Skocz do zawartości

Postępowa samotna matka wychowuje małą dziewczynkę na transseksualistę


Rekomendowane odpowiedzi

Trzyletnia Zuzia oznajmiła mamusi, że chciałaby mieć na imię Bartek, więc mama postanowiła... wychować ją na chłopaka.

 

 

Powiedzcie mi, czy ja jestem jakiś zacofany, czy tym feministkom już pier$@!i się w głowach?

 

Żeby podejmować tak radykalną decyzję na podstawie widzimisię trzyletniego dziecka, które ledwie potrafi się wysłowić?

 

Oniemiałem.

  • Haha 1
  • Zdziwiony 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kogo innego mogła zaprosić do rozmowy ta kretynka?

Cytat

Ośrodek Pomocy Społecznej zwracał już uwagę na to, że Dorota Swiercz źle traktuje córkę Zosię Swiercz ciągając zdrowe dziecko po psychiatrach i seksuologach, a nawet hospitalizujac ,,dla diagnozy". Nazywa się to przeniesionym zespołem Munchhausena u matki. Była zgłaszana także przez osoby prywatne zaniepokojone rozwojem Zosi. Swiercz wyłudziła już poprzez zbiórki 50 tysięcy złotych i chce więcej. Znajomi zarzucają jej wydawanie pieniędzy w drogich butikach, co jest całkiem możliwe. Swiercz awaturowala się z dyrektor przedszkola Agnieszka Orłowska, która nie chciała mówić na dziewczynkę ,,Bartek". Swiercz próbuje umieścić zdrowa córkę w przedszkolu integracyjnym a następnie w prywatnej kosztownej szkole podstawowej opłacanej oczywiście ze zbiórek. Internauci chcą podawania Zosi testosteronu i okaleczenia jej narządów płciowych, co byłoby dla dziecka wielkim nieszczęściem, zaburzyloby rozwój i płodność w przeszłości. Ojciec niestety nie interesują się dziewczynka.

 

Edytowane przez zychu
  • Like 2
  • Smutny 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za moich czasów taki dzieciak dostałby że tak powiem szybką reformę od rodziców, a otoczenie szybko by go naprostowało patykami.

 

Wyrośnie potem homo niewiadomo które powiesi się przed trzydziestką patrząc na chłopski, spedalony ryj w lustrze. 

 

Taki mam obraz lpgqwertyuiopxyz+/-, rycie naiwnym psychiki odklejoną ideologią i eksperymenty hormonalne.

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, zychu napisał:

zbiórki 50 tysięcy złotych i chce więcej (...)

oczywiście ze zbiórek. Internauci chcą podawania Zosi testosteronu i okaleczenia jej narządów płciowych, co byłoby dla dziecka wielkim nieszczęściem, zaburzyloby rozwój i płodność w przeszłości. Ojciec niestety nie interesują się dziewczynka.

+

Jak jeszcze PISoszystwoski urzędas jej to dziecko zabierze ;) to dopiero będzie powód do zostanie męczennicą KE/TSUE i pokojowego nobla. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, bad intentions napisał:

Żeby podejmować tak radykalną decyzję na podstawie widzimisię trzyletniego dziecka, które ledwie potrafi się wysłowić?

 

Od podejmowania decyzji jest mężczyzna, nie durna baba co chce zagłaskać dziecko na śmierć. Jeszcze wyrażają się o dziewczynce Bartek.... teraz to już napewno dziecku się pojebie w głowie.

 

Takiej patologi będzie więcej niestety, z tych wszystkich rozbitych rodzin to mentalne kaleki powychodzą. To jest kolejny efekt rozprężenia i buntu kobiet. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malina znowu w akcji😆

Bohaterce nagrania powinno się odebrać prawa rodzicielskie za nieprawidłowe wychowanie i szerzenie dewiacji.

Już na siłę postępowa mniejszość z zaburzeniami psychicznymi próbuje wszędzie przekonać, narzucić społeczeństwu chore ideologie i rozwiązania.

Ta cywilizacja upadła na samo dno i tylko czekać kiedy to wszystko jebnie.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, zychu napisał:

A kogo innego mogła zaprosić do rozmowy ta kretynka?

