje przenosili na tych synów. 

Zamiast przerwać tą patologiczną sytuację z brnął w to dalej, choć się z nim w jednym zgadzam - to było "wspólne" mieszkanie, czyli za 80-70 procent kasy męża. 

 

Gdyby tu trafił, zebrał by dowody na zdradę tej p0lki. Gdyby tu trafił, prawdopodobnie miałby rozwód z korzystnym dla siebie wyrokiem i synów.

 

 

Jak jest teraz? Kochankowie poużywali w wszystkie trzy dziureczki, jej już nie ma, oni obracają kolejne p0lki mając w dupie że przyczynili się do czyjegoś nieszczęścia. Żaden kochaś nie pomyślał o tym chłopie ani o dzieciach. Żaden teraz po fakcie nie pomoże tym chłopakom w żaden sposób. Ja wiem że jak suka nie weźmie, i nie oni obiecywali wierność, ale jeśli widzieli o jej sytuacji to jawnie się do niej przyczynili.

 

Teraz konsekwencje: p0lka w ziemi, mąż w psychiatryku, dzieci będą żyć ze świadomością matki kurwy i ojca mordercy. 

 

Ja dziękuję za takie związki, zwłaszcza że osobiście znam przykłady, gdzie baby zabrane do lepszego życia, do Anglii czy Beneluksu zostawiały faceta z Polski, który im załatwił pracę, dach nad głową i szły się kutasić, a teraz są w związkach z tubylcami takimi śniadymi.

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, DOHC napisał:

Ja dziękuję za takie związki, zwłaszcza że osobiście znam przykłady, gdzie baby zabrane do lepszego życia, do Anglii czy Beneluksu zostawiały faceta z Polski, który im załatwił pracę, dach nad głową i szły się kutasić, a teraz są w związkach z tubylcami takimi śniadymi.

 

Niestety tak to wygląda, kobiety nie mają wdzięczności, bo wszystko im się należy. Więc tam nie mają nawet takich obiekcji i gdy tylko jest okazja to hop na tubylczą kutange.

 

W tym przypadku szokuje brak żadnych refleksji rodziców, że jednak marnują własnym dzieciom życie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, DOHC napisał:

Bawiła się z kukoldami których nie zniechęcał fakt posiadania przez tą kobietę męża i trójki dzieci

 

59 minut temu, DOHC napisał:

Co do męża: widział że ma kurwę w domu, ale system wyprał mu mózg. Uwierzył iż będąc "dobrym" żona przestanie szukać obcej kutangi.

 

Godzinę temu, DOHC napisał:

Kochankowie poużywali w wszystkie trzy dziureczki, jej już nie ma, oni obracają kolejne p0lki

 

Trochę przyczepię się semantyki, ale cuckiem tutaj był kto inny, mężulek.

 

Ciapaci panowie używali pani zgodnie z przeznaczeniem, nie jej wina że mąż nie wiedział jaki sprzęt bierze i korzystał ze złej instrukcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój pierwszy wyjazd do Londynu gdzieś w 2002 roku. Mieszkanie w domu z 5 pannami, z których 4 walili Albańczycy, Turcy i inny szajs. No a one wierzyły, że to miłość. 😁 Dwie potem z brzuchem wróciły do pl, oczywiście bez śniadej miłości. 

 

2002 rok. Dwadzieścia lat temu.

 

Czego nie rozumiecie? 

  • Like 5
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, maroon napisał:

Mój pierwszy wyjazd do Londynu gdzieś w 2002 roku. Mieszkanie w domu z 5 pannami, z których 4 walili Albańczycy, Turcy i inny szajs. No a one wierzyły, że to miłość. 😁 Dwie potem z brzuchem wróciły do pl, oczywiście bez śniadej miłości. 

 

2002 rok. Dwadzieścia lat temu.

 

Czego nie rozumiecie? 

I kto wychowuje te dzieciaki w Polsce ?  Znalazł się jakiś cuck ?  Nic się nie zmieniło i nic się nie zmieni.  Te kobiety powinny być wydziedziczone.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, DOHC napisał:

Kobieta w średnim wieku z miarę ok SMV, odjebało jej z dobrobytu i zaczęła szukać bolca. Zwykłe szare życie nie było tym, co pokazywano jej od małego. Zaczęła rozbijać się po klubach z psiapsi, które najprawdopodobniej pchały ją do spierdolenia, a jeśli nie to kryły jej zdrady, a ona robiła to jawnie z nimi. 

 

Bawiła się z kukoldami których nie zniechęcał fakt posiadania przez tą kobietę męża i trójki dzieci, jak wiadomo opinia p0lki wzięła się nie na darmo, i Natalia robiła wszystko aby utrzymać pozycję p0lek jako najłatwiejszych dla obcokrajowca.