 

Ciężko wybrać najlepszy jej numer, ale osobiście stawiam na ten:

 

 

 

Od 4:30 rozmawia przez telefon ze Stanowskim, który pokazuje gdzie jest jej miejsce.

Reszta nagrania to nieudolna próba udowodnienia światu, że ją to nie rusza.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jaro670 napisał:

Ja oniemiałem że ktoś z braci ma czas i zdrowie oglądać Malynę. 

Moja babcia miała krowę na którą mówiła Malina. Przipadekkk? 

Czasem trzeba poświęcić nieco czasu na poznanie języka wroga :) Dla mnie hiciorem było jednak jak Jaś Kapela prawie wypłakiwał jej się w cyce po orce u Stanowskiego.

Edytowane przez t0rek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie oglądam aby się nie złościć na noc. 

Fakty w pigułce: 

Samotna madka. 

Robi cyrk, podbija atencję, wyłudza pieniądze (50 tysi to dużo jak na polskie warunki) i przepierdala je. 

Moje ciało moja sprawa, ale z dziewczynki chce zrobić chłopca. W gdyby powiedziała że chce być "Adolf" to by jej madka wąsy dorysowała i czytała Mein Kampf? Ja pierdole... Albo jak trzylatka powie że chce samolot, to uprowadzi z Okęcia samolot i da dziecku polatać?

Godzinę temu, smerf napisał:

Takiej patologi będzie więcej niestety, z tych wszystkich rozbitych rodzin to mentalne kaleki powychodzą. To jest kolejny efekt rozprężenia i buntu kobiet. 

P0lskie kobiety walczyły o możliwość mordowania dzieci, czyli de facto tylko i swoje cipy i wygodnickie życie. 

A rok wcześniej głosowały na Dudę, bo "pisDa". 

 

Gdzie były te julki gdy wprowadzano nielegalny lockdown, gdy ich mężowie, ojcowie i synowie tracili pracę, biznesy? A no były w dupie, nie ich ciało, nie ich sprawa. 

 

Dziecko to nie dziecko gdy chce się abortować, ale gdy trzeba zmienić płeć (zmień piec kurła na gazowy) to już wtedy jest moje dziecko, a za 20 lata madka p0lka będzie się wpierdalać w życie dorosłych ludzi oraz wnuków.

 

Więc 

Godzinę temu, Iceman84PL napisał:

Bohaterce nagrania powinno się odebrać prawa rodzicielskie za nieprawidłowe wychowanie i szerzenie dewiacji

a kobietom prawa wyborcze, w sumie to nie tak że należy odebrać kobietom. Należy prawa odebrać większości ludzi 😊

 

Godzinę temu, Iceman84PL napisał:

Ta cywilizacja upadła na samo dno i tylko czekać kiedy to wszystko jebnie.

 

Ja już się szykuję do powrotu, zobaczymy co mnie czeka. Trzeba będzie wrócić na strzelnicę bo historia jak sam wiesz ciągle się zapętla.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niech się rodzi więcej debili. Łatwiej steruję się ograniczonymi homosiami niż cwaniakami. 

 

Wystarczy im stworzyć jakąś legendę o walce o równość i wepchniesz ich we wszystko. 

 

Rosja dzieli się na część obrzydliwe bogata i obrzydliwie biedną. Polska będzie dzielić się na obrzydliwie mądrych i obrzydliwie głupich. Dawać mi dużo tej drugiej części bo na wakacje zbieram i przydadzą mi się wafle, które mi w tym pomogą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzyletnie dziecko uczy się życiowych ról bądź umiejętności społecznych poprzez naśladownictwo dorosłych.

 

Bawi się w piratów, księżniczkę, dentystę, kucharkę, udaje kogoś innego i to jest chwilowy etap rozwojowy i absolutnie w tym wieku NIE MOŻNA stwierdzić transseksualizmu!

 

Takie rzeczy stwierdza się dopiero po osiągnięciu pełnoletności i dwuletnim okresie testów psychologicznych oraz życiu jako preferowana płeć.

 

Ta matka robi krzywdę dziecku.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.