 

Kochaś odprowadził ją nawet pod same drzwi. Madka p0lka zostawiała męża samego z dziećmi, sama szła się porządnie wykutasić.

 

Co do męża: widział że ma kurwę w domu, ale system wyprał mu mózg. Uwierzył iż będąc "dobrym" żona przestanie szukać obcej kutangi. Dla "dobra dzieci" żył w piekle, i to piekło oboje przenosili na tych synów. 

Zamiast przerwać tą patologiczną sytuację z brnął w to dalej, choć się z nim w jednym zgadzam - to było "wspólne" mieszkanie, czyli za 80-70 procent kasy męża. 

 

Gdyby tu trafił, zebrał by dowody na zdradę tej p0lki. Gdyby tu trafił, prawdopodobnie miałby rozwód z korzystnym dla siebie wyrokiem i synów.

 

 

Jak jest teraz? Kochankowie poużywali w wszystkie trzy dziureczki, jej już nie ma, oni obracają kolejne p0lki mając w dupie że przyczynili się do czyjegoś nieszczęścia. Żaden kochaś nie pomyślał o tym chłopie ani o dzieciach. Żaden teraz po fakcie nie pomoże tym chłopakom w żaden sposób. Ja wiem że jak suka nie weźmie, i nie oni obiecywali wierność, ale jeśli widzieli o jej sytuacji to jawnie się do niej przyczynili.

 

Teraz konsekwencje: p0lka w ziemi, mąż w psychiatryku, dzieci będą żyć ze świadomością matki kurwy i ojca mordercy. 

 

Ja dziękuję za takie związki, zwłaszcza że osobiście znam przykłady, gdzie baby zabrane do lepszego życia, do Anglii czy Beneluksu zostawiały faceta z Polski, który im załatwił pracę, dach nad głową i szły się kutasić, a teraz są w związkach z tubylcami takimi śniadymi.

 

Matka mojej koleżanki zostawiła ją i męża dla Brytola jakiegoś poznane w pracy w UK. Potem chciała mą koleżankę wziąć do siebie, ale ojciec nie zgodził się. Obecnie mieszka ona w bloku z Brytolem, z nowymi dziećmi. A w tym czasie ojciec mojej koleżanki przeszedł na wcześniejszą emeryturę strażacką, kupił dom (wcześniej mieszkali w bloku), założył firmę - coś związane z lawetami. Chłop pożyje sobie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, smerf napisał:

W tym przypadku szokuje brak żadnych refleksji rodziców, że jednak marnują własnym dzieciom życie.

Niestety tak jest, wolał bym być w domu dziecka, niż mieć taką madke.

57 minut temu, Imiennik napisał:

mąż nie wiedział jaki sprzęt bierze i korzystał ze złej instrukcji.

Został oszukany jak my wszyscy, a w dodatku prawdopodobnie miał niską samoocenę oraz pewność siebie, zamiast babę zrównać z ziemią (później nomen omen to zrobił w lesie) i odebrać wszelkie prawa, cóż była zbrodnia w afekcie. Nie wytrzymał, nie panował nad sobą. To nie usprawiedliwienie, jedynie okoliczność łagodząca. 

Sam jestem bardzo spokojnym człowiekiem, ale w takiej sytuacji sam nie wiem czy bym nie wpadł w tryb bad motherfucker i nie rozpierdolił pół domu i coś na łbie takiej baby. Oczywiście bym nie dopuścił do takiego stanu, ale zdrady zapobiec się nie da, skoro nawet bezos i gates biorą rozwód, nigdy nie ma pewności czy baba coś nie odpierdoli.

 

24 minuty temu, użytkownikx napisał:

kto wychowuje te dzieciaki w Polsce ?

Wychowują wszyscy obywatele w "darmowych" przedszkolach, szkołach, żłobkach, opiece medycznej, w finansowaniu pińcet plus itd. 

 

Zamiast rozwijać państwo, drogi, szpitale, elektrownie i technikę, wszyscy jesteśmy kukoldami płacącymi na takie Julki, a potem one mówią "Polak robak biedak hatfu!" gardzą nami, korzystając z naszej krwi, potu i łez, dosłownie. Polak płaci podatek dochodowy, vaty zusy srusy akcyzy paliwa ubezpieczenia opłaty, a taka p0lka pluje nam w twarz jednocześnie korzystając z naszej krwawicy. 

 

Wszelkie benefity (to kwestia dyskusyjna, ale jeśli już, to...) powinny dostawać dzieci z polskich ojca i matki, żadnego płacenia na obce. 

29 minut temu, gman98 napisał:

Chłop pożyje sobie.

Włoskie powiedzenie: zyskał ten, kto kurwę stracił. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.